Jak opravit Fortnite Lag Rychlý a snadný hack pro hráče v roce 2020

Váš tým ve Fortnite Battle Royale je pod těžkou palbou. Vaše pokožka Dark Voyager je ve špatném zdravotním stavu. Mapa se zmenšuje, ale narazíte na Med Kit. Chystáte se ho chytit, když se stane to nejhorší.

Zpoždění zabije vaši hru.

Než si vlasy odtrhnete, existuje řešení, jak tomu zabránit: Použijte VPN, které vám pomohou obejít přetížení a připojit seo rychlé servery po celém světě - a dostat se zpět do čety a na cestě k Battle Pass.

Jak opravit Fortnite Lag

 1. Vyberte VPN. Pro hraní doporučujeme NordVPN.
 2. Nainstalujte si do zařízení VPN.
 3. Použijte možnost rychlého připojení NordVPN pro připojení k serveru ve vašem okolí.
 4. A je to! Váš ping by měl být lepší. Šťastný rabování!

Začněte hrát s NordVPN!

Jak vám VPN může pomoci opravit Fortnite Lag

Začněme tím, že Fortnite je super populární. Díky tomu je o to zábavnější, ale také to znamená, že servery mohou přeplnit tisíce uživatelů.

Přetížení serveru může způsobit vysokou latenci nebo ping. To může vaši hru zabít, protože když je vysoká latence, znamená to, že se data z počítače na herní server a zpět vrátí zpět. To způsobuje zpoždění nebo zpoždění, a dokonce může způsobit, že hra zamrzne.

Otázkou tedy je, jak můžete snížit latenci a opravit toto zpoždění? Používání špičkové VPN je dobré začít.

Jakmile se připojíte k síti VPN pomocí velké globální serverové sítě, můžete se zbavit přetížených serverů a připojit se k alternativním serverům, které vám poskytnou mnohem nižší ping. A VPN najde nejrychlejší server pro Fortnite po celém světě.

Další způsob, jak vám VPN pomáhá, je skrývání vašich online aktivit - včetně hraní - před poskytovatelem internetových služeb (ISP). Proč je toto důležité? Poskytovatelé internetových služeb často snižují nebo zpomalují vaše rychlosti když vidí, že používáte hodně šířky pásma na něco jako hraní. Pokud máte síť VPN, váš poskytovatel internetových služeb nemůže špehovat, co děláte.

Nejlepší VPN pro stanovení Lag

Jak opravit Fortnite Lag Rychlý a snadný hack pro hráče v roce 2020

Když přijde na to, aby vaše hra Fortnite pokračovala bez problémů, naše první volba je NordVPN.Nejen, že v naší baterii testů dosahuje nejlepších výsledků, ale také dává hráčům jako vy konkurenční výhoda.

Za prvé, NordVPN má 5 000+ serverů v 60 zemích. Tento druh celosvětové sítě je to, co je potřeba k obejití úzkých míst a udržení vaší hry v chodu.

Rychlost je zásadní pro vzorec Battle Royale a Společnost NordVPN se v našem seznamu řadí na špičku v rychlosti blesku. Navíc tato VPN pravidelně aktualizuje rychlostní připojení, takže vaše cesta Fortnite nikdy nezáleží, bez ohledu na to, kde žijete. Hráči, kteří používají NordVPN, souhlasí!

Tato VPN je silná v zabezpečení, zejména skrývá vaši aktivitu před poskytovatelem služeb Internetu. NordVPN je vaším strážcem ve světě Fortnite s funkcemi jako vojenské 256bitové šifrování a vestavěná ochrana proti DDoS (díky exkluzivní funkci CyberSec). Kromě toho, každý ze serverů NordVPN je chráněn před zloději v soukromí.

Tady je další postup, který může NordVPN udělat pro zvýšení herního zážitku:

 • Velký výběr serverů v 60 zemích znamená, že můžete stahujte hry, které ještě nemusí být ve vašem regionu k dispozici.
 • Ať už cestujete, NordVPN vás spojí s herními servery kdekoli na světě.
 • Šifrováním vašeho datového přenosu (dokonce i od vašeho poskytovatele internetových služeb) vás společnost NordVPN zajistí nebude docházet k ukládání do vyrovnávací paměti a omezení šířky pásma.

Můžete vyzkoušet NordVPN bez rizika s 30denní zárukou vrácení peněz a ještě lépe - ušetřit peníze za předplatné pomocí našeho kupónového kódu.

NordVPN může odblokovat:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video a Sling TV.

Podporuje torrenting:

 • Ano, dostupné speciální servery P2P

NordVPN pracuje na těchto zařízeních:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome a Firefox. Je také kompatibilní se směrovači.

Zahrajte si hraní s NordVPN!

Další způsoby, jak opravit Lag

Ačkoli dobrá VPN je volbou pro opravu zpoždění, zde jsou některé další opravy, které doporučujeme vyzkoušet, ať už máte nebo nemáte VPN:

 • Připojte ethernetový kabel místo použití wi-fi na routeru. Kabelové připojení k internetu má lepší stabilitu a obvykle běží lépe než připojení Wi-Fi.
 • Přejděte do nastavení hry a nižší možné zpoždění viníky, jako je rozlišení, virtuální synchronizace a kvalita stínů.
 • Odpojte všechna další zařízení pomocí vašeho internetového připojení.
 • Odpojte modem a router po dobu nejméně 30 minut restartujte síťový hardware.
 • Zavřete procesy na pozadí (Mac nebo Windows), jako jsou antivirové aktualizace a torrent klienti.

Shrnutí a další čtení

Fortnite se neustále vyvíjí s novými bitevními průkazy, skiny a zbraněmi. Vysoce výkonná síť VPN vás udržuje na bojišti pro každou aktualizaci bez zpoždění, které by narušilo vaši hru. NordVPN chrání váš tým s vysoké rychlosti, tisíce serverů a zabezpečení na vojenské úrovni.

Chcete se podívat na další doporučení VPN? Přečtěte si náš příspěvek k 5 nejlepším VPN pro hry 2020 - což je nejrychlejší?

Používáte k hraní torrenty? Podívejte se na našeho průvodce Nejlepší VPN pro torrenty - 2020.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me