Jak oglądać Sky Sports i Sky Go Easy Anywhere w 2020 roku

Od wyścigów F1 po akcję Premier League na żywo, zadostęp do Sky Sports jest koniecznością dla każdego poważnego fana sportów brytyjskich i irlandzkich pokrycie. W Wielkiej Brytanii i Irlandii sieć można oglądać na własnej stronie internetowej lub za pośrednictwem NOW TV, niekontraktowej platformy streamingowej.

Aplikacja Sky Go jest świetna, jeśli mieszkasz w Wielkiej Brytanii lub Irlandii i chcesz uzyskać dostęp do Sky Sports, gdy jesteś za granicą w UE. Działa na większości urządzeń i wyświetla kanały w jakości Full HD na platformach stacjonarnych.

Niestety, bardzo trudno będzie Ci oglądać transmisje Sky Sports:

 • mieszkają w Wielkiej Brytanii lub Irlandii, ale podróżować poza UE
 • podróżować w obrębie UE, ale przebywają z dala od Wielkiej Brytanii / Irlandii przez dłuższy czas
 • mieszkają poza Wielką Brytanią i Irlandią

VPN może pomóc ominąć ograniczenia geograficzne dotyczące usług przesyłania strumieniowego, ale Sky skutecznie zablokowało wielu dostawców VPN, więc znalezienie takiego, który działa, nie jest łatwe.

Oto wszystko, co musisz wiedzieć, aby wybrać najlepsza sieć VPN do poruszania się po blokach i oglądanie treści Sky Sports z dowolnego miejsca.

Jak oglądać Sky Sports Live: Krótki przewodnik

Postępuj zgodnie z jednym z poniższych prostych przewodników, w zależności od tego, czy masz już subskrypcję Sky Sports:

Jeśli masz abonament Sky Sports:

 1. Zarejestruj się, aby uzyskać VPN. (Przetestowaliśmy je, aby zobaczyć, które z nich niezawodnie uzyskują dostęp do Sky Sports. Zobacz naszą listę poniżej, w tym # 1 CyberGhostVPN.)
 2. Pobierz i zaloguj się do aplikacji VPN.
 3. Wybierz serwer w Wielkiej Brytanii, aby uzyskać dostęp do strumieni Sky.
 4. Pobierz i otwórz aplikację Sky Go na swoje urządzenie.
 5. Wpisz swój identyfikator Sky ID i hasło.
 6. Teraz możesz oglądać dowolne wydarzenie na żywo w Sky Sports z dowolnego miejsca!

Jeśli nie masz abonamentu Sky Sports:

 1. Zarejestruj się, aby rozpocząć VPN. (Pamiętaj, że tylko ograniczona liczba VPN może uzyskać dostęp do Sky Sports. Poniżej wymieniliśmy najlepsze z nich, w tym numer 1 CyberGhostVPN.)
 2. Pobierz i zaloguj się do aplikacji VPN.
 3. Wybierz serwer w Wielkiej Brytanii, aby uzyskać dostęp do NOW TV.
 4. Przejdź do strony NOW TV i zarejestruj się w usłudze.
 5. Wybierz przepustkę dzienną lub tygodniową, aby oglądać dowolne wydarzenie w Sky Sports.

Jeśli nie masz brytyjskiej karty kredytowej, możesz kupować karnety za pośrednictwem Amazon UK. Alternatywnie możesz kup router VPN, który jest fabrycznie zapakowany w NOW TV z Liberty Shield (patrz poniżej).

Zacznij oglądać teraz

Dlaczego potrzebujesz VPN, aby oglądać Sky Sports Live

Z powodu geobloków w sieci, jeśli mieszkasz poza Wielką Brytanią i Irlandią, nie będziesz mieć dostępu do Sky Sports bez VPN którego sieć nie może wykryć. Ale nawet życie w tych krajach nie wystarczy, aby zagwarantować ci dostęp, jeśli podróżujesz za granicę.

Od lutego 2018 r, Użytkownicy z Wielkiej Brytanii i Irlandii mogą przesyłać strumieniowo Sky Sports za pośrednictwem aplikacji Sky Go podczas podróży w obrębie UE. Musisz jednak potwierdzić swoją rezydencję w Wielkiej Brytanii / Irlandii, okresowo obserwując sieć na zarejestrowanym urządzeniu, gdy jesteś w domu.

Oznacza to, że nawet jeśli jesteś mieszkańcem Wielkiej Brytanii lub Irlandii, potrzebujesz dobrej sieci VPN, aby uzyskać dostęp do Sky Sports spoza UE - a nawet z UE, jeśli jesteś daleko od domu.

Co gorsza, sieć Sky blokuje tysiące adresów IP VPN w celu ograniczenia dostępu i egzekwowania międzynarodowych umów licencyjnych. W rezultacie, wielu dostawców VPN zrezygnowało z udostępniania dostępu do treści Sky. Nawet większość sieci VPN z wieloma serwerami w Wielkiej Brytanii i Irlandii nie będzie działać.

