Jak se dívat na UFC Fight Night 136: Moscow from Anywhere


UFC Fight Night 136 je hned za rohem a vy si ho nechcete nechat ujít.

Poprvé v historii UFC se bude v Moskvě v Rusku konat Fight Night. Velkým titulek je zápas o těžké váze mezi Markem Huntem a Oleksijem Oliynykem. S dalšími třemi skvělými souboji na hlavní kartě bude tato událost bezpochyby epická.

Může však být výzvou sledovat UFC Fight Night 136 naživo, pokud jste mimo USA. Ať už je příčinou výpadek obsahu nebo požadavky na americké kabely, zachycení všech akcí UFC živě 15. září může vyžadovat trochu práce navíc.

Kromě toho, i když jste v zemi, kde je většina vysílání UFC snadno dostupná (včetně USA), regionální výpadky vám mohou zabránit v akci Fight Night 136.

Nemějte obavy - tyto problémy můžete snadno vyřešit pomocí několika efektních tahů po internetu. Jsme tady, abychom vám ukázali, jak kopat mezi bloky a vyhýbat se výpadkům.

Vše, co potřebujete, je účet PayPal a správná virtuální privátní síť (VPN).. S nějakým chytrým myšlením můžete dokonce sledovat zdarma! Začněme.

Jak se dívat na UFC Fight Night 136: Stručný průvodce

Můžete sledovat všechny zápasy UFC Fight Night 136 prostřednictvím UFC Fight Pass. Přestože je UFC Fight Pass k dispozici po celém světě, budete se chtít připojit z amerického serveru, abyste předešli případným výpadkům. Postupujte takto:

  1. Vyberte si vysoce kvalitní VPN službu. Níže uvádíme pět solidních doporučení - náš nejlepší výběr, CyberGhost, má širokou škálu amerických serverů, vysoké rychlosti a uživatelsky přívětivé rozhraní.
  2. Připojte se k americkému serveru.
  3. Přihlaste se k odběru UFC Fight Pass pomocí PayPal. Spropitné: můžeš použijte 7denní bezplatnou zkušební verzi pro sledování Fight Night 136 zdarma!
  4. Vychutnejte si předběžné boje plné akcí a hlavní kartu naživo!

Poznámka: I v USA se mohou vyskytnout místní výpadky vysílání UFC Fight Pass. Pokud narazíte na oznámení o výpadku, jednoduše vyberte server v jiném městě v USA.

Začněte sledovat TEĎ!

Proč potřebujete VPN, abyste mohli sledovat UFC Fight Night 136

I když je Fight Pass k dispozici po celém světě, budete stále potřebovat VPN, abyste se mohli dívat na Fight Night Moscow bez obav.

Zde je několik důvodů, proč je VPN nezbytná:

UFC Fight Pass je k dispozici v zemích po celém světě, ale to, co UFC neříká, je, že ne všechny boje jsou všude vysílány.

ufc-night-fight-136-moscow (1)Země, ve kterých byly v minulosti bojové noci UFC geobloky patří Albánie, Austrálie, Brazílie, Makedonie, Černá Hora, Maroko, Švýcarsko, Spojené arabské emiráty - a mohli bychom pokračovat.

Horší je, že když se přihlásíte do služby Fight Pass, UFC neposkytuje spolehlivé informace o tom, které boje mohou být ve vaší oblasti blokovány. Jako výsledek, je opravdu těžké, ne-li nemožné, vědět, jaké souboje můžete skutečně sledovat s verzí UFC Fight Pass ve vaší oblasti.

Řešení je jednoduché: k připojení k americkému serveru stačí použít VPN! Získáním americké IP adresy budete sledovat ze Spojených států - nebo alespoň tam, kde si web UFC bude myslet, že jste. A to znamená, že se nemusíte starat o žádné skryté bloky bojů!

Ujistěte se však, že vaše VPN má servery ve více amerických městech. Tímto způsobem, pokud máte opravdu smůlu a zpočátku se připojujete ve městě s místním výpadkem UFC Fight Night 136, můžete jednoduše přejít na server v jiném americkém městě a všechny akce budou vaše.

Odblokování obsahu je jednou z mnoha výhod, které VPN nabízí, ale ve skutečnosti není nejdůležitější. Především dobrá VPN chrání vaše soukromí online. Pokud chcete být na internetu bezpečnější - pomocí ochrana před počítačovou kriminalitou, nepříjemnými vyskakovacími okny a poskytovatelem internetových služeb nebo státním dozorem a uchováváním údajů - použití VPN je nejjednodušší a nejúčinnější možnost.

Chcete-li se dozvědět více o všem, co VPN dělají pro ochranu vašeho soukromí, podívejte se na naše průvodce pro začátečníky.

