Jak se dívat, jak udržet krok s Kardashians kdekoli zdarma

Zdá se, že sága rodiny Kardashianů nikdy nekončí jak můžete držet krok s každou chvíli Kardashianova dramatu.

Sezóna 16 právě dokončila vysílání dvoudílným finále na E! I když jste je neměli sledovat živě, je to tak snadno dohnat na výbušné závěrečné epizody. Diváci mimo USA budou muset držet krok s VPN. Náš jednoduchý hack vám ukáže jak získat přístup k poslední sezóně Keeping Up s Kardashians kdekoli, zdarma.

Poslední sezóna KUWTK je k dispozici na SlingTV. SlingTV je určen pouze pro ty, kteří mají americké obyvatele, ale VPN je jednoduchý způsob, jak odemknout obsah SlingTV na mezinárodní úrovni.

Níže vám ukážeme, jak se připojit k SlingTV pomocí VPN. Dáme vám také pokyny k registraci účtu pomocí americké kreditní karty. Sdílíme také naše doporučení ohledně nejlepších sítí VPN pro SlingTV.

Jak se dívat, jak udržet krok s Kardashians - Stručný průvodce

 1. Vyber VPN s americkými servery. Pro tip: náš výběr je NordVPN
 2. Stáhněte a nainstalujte VPN. Poté se připojte k serveru v USA.
 3. Přihlásit se na váš účet SlingTV
 4. Držte krok s nejnovějšími epizodami KUWTK

Sledujte TEĎ!

Jak se přihlásit k odběru SlingTV odkudkoli

Než velké streamingové služby přidaly do svých balíčků možnosti živé televize, nabídla SlingTV Američanům možnost sledování živého kabelu, bez zakoupení kabelového balíčku. To však znamená SlingTV vyžaduje, aby se uživatelé zaregistrovali pomocí americké kreditní karty. Zde je návod, jak získat účet bez jednoho.

 1. Koupit Dárková karta SlingTV přes Paypal
 2. Přejděte na stránku Sling.com. Ve spodní části stránky najdete text „Uplatnit dárkovou kartu“Pod„ ZÍSKEJTE NABÍDKY “
 3. Při nastavování účtu postupujte podle pokynů SlingTV
 4. Přihlaste se a sledujte Držet krok s Kardashians

Proč potřebujete VPN, abyste mohli sledovat Kardashiany

SlingTV sleduje polohy uživatelů na základě jejich IP adres. Když zjistí, že IP adresa přichází z mimo USA, zablokuje vás v prohlížení jejího obsahu. Pokud se pokusíte sledovat z omezené oblasti, obvykle se zobrazí chybová zpráva.

Nejjednodušší způsob, jak obejít tyto geobloky, je změna vaší oblasti pomocí VPN. VPN skrýt svou skutečnou IP adresu když se připojíte k jednomu z jejich serverů. Tím získáte virtuální umístění. Chcete-li sledovat americké pořady jako KUWTK, budete chtít připojit se k americkému serveru.

Protože se více diváků pokouší připojit k oblíbeným streamovacím službám prostřednictvím VPN, streamingové platformy zavedly opatření zablokovat přístup k VPN. Dělají to do blokování známých IP adres VPN z jejich stránek. Prémioví poskytovatelé VPN však, obejít tyto bloky otáčením IP adres.

VPN nabízejí uživatelům více výhod než jen maskování IP. Když se připojíte k důvěryhodné službě, jste šifrování dat a jejich odeslání zabezpečeným kanálem. Pokud jde o používání VPN pro streamování, chcete jinou možnost udržuje vysoké rychlosti. Tímto způsobem nebudete ztrácet čas vyrovnávací paměti každých pár minut.

Dobrá VPN také nabídne přísná zásada no-logs, automatický přepínač zabíjení a ochrana proti úniku DNS. Všechny tyto funkce zvyšují vaše soukromí.

Protože streamování spotřebovává velké množství šířky pásma, nedoporučujeme používat bezplatnou síť VPN. Bezplatné VPN jsou ve skutečnosti jen zřídka zdarma. Dokonce i ty nejlepší možnosti omezit používání dat, aby bylo streamování velmi obtížné. Plus, některé z nich budoujak reklamy nebo dokonce ukradnete data. Navíc je mnoho užitečných slabší úrovně šifrování, což může dále ohrozit vaše data.

Z těchto důvodů doporučujeme použít jednu z pěti VPN uvedených níže.

Nejlepší VPN pro sledování toho, jak udržet krok s Kardashians

1.NordVPN

Zařízení NordVPN

NordVPN je vynikající výběr VPN pokud jde o streamování. S přes 5000 serverů ve své síti a téměř 2000 právě v USA, nikdy nebudete mít problém najít server pro sledování vašich oblíbených pořadů.

Použití NordVPN má více výhod než jen streamování. Použití NordVPN vojenské šifrování chránit vaše data. Zjistíte také, že NordVPN neuchovává žádné protokoly, plus dává uživatelům spínač automatického zabíjení. Díky všem jeho vysoce kvalitním funkcím je snadné pochopit, proč je NordVPN číslo jedna pro tolik uživatelů.

Můžete zkusit NordVPN zdarma po dobu 30 dní využitím jeho 30denní záruka vrácení peněz. 

NordVPN se může odblokovat:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video a Sling TV.

Podporuje torrenting:

 • Ano, dostupné speciální servery P2P.

NordVPN pracuje na těchto zařízeních:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome a Firefox. Je také kompatibilní se směrovači.

Sledujte s NordVPN

2.ExpressVPN

ExpressVPN - vpnMentor

Podle našich testů rychlosti ExpressVPN je nejrychlejší VPN na trhu. Toto je důležitá funkce, kterou je třeba hledat při výběru VPN pro streamování. ExpressVPN má spousta amerických serverů k dispozici takže sledování KUWTK bude hračkou.