Oprócz ominięcia tego blokowania, będzie miał idealny VPN dla Sky Sports brak ograniczeń przepustowości lub prędkości połączenia. Jest to szczególnie ważne w przypadku transmisji sportowych na żywo - na pewno nie chcesz opóźnień ani buforowania.

VPN jest również przydatny, jeśli chcesz poprawić prywatność w Internecie. Twoje dane osobowe będą bezpieczne z dala od wścibskich oczu, umożliwiając przeglądanie w spokoju.

Najlepsze sieci VPN do oglądania Sky Sports Live

1. CyberGhost

cyberhost wiele urządzeń

CyberGhost jest idealny do odblokowywania usług takich jak Sky Go i NOW TV, a jego zwykłe prędkości są wystarczające do przesyłania strumieniowego. Sieć obejmuje ponad 300 lokalizacji serwerów do wyboru w Wielkiej Brytanii oraz 3700
na całym świecie. Możesz korzystać z siedmiu urządzeń jednocześnie z jednym kontem i jest to niedrogie w porównaniu z innymi usługami VPN premium.

Oglądanie Sky Sports przez CyberGhost jest tak proste, jak wybieranie Opcja Sky Go UK w profilu Odblokuj transmisję strumieniową. Alternatywnie dostęp do sieci można uzyskać, zamykając wszystkie okna przeglądarki, uruchamiając CyberGhost i klikając Odblokuj przesyłanie strumieniowe. Następnie naciśnij przycisk odtwarzania w opcji BBC i wyszukaj Sky.

Ze względów bezpieczeństwa CyberGhost oferuje 256-bitowe szyfrowanie AES i szereg protokołów do ochrony danych, a także przełącznik auto-kill oraz ochrona przed wyciekiem DNS i IP. Dostawca ma również ścisłe zasady dotyczące braku dzienników, aby zapewnić ci spokój. Zebraliśmy setki recenzji użytkowników CyberGhost, które pokazują, jak dobrze spełnia swoje obietnice.

Gwarancja zwrotu pieniędzy:

 • 45 dni

CyberGhost może odblokować:

 • Dedykowany profil przesyłania strumieniowego z serwerami zoptymalizowanymi dla: Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN i innych.

Obsługuje torrentowanie:

 • Tak; profil dedykowany pokazuje kraje i liczbę użytkowników.

CyberGhost działa na tych urządzeniach:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux i Chrome.

Oglądaj za pomocą CyberGhost

2. ExpressVPN

Korzyści ExpressVPN

ExpressVPN jest idealny dla Sky Sports ze względu na ultraszybkie prędkości połączenia, które są jednymi z najlepszych na rynku. Ma kilka lokalizacji serwerów do wyboru w Anglii, a po zarejestrowaniu się łatwo zacząć.

ExpressVPN działa również z wieloma innymi usługami przesyłania strumieniowego, takimi jak Netflix, YouTube TV i Sling TV, dzięki czemu jest świetną opcją do oglądania wszelkiego rodzaju wydarzeń sportowych.

Ten ulubiony użytkownik jest wyraźnie opcją premium i dlatego kosztuje więcej niż wiele sieci VPN, ale nie zawiedzie Cię, jeśli chodzi o dostęp, wydajność lub prywatność. Dostawca nie prowadzi dzienników danych użytkownika, a wszystkie aplikacje zawierają wojskowe szyfrowanie AES-256.

Gwarancja zwrotu pieniędzy:

 • 30 dni

ExpressVPN może odblokować:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN i BBC iPlayer.

Obsługuje torrentowanie:

 • Tak, wszystkie serwery obsługują aktywność P2P.

ExpressVPN działa na tych urządzeniach:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome i Firefox. Oferuje także aplikację do użytku z niektórymi routerami.

Obejrzyj z ExpressVPN

3. NordVPN

NordVPN Korzyści Infographic

NordVPN jest kolejnym godnym konkurentem, z 545 szybkimi serwerami w Wielkiej Brytanii. Podwójna sieć VPN chroni dane, a serwery są zoptymalizowane do różnych zastosowań, w tym do przesyłania strumieniowego i P2P bez ograniczeń przepustowości. Sieć obejmuje zaciemnione serwery do omijania bloków VPN.

Ta sieć VPN współpracuje z Sky Go i Now TV z dowolnego miejsca na świecie. Musisz tylko wybrać Wielką Brytanię z mapy świata, aby rozpocząć.

Możesz podłączyć do sześciu urządzeń jednocześnie za pomocą NordVPN, a także odblokować różne usługi przesyłania strumieniowego w USA. Ceny tego dostawcy są bardzo rozsądne jak na usługa premium z idealną mieszanką szybkości, dostępu i solidnego bezpieczeństwa. Zdecydowana większość użytkowników zgadza się z naszą oceną, dając NordVPN jedne z najwyższych wyników wśród wszystkich sieci VPN.

