Jak se dívat na Manifest Season 2 v roce 2020

Kdo zastřelil koho? To je otázka, na kterou čekáme na odpověď, protože Manifest se vrací k našim obrazovkám na poutavou druhou sezónu.

Pokud jste v USA, můžete streamovat Manifest Season 2 živě na NBC každý týden. Ale pokud jste kdekoli na světě, vše, co uvidíte, je „Litujeme, toto video není dostupné z vaší polohy.“ Bummer!

Není to však konec vašeho hledání sledování Manifestu. Mám tu cestu kolem této zátarasy. Vaše řešení je VPN streamování 2. sezóny kdekoli na světě. Vše, co musíte udělat, je připojit se k americkému serveru, přejít na NBC a stisknout play. Je to tak jednoduché.

Pokračujte ve čtení podívejte se, které tři VPN doporučuji pro streamování Manifest Season 2, ať jste kdekoli. Ale dám ti hlavu, můj návrh č. 1 je NordVPN. Je to schopnost létat kolem geobloků s nejvyšší dostupnou rychlostí streamování, takže je těžké porazit.

Můžete přejít přímo do mého seznamu nejlepších doporučení pro streamování Manifestu kliknutím na tady.

Rychlý průvodce - Jak sledovat Manifest Season 2 na NBC

 1. Vyberte si VPN - Doporučuji NordVPN, kvůli jeho rychlosti, pokrytí americkým serverem a schopnosti obejít geobloky.
 2. Stáhněte a nainstalujte si svůj VPN software.
 3. Připojte se k serveru v USA.
 4. Vydejte se do NBC a vytvořte si bezplatný účet.
 5. Stiskněte hru na Manifest Season 2 a zachyťte každý podmanivý okamžik!

Začněte nyní streamovat Manifest Season 2!

Proč potřebujete VPN pro sledování Manifest Season 2

Je něco otravnějšího, než se snažit sledovat první epizodu své oblíbené vracející se show, jen aby se před ní objevila chybová zpráva?

Jak se dívat na Manifest Season 2 v roce 2020

To je Protože NBC používá k určení vaší polohy technologii geografického určování polohy. A jakmile se dozví, že jste mimo USA, umístí geobloky bariéru na veškerý obsah, ke kterému se pokoušíte získat přístup. To znamená, že nemůžete sledovat Manifest Season 2.

Pamatuješ, řekl jsem, že mám řešení? dělám. Pokud do zařízení nainstalujete síť VPN, můžete se připojit k serveru v USA. 

Vaše skutečná IP adresa je skrytá a máte dočasnou americkou IP adresu namísto. Díky tomu si NBC myslí, že se nacházíte v USA, takže můžete streamovat, jak chcete. Chytrá, správně?

Než si vyberete: Co jiného může VPN udělat?

I když chcete VPN pro sledování Manifest Season 2 odkudkoli na světě, VPN může také nabídnout mnoho dalších výhod.

Za prvé, je to nejlepší způsob, jak udržet zabezpečení online. Jak se ptáš? Je to jednoduché. Když se připojujete k jinému serveru, vaše dopravní trasy přes šifrovaný tunel.

Tento udržuje vaši polohu, data a vše, co děláte online, zcela skryté od cizích lidí. Zamyslete se nad hackery, zloději dat a kohokoli, kdo hledá vaše informace. Nedokážou se podívat.

VPN může také vám pomohou obejít digitální cenzuru a přístup na další omezené stránky.

VPN v tomto seznamu jsou spolehlivé pro odblokování NBC, ale oni mohou také přistupovat k Netflixu, BBC iPlayeru, webům sociálních médií, Google... seznam je skoro nekonečný. Pokud se ocitnete ve velmi omezené zemi, VPN je vaše brána ke svobodě internetu.

Jako by to nebylo dost dobré, VPN neomezuje vaši rychlost buď. Váš poskytovatel internetových služeb (ISP) obvykle zrychlí vaši rychlost, zejména když streamujete. VPN vás však ukrývá před poskytovatelem internetových služeb a zastavuje rušení vašeho internetového připojení.

Výhody stále přetrvávají. Ty jsi bezpečnější v otevřených WiFi sítích, které obvykle nejsou chráněny, a vy jste z pokusů o phishing a malware na vašich zařízeních.

