Jak oglądać 71. Primetime Emmy Awards z dowolnego miejsca


71. Primetime Emmy Awards z pewnością będzie w tym roku interesujące. Jak mogą nie być? Dzięki ulubieńcom fanów, takim jak Fleabag, Schitt's Creek, Russian Doll i Game of Thrones, wszyscy zdobywają dziesiątki nominacji, nagrody w tym roku, emisje 22 września o 17:00 PT (23 września o 1 w nocy GMT) będą porywające. Po raz ostatni wielu z obsady, w tym Emilia Clarke (GOT), Julia Louis-Dreyfus (ulubiona z jej ostatniego sezonu VEEP) i Kit Harington (GOT) kiedykolwiek zdobią czerwony dywan za granie tych ukochanych postaci.

Jeśli nie chcesz tego przegapić i mieszkasz poza USA, będziesz mieć problemy z oglądaniem programu bez VPN. Program jest emitowany w sieci telewizyjnej Fox, który jest geoblokowany poza USA. Niezależnie od tego, czy mieszkasz poza USA, czy jesteś rezydentem USA, który w tym miesiącu pojedzie za granicę, będziesz potrzebować niezawodnej wirtualnej sieci prywatnej (VPN), aby ominąć te geobloki aby umożliwić Ci oglądanie w czasie rzeczywistym.

Sieć współpracuje z kilkoma platformami OTT / streamingowymi. Możesz transmitować pokaz w czasie rzeczywistym za pośrednictwem następujących usług:

 • Hulu Live TV
 • PlayStation Vue
 • fuboTV
 • YouTube TV (usługa subskrypcyjna)
 • SlingTV
 • Aplikacja Fox Now

Dobra wiadomość jest taka, że ​​rozwiązaliśmy problem oglądania 71. nagród Emmy Primetime z dowolnego miejsca za pomocą VPN. Czytaj dalej, aby poznać naszą prostą metodę krok po kroku, a także uzyskać pomoc w wyborze najlepszej dla siebie sieci VPN.

Jak oglądać: Krótki przewodnik

Dobra sieć VPN pozwala łączyć się z usługami przesyłania strumieniowego, które obsługują wszystkie stacje telewizyjne z blokadą geograficzną w USA, w tym Fox. Oto nasza prosta, 3-etapowa metoda uzyskaj dostęp do programów blokowanych geograficznie, takich jak Primetime Emmy, bez względu na to, gdzie jesteś:

 1. Wybierz niezawodną sieć VPN. (Pokochasz CyberGhost.)
 2. Użyj sieci VPN, aby połączyć się z serwerem w USA.
 3. Zaloguj się do dostawcy online, aby obejrzeć transmisję na żywo

Jak oglądać 71. Primetime Emmy Awards przez Hulu Live

Jeśli zamierzasz oglądać przez Hulu Live, proces jest różny, ponieważ platforma akceptuje tylko płatności z amerykańskich banków lub kart kredytowych.

 1. Przejdź do MyGiftCardSupply i kup kartę upominkową Hulu. Umożliwi to rejestrację w Hulu Live TV bez adresu w USA ani karty kredytowej.
 2. Przejdź na stronę wykorzystania upominków Hulu, aby zrealizować kod upominkowy i zarejestrować się w usłudze Hulu Live TV.
 3. W dniu transmisji Primetime Emmy Awards zaloguj się do Hulu i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby przejść do kanału Fox, aby obejrzeć transmisje na żywo. Zostaniesz poproszony o zalogowanie się na swoje konto Hulu, aby rozpocząć oglądanie.

Zacznij oglądać TERAZ!

Dlaczego potrzebujesz VPN, aby oglądać 71. nagrodę Emmy Primetime?

