Jak se dívat na Maďarskou Grand Prix 2020 F1 ZDARMA


Sezóna 2018 F1 Grand Prix byla plná akce a jak se přesouvá do dalšího závodu na Hungaroring v Budapešti, mezi nejlepšími dvěma jezdci je jen 8 mistrovských bodů.

Historicky se první místo na 70 kol Maďarské velké ceny stalo Lewis Hamilton, který vyhrál závod vícekrát než kterýkoli jiný řidič. Hodně však záleží na strategii týmů a potenciálním vzhledu bezpečnostního vozu během závodu.

Racing začíná Free Practice One v pátek 27. července, s samotný závod se koná v neděli 29. července. Ale pokud nemáte to štěstí, že máte lístky na akci, jak jinak můžete sledovat Sebastian Vettel a Lewis Hamilton boj o nadvládu tratě?

Celý hlavní víkend bude vysílat několik hlavních sítí - NBC v USA, Sky Sports ve Velké Británii, Foxtel v Asii a Austrálii a BeIN Sports v Africe a na Středním východě. Váš přístup však závisí na tom, kde se nacházíte, a některé z těchto kanálů jsou služby placení za zobrazení nebo předplatného.

Tak, je možné sledovat Maďarskou Grand Prix F1 zdarma? Odpověď je Ano, to je, pokud máte přístup k RTL.

Jak sledovat maďarskou velkou cenu F1 s VPN ve 3 jednoduchých krocích

  1. Vyberte VPN se servery v Německu a vysokými rychlostmi pro streamování a registraci.
  2. Připojte se k německému serveru, vypadat, jako byste se nacházeli v Německu.
  3. Přejít na RTL, sledujte a užívejte si závod.

Získejte VPN pro Maďarskou Grand Prix

Jak se dívat na Maďarskou Grand Prix 2020 F1 ZDARMA

Proč potřebujete VPN, abyste mohli sledovat RT1 Maďarské Grand Prix

RTL je německý bezplatný kanál to vysílá celou sezónu Grand Prix F1 - každé tréninkové kolo, každé kvalifikační kolo a každý závod. Ale je tu jeden problém: zatímco můžete sledovat zadní katalog odkudkoli, Pokud chcete sledovat živý streamovaný obsah na webu, musíte být v Německu.

Pokud se pokusíte hrát živé streamy z vnějšího Německa, jednoduše nefungují.

Naštěstí to je kde VPN může pomoci. Síť VPN změní vaši IP adresu, takže vypadá, že se nacházíte na úplně jiném místě. To se provádí bezpečným směrováním připojení přes jiný server. Také vás udržuje v bezpečí a chrání vás před rizikem hackerství nebo těžby dat.

Ať už chcete sledovat maďarskou Grand Prix F1 prostřednictvím placeného kanálu v jiné oblasti, nebo přistupovat k RTL a sledovat závod zdarma, řešením je VPN.

Musíš nezapomeňte zvolit síť VPN, která má umístění serverů v Německu a může nabídnout dostatečně rychlé rychlosti pro streamování obsahu, stabilní připojení a vynikající šifrování. Proto doporučujeme použít CyberGhost, který vám nabízí přístup k více než 300 serverům v Německu.

Výběr VPN (a jak získat prémiovou VPN zdarma)

VPN je perfektní způsob, jak vytvořit bezpečné a soukromé online připojení, které vám umožní přístup k geo-omezenému obsahu a kanálům, jako je RTL. Ale s tolika VPN dostupnými na trhu, jak víte, který je nejlepší pro sledování maďarské F1 Grand Prix?

Je to důležité Vyberte si VPN, která vyhovuje vašim individuálním potřebám. Chcete-li streamovat maďarskou F1 Grand Prix naživo, potřebujete VPN, která poskytuje stabilní připojení a dobré rychlosti. Ještě důležitější však je, že potřebujete VPN, která dokáže obejít geobloky.

Zatímco teoreticky mohou všechny VPN obejít geobloky, někteří poskytovatelé hledají nové způsoby rozpoznávání, když se používá VPN, a blokování připojení. Potřebujete VPN, která dokáže udržet krok s touto technologií a najít nové způsoby, jak blokovat bloky.

Jakmile budete mít svůj užší seznam VPN, může být lákavé zvolit nižší náklady než kvalita. I když jsou k dispozici některé velmi levné VPN, které poskytují vynikající hodnotu za vaše peníze, vždy doporučujeme vyhnout se bezplatným VPN.

Free-to-use VPN stále musí vydělat peníze. Pokud si neúčtují poplatek za předplatné nebo nespoléhají na štědré dary, budou muset vydělat peníze z reklamy nebo z používání vašich dat. Nejlepší bezplatné VPN jsou však otevřeny ohledně svých zásad využití dat a jejich přístupu k reklamě, Vaše data stále představují vážné riziko.

Dobrou zprávou je, že mnoho placených sítí VPN je docela dostupných - a nejen to, ale v některých případech můžete přístup ke svým vysoce kvalitním službám zdarma.

