Jak naprawić błąd serwera proxy Netflix (i które sieci VPN nadal go omijają w 2020 roku?)

Błąd serwera proxy Netflix (oficjalnie nazywany błędem Netflix M7111-5059) pojawia się w bardzo specyficznych sytuacjach - i zawsze jest nieprzyjemny.

Podczas próby uzyskania dostępu do najlepszego serwisu Netflix za pomocą sieci VPN może pojawić się komunikat „wykryto serwer proxy” na czarnym tle zamiast filmu lub serialu, który czekasz na transmisję.

To pokazuje że twoja VPN stara się ominąć Netflix's zaawansowane wykrywanie antyblokujące.

Nie martw się - istnieje proste rozwiązanie tego problemu! Poniżej, powiemy Ci, jak ominąć błąd proxy Netflix, a także dlaczego istnieje i które sieci VPN są najlepsze do tego zadania.

Jak naprawić błąd serwera proxy Netflix

Błąd serwera proxy Netflix pojawia się, gdy system wykryje, że próbujesz uzyskać dostęp do jego katalogów za pomocą serwera proxy lub sieci VPN. Wynika to z umów licencyjnych - masz dostęp tylko do treści dozwolonych w Twoim kraju.

Błąd serwera proxy Netflix zwykle pojawia się, gdy:

  • Twoja obecna sieć VPN nie ma zasobów, aby obejść ścisłe wykrywanie Netflix, lub
  • serwer VPN, którego używasz do uzyskania dostępu do Netflix, jest teraz na czarnej liście i już nie działa.

W rzeczywistości uzyskanie błędu proxy nie jest ani przerażające, ani rzadkie. Netflix znany jest z banowania całych zakresów adresów IP VPN falami, a żadna usługa VPN nie jest odporna na złapanie.

Jak naprawić błąd serwera proxy Netflix (i które sieci VPN nadal go omijają w 2020 roku?)

„Ups, coś poszło nie tak… Wygląda na to, że używasz odblokowania lub proxy. Wyłącz dowolną z tych usług i spróbuj ponownie. ”

To powiedziawszy, niektórzy dostawcy VPN są znacznie lepsi w zapewnianiu niezawodnego dostępu do Netflix niż inni. Następnym razem zobaczysz przerażający błąd proxy Netflix, sprawdź jedną z tych doskonałych sieci VPN Netflix.

NordVPN jest najwyżej ocenianym VPN dla Netflix i ulubionym przez tłum. Istnieje kilka powodów, dla których ma dobrą reputację:

  • Potwierdzono współpracę z co najmniej siedmioma popularnymi regionalnymi bibliotekami Netflix w naszych obszernych testach. Obejmuje to bardzo popularną amerykańską bibliotekę Netflix, którą przetestowaliśmy na pięciu różnych serwerach NordVPN w całym kraju.
  • Ma numery serwerów, aby poradzić sobie z ciągłą czarną listą Netflix. Przy ponad 5600 serwerach w 60 krajach, setkach (jeśli nie tysiącach) opcji w najpopularniejszych lokalizacjach i regularnych nowych dodatkach, po prostu nie musisz się martwić, że zabraknie odpowiednich serwerów Netflix.
  • Zastrzeżona technologia SmartPlay. Dzięki temu aplikacja NordVPN może wybrać serwer odpowiedni do potrzeb przesyłania strumieniowego. SmartPlay uruchamia się za każdym razem, gdy VPN wykrywa, że ​​próbujesz przesyłać strumieniowo treści z ograniczeniami geograficznymi (takie jak regionalne biblioteki Netflix). Najlepsze jest to, że jest w pełni zautomatyzowany, więc nie musisz robić nic szczególnego, aby uzyskać dostęp do katalogu Netflix, którego szukasz - system robi to za Ciebie.

Napraw błąd proxy Netflix za pomocą NordVPN TERAZ!

ExpressVPN to kolejny świetny wybór do bezproblemowego strumieniowania Netflix. Dlatego:

  • Współpracuje z sześcioma największymi katalogami Netflix, co potwierdzają nasze testy. Na liście znajduje się również Netflix US, z co najmniej dwoma serwerami ExpressVPN (Dallas, Los Angeles) działającymi idealnie.
  • Niesamowite prędkości. Ultraszybkie serwery ExpressVPN pozwalają przesyłać strumieniowo serwis Netflix w wysokiej rozdzielczości bez uciążliwych problemów z buforowaniem lub łącznością.
  • Ogromna sieć do obsługi bloków Netflix. ExpressVPN zapewnia ponad 3000 serwerów w 160 lokalizacjach i ponad 90 krajach. To więcej niż wystarczy, aby znaleźć działający serwer dla żądanej biblioteki Netflix.

Napraw błąd proxy Netflix za pomocą ExpressVPN TERAZ!

