Jak oglądać orły NFL kontra sokoły z dowolnego miejsca


Mistrz Super Bowl Philadelphia Eagles zmierzy się z Atlanta Falcons na własnym boisku, aby rozpocząć sezon regularny NFL 2018. Akcja rozpocznie się 6 września o 20:20 EDT w NBC i jeśli szukasz sposobu na oglądanie z dowolnego miejsca na świecie, zapewniamy Ci ochronę.

Dostęp do NBC online jest trudny, jeśli jesteś poza Stanami Zjednoczonymi, ale nie martw się! Dzięki VPN i zwycięskiej strategii możesz uzyskać pełny dostęp do tej i wielu innych ekscytujących gier NFL, wraz z najlepszymi komentarzami i dodatkami.

Oto, co musisz obejrzeć w Philadelphia Eagles vs. Atlanta Falcons z dowolnego miejsca: VPN premium, konto PayPal i trochę cierpliwości. Zacznijmy.

Jak oglądać orły kontra sokoły: Krótki przewodnik

Aby uzyskać zasięg NBC bez względu na to, gdzie jesteś, musisz zasubskrybować platformę transmisji strumieniowej telewizji, która zawiera kanał. Wiele z nich jest ograniczona geograficznie do USA, więc potrzebujesz solidnego VPN, aby ominąć geobloki. Oto kroki:

 1. Wybierz swoją VPN. Sprawdź nasze najlepsze VPN poniżej - zalecamy CyberGhost ze względu na łatwy interfejs, różnorodność serwerów i dużą moc odblokowywania.
 2. Połącz się z odpowiednim serwerem w USA. Uwaga: Kanały NBC są lokalne, co oznacza, że ​​ich dostępność na platformach telewizyjnych zależy od regionu, w którym znajduje się serwer. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w dalszej części tego artykułu.
 3. Subskrybuj Sling TV, YouTube TV, DIRECTV NOW lub Hulu z Live TV.
 4. Teraz masz dostęp do NBC bez wymagań telewizji kablowej i ograniczeń geograficznych. Ciesz się z gry!

Zacznij oglądać teraz!

Jeśli jesteś obecnie poza USA i nie masz amerykańskiej karty kredytowej lub konta PayPal, skorzystaj z następującej metody:

 1. Uruchom VPN.
 2. Połącz się z odpowiednim serwerem w USA.
 3. Postępuj zgodnie z naszym przewodnikiem na temat oglądania telewizji Sling bez amerykańskiej karty kredytowej.
 4. Wybierz pakiet Sling Blue, który obejmuje NBC.
 5. Ciesz się z gry!

Zacznij oglądać teraz!

Dlaczego potrzebujesz VPN, aby oglądać Orły kontra Falcons

Amerykańska telewizja jest co najmniej dość trudna w dostępie poza granice USA. Pomiędzy wymaganiami dotyczącymi kabli, ograniczeniami kart kredytowych i nieznośnymi geoblokami, oglądanie amerykańskich kanałów online może wydawać się niemożliwe dla osób spoza zamierzonych regionów.

NBC nie jest wyjątkiem. Jeśli spróbujesz załadować transmisję na żywo, a witryna wykryje, że nie ma Cię w Stanach Zjednoczonych, pojawi się następujący komunikat:

watch-philadelphia-eagles-vs-atlanta-falcons (1)VPN rozwiązuje problem - możesz go użyć do uzyskaj amerykański adres IP łącząc się z serwerem w USA.

Lepszy dostęp do stron z blokadami geograficznymi to tylko jedna z zalet korzystania z VPN. Będziesz także cieszyć się szyfrowanym połączeniem zapewniającym wyższy poziom prywatności i bezpieczeństwa w Internecie. Jeśli po raz pierwszy słyszysz o VPNach, zachęcamy do zapoznania się z naszym przewodnikiem dla początkujących.