Jednoduše zvolte VPN, která nabízí buď bezplatnou zkušební verzi nebo záruku vrácení peněz. S bezplatnou zkušební verzí se zaregistrujete, sledujete závod a poté zrušíte před koncem zkušební doby zdarma. Se zárukou vrácení peněz postupujete stejným způsobem, ale požádejte o vrácení peněz, když zrušíte v rámci povolené lhůty.

Jakmile však zažijete vylepšené zabezpečení a soukromí, které vám může poskytnout vysoce kvalitní VPN, nemluvě o snadném přístupu k geo-omezenému obsahu, možná budete chtít pokračovat a zaplatit za předplatné. Pokud tomu tak je, pak u většiny poskytovatelů, můžete své náklady dále snížit registrací na delší období předplatného.

Můžete také navštívit naši stránku s nabídkami a získat nějaké skvělé slevy.

Top 5 VPN pro sledování maďarské Grand Prix F1

Zde je našich pět nejlepších VPN, které vám mohou poskytnout přístup k Maďarské Grand Prix F1, a zároveň vám poskytnout skvělé zabezpečení dat a soukromí online.

1. CyberGhost VPN

cyberghost více zařízení

CyberGhost je stabilní a spolehlivá VPN to nabízí dobré rychlosti, které mohou geoploky úspěšně obejít. Má síť více než 5 700 serverů, včetně 303 v Německu.

dodatečně, CyberGhost bere zabezpečení a soukromí vážně s 256bitovým šifrováním AES, ochranou proti úniku DNS, přepínačem kill a zásadou bez protokolování. Uživatelé také mohou těžit ze sedmi současných připojení a řady protokolů, včetně OpenVPN, PPTP a L2TP / IPsec..

Pokud se zaregistrujete pomocí zařízení se systémem Android nebo iOS, získáte 7denní bezplatná zkušební verze, ale všichni uživatelé mají přístup k dodavateli 45denní záruka vrácení peněz.

Začínáme s CyberGhostem

2. NordVPN

Zařízení NordVPN

NordVPN je snadno stáhnout a používat, a její síť více než 4 000 serverů zahrnuje 256 v Německu, takže nalezení jednoho pro Grand Prix by mělo být snadné.

Bezpečnost a soukromí jsou nejvyšší prioritou společnosti NordVPN. Tato služba využívá 2048bitové šifrování AES, technologii Onion Over VPN, dvojité šifrování a přepínač zabíjení spolu s přísnými zásadami bez protokolování..

NordVPN nabízí šest současných připojení, vynikající nabídky předplatného a 30denní záruka vrácení peněz u všech předplatných.

Začínáme s NordVPN

3. ExpressVPN

Zařízení ExpressVPN

Rychlost je jednou z hlavních výhod používání ExpressVPN, spolu s jeho schopností obejít geobloky. Má 4 umístění serverů v Německu, nabízí 3 simultánní připojení za předplatné a 30denní záruka vrácení peněz.

Je také bezpečný a nabízí dělené tunelování, ochranu proti úniku DNS / IPv6, 256bitové šifrování AES a přepínač zabíjení.

Její stabilní a zabezpečená připojení nemají žádná omezení šířky pásma nebo stahování a dodavatel má přísné zásady bez protokolování. Plus, ExpressVPN je jednoduché nastavení a je připraven k použití během několika minut.

Začínáme s ExpressVPN

4. ExpressVPN

Zařízení soukromého přístupu k internetu

PIA nabízí spolehlivé rychlosti, neomezená šířka pásma, pět současných připojenís a spoustu konfigurovatelných nastavení; dělat to jedním z nejvíce uživatelsky přívětivé a cenově dostupné VPN dostupné, které mohou také obejít geobloky.

Má přes 3000 serverů po celém světě, včetně 60 serverů na 2 místech v Německu.

Připojení jsou zabezpečena 128bitovým nebo 256bitovým šifrováním AES a těží z ochrany proti úniku IPv6, přepínače zabíjení a blokování reklam a přísné zásady bez protokolování..

PIA nabízí záruku vrácení peněz, ale pouze za sedm dní - toto by však mělo být dost dlouhé na to, aby se služba otestovala během víkendu Velké ceny.

Začněte s PIA

5. SoukroméVPN

privatevpn zařízení

Pro přímá a spolehlivá VPN který se snadno naviguje a poskytuje stabilitu, zabezpečení a rychlost, kterou potřebujete pro streamování obsahu, zkuste PrivateVPN. Nabízí 3 servery v Německu a jeho připojení jsou zabezpečena 2048bitovým šifrováním AES.

Uživatelé těží z toho, že nemají omezení stahování ani šířky pásma, přístup k řadě protokolů a vzdálená pomoc zdarma.

PrivateVPN vám nabízí šest současných připojení a 30denní záruka vrácení peněze, ale pokud požádáte o vrácení peněz, budete požádáni o uvedení důvodu.

Začínáme s aplikací PrivateVPN

Správná síť VPN vám může nabídnout svět možností, od lepší ochrany před hackery, viry a vládním dohledem, až po přístup k živým sportům a zábavě z celého světa. Pokud si stále nejste jisti, zda je pro vás VPN vhodná, navštivte našeho průvodce VPN. Chcete-li prozkoumat další možnosti VPN, podívejte se na našich 10 nejlepších tipů zde.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me