Jak se dívat na Netflix USA v Kanadě Rychlý přenos hacků do roku 2020

Pokud jste předplatitelem služby Netflix v Kanadě, pravděpodobně máte pocit, že byste měli mít právo sledovat vše, co je k dispozici v americké službě. Netflix však využívá geobloky k poskytování různých knihoven pořadů a filmů, které se liší podle vaší polohy.

Ale nebojte se. Pokud jste v Kanadě, můžete získat plný přístup k obsahu Netflix v USA pomocí virtuální privátní sítě (VPN).

VPN řeší geografická omezení podle regionu do skrytí vaší IP adresy a připojení k serveru na jiném místě.

S VPN se můžete připojit k americkému serveru a získejte přístup k celé řadě obsahu, který v současné době není k dispozici pro předplatné kanadské Netflix.

Tady vám ukážeme jak se dívat na Netflix USA v Kanadě s důvěryhodnou VPN a zároveň vám pomůže vybrat nejlepšího poskytovatele pro vaše osobní potřeby streamování.

Stručný průvodce: Jak sledovat Netflix USA v Kanadě

 1. Vyberte nejlepší streamovanou VPN který nabízí přístup k výběru serverů v USA. Doporučujeme NordVPN.
 2. Stáhněte a nainstalujte si svůj VPN software dle svého výběru.
 3. Připojte se k serveru se sídlem v USA.
 4. Vydejte se na Netflix a zaregistrujte se, přihlaste se, nakupte zpět a užívejte si neomezený obsah v USA.

Sledujte Netflix USA nyní!

Proč potřebujete VPN, abyste mohli sledovat Netflix v USA

Netflix aplikuje geo-omezení na svůj obsah, což znamená, že každá země má jedinečný katalog pořadů, filmů a krabicových sad.

Ale pokud žijete v Kanadě nebo tam cestujete a chcete Užijte si vše, co může americká obsahová knihovna nabídnout, odpověď je VPN.

Síť VPN spojuje vaši plochu nebo mobilní zařízení se vzdáleným serverem v USA pomocí zabezpečeného tunelu, skrytí vaší IP adresy, aby přiměli Netflix, aby si myslel, že streamujete obsah z USA.

Pokud jste v Kanadě, umožní vám to připojení k americkému serveru streamujte vše z americké obsahové knihovny Netflix.

Pro nejlepší výkon a rychlé načítání, doporučujeme jít VPN, které nabízejí přístup k několika vysokorychlostním americkým serverům.

Navíc doporučujeme hledat VPN, které aktualizujte adresy IP svých serverů často, aby se Netflix nezjistil.

To není vše, co může VPN udělat

S sítí VPN můžete přistupovat k knihovně US Netflix ze zařízení a místa podle vašeho výběru v bezpečném a bezpečném nastavení. Ale to není vše, co může VPN udělat.

Sítě VPN šifrují vaše data prohlížení abyste zajistili, že vaše online streamingová činnost je soukromá a bezpečná, i když používáte veřejné Wi-Fi připojení.

Nejlépe hodnocené VPN také nabízejí řada vodotěsných bezpečnostních prvků jako 256bitové šifrování, přepínač automatického zabíjení a přísná zásada no-logs.

Tyto robustní bezpečnostní funkce zabraňují třetím stranám získat přístup k vaší online aktivitě a zároveň zastavit (ISP) ze špionáže na vás při vyhledávání, procházení nebo streamování.

Někteří poskytovatelé internetového připojení brání vaší šířce pásma, když zachytí datově náročnou činnost, jako je streamování. A Síť VPN zajistí, že si užijete rychlosti připojení, které si zasloužíte, a poskytne vám plynulé prohlížení.

Nyní víte, jak se dívat na Netflix USA z Kanady, a chápete vše, co VPN může udělat, je na čase prozkoumat naše tři nejlepší možnosti streamování.

3 nejlepší VPN pro streamování Netflix v USA v Kanadě

1. NordVPN

Zařízení NordVPN

S přístupem přes 5 700 serverů po celém světě, z toho 1 800 v USA, stejně jako některé z nejrychlejších rychlostí v oboru, NordVPN je ideální volbou pro streamování Netflix USA v Kanadě.

