Jak oglądać American Ninja Warrior Season 11 Live Online w 2020 roku


Nadchodzi lato, co oznacza, że ​​nadszedł czas na nowy sezon amerykańskiego wojownika ninja.

Najnowsze odcinki American Ninja Warrior jest dostępny do transmisji na NBC za darmo. Jeśli jednak się znajdujesz poza Stanami Zjednoczonymi, NBC zablokuje dostęp do transmisji strumieniowej. Geobloki nie są niemożliwe do ominięcia; będziesz wystarczy oglądać z VPN.

Korzystanie z VPN w celu uzyskania dostępu do geoblokowanych treści jest łatwym sposobem na dotrzymywanie kroku ulubionym programom bez względu na kraj, w którym się znajdujesz. Przeprowadzimy Cię przez jak korzystać z VPN, aby uzyskać dostęp do treści NBC. Następnie podamy nasze zalecenia dotyczące kilku najlepszych usług VPN, które ominą te geobloki.

Jak oglądać American Ninja Warrior: Krótki przewodnik

 1. Wybierz VPN z serwerami w USA. CyberGhost to nasz najlepszy wybór!
 2. Pobierz i zainstaluj VPN. Połącz się z serwerem w USA.
 3. Udaj się na NBC.com i dowiedz się, kto będzie następnym Wojownikiem Ninja.

Oglądaj za pomocą CyberGhost

Dlaczego potrzebujesz VPN, aby oglądać American Ninja Warrior

Jako amerykańska sieć telewizyjna, NBC ogranicza treści przesyłane strumieniowo do odbiorców w USA. Geobloki są popularną strategią używaną przez platformy do przesyłania strumieniowego ze względów licencyjnych. Użytkownicy znajdujący się poza zamierzonym regionem będą otrzymać komunikat o błędzie podczas próby przeglądania treści podlegających blokom geograficznym.

Te usługi wiedzieć, gdzie się znajdujesz na podstawie swojego adresu IP. Korzystając z VPN, możesz zmień swój adres IP łącząc się z serwerem w sieci VPN. Jest to najprostszy sposób na dostęp do treści z ograniczeniami geograficznymi. Jeśli łączysz się z VPN w obcym kraju, ty ukryj swój prawdziwy adres IP. Dzięki temu strona uważa, że ​​przeglądasz internet z innego kraju.

Nie wszystkie sieci VPN mogą odblokować każdą usługę przesyłania strumieniowego. Gdy korzystanie z VPN zaczęło rosnąć, zaczęły się te witryny blokowanie adresów IP które wiedzieli, że są powiązane z usługami VPN. Sieci VPN typu premium omijają te ograniczenia VPN przez regularnie zmieniając adresy IP. Dobra VPN do przesyłania strumieniowego powinna mieć wiele opcji serwera w kraju, do którego biblioteki należy uzyskać dostęp.

Będziesz także chciał VPN, który utrzymuje duże prędkości, dzięki czemu możesz przesyłać strumieniowo w trybie ciągłym bez oczekiwania na buforowanie programu.

To nie wszystko, co VPN może zrobić

Sieci VPN nie służą wyłącznie do zmiany regionu, aby oglądać American Ninja Warrior. Są potężnym narzędziem, które może chroń swoje urządzenia przed różnymi zagrożeniami online. Kiedy łączysz się z Internetem za pomocą VPN, nie tylko ukrywasz swoją rzeczywistą lokalizację. Ty też zabezpieczanie danych i połączenia internetowego.

VPN szyfruj swoje dane, co ukrywa twoją aktywność przed tymi, którzy chcą ją przechwycić. Kradzież danych z niezabezpieczonego połączenia internetowego nie stanowi problemu. Sieci VPN dodają warstwę bezpieczeństwa, używając własnego serweras jako kanał, przez który przechodzą Twoje dane przed dotarciem do publicznego Internetu.

Wiele najlepszych usług VPN korzysta z technologii, która również może pomagają użytkownikom ominąć surową cenzurę rządową w krajach takich jak Rosja i Chiny. Szczególnie w tych przypadkach ważne jest, aby mieli ścisłe zasady braku dzienników, więc Twojej aktywności nie można śledzić. Warto też mieć przełącznik zabijania, więc Twoje dane nie będą wyciekać, jeśli połączenie internetowe zostanie zerwane.

Możesz mieć ochotę skorzystać z bezpłatnej sieci VPN dogonić amerykańskiego wojownika ninja. Jednakże wiele darmowe VPN nie są naprawdę darmowe. Na początek ogólnie nie mają dostępu do serwerów, które mogą odblokować platformy przesyłania strumieniowego jak NBC. Darmowe VPN również umieszczają ścisłe limity przepustowości, z której można korzystać podczas połączenia z ich serwerami. To najlepsze scenariusze.

Wiele bezpłatnych opcji VPN sprawia, że ​​płacisz wyświetlając dużą liczbę reklam, gromadząc i sprzedając dane oraz stosując słabe poziomy szyfrowania. Zamiast zwiększania prywatności i bezpieczeństwa, nie jest to godne zaufania darmowa sieć VPN może naruszyć twoje połączenie.

Mając na uwadze powyższe kryteria, przygotowaliśmy listę trzech najlepszych sieci VPN do oglądania amerykańskiego wojownika ninja.

3 najlepsze sieci VPN do oglądania amerykańskiego wojownika ninja

1.CyberGhost

Urządzenia CyberGhost

CyberGhost ułatwia strumieniowanie amerykańskiego wojownika ninja zoptymalizowane profile przesyłania strumieniowego. Nie musisz przeszukiwać kilku różnych amerykańskich serwerów, aby znaleźć taki, który działa z NBC. CyberGhost upraszcza to zadanie dzięki wstępnie skonfigurowanym profilom przesyłania strumieniowego. Ma nawet opcję dla NBC.

