Jak oglądać Shameless Season 10 Anywhere Free Online!


Dysfunkcyjny rodzinny dramat Shameless powraca do sezonu 10 w Showtime. Możesz dostroić się, aby zobaczyć, jak Frank i jego dzieci planują przetrwać w Chicago.

To znaczy, jeśli masz konto w USA, aby oglądać Showtime. Jeśli ty na żywo poza Stanami Zjednoczonymi, Showtime blokuje dostęp do treści.

Zanim się poddasz, premia VPN pozwala ominąć ograniczenia geograficzne Showtime i do szalonego świata klanu Gallagher.

VPN zapewnia adres IP w USA w swojej sieci serwerów. Showtime uważa, że ​​mieszkasz w USA i tak dalej odblokowuje całą oryginalną zawartość i hity filmowe abyś mógł się cieszyć.

Rzućmy okiem na 5 VPN polecam aby odblokować Showtime.

Krótki przewodnik - Jak oglądać Shameless Season 10 w Showtime

 1. Wybierz niezawodną sieć VPN. polecam NordVPN do przesyłania strumieniowego Showtime.
 2. Pobierz i zainstaluj oprogramowanie VPN.
 3. Połącz się z serwerem w USA.
 4. Przejdź do Showtime i zaloguj się lub zarejestruj. Ciesz się szaleństwem Gallaghera!

Rozpocznij Streaming Shameless Season 10 już teraz!

Krótki przewodnik - Jak subskrybować program Showtime spoza USA

Showtime jest nie tylko ograniczony geograficznie do Stanów Zjednoczonych, ale akceptuje także karty kredytowe z siedzibą w USA. Nie martw się, wykonaj moje kroki, aby szybko założyć konto Showtime.

 1. Zaloguj się / załóż konto PayPal.
 2. Przewiń w dół i kliknij „Sklep”.
 3. Kliknij przycisk „Kup karty upominkowe”.
 4. Przewiń w dół i kliknij „Zobacz wszystkie karty upominkowe”.
 5. Przewiń w dół i kliknij „Karta upominkowa Showtime” i kup kwotę.
 6. Karta wirtualna pojawi się w e-mailu PayPal.
 7. Połącz swoją sieć VPN i wybierz serwer amerykański.
 8. Przejdź do Showtime, przewiń w dół i kliknij „Zrealizuj prezent”.
 9. Monit poprosi o podanie kodu realizacji z wirtualnej karty.
 10. Po wprowadzeniu kodu możesz założyć konto z adresem e-mail i hasłem.
 11. Jesteś gotowy do pracy! Cieszyć się!

Dlaczego potrzebujesz VPN, aby oglądać bezwstydny sezon 10

Czy Carl dostanie się do akademii policyjnej? Jak Lip poradzi sobie z ojcostwem? Oto nadchodzące pytania na sezon 10 Shameless.

Jeśli jednak mieszkasz na przykład w Niemczech, nie możesz dowiedzieć się o (złych) losach Gallaghera. To jest ponieważ Showtime blokuje Cię z powodu braku amerykańskiego adresu IP.

Ze względu na licencjonowanie treści multimedialnych Showtime może zezwalać posiadaczom kont w USA na strumieniowe przesyłanie swoich usług. Blokuje wszystkie adresy IP, które próbują uzyskać dostęp do Showtime poza krajem.

Rozwiązanie? ZA Wiarygodna sieć VPN ukrywa Twój dokładny adres IP w zaszyfrowanym tunelu. Korzystając z jednego z amerykańskich serwerów VPN, Showtime wierzy, że masz amerykański adres IP. Odblokowuje zawartość, którą możesz przesyłać strumieniowo, bez względu na to, gdzie mieszkasz.

Ważne jest również, aby mieć premium VPN, który regularnie aktualizuje i dodaje więcej serwerów, ponieważ większość witryn streamingowych korzysta z oprogramowania do wykrywania VPN.

