Jak oglądać nowego papieża w 2020 r


Jeśli nie masz dość mini-serialu z 2016 roku, Młody Papież, czeka cię niespodzianka. W końcu będziesz uzyskać odpowiedzi na długo oczekiwane pytania utworzony z klifu miniserii. Kolejna seria, The New Pope, pojawiła się na HBO, a Jude Law powraca z Johnem Malkovichem.

HBO jest dostępne tylko w USA. Co jeśli nie jesteś w granicach USA? Wpadniesz na geobloki, ponieważ HBO śledzi adresy IP i ogranicza widzów z innych krajów. Nie martw się Jesteś tu z jakiegoś powodu, a ja jestem tutaj, aby pomóc.

Jeśli jesteś poza USA, możesz nadal ciesz się Nowym Papieżem, używając VPN. Jak pytasz?

Dzięki VPN możesz wybrać serwer w USA, który oszuka technologię geoblokowania HBO w przekonaniu, że to Twoja rzeczywista lokalizacja, a Ty łatwo ominąć treści ograniczone geograficznie, takie jak The New Pope. VPN to proste narzędzie, którego konfiguracja zajmuje zaledwie kilka minut.

Przeprowadziłem mnóstwo badań i wymyśliłem najlepsze sieci VPN do oglądania The New Pope i moim najlepszym wyborem jest NordVPN. Ma wszystko: szybkość, ogromną listę serwerów w USA i możliwość przebijania się przez geoblokowane treści.

Krótki przewodnik - Jak oglądać nowego papieża w HBO NOW

 1. Wybierz VPN z serwerami w USA. polecam NordVPN ze względu na łatwość użycia, szybkość i bezpieczeństwo.
 2. Pobierz i zainstaluj VPN, a następnie połącz się z serwerem w USA.
 3. Przejdź do HBO NOW i zarejestruj się / zaloguj się (aby się zarejestrować, potrzebujesz amerykańskiej metody płatności lub karty podarunkowej HBO Now).
 4. Teraz możesz cieszyć się Nowym Papieżem!

Rozpocznij transmisję nowego papieża teraz!

Krótko na czasie?

 • Zobacz, które 3 sieci VPN najlepiej nadają się do przesyłania strumieniowego The New Pope
 • Co jeszcze może zrobić VPN? Pokażę ci!

Dlaczego potrzebujesz VPN, aby oglądać nowego papieża

Wiem, jak frustrujące może być. Czekałeś ponad trzy lata, aby uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące Młodego Papieża, a teraz, gdy odpowiedzi są w zasięgu ręki, masz geobloki na swojej drodze.

Ze względu na ścisłe ustalenia licencyjne, HBO NOW wykorzystuje technologię geolokalizacji do blokowania użytkowników spoza USA. Najłatwiejszy sposób ominąć te ograniczenia geograficzne jest z VPN.

Dzięki VPN możesz zmienić swój adres IP, kierując ruch przez bezpieczny serwer w wybranym kraju. Jest to również znane jako geo-spoofing.

Gdy łączysz się z serwerem w USA, twoja VPN przypisuje ci amerykański adres IP dzięki czemu możesz odblokować HBO NOW i przesyłać strumieniowo The New Pope i wszystkie inne wspaniałe programy, które oferuje HBO NOW.

3 najlepsze sieci VPN do oglądania nowego papieża

1. NordVPN

Jak oglądać nowego papieża w 2020 r

Najważniejsze cechy NordVPN

 • Ponad 5500 serwerów w 59 krajach, ponad 1600 w Stanach Zjednoczonych
 • Błyskawiczne prędkości przesyłania strumieniowego
 • SmartPlay, aby ominąć geoblokowane treści
 • CyberSec do blokowania reklam, phishingu i złośliwego oprogramowania
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
 • Współpracuj z: HBO NOW, Netflix, YouTube TV, Sling TV, Hulu, BBC iPlayer, Sky TV, Showtime, Amazon Prime Video
 • Kompatybilny z: Windows, macOS, iOS, Android, Linux, Chrome, Firefox, Android TV, Raspberry PI, routery

NordVPN to mój wybór nr 1 za oglądanie Nowego Papieża w HBO NOW ze względu na bezpieczeństwo, szybkość i dużą liczbę serwerów.

Sieć ponad 5500 serwerów w 59 krajach i ponad 1600 w Stanach Zjednoczonych sam zapewni, że będziesz mieć wiele możliwości wyboru serwera, aby obejrzeć The New Pope.