Po wybraniu CyberGhost jako VPN uzyskasz dostęp do ponad 3000 serwerów w 60 krajach. Aplikacja jest doskonała dla początkujących, pozwalając ci połącz za pomocą jednego kliknięcia. Nawet z szyfrowanie wojskowe, będziesz mieć szybkie połączenie które nie zakłócają oglądania. CyberGhost zapewnia użytkownikom dodatkowe funkcje bezpieczeństwa, w tym wyłącznik awaryjny i ścisłe brak zasad logów.

Przekonasz się, że CyberGhost ma najbardziej hojna polityka gwarancji zwrotu pieniędzy wszystkich dostawców usług. Podczas gdy możesz cieszyć się 24-godzinny bezpłatny okres próbny, możesz dostać pełny zwrot kosztów subskrypcji w ciągu 45 dni od zakupumi. Dlatego użytkownicy często wybierają CyberGhost do przesyłania strumieniowego.

CyberGhost może odblokować:

 • Dedykowany profil przesyłania strumieniowego z serwerami zoptymalizowanymi dla: Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN i innych.

Obsługuje torrentowanie:

 • Tak; profil dedykowany pokazuje kraje i liczbę użytkowników.

CyberGhost działa na tych urządzeniach:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux i Chrome.

Oglądaj za pomocą CyberGhost

2. NordVPN

nordvpndevices_optimized

NordVPN jest jednym z naszych najlepszych typów VPN z dobrego powodu. To ma ponad 5000 serwerów w swojej sieci, w tym wiele opcji w USA. Chociaż nie znajdziesz dedykowanych profili przesyłania strumieniowego, NordVPN ułatwia oglądanie American Ninja Warrior. Jego Technologia SmartPlay optymalizuje połączenie więc nie napotkasz geobloków, niezależnie od tego, czy oglądasz NBC, czy Netflix.

Otrzymasz również szybkie połączenie zabezpieczone przy pomocy 256-bitowe szyfrowanie AES. Doskonałe zabezpieczenia NordVPN sprawiają, że jest to świetny wybór Pliki do pobrania P2P. Możesz czuć się bezpiecznie wiedząc, że NordVPN nie prowadzi dzienników, ma automatyczny przełącznik zabijania głównych aplikacji i ofert Ochrona przed wyciekiem DNS.

Możesz wypróbować NordVPN bez ryzyka 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy. Użytkownicy zgadzają się, że NordVPN jest numerem 1, jeśli chodzi o ogólną wydajność VPN.

NordVPN może odblokować:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video i Sling TV.

Obsługuje torrentowanie:

 • Tak, dostępne są specjalne serwery P2P.

NordVPN działa na tych urządzeniach:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome i Firefox. Jest również kompatybilny z routerami.

Obejrzyj z NordVPN

3.ExpressVPN

Urządzenia ExpressVPN

ExpressVPN to jedna z najszybszych sieci VPN na rynku. Duże prędkości połączeń są ważnym szczegółem, na który należy zwrócić uwagę przy wyborze VPN do przesyłania strumieniowego. ExpressVPN oferuje zwycięską kombinację rozległa sieć serwerów na całym świecie z niesamowitą prędkością.

Podczas korzystania z ExpressVPN nie musisz się martwić o swoje bezpieczeństwo. Dostaniesz wysoki poziom szyfrowania oraz ścisła polityka prywatności to zapewnia twoje dane nigdy nie są rejestrowane na serwerach ExpressVPN. ExpressVPN ma aplikacje dla wszystkich głównych platform, w tym routerów. Użytkownicy mogą podłączyć do pięciu urządzeń na jednym koncie.

Jest powód, dla którego ExpressVPN ma tylu wiernych fanów. Nie musisz wierzyć im na słowo. Wypróbuj sam, bez zobowiązań z ExpressVPN 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy.

ExpressVPN może odblokować:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN i BBC iPlayer.

Obsługuje torrentowanie:

 • Tak, wszystkie serwery obsługują aktywność P2P.

ExpressVPN działa na tych urządzeniach:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome i Firefox. Oferuje także aplikację do użytku z niektórymi routerami.

Obejrzyj z ExpressVPN

streszczenie

Nie musisz przegapić ani sekundy amerykańskiego wojownika ninja tylko dlatego, że jesteś poza USA. VPN pomoże ci zmień swój adres IP. W ten sposób możesz ominąć geobloki które ograniczają przesyłanie strumieniowe treści w zależności od regionu. Po połączeniu z zagranicznym serwerem możesz wyglądać, jakbyś przeglądał Internet ze Stanów Zjednoczonych. Będziesz miał nieograniczony dostęp do wszystkich treści dostępnych do bezpłatnego przesyłania strumieniowego na NBC.com.

Dobra sieć VPN, taka jak CyberGhost, może dodatkowo poprawić jakość oglądania utrzymywanie dużych prędkości. Nie musisz się martwić Ograniczanie ISP od używania zbyt dużej przepustowości. Podsumowując, będziesz chroniąc się przed hakerami i trackerems. Prywatność i bezpieczeństwo idą w parze, a VPN może pomóc w ochronie obu.

Dalsza lektura

Aby uzyskać najlepsze VPN dla NBC, kliknij tutaj.

Sprawdź nasze wyjątkowe oferty i kupony na najlepsze usługi VPN.

Dowiedz się, jak ominąć błąd proxy Netflix raz na zawsze.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 30 = 39

map