Jak łatwo oglądać wszystkie ZDF Niemcy z dowolnego miejsca w 2020 roku


Aby uzyskać najlepszą jakość w niemieckiej telewizji, potrzebujesz pełnego dostępu do sieci ZDF. Intensywne thrillery jak Ruhe Sanft („Spoczywaj w pokoju”), poruszając jak filmy dokumentalne W krainie talibów, i inteligentne programy polityczne napędzają ZDF do najwyższe oceny niemieckiej telewizji rok po roku.

Zarówno transmisje na żywo, jak i oglądanie nadrabiania zaległości są dostępne na stronie ZDF - tak długo, jak jesteś w Niemcy. Kilka programów jest również oferowanych w Austria i Szwajcaria, ale strona ci powie nie masz szczęścia, jeśli chcesz uzyskać dostęp do programów ZDF gdziekolwiek indziej.

Niezależnie od tego, czy jesteś Niemcem podróżującym za granicę, czy tylko fanem najlepszych programów w niemieckiej telewizji, to najłatwiejszy sposób ominięcie tych ograniczeń geograficznych polega na korzystaniu z wirtualnej sieci prywatnej (VPN).

Przeprowadzimy Cię przez wszystko, co musisz wiedzieć oglądaj WSZYSTKIE ZDF z dowolnego miejsca na świecie.

Jak oglądać ZDF Niemcy: Krótki przewodnik

  1. Wybierz dostawcę VPN, który może odblokować strumienie ZDF. (Przetestowaliśmy kilka z nich, aby znaleźć nasze najlepsze typy poniżej, takie jak CyberGhosti ExpressVPN.)
  2. Pobierz, zainstaluj i otwórz aplikację VPN na preferowanym urządzeniu.
  3. Zaloguj się i połącz z niemieckim serwerem.
  4. Otwórz stronę ZDF, ZDF.de.
  5. Wybierz kanał lub program i rozpocznij transmisję strumieniową!

Zacznij oglądać teraz

Dlaczego potrzebujesz VPN, aby oglądać ZDF Niemcy

VPN z niemieckimi lokalizacjami serwerów pozwala oglądać pełny zakres treści ZDF. Kilka programów typu catch-up, takich jak Berlin i wir, jest dostępnych na całym świecie, ale kanały na żywo, takie jak ZDF HD, są blokowane geograficznie poza Niemcami.

Parzysty Szwajcarscy i austriaccy widzowie nie mogą uzyskać dostępu do większości transmisji na żywo ZDF. ZDFneo zorientowane na młodzież można oglądać w obu krajach, a sieć dzieci KiKa w Austrii, ale ty potrzebujesz niemieckiego adresu IP, aby odblokować wszystkie programy które rozsławiły ZDF.

Przez maskowanie twojej prawdziwej lokalizacji i zastępując go adresem IP serwera w Niemczech, a VPN oszukuje stronę ZDF wpuszczając Cię jako lokalną przeglądarkę.

Jak również strumienie ZDF, najlepsze VPN zapewniają dostęp do wielu zablokowanych stron internetowych i usługi takie jak Niemiecki Netflix i RTL, a także innych międzynarodowych nadawców, takich jak BBC iPlayer i Hulu Live TV.

Upewnij się, aby wybrać VPN z ultraszybkimi, stabilnymi połączeniami. Dostęp do ZDF nie przyda ci się, jeśli transmisja wideo zostanie zniszczona przez opóźnienie i buforowanie.

Wraz z możliwością odblokowania treści, poszukaj VPN, który zapewni bezpieczeństwo Twoich danych online. Dzięki odpowiednim funkcjom bezpieczeństwa będziesz mógł przeglądać bez śledzenia przez rząd lub dostawcę usług internetowych, co jest atrakcyjną perspektywą w krajach, w których nie jest gwarantowana prywatność.

Najlepsze sieci VPN do oglądania ZDF Niemcy z dowolnego miejsca

Wszyscy dostawcy VPN przeszli nasze szeroko zakrojone testy bezpieczeństwa, szybkości i siły odblokowującej.

1. CyberGhost

cyberhost wiele urządzeń

Nasz najlepszy wybór pod względem szybkości, niezawodności i ceny, CyberGhost jest idealny do oglądania niemieckich transmisji telewizyjnych bez względu na to, gdzie jesteś. Sieć CyberGhost obejmuje 448 lokalizacji serwerów w Niemczech i ponad 5700 na całym świecie.

Tej sieci VPN można używać do udostępniania plików P2P bez żadnych problemów oraz dedykowane serwery do przesyłania strumieniowego pozwalają uzyskać wysokiej jakości wideo na żywo na urządzeniu bez opóźnień.

Rejestracja jest łatwa, a instalacja to pestka. Możesz użyć tego samego konta do podłącz do 7 urządzeń jednocześnie.

Szyfrowanie AES-256 chroni Twoje dane, wsparte dodatkowymi funkcjami prywatności, takimi jak automatyczny przełącznik zabijania, ochrona przed wyciekiem DNS i podwójne szyfrowanie. Użytkownicy zgadzają się, że CyberGhost jest jedną z najlepszych sieci VPN do szerokiego zakresu zadań online.

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 45 dni
Bezpłatny okres próbny: Tak, 7-dniowy okres próbny na Androida i iOS; dostępna wersja próbna dla systemu Windows

Oglądaj w CyberGhost teraz

2. ExpressVPN

Urządzenia ExpressVPN

ExpressVPN ma najszybsze prędkości połączenia ze wszystkich testowanych usług. Pomimo posiadania tylko 4 niemieckich serwerów, mniej niż większość sieci VPN na tej liście, ta sieć VPN z Brytyjskich Wysp Dziewiczych płynnie dostarcza strumienie ZDF w wysokiej jakości.