Technologia SmartPlay NordVPN gwarantuje, że masz dostęp do treści z ograniczeniami geograficznymi i nie będzie miał problemów z odblokowaniem HBO TERAZ, aby dostać się do Nowego Papieża. Jest to prosta funkcja, która nie wymaga ręcznej konfiguracji.

To premium VPN jest najszybszy, który przetestowałem i nie ma żadnych ograniczeń przepustowości. Przesyłając strumieniowo Nowego Papieża, nie będziesz musiał radzić sobie z frustracją związaną z buforowaniem ani przegapić ani sekundy papieskiego panowania Malkovicha jako nowego papieża.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo i prywatność, NordVPN zapewnia ci ochronę. 256-bitowy AES szyfrowanie, która jest ochroną wojskową, utrzymuje Twoja lokalizacja i aktywność są ukryte od wścibskich oczu, takich jak cyberprzestępcy, rządy i inne osoby trzecie.

Dzięki unikalnej NordVPN CyberSec Funkcja zapewnia dodatkową ochronę blokuje dostęp twoich urządzeń do złośliwych stron i powstrzymuje irytujące reklamy przed zakłócaniem waszej sesji The New Pope.

Surowa polityka zerowania logów zapewnia, że ​​Twoja historia przeglądania jest prywatna i nigdy nie jest dostępna dla podmiotów zewnętrznych, oraz automatyczny przełącznik zabijania wylogowuje cię z Internetu, jeśli połączenie VPN nie powiedzie się.

Z możliwością podłączenia do sześć urządzeń jednocześnie, możesz przesyłać strumieniowo najnowsze serie HBO gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz i dzielić się nimi z innymi, jeśli czujesz się hojny.

Jeśli nie jesteś obeznany z technologią, nie martw się, pomoc jest zawsze pod ręką. Kontakt czat na żywo 24/7 i uzyskaj niezbędną pomoc techniczną o każdej porze dnia.

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy oznacza, że ​​możesz wypróbować NordVPN bez ryzyka i poświęcić cały miesiąc na zapoznanie się z jego funkcjami. Jeśli zdecydujesz, że to kochasz, zaoszczędź trochę pieniędzy nasz kod kuponu.

Chcieć wiedzieć więcej? Odkryj nasze Recenzja NordVPN aby zobaczyć pełne wyniki naszych badań i testów.

Oglądaj nowego papieża w NordVPN!

2. ExpressVPN

Urządzenia ExpressVPN

Najważniejsze funkcje ExpressVPN

 • Ponad 160 lokalizacji serwerów w 94 krajach, ponad 25 lokalizacji serwerów w USA
 • Szybkie prędkości przesyłania strumieniowego
 • Podział tunelowania dla elastyczności VPN
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
 • Współpracuj z: HBO NOW, Amazon Prime Video, Hulu, Netflix, Disney +, BBC iPlayer, Sling TV, YouTube, Showtime
 • Kompatybilny z: Chrome, Linux, Windows, macOS, iOS, Android, Kindle Fire, Nook, Firefox, smart TV, konsole do gier, routery

ExpressVPN to jedna z najszybszych sieci VPN i imponująca sieć ponad 3000 serwerów obejmuje ponad 160 globalnych lokalizacji z ponad 25 w USA. Oznacza to, że łatwo odblokuj HBO TERAZ a także wiele innych usług przesyłania strumieniowego.

Jeśli dużo streamujesz, możesz polubić funkcja tunelowania podzielonego, co pozwala kierować niektóre urządzenia i ruch przez VPN, pozostawiając resztę normalnego dostępu do Internetu. Przesyłaj strumieniowo najnowszy odcinek The New Pope podczas surfowania w Internecie w celu uzyskania prezentu urodzinowego.

Z potężne szyfrowanie, gwarancja braku logowania i automatyczny przełącznik zabijania, Twoje dane osobowe, lokalizacja i to, co robisz online całkowicie bezpieczny gdy jesteś połączony i jeśli stracisz połączenie. Nikt inny nie dowie się o twojej obsesji na punkcie Nowego Papieża.

Funkcje ExpressVPN Technologia TrustedServer, co gwarantuje, że nigdy nie zapisuje danych na dysku twardym. Ten protokół bezpieczeństwa oznacza, że ​​dane są usuwane za każdym razem, gdy następuje restart. To daje ci zwiększony spokój ducha że pozbawieni skrupułów szpiedzy internetowi nie mają dostępu do twoich danych.