To nie wszystko, co VPN może zrobić

Możesz oglądać na żywo wszystkie dziesięć sezonów Shameless na Showtime dzięki niezawodnej sieci VPN. Ale możesz również uzyskać dostęp do innych stron z całego świata. Dotyczy to witryn takich jak Netflix, CBS All Access i HBO.

To nie wszystko, co VPN może dla Ciebie zrobić.

Pomyśl o internetowych złodziejach jak o cybernetycznej wersji Franka Gallaghera. Szpiedzy, tacy jak hakerzy i zewnętrzne urządzenia śledzące, wykorzystują wszystkie dostępne cyberkonfony do przesuwania danych. Dzięki odpowiedniej sieci VPN możesz nigdy nie musisz się martwić, że szpiedzy się przedostaną, aby zagrozić Twojej obecności w Internecie.

Najlepsze sieci VPN programy blokujące adware i malware aby zapobiec phishingowi i irytującym reklamom, które mogą przeszkadzać bezwstydnemu.

Ponadto korzysta z wysokiej jakości sieci VPN szyfrowanie wojskowe aby wszystkie twoje dane były bezpieczne i niewidoczne, nawet od rządu.

5 najlepszych sieci VPN do oglądania bezwstydnego sezonu 10

1. NordVPN

nordvpn

Mój zwycięzca za najlepsza ogólna sieć VPN jest solidny we wszystkich swoich kategoriach, od przesyłania strumieniowego po bezpieczeństwo. W NordVPN możesz łatwo znaleźć Shameless na Showtime Ponad 1 900 serwerów w USA.

Schematy Gallaghera są nieograniczone, podobnie jak NordVPN nieograniczona przepustowość. Oznacza to, że nigdy nie musisz się martwić o to, że twój dostawca usług internetowych ograniczy przepustowość. To VPN duże prędkości połączenia eliminują opóźnienia buforowania i przesyłania strumieniowego.

Jeśli dopiero zaczynasz korzystać z VPN, NordVPN zapewnia Ci wbudowane Funkcja SmartPlay który automatycznie łączy się z najszybszym serwerem w USA.

Internet jest pełen cyberprzestępców, którzy uwielbiają kraść twoje dane, od historii online po konto bankowe. NordVPN chroni Cię przed którąkolwiek z tych wirtualnych kradzieży. Jego Technologia CyberSec chroni przed złośliwym oprogramowaniem i irytującym oprogramowaniem reklamowym. Plus to zapobiega atakom DDoS.

NordVPN's 256-bitowe szyfrowanie AES przechowuje twoje dane bezpieczny i anonimowy. Ponadto zyskujesz więcej funkcji bezpieczeństwa, takich jak zasadę braku dzienników, podwójną sieć VPN i automatyczny przełącznik zabijania. Możesz również wybrać opcję Cebula przez VPN za pomocą jednego kliknięcia.

Ciesz się dodatkowym bezpieczeństwem obsługi klienta na najwyższym poziomie Wsparcie czatu na żywo 24/7 wraz z samouczki informacyjne na stronie internetowej.

Sześć połączeń urządzeń na konto są idealne dla dużego domu i możesz wypróbować NordVPN bez ryzyka 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy. 

Przeczytaj nasze pełna recenzja na NordVPN, aby dowiedzieć się o wszystkich jego zabezpieczeniach i funkcjach przesyłania strumieniowego.

NordVPN kupon jest już dostępny. Sprawdź to i zaoszczędź na swojej subskrypcji.

Najważniejsze cechy NordVPN

 • Ponad 1500 amerykańskich serwerów
 • 256-bitowe szyfrowanie AES, funkcja SmartPlay, funkcja CyberSec
 • Polityka braku dzienników
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
 • Sześć jednoczesnych połączeń
 • 24/7 czat na żywo
 • Współpracuje z: Showtime, BBC iPlayer, Sling TV, Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video,
 • Kompatybilny z: Android, Android TV, macOS, iOS, Windows, Linux, Chrome, Firefox, routery

Streamuj bezwstydny sezon 10 dzięki NordVPN!

