Jak odstranit zákaz Fortnite IP – Získejte plný přístup v roce 2020

Poslední věc, se kterou se chce hráč Fortnite zabývat, je zákaz IP. Hráčům bylo zakázáno údajně porušovat smluvní podmínky hry. I když zákaz IP může být odrazující, uživatelé mohou tyto bloky obejít VPN.

Když se připojíte k Fortnite, společnost Epic Games (společnost za hrou) vás identifikuje prostřednictvím vaší IP adresy. Vaše IP adresa je jedinečný zvýrazňovač, který identifikuje vaše zařízení online. Pokud porušíte podmínky služby Fortnite, společnost Epic Games může zakázat vaši IP adresu a zablokovat vám připojení k serverům Fortnite..

Sítě VPN fungují tak, že z vašeho zařízení vytvoří zabezpečené připojení k serveru VPN na jiném místě (často v jiné zemi). Tento proces změní IP adresu vašeho zařízení. Tímto způsobem, i když byla vaše IP adresa zakázána, můžete pokračovat v přístupu na servery Fortnite.

V tomto článku, ukážeme vám, jak pomocí VPN obejít zákaz Fortnite IP.

Rychlý průvodce: Odstranění zákazu Fortnite IP

  1. Vyberte VPN. NordVPNaše naše nejlepší volba pro hraní.
  2. Zaregistrujte se pro službu a nainstalujte si VPN do svého zařízení.
  3. Vyberte server v požadovaném umístění.
  4. Zapněte Fortnite a vraťte se ke hraní her!

Začněte hrát s NordVPN!

Jak vám VPN pomůže odstranit zákaz IP adresy Fortnite odkudkoli

Fortnite IP zákazy pracují prostřednictvím procesu zvaného geoblocking. Epic Games identifikuje každého hráče podle jeho IP adresy. Hráčům, kteří poruší pravidla, může být zakázána jejich IP adresa, což brání zařízení hráče v připojení k serverům Fortnite.

Epické hry obecně zakazují pouze IP adresy jednotlivých hráčů. Některé herní společnosti však pomocí geobloku zabraňují stahování své hry v konkrétní zemi nebo dokonce v celém regionu.

S VPN můžete obejít geobloky a přistupovat k Fortnite odkudkoli, i v zemi nebo oblasti, kde hra není k dispozici. S VPN můžete také obejít zákaz IP změnou IP adresy při připojení k VPN serveru.

Prémiové sítě VPN vám nabízejí celou řadu dalších funkcí, včetně výkonného šifrování, které vás udržuje v bezpečí online. Bez sítě VPN by se třetí strany mohly naučit vaši IP adresu z vašeho účtu Fortnite a pak prozkoumat zbytek vašeho surfování na webu.

Mnoho sítí VPN nyní také poskytuje antivirové funkce. NordVPN přichází s funkcí CyberSec, která chrání vaše zařízení před malwarovými a phishingovými útoky.

Podrobný průvodce: Jak odstranit zákaz Fortnite IP

1. Vyberte nejlépe hodnocenou VPN

Zákaz Fortnite IP můžete obejít změnou adresy IP zařízení. To vše začíná výběrem nejlépe hodnocené VPN. Doporučujeme NordVPN kvůli jeho silným bezpečnostním funkcím a jeho neomezené šířce pásma, která zabraňuje zpoždění v problému při hraní her.

2. Nainstalujte VPN do zařízení

Jakmile vyberete síť VPN, dalším krokem je její instalace do zařízení.

U společnosti NordVPN je to tak snadné jako návštěva webové stránky, výběr požadovaného plánu a zadání platebních údajů.

Jak odstranit zákaz Fortnite IP - Získejte plný přístup v roce 2020

Poté můžete software stáhnout a nainstalovat do zařízení. Instalace je obvykle rychlá a jednoduchá, ale pokud narazíte na nějaké problémy, můžete kontaktovat zákaznickou podporu.

U společnosti NordVPN, stejně jako u jiných prémiových sítí VPN, můžete vyzkoušet službu s 30denní zárukou vrácení peněz.

3. Připojte se k serveru

Po instalaci vybrané sítě VPN, připojit se k serveru ve vaší požadované oblasti.

Server, ke kterému jste se připojili, poskytne vašemu zařízení novou IP adresu což vám umožní překonat zákaz IP.

Při použití služby NordVPN je výběr serveru ve vaší požadované oblasti snadný. Po otevření aplikace zkontrolujte v levém podokně země, kde jsou dostupné servery. Vyberte zemi a poté vyberte konkrétní region nebo město v dané zemi, abyste dosáhli co nejlepších zkušeností.

Jak odstranit zákaz Fortnite IP - Získejte plný přístup v roce 2020

Pro většinu zákazů Fortnite IP bude stačit pouze změna vaší IP adresy, abyste mohli začít hrát znovu. Existuje však závažnější zákaz, který by mohl věci trochu ztížit. Druhý typ zákazu Fortnite IP funguje tak, že kromě vaší IP adresy zakážete také své uživatelské jméno.

Druhý typ zákazu IP můžete obejít a pokračovat ve hře změnou uživatelského jména kromě použití VPN ke změně IP adresy. Ztratíte však přístup ke všem položkám, které jste vyhráli nebo zakoupili a které jsou vázány na vaše původní uživatelské jméno.

Obecně je tento druhý typ zákazu IP vydáván pouze ve vzácných případech.

4. Začněte hrát Fortnite

A je to! Obešli jste zákaz IP a můžete začít hrát Fortnite okamžitě.

Nejlepší VPN pro odstranění zákazu IP adresy Fortnite

NordVPN

Naše nejlepší VPN pro hraní je NordVPN. NordVPNoffers špičkové šifrování, neomezená šířka pásma, a rozsáhlá síť 5 200+ serverů v 60 zemích.

S NordVPN můžete snadno přistupovat k geo-omezenému obsahu. Můžete dokonce hrát hry pro více hráčů v každém regionu! Šifrování služby také chrání vaše zařízení a osobní data před hackery a útoky DDoS od třetích stran.

Latence a zpoždění jsou pro hráče obrovským problémem a některé sítě VPN bohužel mohou skutečně zpomalit vaše online hraní. Ne NordVPN. S NordVPN se vám bude líbit rychlý, hladký a bezpečný herní zážitek.

Pokud máte přátele nebo rodinu, kteří si chtějí na svých zařízeních zahrát Fortnite, NordVPN vás kryje. Služba to umožňuje až šest současných připojení zařízení pod jedním účtem.

Zahrajte si hraní s NordVPN!

Shrnutí a další čtení

Pokud jste byli zasaženi zákazem Fortnite IP, můžete se vrátit do hry pomocí VPN. NordVPN je naším nejlepším výběrem a pevně oblíbeným u uživatelů.

NordVPNochrání vás šifrováním na vojenské úrovni a jeho neomezená šířka pásma zajišťuje, že nebudete řešit problémy se zpožděním nebo latencí.

NordVPN je přístupný prakticky z každého zařízení, díky čemuž se hráči Fortnite na cestách nestávají žádnými hlavami. Stáhněte si NordVPN a přestaňte se obávat ztráty přístupu k vaší oblíbené online hře.

Další čtení

Další informace o nejlepších sítích VPN pro hraní her.

Kdo je ze všech nejrychlejší? Zjistěte, které VPN jsou před hrou, pokud jde o rychlost.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me