Jak korzystać z Outlooka i Microsoft Office 365 z VPN


Użytkownicy Office 365 zauważyli problemy z połączeniem z Outlookiem i chmurą Office podczas gdy ich VPN są aktywne. Nasi użytkownicy zgłaszali bieżące problemy podczas próby korzystania z aplikacji Office i OneDrive po podłączeniu do sieci VPN.

To jest bieżący problem z niektórymi klientami VPN. Jest to szczególnie frustrujące, jeśli, podobnie jak wiele osób w 2018 r., Przechowujesz swoje osobiste i profesjonalne pliki w chmurze.

Jeśli jesteś pracownikiem zdalnym, musisz uzyskać dostęp do chmury, aby móc pracować. Szczególnie dotknięte mogą być firmy, które wymagają podróży, mobilności i elastyczności oraz muszą zarządzać dużą liczbą plików.

Ponadto wszystkie produkty Office 365 korzystające z chmury do przechowywania wydają się być podatne na ataki - w tym kluczowe usługi, takie jak aplikacja poczty Outlook.

Podczas naszych wewnętrznych testów mieliśmy również problemy z połączeniem z chmurą za pomocą niektórych sieci VPN. Wygląda na to, że nie ma problemu z innymi usługami w chmurze. Skontaktowaliśmy się z pomocą techniczną Microsoft, aby sprawdzić, czy planują naprawić problem w przyszłości.

Powiedzieli nam, że Microsoft uważa, że ​​problem dotyczy dostawców VPN i że oni nie może zagwarantować, że OneDrive i inne usługi chmurowe Office 365 będą działać, gdy VPN jest podłączony.

Nie mieliśmy jednak problemów z połączeniem się z innymi usługami w chmurze z podłączoną siecią VPN. Nie znaleźliśmy też żadnych istotnych raportów użytkowników o podobnych problemach z innymi usługami w chmurze, co sugeruje, że problem dotyczy Microsoft.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak korzystać z VPN dla bezproblemowego dostępu do pakietu Office.

Jak korzystać z Microsoft OneDrive z VPN - Krótki przewodnik

Pamiętaj, że jest to najlepsza oferta VPN gwarancje zwrotu pieniędzy dla nowych użytkowników. Wiele oferuje również bezpłatne wersje próbne. To znaczy możesz przetestować sposób działania chmury Office z VPN zanim zdecydujesz się na dłuższą subskrypcję.

  1. Zarejestruj się w VPN z reputacją umożliwiającą łatwy dostęp do Office Cloud. W tym artykule użyjemy NordVPN jako przykładu. Podczas naszych wewnętrznych testów nie mieliśmy problemów z nawiązaniem połączenia z pakietem Office, gdy sieć VPN była aktywna.
  2. Zarejestruj się, aby otrzymać subskrypcję za pomocą 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy lub skorzystaj z bezpłatnego okresu próbnego NordVPN.vpnoutlook (1)
  3. Pobieranie aplikację VPN na swoje urządzenie i uruchom.
  4. Użyj przycisku „szybkie połączenie”, aby połączyć się z najszybszym serwerem w zależności od Twojej lokalizacji.vpnoutlook (2)
  5. Uruchom pakiet Office i przejdź do OneDrive.
  6. Przeglądaj swoje pliki jak zwykle.vpnoutlook (3)

Wniosek

Microsoft Office, OneDrive i inne aplikacje nie działają ze wszystkimi VPN. Jest to problem, jeśli chcesz pracować bezpiecznie i zdalnie.

Sugerujemy następujące obejścia:

  1. Użyj sieci VPN, która ma reputację łączenia się z usługami w chmurze Microsoft 365 i OneDrive. Polecamy NordVPN i CyberGhost na podstawie własnych testów i raportów użytkowników.
  2. Wypróbuj zanim kupisz! Jedną z najlepszych rzeczy w 30-dniowych gwarancjach zwrotu pieniędzy oferowanych przez lepszych dostawców VPN jest to, że możesz wypróbować produkt przed jego zatwierdzeniem. Pobierz i uruchom VPN, dla którego chcesz się zarejestrować i przetestuj, czy działa z OneDrive i Microsoft Office.
  3. Jeśli masz problemy z połączeniem się z aplikacją Outlook - zawsze możesz użyć wersji w przeglądarce.

Tutaj w vpnMentor jesteśmy zobowiązani do testowania, rozwiązywania problemów i sprawdzania, w jaki sposób dostawcy VPN współpracują z produktami i które są najlepsze dla określonych potrzeb.

Jeśli chcesz wiedzieć, które sieci VPN oferują bezpłatne wersje próbne, przeczytaj więcej na ten temat tutaj.

Rozpocznij bezpłatny okres próbny NordVPN już teraz

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me