Jak platit anonymně. Vysvětleny anonymní platební metody

Zde je rychlý průvodce, jak platit anonymně

  1. Použijte TOR nebo jiné metody ke skrytí IP adresy. Když jsou bitcoinové transakce přenášeny přes TOR, neexistuje způsob, jak zjistit, kde vznikly.
  2. Vždy používejte anonymní e-mailové adresy.
  3. Spusťte novou bitcoinovou peněženku pro každou transakci.
  4. I když můžete být v pokušení tak učinit, nikdy nepoužívejte své skutečné informace, zejména svou adresu.
  5. Při použití bitcoinů použijte směšovací službu

A tady je delší průvodce ��

Ve světě únosců dat a počítačových pirátů již víme, že hledání způsobů anonymizace online nákupů je nutností. To může chránit osobní údaje, minimalizovat množství dat sdílených se společnostmi, a co je nejdůležitější, chránit před podvody. Přesto není vždy snadné procházet světem anonymních platebních metod. S každou ze služeb, která existuje, existují navigace a otočení. Některé jsou rychlé a snadno použitelné, zatímco jiné jsou specifické pro danou lokalitu a nelze je dobít penězi. Chceme se ujistit, že přesně víte, do čeho se dostáváte, i když jste skutečně údajně anonymní.

Nasaďte si tedy tyto sluneční brýle a klobouk a užijte si valchování prostřednictvím těchto služeb se skutečnou anonymitou.

1. Maskované karty:

image1

Profesionálové:

Bezplatná jednorázová kreditní karta vytvořená společností Abine.com je zcela legální a umožňuje vám nakupovat online s fiktivním jménem. Co je skvělé na této službě je, že kartu nelze nikdy automaticky nabíjet - jak je typické u jiných kreditních karet - bez vašeho souhlasu.

Jednoduše se zaregistrujte na kreditní kartě online a poté ji použijte k nákupu zboží online av některých případech v obchodech tím, že maloobchodníkům poskytnete podrobnosti o kartě. Funguje to stejně jako SIM karta typu pay-as-you-go, protože do ní přidáváte peníze a poté je používáte.

Maskování doslova znamená, že služba maskuje všechny relevantní informace o vás, včetně vaší adresy, včetně toho, jak se vaše transakce zobrazují poskytovatelům kreditní karty.

"Maskované karty jsou užitečné, protože nezanechávají žádnou stopu vaší skutečné kreditní karty ve všech databázích, kde nakupujete," říká spoluzakladatel a generální ředitel Abine Rob Shavell. „Princip toho, co děláme pro bezpečnost, je velmi jednoduchý: Hackeři nemohou ukrást to, co nemají.“

Nevýhody:

Nejprve je zde limit karet. Maskované karty vám obecně neumožňují utratit více než 500 $. Další podvod s maskovanými kartami je, že je nemůžete použít pro opakované platby, jako je členství v tělocvičně, ve které jste doufali. Nakonec mohou být maskované karty stále tak matoucí. Představte si, že použijete jedno falešné jméno pro jednu věc a jiné falešné jméno pro jinou věc. Je to naprosto komplikované.

Co s tím dělat:

Použijte maskované karty pro jednoduché nákupy, které nepřesahují 500 $ a nevyžadují měsíční platby - například telefonní účty nebo členství v fitness.

2. Předplacené karty:

image2Profesionálové:

Na předplacenou kartu můžete dostat prakticky kdekoli, zejména v obchodech s drogami a v supermarketech. Jediné, co musíte udělat, je platit v hotovosti a karta je vaše. Můžete také získat jeden online, ale to by vyžadovalo předání vašich údajů společnosti, od které je kupujete. Co je nejlepší na této možnosti je, že karta je zcela nevysledovatelná.

Nevýhody:

Získat předplacenou kartu sice zní jednoduše, ale je třeba mít na paměti několik překážek. Většina předplacených karet - na rozdíl od maskovaných karet, které mají maximální limit - má minimální limit 20 $. I když najdete něco méně, obvykle vás požádají, abyste se zaregistrovali se svým jménem, ​​e-mailem a adresou, čímž zničí celý aspekt anonymity. Nakonec jsou karty trochu složité na doplnění. Pokud se o to pokusíte online, musíte zadat své osobní údaje a zcela odevzdat svou identitu.
Co s tím dělat:

Zvažte, proč si přesně vyberete předplacenou kartu. V zásadě je to fantastická dárková karta.

Logika tedy slouží, že pokud se rozhodnete pro předplacenou kartu, měli byste ji použít jako dárkovou kartu - jednorázový, jednoduchý anonymní nákup.
3. Bitcoin:

image3Profesionálové:

Představte si, že máte možnost nakupovat, prodávat, investovat a nakupovat jakékoli zboží nebo službu za zcela novou měnu.

Bitcoin je jistě nejoblíbenější volbou na trhu a je hrdý na „inovativní platební síť a nový druh peněz“.

„Používá technologii peer-to-peer pro spolupráci bez centrálního orgánu nebo bank; správa transakcí a vydávání bitcoinů provádí kolektivně síť. “

A co je nejdůležitější, co se týče tohoto článku, je skutečně možné odesílat a přijímat bitcoiny, aniž byste rozdávali jakékoli vaše informace, a co víc, transakce nejsou spojeny s identitou uživatelů.

Zní to jako vysněný svět. Vlastně je. Do jisté míry.

Nevýhody:

Bitcoinové adresy mohou být spojeny se skutečnými identitami, pokud jsou tyto skutečné identity použity v kombinaci s bitcoinovými adresami nějakým způsobem. To platí zejména při odesílání darů a používání skutečné adresy nebo při odesílání peněz někomu jinému a používání vaší adresy.

Možná největší výzvou u bitcoinů je to, že všechny transakce jsou zcela transparentní a sledovatelné. To bohužel umožňuje sdružování bitcoinových adres dohromady a jejich vázání ke stejnému uživateli.

Hmm, koneckonců ne tak anonymní.

Jak to použít:

Tento článek velmi jednoduše popisuje triky obchodu a jak je možné rychle a chytře koupit bitcoiny anonymně.
Ostatní:

Určitě existuje spousta dalších služeb, které vám umožňují platit anonymně za položky a služby. Patří mezi ně Litecoin, Ripple, OpenCoin, MintChip a Linden Dollars. Každá služba má své klady a zápory.

Naše rady při výběru kterékoli ze služeb:

Definujte konkrétně to, co hledáte ve službě. Když to budete vědět, budete si moci vybrat tu nejlepší možnost.

Mohlo by se Vám také líbit:

  • Jak učinit Chrome inkognito opravdu soukromým v roce 2020
  • 5 nejlepších (OVĚŘENÝCH) VPN bez protokolu - nejbezpečnější & Nejlevnější
  • Měla by být vaše VPN vždy zapnutá? Závisí to na těchto 7 věcech
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me