Podobnie jak wszystkie główne amerykańskie sieci telewizyjne, Fox jest dostępny tylko w Stanach Zjednoczonych. W rezultacie nie ma znaczenia, z której usługi przesyłania strumieniowego korzystasz, jeśli twój adres IP znajduje się poza USA, blokowanie geograficzne uniemożliwi oglądanie the Primetime Emmyys 2019. Maskując swoją prawdziwą lokalizację i umożliwiając wybranie nowego adresu IP w USA, VPN ominie te ograniczenia geograficzne, dzięki czemu możesz zobaczyć nagrody Emmy i wszystkie swoje ulubione programy w USA.

Jednak dostawcy VPN nie są tacy sami. Niektóre sieci VPN spowalniają połączenie internetowe, podczas gdy inne są niestabilne, powodując irytujące przerwy w świadczeniu usług. Poruszanie się po geoblokach nie ma większego znaczenia, jeśli uzyskasz wolne, niewiarygodne połączenie, które utrudnia oglądanie filmów. Dlatego nasi eksperci przebadali wiele dostępnych sieci VPN, aby znaleźć najlepsze możliwości oglądania Emmys 2019 bez żadnych problemów.

Najlepsze sieci VPN do oglądania 71. nagród Emmy Primetime

Aby uzyskać najlepszą możliwą jakość oglądania Emmy, potrzebujesz dostawcy VPN znanego z dużych prędkości, niezawodności i serwerów zoptymalizowanych pod kątem przesyłania strumieniowego. Oto najlepsze sieci VPN do oglądania Emmy i ich wyróżnienia.

CyberGhost

Urządzenia CyberGhost

CyberGhost oferuje jeden z najbardziej przyjaznych dla użytkownika interfejsów VPN na rynku, wraz z doskonałymi funkcjami bezpieczeństwa, maksymalnie pięcioma jednoczesnymi połączeniami i szeroką gamą serwerów na całym świecie. Jest to również jedna z najbardziej przystępnych cenowo sieci VPN premium, zdobywając naszą nagrodę 2018 za Najlepsza wartość VPN. Pojawiły się doniesienia o przerwach w świadczeniu usług w czasie intensywnego użytkowania, więc możliwe jest, że ta sieć VPN nie jest tak niezawodna jak poprzednie dwa. Jednak entuzjastyczne recenzje użytkowników pokazują, że problemy te są rzadkie i istnieją wszelkie powody, by wierzyć, że CyberGhost zapewni Ci wspaniałe wrażenia z oglądania Emmy.

Zobacz oferty CyberGhost

 NordVPN

Jak oglądać 71. Primetime Emmy Awards z dowolnego miejsca

NordVPM oferuje szybkie i niezawodne połączenia z serwerami w Stanach Zjednoczonych zoptymalizowanymi do przesyłania strumieniowego. Zaawansowane mierniki zużycia gwarantują, że zawsze będziesz mieć dostęp do najszybszego dostępnego serwera. W rzeczywistości wygrał nasz NordVPN Najlepsza ogólna nagroda VPN 2019. Bez ograniczeń przepustowości, bez ograniczania usług w żadnych okolicznościach i do sześciu połączeń na różnych urządzeniach, NordVPN może zapewnić doskonałą transmisję strumieniową Primetime Emmy Awards dla całej rodziny. Doskonałe środki bezpieczeństwa gwarantują, że Twoja aktywność online nigdy nie będzie śledzona. Przeczytaj recenzje użytkowników, aby zobaczyć wiele innych powodów, dla których NordVPN jest ulubieńcem tłumu.