Ale jest jeszcze jedno wyzwanie: Nawet jeśli odblokujesz NBC za pomocą VPN, przed rozpoczęciem oglądania będziesz musiał wybrać swojego obecnego dostawcę telewizji. A jeśli czytasz ten przewodnik, prawdopodobnie go nie masz.

watch-philadelphia-eagles-vs-atlanta-falcons (2)

Jak więc rozwiązać ten problem? Na szczęście możesz to zrobić z łatwością za pomocą VPN w parze z platformą przesyłania strumieniowego telewizji, która oferuje NBC. Najważniejszą częścią jest połączenie się z serwerem VPN, który znajduje się na dużym rynku telewizyjnym, na którym znajdziesz relacje NBC z gry. Poniżej znajduje się lista odpowiednich lokalizacji.

Następujące strumienie telewizyjne obejmują NBC w wielu regionach:

 • Sling TV
 • DIRECTV TERAZ
 • Hulu z telewizją na żywo
 • YouTube TV
 • Fubo TV
 • PlayStation Vue

Ponieważ amerykańskie usługi przesyłania strumieniowego, takie jak Sling TV i DIRECTV NOW, same są ograniczone geograficznie, potrzebujesz sieci VPN, aby uzyskać adres IP w Stanach Zjednoczonych i utworzyć konto dla usługi przesyłania strumieniowego, jeśli jeszcze go nie masz. Ale musisz najpierw upewnić się, że wybierasz odpowiednią usługę VPN.

Dlatego:

Nie wszystkie sieci VPN nadają się do działań o dużej przepustowości, takich jak przesyłanie strumieniowe. Mogą koncentrować się wyłącznie na szyfrowaniu i bezpieczeństwie lub mogą nie mieć wystarczająco zróżnicowanej sieci serwerów - w obu przypadkach możesz napotkać problemy, jeśli Twoja usługa VPN nie jest dobrym wyborem do przesyłania strumieniowego i odblokowywania treści.

Aby uniknąć takich sytuacji i zapewnić płynny dostęp do NBC i gry Eagles-Falcons, oto, czego szukać w swojej sieci VPN:

 • Różnorodność serwerów w USA. Nie wszystkie serwery gwarantują obejście bloków geograficznych. Więcej opcji daje większą szansę na skuteczne odblokowanie witryny / usługi, której szukasz. Upewnij się, że twoja sieć VPN ma serwery w USA w następujących lokalizacjach: Los Angeles, Nowy Jork, Chicago, Filadelfia i Atlanta. Wybranie jednego z tych głównych miast w USA zapewni, że wybrana usługa przesyłania strumieniowego będzie miała kanał NBC dostępny w tym samym regionie co serwer.
 • Niezawodne prędkości. Po połączeniu najważniejsze jest, aby połączenie pozostało stabilne - i musi być szybkie. Przesyłanie strumieniowe HD jest intensywnym zadaniem dla każdej sieci VPN i musisz upewnić się, że twoje jest wystarczająco szybkie, aby sobie z tym poradzić.
 • Przydatne funkcje i pomocne wsparcie. Upewnij się, że twoja sieć VPN obejmuje podstawy - powinna mieć przełącznik zabijania i ochronę przed wyciekiem DNS, aby zagwarantować ochronę prywatności. Bardzo przydatne są również dodatki, takie jak dzielone tunelowanie lub wstępnie skonfigurowane profile przesyłania strumieniowego. Na koniec może być konieczne skontaktowanie się z pomocą techniczną w celu znalezienia niezawodnego serwera w USA - wsparcie czatu na żywo i krótkie czasy odpowiedzi są bardzo przydatne w takich przypadkach.

Pewnie, przy wyborze idealnej sieci VPN dla amerykańskiej telewizji należy wziąć pod uwagę wiele kwestii. Chcemy mieć pewność, że możesz łatwo uzyskać dostęp do NBC 6 września i bez problemu oglądać Eagles vs. Falcons - oto nasza lista zalecanych VPN do tego zadania.