ExpressVPN jest nieco droższy niż inne na tej liście, ale zdecydowanie dostaniesz usługę premium, za którą płacisz.

Szyfrowanie i bezpieczeństwo sieci są równie niezawodne jak można się spodziewać po najwyżej ocenianej sieci VPN z funkcjami, które obejmują przełącznik „zabicia”, ochronę przed wyciekiem DNS i podwójne szyfrowanie. ExpressVPN również ma Wsparcie 24/7 za pośrednictwem czatu na żywo z elastycznymi, kompetentnymi agentami.

Po dodaniu wszystkiego łatwo jest zrozumieć, dlaczego ExpressVPN osiąga tak wysokie wyniki, gdy użytkownicy zamierzają przesyłać strumieniowo treści online.

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 dni
Bezpłatny okres próbny: 7-dniowa wersja próbna tylko dla iOS i Androida

Obejrzyj teraz za pomocą ExpressVPN

3. NordVPN

NordVPN

NordVPN to kolejny idealny dostawca oferujący streaming świetne prędkości i szereg opcji bezpieczeństwa. Liczba serwerów w sieci wynosi obecnie 5000, z 287 do wyboru w Niemczech, a subskrypcje długoterminowe są dostępne w przystępnych cenach.

Dla seCurity, ta VPN z Panamy jest jednym z najlepszych wyborów ogólnie. Surowe zasady braku rejestrowania zapewniają szybkie usunięcie wszystkich danych sesji, a szyfrowanie AES za pomocą 256-bitowego klucza zapewnia bezpieczeństwo podczas sesji na do 6 urządzeń.

Interfejs użytkownika jest prosty do opanowania - aby uzyskać dostęp do wszystkich ZDF, wystarczy kliknąć Niemcy na mapie świata. NordVPN zdecydowanie zasłużył sobie na miano najwyżej ocenianej sieci VPN, zajął pierwsze miejsce pod względem ogólnej wydajności spośród ponad 300 dostawców zbadaliśmy dogłębnie.

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 dni
Bezpłatny okres próbny: Dostępna 3-dniowa wersja próbna „all-access”

Obejrzyj teraz w NordVPN

4. PrivateVPN

urządzenia privatevpn

PrivateVPN to mniejszy, przyjazny dla budżetu dostawca, który dobrze konkuruje z dużymi chłopcami. Wysokie prędkości, zasłużyła na to niezawodność, wiele wspaniałych dodatkowych funkcji i silne zaangażowanie w prywatność online jeden z najwyższych ogólnych wyników użytkowników wśród usług premium VPN.

Szwedzka sieć VPN pozwala na maksymalnie 6 jednoczesnych połączeń, i nie przechowuje żadnych informacji o użytkowniku oprócz numeru konta. Możesz nawet płacić anonimowo, dzięki czemu PrivateVPN jest idealny, jeśli nie chcesz pozostawiać żadnych śladów w sieci.

Sieć szybkie niemieckie serwery (dwie fizyczne i jedna wirtualna) są dobre do przesyłania strumieniowego, a 2048-bitowe szyfrowanie AES-256 zapewni bezpieczeństwo danych.

Obsługa klienta nie zareaguje tak szybko, jak w naszej pierwszej trójce, ale jeśli szukasz tańszej opcji, warto rozważyć PrivateVPN.

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 dni
Bezpłatny okres próbny: Tak - skontaktuj się z obsługą klienta w celu uzyskania kodu podarunkowego

Obejrzyj teraz w PrivateVPN

5. IPVanish

Urządzenia ipVanish

IPVanish to kolejny świetny wybór, z 57 lokalizacjami serwerów w Niemczech - więcej niż wystarczy, aby naprawić najnowszą zawartość ZDF. Funkcje obejmują standardowy 256-bitowy klucz, który zapewnia bezpieczeństwo danych, prosty interfejs oraz szybko reagującą i szybko reagującą sieć.

Jeśli prywatność i anonimowość są dla Ciebie najważniejsze, powinieneś wiedzieć, że ten dostawca z siedzibą w USA wspólne dzienniki danych z Departamentem Bezpieczeństwa Wewnętrznego w przeszłości. Od tego czasu firma zmieniła właściciela, więc środki ochrony użytkowników mogły ulec zmianie na lepsze.

Jeśli nie martwisz się absolutną prywatnością i po prostu chcesz dogrywaj świetnie zablokowane niemieckie programy, jednak IPVanish będzie Ci dobrze służyć. Mamy wybór opinii użytkowników, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej.

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
Bezpłatny okres próbny: Nie

Obejrzyj z IPVanish Now

streszczenie

Nie zadowalaj się częściowym dostępem do swoich ulubionych niemieckich programów, gdy: Dobra sieć VPN sprawi, że cała rodzina sieci ZDF będzie na wyciągnięcie ręki gdziekolwiek na świecie. Od filmów po przemyślaną dyskusję polityczną, możesz oglądać wszystko, gdzie chcesz i kiedy chcesz.

Skorzystaj z bezpłatnych prób i gwarancji zwrotu pieniędzy, aby wypróbować naszych rekomendowanych dostawców i przekonaj się, który z nich jest dla Ciebie najlepszy do oglądania ZDF. Kiedy będziesz gotowy do subskrypcji, sprawdź naszą gorącą ofertę, aby uzyskać najlepszą możliwą cenę w twoim planie.

Jeśli chcesz łatwo przesyłać strumieniowo najlepsze filmy i filmy dokumentalne od dostawców z całego świata, w tym z Wielkiej Brytanii, USA, Francji i Włoch oraz Niemiec, sprawdź nasz post na temat najlepszych sieci VPN do przesyłania strumieniowego filmów.

Rozpocznij teraz bezpłatną wersję próbną CyberGhost

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me