Najdete také 256bitové šifrování AES kromě dalších opatření v oblasti bezpečnosti a ochrany soukromí. Patří mezi ně spínač automatického zabíjení, přísná zásada no-logs, a Ochrana proti úniku DNS / IPv6.

ExpressVPN účtuje za balíček o něco více než jiné služby VPN, ale pokud test provedete, můžete zjistit, proč se jeho služba vyplatí. S jeho 30denní záruka vrácení peněz, můžete získat cit pro ExpressVPN bez rizika.

ExpressVPN může odblokovat:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN a BBC iPlayer.

Podporuje torrenting:

 • Ano, všechny servery podporují aktivitu P2P.

ExpressVPN funguje na těchto zařízeních:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome a Firefox. Nabízí také aplikaci pro použití s ​​některými směrovači.

Sledujte s ExpressVPN

3.CyberGhost

Zařízení CyberGhost

CyberGhost je skvělá VPN pro začátečníky. Má intuitivní rozhraní s přednastavenými profily streamování které jsou optimalizovány platformou. Stačí si vybrat server pro streamovací službu, kterou používáte, a je dobré jít.

CyberGhost neobětuje zabezpečení za snadno použitelné funkce. Dostaneš vysoce kvalitní, vojenské šifrování, žádné záznamy a přepínač zabíjení když používáte CyberGhost. Můžete si přečíst tyto skutečné uživatelské recenze a zjistit, proč je jeho oblíbenou službou pro streamování.

CyberGhost nabízí uživatelům a 24hodinová bezplatná zkušební verze kromě své zvláště velkorysé 45denní záruka vrácení peněz.

CyberGhost může odblokovat:

 • Vyhrazený streamovací profil se servery optimalizovanými pro: Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN a další.

Podporuje torrenting:

 • Ano; vyhrazený profil ukazuje země a počet uživatelů.

CyberGhost pracuje na těchto zařízeních:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux a Chrome.

Sledujte s CyberGhostem

4.Surfshark

Surfshark zařízení

Surfshark je jednou z nejnovějších sítí VPN, která se dostala na trh, ale její hvězdné vlastnosti ji již pomohly odlišit jako jednu z nejlepších možností. Se sítí 800+ serverů a počítání, Surfshark má přístup k obsahu z celého světa. Protože je to relativně nový server, Surfshark se často nezachytí bloky VPN.

Surfshark nabízí uživatelům špičkové bezpečnostní protokoly, včetně 256bitové šifrování a přepínač zabíjení. Najdete také možnost rozdělení tunelem, což vám umožní vybrat, který provoz bude procházet VPN a který prostřednictvím vašeho poskytovatele internetových služeb. Surfshark je také vybaven technologie blokování reklam ve své funkci CleanWeb.

Surfshark je nejlepší volba, pokud potřebujete sdílet svůj účet s několika lidmi. Uživatelé milují, že nabízí neomezený počet současných připojení. Zkuste to s jejich 30denní záruka vrácení peněz, nebo použít jeho 7denní bezplatná zkušební verze pro iOS a Android.

Surfshark může odblokovat:

 • Netflix, Hulu, CBS, ESPN, Amazon Prime Video a další.

Podporuje torrenting:

 • Ano, všechny servery podporují aktivitu P2P.

Surfshark funguje na těchto zařízeních:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, FireTV, Linux, Chrome a Firefox.

Sledujte s Surfsharkem

5.PrivateVPN

Zařízení PrivateVPN

Švédská služba PrivateVPN je menší společností zaměřenou na poskytování vynikajících služeb uživatelům. PrivateVPN má méně serverových možností než jeho konkurence, ale uživatelům to usnadňuje uvedením které servery jsou nejlepší pro konkrétní streamingové služby.

Zachovat vyšší úroveň soukromí a zabezpečení, PrivateVPN vlastní a provozuje všechny servery ve své síti. Jeho servery nabízejí uživatelům vysokorychlostní a šifrovaná připojení, takže není žádná šance na kompromitaci vašich dat. Můžete se dozvědět více o tom, jak se skuteční uživatelé cítí o PrivateVPN.

S PrivateVPN dostanete šest současných připojení. Můžeš zkuste to zdarma na 7 dní nebo využít jeho 30denní záruka vrácení peněz.

PrivateVPN může odblokovat:

 • Netflix, Hulu, HBO, Hotstar, Amazon Prime Video a BBC iPlayer.

Podporuje torrenting:

 • Ano, všechny servery podporují aktivitu P2P; seznam serverů optimalizovaných P2P dostupných v aplikaci.

PrivateVPN funguje na těchto zařízeních:

 • Windows, MacOS, Android a iOS.

Sledovat s PrivateVPN

souhrn

Je snadné sledovat, jak se držet krok s Kardashiány, bez ohledu na to, v jakém regionu jste. Vše, co musíte udělat, je Vyberte si bezpečnou VPN s dobrým výběrem amerických serverů. S 30denní bezplatnou zkušební verzí pro SlingTV můžete sledovat sezónu 16 v plném rozsahu zdarma!

Dobrá VPN jako NordVPNmůže snadno sledovat Kourtney, Kim, Khloe a Kris, zatímco také zabezpečení vašeho připojení proti vnějším hrozbám. Nejlepší poskytovatelé budou udržovat nebo dokonce zvyšte rychlost streamování. 

Další čtení

Nejlepší VPN pro Hulu najdete zde.

Chcete-li se dozvědět více o tom, proč byste měli používat VPN, přečtěte si naši příručku pro začátečníky.

Podívejte se na tyto exkluzivní slevové kupóny pro naše nejlepší služby VPN.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me