Przejście na wypróbowaną i przetestowaną sieć VPN dla Netflix jest kluczem do płynnego dostępu do ulubionych programów i filmów z dowolnego miejsca. Ale pamiętaj o tym żadna usługa VPN nie gwarantuje 100% czasu działania Netflix - nawet najlepszy z tej grupy.

Nadal widać błąd serwera proxy Netflix w przypadku NordVPN lub ExpressVPN?

Szybko się dowiesz, jeśli masz pecha, że ​​błąd serwera proxy Netflix może być bardzo trwały.

Nawet jeśli już korzystasz z premium VPN dla Netflix, takiego jak NordVPN lub ExpressVPN, możesz skończyć z frustrującym komunikatem o błędzie.

W tych rzadkich przypadkach, Twoim pierwszym krokiem powinno być skontaktowanie się z obsługą klienta o pomoc.

Zarówno NordVPN, jak i ExpressVPN mają pomocne wsparcie czatu na żywo przez całą dobę, która zapewnia szybką i fachową pomoc w zakresie sugestii serwera dotyczących Netflix i wszelkich innych pytań. Przynajmniej dowiesz się, czy VPN ma obecnie problemy z platformą przesyłania strumieniowego.

Innym sposobem rozwiązania tego problemu jest próba streamowania Netflix na innym urządzeniu.

NordVPN obsługuje do sześciu jednoczesnych połączeń - więcej niż wystarczy, aby uruchomić VPN na osobnym urządzeniu, nie martwiąc się o utratę dostępu do głównego. To samo dotyczy ExpressVPN, który może być uruchomiony na maksymalnie pięciu urządzeniach jednocześnie.

Jeśli wszystko inne zawiedzie, nie zapomnij o tym zawsze możesz otrzymać zwrot pieniędzy, jeśli pozwalają na to zasady VPN.

Zarówno NordVPN, jak i ExpressVPN można wypróbować bez ryzyka, dzięki 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy. Jeśli nie jesteś zadowolony ze swojej sieci VPN, możesz uzyskać zwrot pieniędzy i kontynuować wyszukiwanie idealnej sieci Netflix VPN - chociaż możesz mieć trudności ze znalezieniem lepszych ofert.

Inne sieci VPN, które omijają błąd serwera proxy Netflix

Do tej pory prawdopodobnie wiesz z pierwszej ręki, że nie każda sieć VPN jest idealna dla Netflix.

Usługi premium VPN, takie jak NordVPN i ExpressVPN, potwierdziły swoją wartość, ale lista się na nich nie kończy. Oto kilka przyzwoitych alternatyw.

CyberGhost ma dedykowany profil przesyłania strumieniowego dla różnych katalogów Netflix, a także dużą różnorodność serwerów i przyjazny interfejs użytkownika. Chociaż nie jest tak szybki ani wszechstronny jak NordVPN i ExpressVPN, oferuje dobre połączenie szybkości, łatwości użytkowania i obsługi klienta.

Surfshark to kolejna jakość VPN dla Netflix. Mniejsza lista serwerów (ponad 500 serwerów w ponad 80 krajach) umieszcza ją tuż poza naszymi trzema najlepszymi VPN Netflix, ale niektórzy użytkownicy mogą być zainteresowani nieograniczonymi jednoczesnymi połączeniami, które oferuje.

Sprawdź tabelę poniżej aby uzyskać więcej informacji o cenach, ocenach użytkowników i opiniach ekspertów dla najlepszych sieci VPN Netflix:

Ranga Dostawca Nasz wynik Ocena użytkownika
Wybór redaktorów 5,0 / 5
Przeczytaj recenzję
Dowiedz się więcej Zaczynaj >> Odwiedź stronę
2) 4,9 / 5
Przeczytaj recenzję
Dowiedz się więcej Zaczynaj >> Odwiedź stronę
3) 4,8 / 5
Przeczytaj recenzję
Dowiedz się więcej Zaczynaj >> Odwiedź stronę
4 4,8 / 5
Przeczytaj recenzję
Dowiedz się więcej Zaczynaj >> Odwiedź stronę
5 4,7 / 5
Przeczytaj recenzję
Dowiedz się więcej Zaczynaj >> Odwiedź stronę

FAQ

1. Dlaczego Netflix blokuje ruch VPN?

Mówiąc wprost, Netflix nie chce, abyś swobodnie przesyłać strumieniowo treści, które nie są przeznaczone dla Twojego regionu.

Ze względu na prawa autorskie i umowy licencyjne treść serwisu Netflix nie jest taka sama we wszystkich krajach. Jest to główny powód, dla którego wielu użytkowników otrzymuje VPN dla Netflix.