Dzięki pojedynczej subskrypcji masz pozwolenie pięć jednoczesnych połączeń urządzeń abyście wraz z rodziną mogli oglądać Nowego Papieża w oddzielnych pokojach.

Czat na żywo jest zawsze dostępny 24/7. Dowiedz się, jakie inne usługi przesyłania strumieniowego możesz odblokować oprócz HBO NOW i więcej dzięki pomocnej i elastycznej obsłudze klienta.

Czy rozważasz ExpressVPN jako partnera do przesyłania strumieniowego? Oto mała pomoc. Wykorzystać 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy i daj sobie dużo czasu, aby spróbować bez ryzyka.

Spójrz na nasze Strona kuponu ExpressVPN dla małej zachęty i zaoszczędzić pieniądze na subskrypcji.

Chcieć wiedzieć więcej? Odkryj nasze Przegląd ExpressVPN aby zobaczyć pełne wyniki naszych badań i testów.

Oglądaj nowego papieża za pomocą ExpressVPN!

3. CyberGhost

Urządzenia CyberGhost

Najważniejsze funkcje CyberGhost

 • Ponad 5900 serwerów w 89 krajach, w tym ponad 1000 w Stanach Zjednoczonych
 • Superszybkie przesyłanie strumieniowe
 • Serwery dedykowane do przesyłania strumieniowego
 • 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
 • Współpracuj z: HBO NOW, Netflix, Sling TV, Hulu, Disney +, BBC iPlayer, Amazon Prime Video, Vudu, YouTube
 • Kompatybilny z: Windows, macOS, Linux, iOS, Android, Chrome, Firefox, Amazon Fire TV Stick, Android TV, routery, konsole do gier

CyberGhost ma wszystko, czego potrzebujesz w premium VPN i może z łatwością odblokować HBO TERAZ. Wysokie prędkości i nieograniczona przepustowość zapewniają oglądanie Nowego Papieża bez opóźnień na drodze do dramatu.

Jesteś rozpieszczany, jeśli chodzi o serwery w USA, aby przesyłać strumieniowo The New Pope. Tam jest ponad 1000 serwerów w USA, a na całym świecie CyberGhost ma więcej niż 5900 serwerów.

Dzięki ogromnej liście serwerów CyberGhost znalezienie idealnego serwera do przesyłania strumieniowego HBO NOW jest łatwe zoptymalizowana funkcja serwera. To automatycznie łączy Cię z najlepszym serwerem po wybraniu lokalizacji i usługi przesyłania strumieniowego. I tak, istnieje serwer dedykowany do twoich strumieni The New Pope - serwer HBO NOW.

Jest łatwy w konfiguracji i obsłudze oraz jego Inteligentne reguły Zakładka pozwala skonfigurować własne reguły uruchamiania, aby zapewnić zawsze potrzebną ochronę, a nawet połączyć się z określonym serwerem.

CyberGhost zapewnia bezpieczeństwo w Internecie podczas gdy jesteś zajęty strumieniowaniem nowej serii HBO, z 256-bitowe szyfrowanie. To szyfrowanie na poziomie wojskowym ma za zadanie powstrzymać cyberprzestępców przed włamaniem się do twoich danych.

VPN zabezpiecza również twoją anonimowość polityka zerowego logowania i automatyczny przełącznik zabijania. Gwarantuje to, że nie zachowa żadnej historii Internetu na swoich serwerach i odcina twoje połączenie internetowe, jeśli VPN spadnie, przechowywanie danych z niezabezpieczonego Internetu i z dala od szpiegów.

Jeśli chcesz przetestować, prowadź go bez ryzyka, hojnie 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy pozwala dużo czasu na odkrywanie. Ale zanim się zarejestrujesz, przejdź do naszego Strona kuponu CyberGhost aby zobaczyć, jaki rodzaj oferty można znaleźć.

Jeśli masz jakieś problemy, obsługa czatu na żywo to tylko kilka kliknięć. Uzyskaj potrzebną pomoc dzięki elastycznym agentom obsługi klienta.

Chcieć wiedzieć więcej? Odkryj nasze Recenzja CyberGhost aby zobaczyć pełne wyniki naszych badań i testów.

Zobacz nowego papieża z CyberGhost!

FAQ

Co jeszcze może zrobić VPN?

Premium VPN nie tylko omija treści ograniczone geograficznie w HBO NOW. To też świetne narzędzie bezpieczeństwa za każdym razem, gdy jesteś online, ponieważ pomaga to zachować prywatność informacji i bezpieczeństwo Twojej działalności.