Gwarancja zwrotu pieniędzy:

 • 30 dni

NordVPN może odblokować:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video i Sling TV.

Obsługuje torrentowanie:

 • Tak, dostępne są specjalne serwery P2P.

NordVPN działa na tych urządzeniach:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome i Firefox. Jest również kompatybilny z routerami.

Obejrzyj z NordVPN

4. LibertyShield

libertyshield-vpn-devices

Ta brytyjska sieć VPN specjalizuje się w odblokowywaniu treści z regionu. Oprócz Sky można go używać do uzyskiwania dostępu do BBC iPlayer i innych brytyjskich strumieni, a dostawca to robi szczególnie łatwy dostęp do NOW TV z dowolnego miejsca, oferując fabrycznie załadowane routery VPN z opcją wysyłki międzynarodowej.

LibertyShield ma również usługę proxy, która jest głównie używana do treści wideo. jednak, pozwala tylko na jedno urządzenie na konto i prowadzi częściowe dzienniki połączeń. Zapewniamy, że zerowe rejestrowanie faktycznego wykorzystania przepustowości lub aktywności związanej z przeglądaniem, pozwala zachować prywatność w Internecie.

LibertyShield to specjalistyczna usługa VPN z wieloma ograniczeniami, ale opinie zadowolonych użytkowników pokazują, że robi to, co obiecuje.

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 24 godziny

Oglądaj z LibertyShield

5. PrivateVPN

urządzenia privatevpn

PrivateVPN ma lokalizacje serwerów w Londynie i Manchesterze, dzięki czemu jest to dobry wybór, jeśli chcesz przesyłać strumieniowo treści z Wielkiej Brytanii. Prędkości połączenia są wystarczająco szybkie, aby poradzić sobie ze sportami na żywo, a trzymiesięczny plan to świetny stosunek jakości do ceny.

Ten szwedzki dostawca to idealne do udostępniania P2P i możesz podłączyć do sześciu jednoczesnych urządzeń. Usługa obejmuje szereg środków bezpieczeństwa i dodatków, których można oczekiwać od najwyższej usługi VPN, w tym ochronę przed wyciekiem IP, solidne szyfrowanie i przełącznik zabicia. Opcja zdalnej instalacji jest szczególnie atrakcyjna dla początkujących użytkowników VPN.

PrivateVPN nie jest tak krzykliwy jak inne najwyżej oceniane sieci VPN, ale rekompensuje to prostą, sprawną usługą.

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 dni

Obejrzyj z PrivateVPN

6. VyprVPN

Jak oglądać Sky Sports i Sky Go Easy Anywhere w 2020 roku

VyprVPN ma siedzibę w Szwajcarii ponad 700 lokalizacji serwerów na całym świecie, w tym szybkie serwery w Londynie i Dublinie. Doskonale nadaje się do oglądania strumieni Sky z zagranicy, zwłaszcza ze względu na zastrzeżoną technologię Chameleon, która kamufluje protokoły OpenVPN, aby zapewnić łatwy dostęp do większości platform streamingowych.

VyprVPN odblokowuje również dodatkową zawartość, taką jak US Netflix na maksymalnie pięciu równoczesnych urządzeniach na konto. jednak, ma kilka wad, w tym brak gwarancji zwrotu pieniędzy i możliwość zawieszenia konta, jeśli korzystasz z sieci do torrentowania.

Niemniej jednak nieograniczona przepustowość i świetne prędkości sprawiają, że VyprVPN jest opłacalną opcją przesyłania strumieniowego, a recenzje klientów są generalnie pozytywne.

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 3 dni

Obejrzyj z VyprVPN

streszczenie

Sky dołożyło wszelkich starań, aby utrudnić dostęp do swoich strumieni z zagranicy. Nawet płacący klienci z istniejącymi subskrypcjami mogą znaleźć się w pułapce za wszystkimi blokami, jeśli podróżują poza UE lub są zbyt długo poza domem.

Najlepsze sieci VPN - i tylko najlepsze sieci VPN - pozwolą ominąć zarówno ograniczenia geograficzne, jak i bloki VPN. W ten sposób zapewnią również twoją aktywność online, chroniąc cię przed cyberprzestępczością, szpiegowaniem dostawców usług internetowych, cenzurą rządu, a nawet niechcianymi reklamami.

Skorzystaj z bezpłatnych prób i gwarancji zwrotu pieniędzy, aby wypróbować najlepsze sieci VPN i znaleźć ten, który zapewnia Sky Sports i spełnia wszystkie twoje potrzeby związane z dostępem do Internetu i prywatnością. Następnie przejrzyj naszą stronę ofert specjalnych, aby uzyskać najlepszą ofertę na wybraną usługę!

Rozpocznij teraz bezpłatną wersję próbną CyberGhost

 

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me