Netflix szybko zauważył, że wielu użytkowników omijało ograniczenia geograficzne, co nie jest dobre dla ich partnerów licencyjnych i dystrybucyjnych. Obecnie Netflix aktywnie atakuje sieci VPN i inne programy odblokowujące.

Netflix idzie nawet o krok dalej, często umieszczając na czarnej liście znane adresy VPN i serwery proxy DNS, podobnie jak BBC iPlayer.

2. W jaki sposób VPN poprawia Netflix?

Katalogi Netflix mogą się znacznie różnić w różnych regionach.

Na przykład amerykański katalog Netflix jest powszechnie uważany za najlepszy ze względu na swój rozmiar. Zwykle ma znacznie większą bibliotekę, szczególnie w porównaniu do niektórych małych regionów.

W innych przypadkach niektóre filmy i programy pojawiają się znacznie wcześniej lub dotyczą wyłącznie regionu Netflix.

Dzięki odpowiedniej sieci VPN możesz wybrać swoją ulubioną bibliotekę Netflix w ciągu kilku sekund, nawet jeśli nie znajdujesz się w kraju. W ten sposób zyskujesz dostęp do kilkudziesięciu, jeśli nie setek tytułów, które w innym przypadku byłyby niedostępne.

3. Dlaczego błąd Netflix mówi „odblokuj lub proxy”, a nie VPN?

Chociaż sieci VPN są przydatne do wielu różnych celów, od bezpieczeństwa i prywatności po anty cenzurę, „odblokowanie” jest dużym powodem ich popularności.

Kiedy więc błąd serwera proxy Netflix mówi „odblokuj lub serwer proxy”, domyślnie uwzględnia VPN na liście, nawet jeśli nie są wyraźnie wymienione.

To powiedziawszy, istnieją dedykowane usługi „odblokowujące”. Różnią się one od sieci VPN i zwykle są znacznie mniej skuteczne w uzyskiwaniu dostępu do treści z ograniczeniami geograficznymi.

4. Czy istnieje usługa proxy współpracująca z Netflix?

Krótka odpowiedź brzmi: nie. Przynajmniej niezawodnie.

Teraz długo - jeśli chodzi o połączenie, usługi proxy działają bardzo podobnie do VPN. Zmieniają adresy IP i DNS, ale brakuje jednej kluczowej części - szyfrowania.

Ponieważ usługi proxy z definicji nie zapewniają prywatności ani zaciemnienia, o wiele łatwiej jest rozpoznać i zablokować zaawansowane środki wykrywania, takie jak te uruchamiane przez Netflix,.

W porównaniu do serwerów proxy sieci VPN są trudniejsze do wykrycia i ogólnie bardziej niezawodne w dostępie do treści z ograniczeniami geograficznymi. Co więcej, Twój ruch internetowy jest bezpieczny dzięki kuloodpornemu bezpieczeństwu - zawsze miły bonus.

5. Czy mogę korzystać z bezpłatnego VPN do strumieniowego przesyłania Netflix?

Niestety nie. I ogólnie zalecamy trzymanie się z dala od bezpłatnych sieci VPN.

Między tysiącami szybkich serwerów, funkcjami przesyłania strumieniowego i wysokiej jakości obsługą klienta twoja sieć VPN dla Netflix musi spełniać kilka ważnych kryteriów. Bezpłatne sieci VPN mogą być kuszące z oczywistych powodów, ale po prostu nie mogą zaoferować Ci całej tej wartości. W rzeczywistości większość nie może ci tego zaoferować.

Nawet jeśli w jakiś sposób uda ci się załadować Netflix z darmową siecią VPN, nie potrwa długo, zanim zaczniesz mieć problemy z łącznością.

Nasza rada? Trzymaj się sprawdzonej sieci VPN dla Netflix i oszczędzaj sobie kłopotów. Darmowe sieci VPN frustrują Cię tylko na dłuższą metę.

6. Jak mogę oglądać Netflix w hotelu lub podczas podróży?

Przesyłanie strumieniowe ulubionych katalogów Netflix w podróży jest łatwe - pamiętaj tylko o „spakowaniu” działającej sieci VPN.

Zalecamy pobranie, instalację i przetestowanie sieci VPN przed podróżą. Następnie po prostu uruchom aplikację i wybierz serwer zdalny w tym samym kraju, co żądana biblioteka Netflix.

I to wszystko - bezproblemowy serwis Netflix w hotelu, kawiarni, na lotnisku i gdziekolwiek indziej.

Pamiętaj, że możesz przesyłać strumieniowo Netflix bez geobloków lub błędów proxy na różnych urządzeniach jednocześnie, o ile twoja sieć VPN obsługuje jednoczesne połączenia.

Oglądaj Netflix z NordVPN!

Może ci się spodobać również:

  • VPN gwarantuje pokonanie zakazu VPN Netflix
  • Odblokuj Netflix (jeśli mieszkasz poza USA)

 

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me