VPN szyfruje twoje dane kiedy Twoje informacje przechodzą przez bezpieczny tunel, a szyfrowanie odbywa się na poziomie wojskowym. To uniemożliwia cyberprzestępcom dostęp do twoich danych online lub osoby trzecie, które go zobaczą, aby mogły wysyłać Ci ukierunkowane reklamy lub próby phishingu.

Jest to szczególnie ważne, jeśli robisz zakupy lub robisz zakupy przez Internet lub korzystasz z publicznej sieci Wi-Fi w miejscach takich jak kawiarnie, restauracje i hotele. Sieci publiczne są często niezabezpieczone i łatwe miejsca dla cyberprzestępców na kradzież danych.

Szyfrując dane, VPN może również pomóc w uniknięciu tego problemu Ograniczanie ISP. Twój dostawca usług internetowych może ograniczyć Twoją prędkość, szczególnie w przypadku działań o dużej przepustowości, takich jak strumieniowanie programów telewizyjnych. Większość sieci VPN ma taką jakość nieograniczona przepustowość, więc gdy dane są szyfrowane, nieograniczona przepustowość zapewnia szybkie połączenia, co oznacza bez buforowania.

VPN może również pomóc ominąć prawa cenzury. Jeśli mieszkasz w kraju takim jak Zjednoczone Emiraty Arabskie, Chiny lub Arabia Saudyjska, VPN może dać ci znacznie więcej swobody w Internecie.

Czy VPN są legalne??

Sieci VPN są legalne w większości miejsc, w tym w USA, Wielkiej Brytanii i Kanadzie. Jednak niektóre kraje, takie jak Chiny, Rosja i Korea Północna, zakazały VPN. Jeśli nie masz pewności, czy sieć VPN jest legalna w Twojej lokalizacji, sprawdź nasz post na stronie legalność VPN. Pamiętaj też, że nawet jeśli sieć VPN jest legalna w Twoim kraju, wszystko, co robisz, co jest nielegalne, jest nadal nielegalne w sieci VPN.

Czy VPN spowalnia Twój Internet podczas przesyłania strumieniowego??

Korzystanie z VPN może nieco wpłynąć na połączenie strumieniowe. Ale sieci VPN premium, takie jak trzy wymienione powyżej, powodują minimalne spowolnienia, których możesz nawet nie zauważyć. Nie będziesz musiał radzić sobie z długimi czasami ładowania lub buforowaniem podczas oglądania Nowego Papieża. Jeśli chcesz sprawdzić, czy VPN powoduje spowolnienie, uruchom test prędkości przed połączeniem z VPN, a następnie ponownie po połączeniu z VPN.

Czy VPN może zostać zablokowany??

Witryny do przesyłania strumieniowego, takie jak HBO NOW, często blokują adresy IP VPN, jeśli je znajdą. Jednak w przypadku usług premium zazwyczaj nie stanowi to problemu. Jeśli spróbujesz obejrzeć The New Pope i okaże się, że Twój serwer VPN jest zablokowany, zazwyczaj zmiana serwera rozwiązuje problem. Dzięki VPN na mojej liście masz wiele opcji serwerów, na które możesz się przełączyć.

Dolna linia

Nie przegap oglądania Nowego Papieża w HBO NOW i zobacz, co się wydarzyło od klifowego zakończenia The Young Pope.

Jeśli nie jesteś w USA, grozi Ci utrata nowej serii. Ale z premium VPN, możesz go odblokować i być wolne od ograniczeń geograficznych. Przesyłaj strumieniowo nowego papieża i inne programy HBO NOW dzięki wysokiej jakości sieci VPN.

Masz kilka możliwości, ale jeśli mnie zapytasz, Polecam NordVPN ze względu na szybkość, bezpieczeństwo i szeroką gamę opcji serwerów w USA. Jest również łatwy w konfiguracji i obsłudze, dzięki czemu jest idealnym wyborem dla nowych i doświadczonych użytkowników VPN.

Po tych wszystkich rozmowach na temat VPN i oferowanej przez nie wolności w Internecie musisz być ciekawy, aby dowiedzieć się więcej o korzystaniu z VPN do przesyłania strumieniowego innych treści online. Zobacz nasz post na jak oglądać Sling TV poza USA.

Jeśli wszystkie twoje programy transmitowane są strumieniowo w Hulu, zapoznaj się z naszym artykułem na stronie najlepsze VPN dla Hulu.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me