Jak otevřít účet pomocí PureVPN a nainstalovat jej na Windows


Doporučujeme přečíst si čtenářské recenze na PureVPN, než se rozhodnete. Pokud jste se rozhodli, že služba PureVPN je pro vás služba, tento článek vám ukáže, jak nastavit účet a nainstalovat jejich aplikaci do systému Windows..

Zde je návod, jak začít s PureVPN.

Krok 1 - Otevřete svůj účet PureVPN

Chcete-li otevřít svůj účet, přejděte na web PureVPN a klikněte na Získejte PureVPN. Tím se dostanete na stránku plánů, kde si budete moci vybrat mezi 3 identickými plány pro měnící se časové období. Pro nejlepší úspory zvolte 1 rok předplatné, což vás opravňuje k 50% slevě.

jak otevřít účet s purevpn

Pokračujte v pokladně, dokud nebudete přesměrováni na stránku ke stažení.

Krok 2 Stáhněte PureVPN

Na stránce stahování klikněte na jedno ze dvou zelených tlačítek: Stažení „nejnovější verze“ odkazuje na vaši verzi systému Windows a NE na verzi PureVPN..

jak otevřít účet s purevpn

Po dokončení stahování otevřete soubor exe a postupujte podle instalačního procesu. Všimněte si, že k dokončení procesu budete muset ukončit všechny ostatní aplikace. Jakmile se dostanete do závěrečné fáze, software se spustí a zobrazí výuku všech jejich nástrojů a funkcí. Doporučujeme věnovat čas sledování videí a pokynů, protože vám pomohou vytěžit maximum z aplikace.

jak otevřít účet s purevpn

Krok 3 - Konfigurace aplikace PureVPN

Po absolvování všech výukových programů byste měli najít ovládací panel poměrně snadno. Pro počáteční připojení zadejte uživatelské jméno a heslo, které byly zaslány na váš e-mail při přihlášení k odběru. Pro vaše pohodlí vypadá tento e-mail takto:

jak otevřít účet s purevpn

Dále vyberte svůj protokol a účel nebo země a klikněte Rychlé připojení.

jak otevřít účet s purevpn

Po navázání spojení se zobrazí pohybující se graf ukazující množství kilobajtů procházejících serverem.

jak otevřít účet s purevpn

Pokud se podíváte do svého WIFI, uvidíte, že jste připojeni k síti PureVPN.

jak otevřít účet s purevpn

Pokročilé nastavení

Nabídka vlevo nabízí několik jedinečných funkcí, které stojí za prozkoumání.

Personalizovaný výběr vám umožní vybrat konkrétní umístění serveru nebo se připojit k nejrychlejšímu dostupnému serveru.

jak otevřít účet s purevpn

SmartDNS Tato část je speciálně navržena tak, aby vám umožnila sledovat vaše oblíbené televizní kanály odkudkoli na světě. To je samozřejmě, pokud jste si zakoupili PureVPN Inteligentní addon DNS.  Totéž platí pro webovou ochranu, která vyžaduje, abyste si zakoupili NAT Firewall addon.

Split Tunneling V této části si můžete vybrat, které aplikace na ploše by měly používat VPN a které lze vyloučit. Chcete-li tuto funkci použít, musíte nejprve odpojit váš vpn a poté se vrátit a kliknout na tlačítko, které říká Zakázáno. Když tlačítko zbarví červeně, pokračujte a klikněte na Stisknutím tlačítka můžete vyhledávat aplikace. Než se konečně objeví seznam webových aplikací, budete muset chvíli počkat, s možností volby spustit, upravit nebo odstranit jim. Do tohoto seznamu můžete také přidat aplikaci kliknutím na Přidejte aplikaci v pravém dolním rohu.

jak otevřít účet s purevpn

Než však budete moci dělat cokoli, budete se muset znovu vrátit na palubní desku a znovu zapnout připojení.

Konečně, Nastavení V této části si můžete vybrat některé základní předvolby, například povolit virtuální směrovač hotspot a možnosti grafu provozu.

Používáte PureVPN?

Pomozte ostatním s moudrou volbou a řekněte jim, co si myslíte o PureVPN!

Napište recenzi pro PureVPN Nadpis 0 ze 120 znaků

Zadejte komentář k názvu.

Název nesmí být delší než 120 znaků

(Použijte v názvu alespoň 2 slova)

Jaký je váš názor na PureVPN? 0 z minimálně 200 znaků

Zadejte komentář.

Vaše recenze musí mít alespoň 200 znaků. Přidání podrobností lidem opravdu pomůže pochopit, co se vám líbí nebo ne't o této VPN.

Váš bodový stav:

Ohodnoťte VPN.

Odeslat recenzi Každá recenze je osobně zkontrolována naším týmem. Pokud zjistíme, že je to pravdivé, zveřejníme to do 48 hodin.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me