IPVanish Ücretsiz Deneme Nasıl Alabilirsiniz – 2020 için En Kolay Hack


Onunla sınırsız bant genişliği ve sınırsız sunucu değiştirme, IPVanish, favori şovlarını yayınlamak isteyen kullanıcılar için popüler bir VPN haline geldi.

Ancak, hizmet ile için mücadele engellemeyi kaldır Netflix US, ödeme yapmayı taahhüt etmeden önce size bir VPN'den ihtiyacınız olan her şeyi verebildiğinden emin olmak için önce IPVanish'i test etmek iyi bir fikirdir.

Kötü haber şu ki IPVanish ücretsiz deneme sürümü sunuyor fakat sadece iOS cihazlarda. İyi haber şu ki, kolayca servisi test et onunla 7 günlük para iade garantisi yerine.

IPVanish Ücretsiz Deneme Sürümü: Genel Bakış

IPVanish iOS uygulamasını kullanan herkes, 7 günlük ücretsiz deneme, ancak en iyi şekilde yararlanmanız gerekir 7 günlük para iade garantisi VPN'yi farklı bir platformda denemek istiyorsanız.

Bu, ihtiyacınız olacak anlamına gelir giriş kartı bilgilerini girin ve ödeme yapın VPN'yi yedi gün boyunca kullanmak için. Ancak, aynı zamanda test edeceğiniz anlamına da gelir. IPVanish’in tüm özellikleri - diğer bazı VPN'lerin ücretsiz deneme sürümüyle sunduğu sınırlı hizmet değil.

Bu özellikler 75+ ülkede 1.300+ sunucu, 256 bit AES şifreleme, sınırsız P2P trafiği, ve anonim torrent. Ayrıca bir hesap altında en fazla 10 cihaz bağlayın, böylece IPVanish'i kullandığınız tüm farklı platformlarda test edebileceksiniz..

Ücretsiz IPVanish Denemenize Şimdi Başlayın

IPVanish Ücretsiz Deneme: Hızlı Kurulum Kılavuzu

1. IPVanish sitesine gidin ve Now Şimdi Başlat’ı tıklayın.

ipvanish ücretsiz deneme 1

2. IPVanish’in ödeme planları arasından seçim yapın. İstediğiniz aboneliği istediğiniz gibi seçebilirsiniz hepsi 7 günlük para iade garantisi kapsamındadır.

ipvanish ücretsiz deneme 2

3. Doldurun bilgi ve ödeme detayları.

4. Cihazınız için uygulamayı indirin ve yedi gününüzü en iyi şekilde değerlendirin!

IPVanish Ücretsiz Denemenizi Kullandınız - Sırada Ne Var??

IPVanish aboneliğinize devam etmek istemiyorsanız, şunu unutmayın: ilk yedi gün bitmeden iptal et. Unutursanız veya çok uzun süre beklerseniz, iade edileceğinin garantisi yok.

Neyse ki, aboneliğinizi iptal etmek oldukça kolaydır. Tüm yapman gereken IPVanish kontrol panelini ziyaret edin, subsc Aboneliğimi iptal etmek istiyorum ’bağlantısını tıklayın, ve iptal etmek için talimatları izleyin.

Paranızı geri almak için başvurmanıza da gerek yok. Tüm geri ödemeler 10 iş günü içinde otomatik olarak işlenir - çaba gerektirmez!

IPVanish’in kendi iptal kılavuzu ile daha fazla bilgi edinin.

Ücretsiz IPVanish Denemenize Şimdi Başlayın

özet

IPVanish geleneksel bir ücretsiz deneme sunmayabilir, ancak yine de para iade garantisi ile bir hafta boyunca risksiz deneyebilirsiniz.

Gerçek bir ücretsiz deneme sürümü kullanmayı tercih ediyorsanız, ücretsiz deneme sürümleriyle en iyi VPN'lere yönelik kılavuzumuza göz atın.

Veya tamamen ücretsiz olan diğer VPN hizmetleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me