Jak (opravdu) sledovat IPC BBC online v Číně v roce 2020

Snažili jste se zachytit nejnovější zprávy nebo sledovat svůj oblíbený program na BBC v Číně, ale nemohou v poslední době přistupovat k žádným webovým službám nebo aplikacím BBC? Je to proto, že Čína přidala BBC do svého notoricky známého seznamu blokovaných webových stránek a služeb.

K tomuto násilnému zásahu došlo poté, co BBC přijala protokol HTTPS šetrný k soukromí, který je pravidelně blokován nechvalně známou čínskou bránou firewall.

James Donohue, hlavní softwarový inženýr BBC News, vysvětlil v prohlášení, že přechod na HTTPS poskytuje bezpečnější a soukromé prostředí pro procházení pro všechny uživatele internetu. Uživatelé také budou mít jistotu, že veškerý obsah BBC je platný a nebylo s ním manipulováno.

V souladu s tím, BBC vyzvala své uživatele v Číně, aby používali VPN pro přístup k jeho obsahu bez omezení. Čtěte dále, jak vám ukážeme, jak získat prémiovou síť VPN pro Čínu zdarma.

Jak se dívat na BBC online v Číně

  1. Vyberte VPN s pokročilým šifrováním a rozsáhlou serverovou sítí v regionech, kde je BBC k dispozici. (NordVPN je nejlepší.)
  2. Připojte se k serveru (např. Velká Británie, USA, Asie ...).
  3. Přejděte na web BBC a začít sledovat.

Začněte sledovat TEĎ!

Výběr správného VPN pro sledování BBC v Číně

Není pochyb o tom, že Čína je na prvním místě seznamu nejhorších zemí v oblasti svobody internetu. Great Firewall blokuje více než 8 000 populárních webových stránek a aplikací, nemluvě o jejich rostoucích zákonech o kybernetické bezpečnosti, které řídí a monitorují online aktivitu uživatelů.

Proto spolehlivá VPN s solidní zabezpečení, politika bez protokolování a vysokorychlostní servery je zásadní, pokud chcete obejít čínská omezení a získat přístup k veškerému blokovanému obsahu, včetně BBC, Netflix, Youtube, Facebook a Gmail.

Síť VPN skryje vaši IP adresu, aby se zdála, jako byste procházeli jiné místo. Kromě toho chrání všechny vaše internetové aktivity před online sledováním a nebezpečnými hrozbami, jako jsou hackeři. Chceš vyhněte se bezplatným VPN - nepracují v Číně a lze je snadno zjistit pomocí Firewallu.

Zatímco v Číně je většina sítí VPN zakázána, následující sítě VPN tam stále fungují a naši experti byli testováni, aby se ujistili, že je můžete použít k sledujte BBC v Číně. Nejen to, ale všichni nabízejí bezplatné zkoušky nebo záruky vrácení peněz, takže nemáte co ztratit.

Nejlepší VPN pro sledování BBC v Číně

1. NordVPN

Zařízení NordVPN

Pokud se snažíte odblokovat BBC v Číně, NordVPN je perfektním řešením. Má masivní síť rychlých serverů v 62 zemích, včetně 500+ serverů pouze ve Velké Británii. To je také obrněné s řadou bezpečnostních funkcí, jako je Double VPN k překonání omezení v Číně, a udržuje nulové protokoly.

Až do šest současných připojení a vyhrazené adresy IP, můžete je snadno použít na různých platformách současně - například byste mohli sledovat svůj oblíbený program BBC na svém notebooku při procházení Internetu v telefonu.

Podívejte se, co uživatelé říkají o společnosti NordVPN, a vyzkoušejte to sami bez rizika, pomocí tlačítka 30denní záruka vrácení peněz.

Zobrazit nabídky NordVPN

2. ExpressVPN

Výhody ExpressVPN

ExpressVPN je nejrychlejší VPN kolem a je velmi oblíbený mezi uživateli pro streamování obsahu online i v náročných zemích, jako je Čína, díky svým bezkonkurenčním úrovním šifrování. Tato VPN nabitá funkcemi bez protokolu má působivou síť 2 000 ultrarychlých serverů ve více než 90 zemích se šesti umístěními serverů ve Velké Británii.

Můžete také použít ExpressVPN na třech různých zařízeních současně odblokování všech služeb BBC, včetně BBC iPlayer, zatímco zůstane pod radarem. Využijte jejich 30denní záruku vrácení peněz a rozhodněte se sami.

Zobrazit nabídky ExpressVPN

3. PureVPN

Jak (opravdu) sledovat IPC BBC online v Číně v roce 2020

PureVPN se může pochlubit sítí 750+ serverů ve více než 140 zemích, včetně Číny a Hongkongu. Nabízejí také speciální čínskou VPN službu, která může obejít Velký Firewall v Číně. Je důležité mít na paměti, že v minulosti měli nějaké problémy s ochranou soukromí, ale pokud se jen pokoušíte získat přístup k BBC z Číny, pravděpodobně to nebude představovat problém. Přečtěte si, co si skuteční uživatelé myslí.

Jejich uživatelsky přívětivá aplikace podporuje 6 různých protokolů a nabízí pokročilé funkce zabezpečení, jako je přepínač zabíjení a dělené tunelování.

Pokud si nejste jisti, zda je pro vás PureVPN tou pravou volbou, můžete je využít 7denní záruka vrácení peněz (s politikou vrácení peněz bez dotazů) a zkuste to.

Zobrazit nabídky PureVPN

4. VyprVPN

Jak (opravdu) sledovat IPC BBC online v Číně v roce 2020

VyprVPN sportovní sada působivé bezpečnostní funkce - zejména jejich technologie Chameleon, která je navržena speciálně tak, aby obcházela DPI (Deep Packet Inspection) a čínský Firewall. Kromě toho vlastní a spravuje své vlastní servery DNS, na kterých nejsou zapojeny žádné třetí strany, Díky tomu je oblíbená volba mezi uživateli.

Můžete jej také použít na pěti zařízeních současně a vybrat si mezi 700+ servery ve více než 70 zemích. Noví uživatelé jsou zahrnuti v 30denní záruka vrácení peněz, takže to můžete vyzkoušet bez rizika.

Zobrazit nabídky VyprVPN

5. PrivateVPN

Jak (opravdu) sledovat IPC BBC online v Číně v roce 2020

Pokud dáváte přednost jednodušší službě, která dokáže tuto práci udělat stejně dobře jako fantastická VPN, je PrivateVPN vaším chlapem. Přestože má menší síť serverů (80+ serverů ve více než 50 zemích), tato VPN je dost silný na to, aby pracoval v Číně při vysokých rychlostech.

PrivateVPN neuchovává protokoly a můžete si je užít šest zařízení na účet. Tímto způsobem můžete sledovat BBC v Číně bez omezení rychlosti nebo šířky pásma. Poskytují také vynikající podporu a nabízejí 30denní záruka vrácení peněz. Zde najdete hodnocení uživatelů.

Zobrazit nabídky PrivateVPN

Navzdory rostoucím čínským zákonům o cenzuře, jak můžete vidět výše, stále existují VPN, které mohou čelit této obtížné výzvě a které vám pomohou sledovat BBC a jakýkoli jiný cenzurovaný obsah bezpečně a anonymně.

Získejte nyní 70% slevu NordVPN!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me