Jak používat Outlook a Microsoft Office 365 s VPN


Uživatelé Office 365 si toho všimli problémy s připojením k Outlook a Office cloud zatímco jejich VPN jsou aktivní. Naši uživatelé hlásili přetrvávající problémy při pokusu o použití svých aplikací Office a OneDrive, když se připojili k VPN.

Tohle je pokračující problém s některými VPN klienty. Je obzvláště frustrující, když stejně jako mnoho lidí v roce 2018 ukládáte své osobní a profesionální soubory do cloudu.

Pokud jste vzdálený pracovník, musíte mít přístup do cloudu, abyste mohli pracovat. Podniky mohou být zvláště postiženy, protože vyžadují cestování, mobilitu a flexibilitu, a musí spravovat velké množství souborů.

Navíc jsou všechny produkty Office 365, které používají cloud pro ukládání, zranitelné - včetně klíčových služeb, jako je poštovní aplikace Outlook.

Během našich vlastních testů jsme také měli problémy s připojením k cloudu pomocí některých sítí VPN. Zdá se, že s jinými cloudovými službami není problém. Obrátili jsme se na podporu Microsoftu, abychom zjistili, zda plánují vyřešit problém v budoucnu.

Řekli nám, že Microsoft považuje problém za problém s poskytovateli VPN a že ano nemůže zaručit, že OneDrive a další cloudové služby Office 365 budou fungovat, zatímco je připojena VPN.

Neměli jsme však žádné problémy s připojením k jiným cloudovým službám s připojeným VPN. Rovněž jsme nenašli žádné významné uživatelské zprávy o podobných problémech s jinými cloudovými službami, což naznačuje, že problém je u společnosti Microsoft.

Čtěte dále a zjistěte, jak používat VPN pro bezproblémový přístup k Office.

Jak používat Microsoft OneDrive s VPN - Stručný průvodce

Pamatujte, že to nejlepší VPN nabízejí záruky vrácení peněz pro nové uživatele. Mnoho z nich také nabízí bezplatné zkušební verze. To znamená můžete vyzkoušet, jak cloud Office pracuje s VPN před tím, než se rozhodnete pro delší odběr.

  1. Přihlaste se k síti VPN s reputací umožňující snadný přístup k Office Cloud. Pro tento článek použijeme jako příklad NordVPN. Během našich vlastních testů jsme neměli problémy s připojením k Office, když byla VPN aktivní.
  2. Zaregistrujte se k odběru pomocí 30denní záruka vrácení peněz nebo využijte bezplatnou zkušební verzi NordVPN.vpnoutlook (1)
  3. Stažení aplikaci VPN do vašeho zařízení a spusťte ji.
  4. Pomocí tlačítka „rychlé připojení“ se připojte k nejrychlejšímu serveru v závislosti na vaší poloze.vpnoutlook (2)
  5. Spusťte kancelář a přejděte na OneDrive.
  6. Procházejte soubory normálně.vpnoutlook (3)

Závěr

Zdá se, že Microsoft Office, OneDrive a další aplikace nefungují se všemi VPN. To je problém, pokud chcete pracovat bezpečně a vzdáleně.

Doporučujeme následující zástupná řešení:

  1. Pro připojení ke cloudovým službám Microsoft 365 a OneDrive použijte VPN, která má pověst. Doporučujeme NordVPN a CyberGhost na základě našich vlastních testů a zpráv uživatelů.
  2. Zkuste před nákupem! Jednou z nejlepších věcí 30denních záruk vrácení peněz nabízených lepšími poskytovateli VPN je to, že si můžete produkt vyzkoušet ještě před tím, než se zavázáte. Stáhněte a spusťte VPN, do které se chcete zaregistrovat a otestujte, zda to funguje s OneDrive a Microsoft Office.
  3. Pokud máte potíže s připojením k aplikaci Outlook - vždy můžete použít verzi v prohlížeči.

Zde se ve společnosti vpnMentor zavázali testovat, odstraňovat problémy a prověřovat, jak poskytovatelé VPN pracují s produkty a které jsou pro konkrétní potřeby nejlepší..

Pokud chcete vědět, které VPN nabízejí bezplatné zkušební verze, přečtěte si o nich více zde.

Začněte bezplatnou zkušební verzi NordVPN

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me