Funkce SmartPlay společnosti NordVPN bude připojte zařízení automaticky k ideálnímu serveru pro potřeby streamování Netflix, což vám umožní snadný přístup k požadovanému obsahu.

NordVPN je také vybaven výjimečné bezpečnostní funkce abych vás ochránil při streamování. Mezi ně patří šifrování vojenské úrovně, Double VPN, přísná zásada no-logs, dva přepínače kill a ochrana proti úniku DNS.

Kromě toho uznávaná souprava CyberSec blokuje malware a nepříjemné reklamy a zvyšuje vaši online bezpečnost.

Vyzkoušejte NordVPN s jeho 30denní záruka vrácení peněz. Další informace o tomto důvěryhodném poskytovateli najdete v jeho pozitivním ohlasu.

Pokud jste se rozhodli, že pro vás je VPN VPN NordVPN, podívejte se na náš kuponový kód a využijte skvělých úspor při předplatném.

NordVPN může odblokovat:

 • Netflix, HBO, Hulu, BBC iPlayer, Amazon Prime Video, Sling TV a Showtime.

Podporuje torrenting:

 • Samozřejmě jsou k dispozici speciální servery P2P.

NordVPN pracuje na těchto zařízeních:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome a Firefox. Tato VPN je také kompatibilní s routery.

Sledujte Netflix USA v Kanadě s NordVPN

2. Surfshark

Surfshark

Surfshark vám dává přístup k více než 800 serverů v 50 zemích, včetně 26 umístění serverů v USA.

Tato VPN je uznávaná VPN, která umožňuje uživatelům připojit se k neomezenému počtu zařízení současně vynikající volba pro rodiny, které si chtějí užít více obsahu a zároveň se chránit online.

Surfshark také nabízí vojenské bezpečnosti, neomezená šířka pásma a její aplikace se mohou pochlubit integrovanými blokátory reklam a malwaru.

Můžete vyzkoušet Surfshark pro streamování Netflix USA s jeho 30denní záruka vrácení peněz.

Surfshark může odblokovat:

 • Netflix, Hulu, CBS, ESPN, Starz a Amazon Prime Video.

Podporuje torrenting:

 • Ano, servery Surfshark podporují aktivitu P2P.

Surfshark funguje na těchto zařízeních:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, FireTV, Linux, Chrome a Firefox.

Sledujte Netflix USA v Kanadě pomocí Surfshark

3. ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN je jednou z nejvíce doporučovaných sítí VPN na trhu. S 3 000 serverů na 160 místech, včetně řady v USA, budete moci sledovat obsah Netflix USA v Kanadě kdykoli a kdekoli.

Nabízí řadu robustních bezpečnostních funkcí včetně automatické zabíjení a 256bitové šifrování, ExpressVPN zajistí, že vaše streamování bude vždy bezpečné, bezpečné a konzistentní.

Pro streamování je ExpressVPN vynikající volbou, protože je uživatelsky přívětivý, rychle se instaluje a kompatibilní s řadou zařízení.

Vyzkoušejte si to sami bez starostí 30denní záruka vrácení peněz. Ušetřete peníze za předplatné pomocí našeho kódu kupónu.

ExpressVPN může odblokovat:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN, Starz a BBC iPlayer.

Podporuje torrenting:

 • Ano, servery ExpressVPN podporují aktivitu P2P.

ExpressVPN funguje na těchto zařízeních:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome a Firefox. ExpressVPN také nabízí aplikaci pro použití s ​​některými směrovači.

Sledujte Netflix USA v Kanadě pomocí ExpressVPN

Shrnutí a další čtení

Nejlepší VPN je nejlepší řešení pro rychle a bezpečně sledovat Netflix USA v Kanadě.

Náš Doporučené VPN jsou nejlepší pro streamování a nabídne vám přístup, který potřebujete, abyste si mohli užívat plnou knihovnu obsahu v USA.

Díky působivým rychlostem a řadě špičkových bezpečnostních prvků, NordVPN je naše volba číslo jedna.

Podrobné pokyny k jak změnit svůj region Netflix během několika sekund, přečtěte si náš aktualizovaný průvodce.

Začněte sledovat Netflix USA pomocí NordVPN!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me