2. ExpressVPN

Urządzenia ExpressVPN

ExpressVPN w moich testach prędkości płoną inne sieci VPN. Jego nieograniczona przepustowość mówi do widzenia do buforowania i przywitaj się z godzinami bezwstydnego streamingu.

Z mnóstwo amerykańskich serwerów, ExpressVPN łączy Cię bez obaw o ograniczenia geograficzne Showtime. Masz nawet opcję wbudowany test prędkości VPN na każdym z nich Ponad 3000 serwerów.

Ta sieć VPN znajduje się na szczycie listy pod względem szybkości, ale ściga się również przed wszelkimi zagrożeniami cybernetycznymi, aby Twoja tożsamość online była niewidoczna dla wścibskich oczu. Jego Technologia TrustedServer gwarantuje, że żadne dane nie będą nigdy widoczne na serwerze. Za każdym razem, gdy wysiadasz z serwera ExpressVPN, jego pamięć RAM czyści.

Nawet gdyby Gallaghers byli hakerami, nie byliby w stanie ominąć ExpressVPN 256-bitowe szyfrowanie AES. Inne funkcje cyberbezpieczeństwa obejmują Ochrona przed wyciekiem DNS i IPv6, ścisłe zasady braku dzienników oraz wbudowany przełącznik zabijania.

Jedną z rzeczy, których potrzebuje ExpressVPN, jest oprogramowanie do blokowania reklam.

Chociaż ExpressVPN kosztuje więcej niż większość innych sieci VPN, oferuje za 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy. Plus, rozumiesz pięć połączeń urządzeń z jednym kontem oraz pouczająca i przyjazna obsługa klienta 24/7.

Możesz dowiedzieć się więcej o wszystkich standardach bezpieczeństwa ExpressVPN w naszym pełna recenzja.

Oferujemy również kupon jeśli chcesz wypróbować ExpressVPN, oszczędzając sobie trochę pieniędzy

Najważniejsze funkcje ExpressVPN

 • Ponad 3000 serwerów w 160 lokalizacjach
 • 256-bitowe szyfrowanie AES, technologia TrustedServer
 • Surowe zasady braku dzienników
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
 • Pięć połączeń urządzeń
 • Obsługa klienta 24/7
 • Współpracuje z: Showtime, Netflix, Amazon Prime Video, DAZN, Hulu, HBO GO, BBC iPlayer, Sling TV
 • Kompatybilny z: Android, Android TV, Amazon Fire TV Stick, Apple TV, Kindle Fire, Windows, macOS, iOS, Linux, Chrome, Firefox, routery

Stream Shameless Season 10 With ExpressVPN!

3. CyberGhost

Urządzenia CyberGhost

CyberGhost ma ponad 1100 serwerów w USA aby optymalnie połączyć się z Shameless Season 10. Szybkie prędkości i nieograniczona przepustowość powstrzymaj swojego dostawcę usług internetowych (ISP) przed dławieniem, a strumienie przed buforowaniem.

CyberGhost to świetny wybór, jeśli dopiero zaczynasz przygodę z VPN. Łatwe funkcje jednym kliknięciem chodź z Opcja inteligentnych reguł który łączy Cię z najbardziej optymalnym serwerem Showtime.

Cyberbezpieczeństwo to kolejna solidna funkcja CyberGhost. Wszystkie twoje dane online, od historii przesyłania strumieniowego po torrentowanie - kryje się za 256-bitowym szyfrowaniem AES CyberGhost bariera. Więcej funkcji bezpieczeństwa i prywatności obejmuje automatyczny przełącznik zabijania, polityka zerowania dzienników, ochrona przed wyciekiem DNS i IP oraz wbudowana blokada złośliwego oprogramowania.

Chociaż CyberGhost ma przyjazną obsługę klienta, stwierdziłem, że nie zawsze jest to szybkie i jasne w przypadku odpowiedzi na pytania techniczne. Jednak jego strona jest pełna instrukcje instalacji i szczegółowa strona FAQ.

Hojny 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy daje mnóstwo czasu na podjęcie decyzji, czy CyberGhost jest dla Ciebie odpowiednią siecią VPN. Plus, rozumiesz siedem urządzeń na konto podczas tego okresu.

