Jak pobrać i zainstalować IPVanish

IPVanish to świetny VPN do szyfrowania danych, anonimowego przeglądania stron internetowych i przesyłania strumieniowego multimediów.

Ale pobieranie oprogramowania - choć proste - może na początku być zniechęcające.

Aby ci to ułatwić, podzielimy kroki i przeprowadzimy Cię przez proces instalacji. Dzięki naszemu samouczkowi będziesz używać IPVanish za kilka minut.

1. Zacznij od przejścia na stronę IPVanish i kliknij „Rozpocznij teraz.„Nastąpi przejście do strony planów i cenników, na której możesz wybrać plan najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom. Jedyne różnice między trzema oferowanymi planami to długość subskrypcji i cena miesięczna. Zakup rocznej subskrypcji daje najlepszą cenę miesięcznie.

Jak pobrać i zainstalować IPVanish

* Ceny mogą ulec zmianie

2. Wpisz swój adres e-mail, wybierz hasło i zakończ proces realizacji transakcji. Po zakończeniu otrzymasz wiadomość e-mail z prośbą o weryfikację Twojego adresu e-mail. Kliknij link w wiadomości e-mail, aby zweryfikować swój adres e-mail.

Jak pobrać i zainstalować IPVanish

3. Nastąpi przeniesienie na stronę „Rozpocznij”, na której możesz pobierz oprogramowanie. Istnieją aplikacje dla większości głównych systemów operacyjnych, w tym Windows, Mac i Linux. Kliknij łącze do systemu operacyjnego, na którym chcesz uruchomić oprogramowanie, a następnie kliknij „uruchom”, aby pobrać oprogramowanie.

Jak pobrać i zainstalować IPVanish

4. Wyświetli się ekran z Kreatorem instalacji IPVanish. Po prostu wykonaj czynności, klikając Dalej.

Jak pobrać i zainstalować IPVanish

5. Zaakceptuj warunki, aby kontynuować. Na żądanie zezwól IPVanish na wprowadzanie zmian w systemie. Po zainstalowaniu kliknij Uruchom IPVanish.

Jak pobrać i zainstalować IPVanish

6. Po wyświetleniu odpowiedniego monitu, wprowadź dane logowania, które posłużyły do ​​założenia konta.

7. Następny ekran pozwala wybrać lokalizację serwera. Klikając kartę ustawień, możesz zmienić wszystkie ustawienia, w tym typ połączenia. Kliknij „Połącz”, gdy będziesz gotowy i ciesz się bezpiecznym przeglądaniem Internetu.Jak pobrać i zainstalować IPVanish

8. Jeśli chcesz używać IPVanish z Firestick, uruchom drążek drugiej generacji za pomocą pilota głosowego Alexa. Musisz także założyć konto internetowe w IPVanish, zanim zaczniesz proces pobierania na Amazon Fire TV lub Firestick.

Aby zainstalować oprogramowanie, przejdź do „aplikacji” na ekranie głównym. Wybierz „kategorie”, a następnie „narzędzie”, a następnie „aplikację IPVanish”, wybierz „Pobierz”, a następnie „otwórz”, aby uruchomić aplikację. Następnie zostaniesz poproszony o podanie nazwy użytkownika i hasła. Po zalogowaniu możesz wybrać swoją lokalizację i połączyć się.

Konfiguracja IPVanish za pomocą Kodi zależy od systemu, w którym używasz Kodi. Jeśli używasz go w systemie Windows, musi to być system Windows 7 lub nowszy. Musisz także mieć działającą instalację Kodi w systemie Windows i bezpieczne połączenie IPVanish VPN. Ponadto musisz zainstalować aplikację IPVanish w systemie Windows. Po zainstalowaniu i podłączeniu aplikacji IPVanish w systemie Windows można normalnie używać Kodi. Aby aplikacja działała, potrzebujesz systemu Mac OS 10.7 lub nowszego. Nie ma ograniczeń systemu operacyjnego dla Androida.

Czy próbowałeś IPVanish? Chcielibyśmy usłyszeć Twoje przemyślenia na temat tej sieci VPN i pomóc innym w dokonaniu najlepszego dla nich wyboru.

Napisz recenzję na temat tytułu IPVanish VPN 0 ze 120 znaków

Wpisz komentarz do tytułu.

Tytuł nie może być dłuższy niż 120 znaków

(Proszę użyć co najmniej 2 słów w tytule)

Jakie jest twoje zdanie na temat IPVanish VPN? 0 z minimum 200 znaków

Zostaw komentarz.

Twoja opinia musi mieć co najmniej 200 znaków. Dodanie szczegółów naprawdę pomaga ludziom zrozumieć, co lubisz lub co chcesz'o tej sieci VPN.

Twój wynik:

Oceń VPN.

Wyślij recenzję Każda recenzja jest osobiście sprawdzana przez nasz zespół. Jeśli uznamy, że jest to zgodne z prawdą, opublikujemy ją w ciągu 48 godzin.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me