Najlepsze sieci VPN do oglądania orłów kontra sokoły

Są to sieci VPN, o których wiemy, że możesz polegać na płynnym przesyłaniu strumieniowym gry. Jeśli potrzebujesz usługi VPN tylko przez krótki czas, zamieściliśmy informacje o wszelkich dostępnych bezpłatnych próbach i / lub gwarancjach zwrotu pieniędzy.

1. CyberGhost

cyberhost wiele urządzeń

Dzięki ponad 460 serwerom w Stanach Zjednoczonych CyberGhost jest ulubionym miejscem do odblokowywania i oglądania NBC z dowolnego miejsca. VPN jest numerem jeden na naszej liście z kilku powodów - ma świetny interfejs, wstępnie skonfigurowane profile i duże prędkości. Obsługa klienta jest dostępna za pośrednictwem czatu na żywo, jeśli jej potrzebujesz, ale prawdopodobnie nie napotkasz żadnych problemów.

CyberGhost oferuje idealne połączenie jakości i ceny. Jeśli nie jesteś przekonany, zobacz, co użytkownicy mają do powiedzenia na temat tej doskonałej sieci VPN.

CyberGhost oferuje 7-dniowy bezpłatny okres próbny i 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Zobacz oferty CyberGhost

2. NordVPN

Urządzenia NordVPN

NordVPN to kolejna usługa, którą gorąco polecamy. Jeśli chcesz ponad 1800 serwerów w USA i najlepsze zabezpieczenia w branży bez rezygnowania z niesamowicie szybkich prędkości, ta VPN zapewnia.

NordVPN jest znany z aktualizacji usług, regularnego dodawania nowych serwerów i ulepszania istniejących funkcji. Oferuje świetny stosunek jakości do ceny, dlatego wielu opinii użytkowników jest tak pozytywnie nastawionych do tego.

NordVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Zobacz oferty NordVPN

3. ExpressVPN

Urządzenia ExpressVPN

Prędkości ExpressVPN są więcej niż niesamowite, i ma setki amerykańskich serwerów dla wszystkich Twoich potrzeb odblokowania. Funkcja dzielonego tunelowania w tej sieci VPN jest jedną z najlepszych, jakie widzieliśmy, a nawet oferuje usługę DNS do przesyłania strumieniowego na urządzeniach, które nie obsługują sieci VPN!

Jedyną wadą ExpressVPN jest jego cena, ale jest to oczekiwane w przypadku najszybszej sieci VPN na rynku. Funkcje ExpressVPN są więcej niż warte ceny za oferowaną prywatność i prędkości, a szybko się przekonasz, dlaczego jest to obecnie jedna z najpopularniejszych sieci VPN.

ExpressVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Zobacz oferty ExpressVPN

4. PrivateVPN

urządzenia privatevpn

Jeśli masz ograniczony budżet, spójrz na PrivateVPN. Chociaż nie ma ogromnej sieci serwerów jak inne sieci VPN na tej liście, utrzymuje ponad 80 serwerów bezbłędnie. Infrastruktura tej sieci VPN znajduje się na miejscu - co oznacza brak outsourcingu serwerów i wspaniałe ogólne wrażenia.

Nie będziesz mieć żadnych problemów z prędkością lub obsługą, ale w ograniczonej sieci serwerów brakuje serwerów Los Angeles. Nadal masz Atlantę, Chicago, Nowy Jork i wiele innych możliwości zdobywania NBC w amerykańskich transmisjach telewizyjnych, więc nie powinieneś mieć problemów z oglądaniem gry Eagles-Falcons. Sprawdź, co użytkownicy mają do powiedzenia na temat tej kompaktowej, ale zdolnej do działania sieci VPN.

PrivateVPN oferuje 7-dniowy bezpłatny okres próbny i 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Musisz jednak wyjaśnić powody ubiegania się o zwrot pieniędzy i nie przysługuje Ci zwrot pieniędzy, jeśli wykorzystałeś 100 GB danych lub więcej.