Zobacz oferty NordVPN

ExpressVPN

Jak oglądać 71. Primetime Emmy Awards z dowolnego miejsca

ExpressVPN to połączenie VPN, jeśli chcesz uniknąć spowolnienia, gdy ruch online jest duży, co na pewno będzie miało miejsce podczas 71. nagrody Primetime Emmy Awards. Dzięki dużej sieci serwerów w USA, która gwarantuje 99% czasu działania, ExpressVPN został naszym laureatem nagrody Najlepsza VPN dla prędkości w 2018 r. Ponadto ExpressVPN ma sprawdzoną zdolność do ominięcia oprogramowania blokującego VPN, z którego korzystają niektóre usługi przesyłania strumieniowego. Znakomite funkcje bezpieczeństwa, takie jak 256-bitowe zabezpieczenia AES, ochrona przed wyciekiem DNS / IPv6 i przełącznik „zabicia” sprawiają, że ta VPN jest popularnym wyborem wśród użytkowników VPN.

Zobacz oferty ExpressVPN

PrivateVPN

Urządzenia PrivateVPN

PrivateVPN jest wschodzącą gwiazdą na rynku VPN. Chociaż PrivateVPN ma znacznie mniej serwerów niż powyższe sieci VPN, serwery te są dobrze dystrybuowane w USA i na całym świecie, zapewniając, że nie będziesz mieć problemów z dostępem do transmisji Primetime Emmy Awards. PrivateVPN oferuje również wszystko, czego potrzebujesz w sieci VPN do przesyłania strumieniowego, w tym sześć połączeń, politykę braku dziennika dla ochrony prywatności i wysoką prędkość. Dzięki tym wszystkim funkcjom i bardzo przystępnej cenie łatwo jest zrozumieć, dlaczego pomimo tego, że nie jest jedną z największych sieci VPN, ten dostawca jest oceniany przez użytkowników jako jeden z najlepszych.

Zobacz oferty PrivateVPN

Prywatny dostęp do Internetu (PIA)

Prywatne urządzenia z dostępem do Internetu

Szukasz niezawodnej, niedrogiej sieci VPN ze wszystkimi ważnymi funkcjami, takimi jak nieograniczona przepustowość i szyfrowanie AES dla bezpieczeństwa? Zatem prywatny dostęp do Internetu (PIA) może być idealnym wyborem dla Ciebie. Chociaż ma najmniej serwerów wśród dostawców na tej liście (tylko 25 na całym świecie), PIA wciąż zapewnia duże prędkości, omija geobloki i chroni Twoją prywatność dzięki SOCKS5 Proxy i możliwościom przekierowania portów. Niskie ceny subskrypcji krótkoterminowych sprawiają, że PIA jest dobrym wyborem dla osób, które potrzebują sieci VPN tylko na krótki czas, na przykład podczas podróży. Niestety jego ograniczona liczba serwerów oznacza, że ​​ten dostawca nie może zaoferować dostępu do wyspecjalizowanych serwerów do przesyłania strumieniowego, co może powodować drobne problemy w okresach dużego ruchu. Niemniej jednak wielu użytkowników wysoko ocenia tę VPN.

Zobacz oferty PIA

streszczenie

Nie pozwól, aby geobloki uniemożliwiały Ci czerpanie radości z wszelkich transmisji transmitowanych na żywo. Teraz, gdy wiesz, jak oglądać 71. nagrodę Emmy Primetime z dowolnego miejsca na świecie, wystarczy zarejestrować się w VPN. Mamy nadzieję, że nasze porady ekspertów pomogą Ci zdecydować, który z nich jest dla Ciebie najlepszy. Jednak jak większość najlepsze sieci VPN zalecamy oferowanie gwarancji zwrotu pieniędzy lub bezpłatnych wersji próbnych, możesz je wypróbować bez ryzyka.

Możemy nawet pomóc Ci uzyskać najlepszą możliwą ofertę w sieci VPN, którą wybierzesz. Dla większej wygody nasz zespół opracował tę listę kodów kuponów, aby uzyskać najniższą cenę dostępną w tych sieciach VPN.

Zacznij korzystać z VPN już dziś, więc kiedy nadejdzie 22 września, będziesz gotowy usiąść i cieszyć się Emmys.

Zacznij już teraz BEZPŁATNĄ WERSJĘ CyberGhost!

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me