Dowiedz się więcej o wszystkich przyjaznych dla użytkownika funkcjach CyberGhost w naszym recenzja eksperta.

Wypróbuj nasz CyberGhost kupon dla jeszcze większej oszczędności.

Najważniejsze funkcje CyberGhost

 • Ponad 1100 serwerów w USA
 • Intuicyjny interfejs
 • Szyfrowanie na poziomie wojskowym, automatyczny przełącznik zabijania
 • Zero-logs policy
 • 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
 • Siedem połączeń urządzeń na konto
 • Dostępny czat na żywo
 • Współpracuje z: Showtime, BBC iPlayer, Sling TV, Netflix, Hulu, HBO Now, Amazon Prime Video, ESPN, Eurosport, YouTube Premium
 • Kompatybilny z: Windows, macOS, iOS, Android, Android TV, Amazon Fire TV Stick, Linux, Chrome, Firefox, routery

Stream Shameless Season 10 With CyberGhost!

4. Surfshark

Surfshark

Surfshark to solidny i przyjazny dla sieci VPN, oferujący więcej niż 1000 serwerów w ponad 60 krajach, wzdłuż 28 lokalizacji serwerów w USA. Jeśli chcesz szybko upić Shameless Season 10, Surfshark zapewnia doskonałe prędkości z serwerami w USA i nieograniczoną przepustowość.

Prosty w interfejsie, Surfshark daje ci Funkcja szybkiego połączenia, które można znaleźć najszybszy serwer w USA który jest wolny od buforów i opóźnień.

Twoje dane nigdy nie są zagrożone dzięki wysokiej jakości cyberbezpieczeństwu Surfshark. Cyber-piraci nie mogą zrabować Twojej tożsamości online 256-bitowe szyfrowanie AES.

Z zasadą braku dzienników, jesteś niewidoczny przez cały czas, gdy jesteś w Internecie. Automatyczny przełącznik „kill” przerywa połączenie internetowe, zapewniając bezpieczeństwo danych jeśli sieć VPN zostanie odcięta od koloru niebieskiego.

Ta sieć VPN oferuje wiele unikalnych funkcji bezpieczeństwa. CleanWeb zapobiega wszelkiego rodzaju złośliwemu oprogramowaniu, adware, śledzeniu i phishingowi, podczas, gdy Tryb kamuflażu powstrzymuje twojego dostawcę usług internetowych przed monitorowaniem twoich nawyków online.

Jeśli połączenia Showtime nie działają, Surfshark 24/7 czat na żywo zapewnia rozwiązania problemów.

Chociaż Surfshark nie ma dedykowanej aplikacji routera, oferuje nieograniczone połączenia urządzeń i 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Czy niska cena Surfshark jest warta twojego bezpieczeństwa? Nasz szczegółowa recenzja określa wszystkie możliwości Surfshark.

Nasz kupon dla Surfshark to oszczędność pieniędzy dzięki subskrypcji.

Najważniejsze cechy Surfshark

 • Ponad 1000 serwerów w 60 krajach
 • 256-bitowe szyfrowanie AES, tryb kamuflażu, funkcja CleanWeb
 • Polityka braku dzienników
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
 • Nieograniczona liczba urządzeń na konto
 • Wsparcie czatu na żywo 24/7
 • Współpracuje z: Showtime, BBC iPlayer, Sling TV, Netflix, Amazon Prime Video, ESPN, CBS All Access, NBC
 • Kompatybilny z: macOS, iOS, Windows, Android, Fire TV, Linux, Chrome, Firefox, routery obsługiwane przez OpenVPN

Stream Shameless Season 10 With Surfshark!

5. PrivateVPN

Urządzenia PrivateVPN

Świetnym wprowadzeniem do premium VPN jest przyjazny dla początkujących, PrivateVPN. The tryb prosty ustawia cię za pomocą jednego kliknięcia i umieszcza cię w splątanym świecie Shameless Season 10 w kilka minut.