Zobacz oferty PrivateVPN

5. Prywatny dostęp do Internetu (PIA)

Prywatne urządzenia z dostępem do Internetu

Naszą listę uzupełniamy innym budżetowym VPN - PIA jest wyjątkowo tani, ale nie oczekuj taniego poziomu usług. Dzięki tysiącom serwerów w USA i wszystkim niezbędnym funkcjom ta VPN odblokuje wszystko, czego szukasz. Interfejs jest prosty i nie będziesz mieć z nim problemów.

To powiedziawszy, należy pamiętać o kilku kwestiach związanych z PIA: obsługa czatu na żywo nie jest już dostępna, a amerykańska siedziba firmy może nie być idealna dla niektórych użytkowników z powodu federalnych przepisów dotyczących zatrzymywania danych. Mimo to VPN okazał się niezawodną usługą w niesamowitej cenie, co znajduje odzwierciedlenie w opiniach użytkowników.

Aby utrzymać niskie ceny, PIA oferuje tylko 7-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, więc musisz dość szybko zdecydować, czy jest to właściwa sieć VPN dla Ciebie.

Zobacz oferty PIA

Jak oglądać orły kontra sokoły z dowolnego miejsca za darmo

Teraz, gdy znasz najlepsze sieci VPN do oglądania NBC na całym świecie, chcielibyśmy dać ci trochę dodatkowych informacji, które mogą jeszcze bardziej ułatwić oglądanie tej wielkiej gry.

Jeśli masz konto PayPal w USA, możesz uzyskać BEZPŁATNY siedmiodniowy okres próbny w DIRECTV NOW, nawet jeśli obecnie znajdujesz się poza USA!

Oto jak:

1. Użyj sieci VPN, aby połączyć się z serwerem w USA, który odpowiada Twojemu adresowi rozliczeniowemu PayPal. Aby uzyskać dostęp do NBC, serwer musi również znajdować się na jednym z dużych rynków telewizyjnych, takich jak Los Angeles, Nowy Jork, Chicago, Filadelfia lub Atlanta. Działa większość dużych amerykańskich obszarów metropolitalnych oprócz Oklahoma City.

2. Wejdź na stronę DIRECTV NOW i subskrybuj usługę. Nie zapomnij skorzystać z bezpłatnego siedmiodniowego okresu próbnego:

watch-philadelphia-eagles-vs-atlanta-falcons (3)3. Wybierz swoją paczkę. Jeśli interesuje Cię NBC, zadziała nawet najmniejszy plan (Live a Little):

watch-philadelphia-eagles-vs-atlanta-falcons (4)

4. Wybierz PayPal jako metodę płatności. W ten sposób nie musisz się martwić o wymagania dotyczące karty kredytowej:

watch-philadelphia-eagles-vs-atlanta-falcons (5)5. Utwórz konto. Zwróć uwagę na harmonogram płatności i pamiętaj o anulowaniu subskrypcji przed zakończeniem bezpłatnego okresu próbnego, jeśli nie chcesz otrzymywać opłat:

watch-philadelphia-eagles-vs-atlanta-falcons (6)6. Oglądaj NBC w DIRECTV NOW za darmo przez siedem dni! Pamiętaj, że wersja próbna jest aktywowana, gdy tylko zapiszesz się, więc zarejestruj się jak najbliżej 6 września!

streszczenie

Oglądanie Philadelphia Eagles vs. Atlanta Falcons na NBC nie jest łatwe, jeśli nie jesteś w Stanach Zjednoczonych, ale jest to zdecydowanie możliwe dzięki solidnemu VPN. Po prostu wybierz odpowiedni serwer, nawiąż połączenie i ciesz się wysokiej jakości akcją NFL 6 września!

Wszystkim podoba się dobra oferta - a my zgromadziliśmy najlepsze sieci VPN, które możesz uzyskać z ogromnymi rabatami! Oferty zmieniają się cały czas, więc odwiedzaj je regularnie.

Rozpocznij BEZPŁATNĄ wersję próbną CyberGhost już teraz

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

10 + = 13

map