3 nejlepší VPN pro sledování sezóny Manifest 2

1. NordVPN

NordVPN

Klíčové vlastnosti NordVPN

 • 1600+ serverů ve 20 amerických lokalitách
 • Rychlosti blesku
 • Funkce SmartPlay určená pro streamování
 • Neomezené množství dat
 • Šifrování vojenské třídy
 • Zásady nulových protokolů
 • Šest připojení zařízení
 • 30denní záruka vrácení peněz
 • Spolupracuje s: NBC, CBS, Netflix, Disney +, Hulu, BBC iPlayer, Amazon Prime Video
 • Kompatibilní s: iOS, macOS, Windows, Android, Chrome, Firefox, Amazon Fire TV, Android TV, směrovače

Působivá americká serverová síť společnosti NordVPN je jen jedním z důvodů, proč je to můj výběr č. 1. Má to více než 1600 serverů v USA, přesahující 20 míst. Na celém světě má více než 5 400 serverů.

Vysoký počet serverů znamená, že existuje spousta IP adresa vy nemusíte se obávat přetížených serverů od ostatních uživatelů. Přetížení se rovná pomalým rychlostem a vy to nechcete, když jste uprostřed upoutaných okamžiků Manifestu.

Rychlost, NordVPN má některé z nejlepších kolem. Své nejrychlejší VPN z toho, co jsem našel, takže ano bleskově rychlé spojení s každou epizodou Manifest Season 2 v ultra HD.

Své Funkce SmartPlay je navržena speciálně pro streamování. Toto kombinuje inteligentní DNS s technologií VPN a snadno obchází geobloky, ale vždy udržuje vaši bezpečnost. Chcete se dozvědět více o funkci SmartPlay společnosti NordVPN? Podívejte se na naši podrobnou recenzi.

NordVPN nabízí neomezené množství dat na každém serveru, takže na rozdíl od cestujících v letišti Montego Air Flight 828 neběžíte v zapůjčeném čase. Počet epizod, které můžete sledovat, není nijak omezen.

Tady je 256bitové šifrování AES aby vaše poloha a online provoz zůstaly záhadou plus přepínač automatického zabíjení a přísná zásada no-logs pro maximální soukromí.

Už vás nebaví reklamy přerušující váš televizní čas? NordVPN má A vestavěný blokovač reklam CyberSec, která nejen zastaví vyskakovací okna, ale také ochrání zařízení před malwarem a jinými škodlivými viry.

Pokud chcete streamovat druhou sezónu Manifestu na více než jednom zařízení, můžete. NordVPN umožňuje až šest současných připojení.

Máte také přístup k 24/7 live chat pro dotazy týkající se připojení k americkým serverům nebo jiných standardních funkcí.

Pokud jste připraveni se zaregistrovat, nezapomeňte využít naši exkluzivní slevu pro velké úspory při předplatném. A měli byste také vědět, že vaše peníze jsou chráněny pomocí NordVPN 30denní záruka vrácení peněz. 

Stream Manifest Season 2 S NordVPN!

2. ExpressVPN

Jak se dívat na Manifest Season 2 v roce 2020

Klíčové vlastnosti ExpressVPN

 • Servery na více než 20 místech v USA, celkem 3 000+ globálních serverů
 • Planoucí rychlosti a vestavěný test rychlosti
 • Neomezené množství dat
 • Rozdělené tunelování pro flexibilní streamování
 • 256bitové šifrování AES a nulové protokoly
 • Povoleno pět zařízení najednou
 • 30denní záruka vrácení peněz
 • Spolupracuje s: NBC, Lightbox, Hotstar, Disney +, Netflix, BBC iPlayer, Hulu, Amazon Prime Video
 • Kompatibilní s: Windows, Linux, Firefox, Safari, Android, iOS, macOS, Chrome, směrovače

ExpressVPN je vysokorychlostní VPN s 3 000+ serverů po celém světě a ve 20 amerických lokalitách. Ať už chcete streamovat Manifest Season 2 z New Yorku nebo Washingtonu, záleží jen na vás.

Své rychlosti jsou rychlé a spolehlivé, Díky tomu je ideální pro sledování vašeho oblíbeného nadpřirozeného dramatu, epizoda po epizodě v HD. Tady je neomezené množství dat To samozřejmě znamená, že nemusíte zkrátit 2. sezónu.

Jste uživatel Windows nebo Mac? Pak doporučuji vyzkoušet Rychlostní test ExpressVPN. Je integrován do aplikace, takže můžete rychle zjistit, které servery fungují nejlépe. To vám zaručuje superrychlé streamování pokaždé.

Pokud jste si vědomi bezpečnosti, užijete si ExpressVPN vojenské šifrování a přepínač automatického zabíjení. Tam je také Ochrana proti úniku DNS a IP a politiku nulování protokolování pro maximální soukromí.