Otrzymasz dostęp do Showtime w dniu wiele serwerów w USA. Chociaż nie jest to najszybsza sieć VPN na tej liście, mój testy prędkości wykazały, że PrivateVPN jest w stanie połączyć się z Tobą szybko nieograniczona przepustowość.

Modlące się oczy nigdy nie widzą nic dzięki funkcjom cyberbezpieczeństwa PrivateVPN. Zapewnia szyfrowanie wojskowe twierdza i obejmuje arsenał Ochrona przed wyciekiem DNS i IPv6 oraz ścisła polityka braku logów.

Automatyczny przełącznik zabijania jest dostępny, ale tylko w systemie Windows.

Jeśli zdarzy ci się być w Chinach, PrivateVPN jest świetnym wyborem z jego Tryb ukrycia który pokonuje nawet najbardziej uparty geoblok.

Chociaż czat na żywo PrivateVPN nie jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, nadal jest przyjazny i pouczający. Strona oferuje również instrukcje instalacji krok po kroku oraz FAQ.

Możesz wypróbować PrivateVPN bez obaw 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy albo 7-dniowy bezpłatny okres próbny. To nawet pozwala sześć urządzeń na konto podczas uruchomienia próbnego.

Pomimo niewielkiej liczby serwerów PrivateVPN, nasze faprzegląd tej premium VPN daje wysokie noty.

Możesz wypróbować PrivateVPN ze zniżką w naszym sklepie kupon.

Kluczowe funkcje PrivateVPN

 • 150 serwerów z wieloma opcjami w USA
 • 256-bitowe szyfrowanie AES, ochrona przed wyciekiem DNS, tryb ukryty
 • Polityka braku dzienników
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
 • 7-dniowy bezpłatny okres próbny
 • Sześć połączeń urządzeń
 • Dostępny czat na żywo
 • Współpracuje z: Showtime, Sling TV, BBC iPlayer, Netflix, DAZN, ESPN, Amazon Prime Video, Hulu, Hotstar
 • Kompatybilny z: Windows, iOS, macOS, Android, Kodi, Linux, OpenVPN

Stream Shameless Season 10 With PrivateVPN!

Podsumowując

Shameless sezon 10 w Showtime trwa wraz z wzlotami i upadkami Franka Gallaghera i jego rodziny.

Jeśli mieszkasz poza Stanami Zjednoczonymi, gdzie jest dostępna usługa Showtime, możesz skorzystać z solidnej sieci VPN, aby ominąć ograniczenia geograficzne obowiązujące w witrynie do przesyłania strumieniowego. Otrzymujesz również wysokie prędkości połączenia i nieograniczoną przepustowość, aby uzyskać optymalne bezwstydne wyświetlanie.

ty nigdy nie musisz się martwić, że twoja tożsamość internetowa zostanie trafiona od cyberprzestępców. Najlepsze sieci VPN utrzymują niezbędne rzeczy, takie jak historia Internetu i transakcje finansowe, niewidoczne funkcje cyberbezpieczeństwa, takie jak szyfrowanie na poziomie wojskowym.

Jeśli szukasz dobrze wyposażonej sieci VPN z licznymi serwerami, doskonałymi prędkościami i niezawodnym cyberbezpieczeństwem, polecam NordVPN jako mój najlepszy wybór.

Szukasz najlepszych darmowych serwisów streamingowych? Przeczytaj nasz przewodnik w Internecie 11 najlepszych darmowych stron internetowych.

Może ci się spodobać również:

Dowiedz się, jak oglądać Bezwstydne w serwisie Netflix za pomocą Surfshark

Czy chcesz nadrobić zaległości w poprzednich odcinkach Shameless i pokochać Netflix? Masz szczęście! Sprawdź poniższy film i dowiedz się, jak rozpocząć przesyłanie strumieniowe Shameless na Netflix US za pomocą Surfshark.

Nie jesteś pewien, czy Surfshark jest dla Ciebie? Sprawdź nasz blog Jak odblokować Netflix US w 2020 roku, aby dowiedzieć się więcej o naszych najlepszych typach do odblokowania popularnej usługi przesyłania strumieniowego.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me