Máte povoleno pět současných připojení, ale pokud instalujete aplikaci na úrovni routeru, je to neomezené. Pokud s tím potřebujete pomoc, použijte ExpressVPN 24/7 live chat nebo průvodce krok za krokem.

ExpressVPN umožňuje flexibilní streamování s funkcí split tunelování, takže se můžete rozhodnout nechat aplikace mimo VPN. Tyto aplikace používají vaši místní IP adresu, ale stále můžete streamovat NBC šifrované. Další informace o děleném tunelování ExpressVPN naleznete v naší recenzi.

Můžete to vyzkoušet bez rizika s jeho 30denní záruka vrácení peněz, takže 100% vašich peněz je po měsíci zpět v kapse. Je to skvělý nápad, pokud potřebujete krátkodobý VPN.

Chcete se zaregistrovat? Nenechali bychom vás bez kupónu, že ano? Využijte naši exkluzivní slevu s vaším předplatným.

Stream Manifest Season 2 S ExpressVPN!

3. CyberGhost

Zařízení CyberGhost

Klíčové funkce CyberGhostu

 • 1 000+ serverů v 11 amerických městech
 • Servery optimalizované pro streamování NBC
 • Vysoké rychlosti
 • Snadné nastavení a navigace
 • Špičkové šifrování a přepínač zabíjení
 • Zásady bez protokolování
 • Sedm současných spojení
 • 45denní záruka vrácení peněz
 • Spolupracuje s: NBC, HBO GO, Hulu, Amazon Prime Video, ITV Hub, Sky TV, Netflix
 • Kompatibilní s: Chrome, Firefox, Android, Linux, MacOS, iOS, Windows, Chromebook, směrovače

Zcela nové VPN? Nebojte se. CyberGhost usnadňuje streamování pomocí jeho rychlého nastavení a specializované profily pro streamování.

Má to servery optimalizované pro sledování NBC, stačí tedy vybrat NBC a bude pro vás nejlepší, když se podíváte na Manifest Season 2.

Nebo, pokud to chcete udělat sami, můžete si vybrat z CyberGhost 1 000+ serverů v 11 amerických městech. A pokud se chcete pohybovat po celém světě, má více než 5800 serverů v 90 zemích.

Ty máš superrychlé spojení udržet krok s cestujícími v HD, když přijímají hlasy a vize svých volání.

Spolu s vysokými rychlostmi jsou neomezený přenos dat, což je důležité, pokud máte v úmyslu sledovat sezónu 2 od začátku do konce.

CyberGhost's ředitelství je v Rumunsku, dobře mimo sledovací aliance, takže zaměstnává přísná zásada no-logs pro nejvyšší možné protokoly o ochraně osobních údajů.

Tam je také 256bitové šifrování AES, více protokolů zabezpečení a přepínač automatického zabíjení. 

Ochrana proti úniku DNS a IP zajišťuje, že vaše požadavky a umístění DNS jsou vždy bezpečné. A to je až na sedm vašich zařízení současně, také.

Živý chat? Ano. Máte na dosah ruky jakékoli dotazy.

Pokud si chcete přečíst více o CyberGhost, než se zaregistrujete, podívejte se na naši recenzi.

Až budete připraveni pokračovat s CyberGhostem, použijte náš kupón a zároveň využít zdlouhavé 45denní záruka vrácení peněz. Tato záruka vrácení peněz vám umožňuje velké množství času na vyzkoušení pro streamování Manifestu a vašich dalších oblíbených NBC show.

Stream Manifest Season 2 S CyberGhostem!

Závěrem

Jako New York nastavení Manifest Season 2, NBC je k dispozici pouze pro obyvatele USA. Pokud jste kdekoli jinde, nemůžete se naladit.

Ale s VPN, můžete se připojit k zabezpečenému serveru v USA, skrýt svou polohu a snadno letět za geo-omezeními NBC.

Moje nejlepší volba je NordVPN. Díky jeho rozsáhlému pokrytí serverem v USA, rychlostí vyzařování a funkcí SmartPlay je streamování bezproblémové. A snadný život je dobrý život, správně?

Chcete sledovat vaše oblíbené britské televizní pořady po celém světě? Podívejte se, které VPN jsou nejlepší pro BBC iPlayer.

Pokud jdeš o nepřetržité streamování, tak proč ne podívejte se na naši recenzi nejlepších (a nejhorších) blokátorů reklam s VPN?

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me