Co je třeba hledat v síti VPN, abyste mohli sledovat UFC Fight Night 136

Pokud se chcete ujistit, že můžete sledovat Fight Night v Moskvě bez přerušení, musíte se ujistit, že vaše VPN vyhovuje tomuto úkolu. Při výběru služby je třeba mít na paměti několik kritických faktorů ujistěte se, že budete mít nejen přístup k vysílání Fight Night, ale také si ho užijte v kvalitě HD.

  • Čím více amerických serverů, tím lépe. Někdy může být server, který jste vybrali, nadměrný provoz. Ve vzácných případech může být dokonce blokován webem, ke kterému se pokoušíte přistupovat! Mít k dispozici velkou serverovou síť usnadňuje překonání těchto problémů.
  • Rychlost je rozhodující. Chcete-li streamovat video ve vysoké kvalitě, VPN nemusí být nejrychlejší na trhu, ale některé VPN jsou známé svou pomalou rychlostí kvůli přetíženým serverům a hrozným připojením. Jen přemýšlejte o neustálých problémech s vyrovnávací pamětí a o tom, jak by zničily velkou noc vzrušujících utkání UFC.
  • Vyberte si seriózního poskytovatele. Praktické funkce, jako jsou předem nakonfigurované profily, jsou skvělé, ale neobchodujte se svým soukromím za něco navíc. Ujistěte se, že vaše VPN udržuje nulové protokoly, má podrobné zásady ochrany osobních údajů a obsahuje základní bezpečnostní funkce, jako je silné šifrování a přepínač zabíjení. Podívejte se na náš seznam nejlepších bez protokolovacích sítí VPN na trhu a zjistěte jak můžete mít neposkvrněné soukromí a pokročilé funkce společně.

Může se zdát jako výzva najít ideální VPN pro UFC Fight Night, ale my jsme pro vás provedli průzkum. Níže naleznete nejlepší VPN pro danou úlohu.

Nejlepší VPN pro sledování UFC Fight Night 136

1. CyberGhost

cyberghost více zařízení

Servery CyberGhost s více než 460 servery ve Spojených státech z něj dělají ideální volbu pro co nejlepší využití amerických webových stránek a služeb. Díky úžasnému rozhraní s předem připravenými profily (včetně jednoho pro streamování) je tato VPN nejen rychle a bezpečně, ale také velmi snadno použitelný.

Můžete si vyzkoušet CyberGhost zdarma pomocí 7denní bezplatná zkušební verze, a každé předplatné přichází s 30denní záruka vrácení peněz. Celkově se jedná o perfektní datovou síť VPN pro začátečníky i veterány - proto je oblíbeným davem.

Zobrazit nabídky CyberGhost

2. NordVPN

Zařízení NordVPN

NordVPN nabízí silné zabezpečení díky sadě CyberSec a nastaví vás krásně pro streamování poskytováním tisíce ultrarychlých serverů a skvělé odblokování. Je to také jedna z nejspolehlivějších služeb v okolí s pravidelnými aktualizacemi, které zlepšují uživatelské prostředí a přidávají ještě více serverů.

Jste také kryti a 30denní záruka vrácení peněz když se zaregistrujete! NordVPN je jen o výjimečnosti, podívejte se, co uživatelé říkají o této přední VPN.

Zobrazit nabídky NordVPN

3. ExpressVPN

Zařízení ExpressVPN

Planoucí rychlé rychlosti, zaručené soukromí a obrovská síť serverů - to jsou nejvyšší kvality ExpressVPN. Kromě toho má některé skvělé doplňky pro streamování. Přizpůsobení provozu VPN je díky této síti VPN snadné funkce rozděleného tunelování.

Přestože je bezplatná zkušební verze ExpressVPN k dispozici pouze pro mobilní aplikace, můžete ji vyzkoušet bez rizika na jakémkoli zařízení po celý měsíc, díky záruka vrácení peněz. Tato VPN je jednou z nejlepších na trhu a to se jistě ukazuje v jejích uživatelských recenzích.

Zobrazit nabídky ExpressVPN

4. PrivateVPN

privatevpn zařízení

PrivateVPN je působivý navzdory své malé síti. Tento cenově dostupná VPN poskytuje několik amerických serverů a podařilo se mu udržet nízký profil a uniknout upozornění na streamovací služby, které se pokoušejí blokovat VPN. Výsledek? Můžeš dostat překvapivě levné odblokování a špičková ochrana, s vynikajícími rychlostmi.

PrivateVPN je kompaktní, ale výkonná služba a díky tomu můžete vidět, o co jde bezplatná 7denní zkušební verze - kontaktujte pouze přátelskou zákaznickou podporu a řekněte jim, proč ji chcete vyzkoušet. Jste také zaručeni vrácení peněz do jednoho měsíce od přihlášení, ale pouze pokud máte méně než 100 GB šířky pásma. Pokud si stále nejste jisti, podívejte se, co si uživatelé myslí o této elegantní VPN.

Zobrazit nabídky ExpressVPN

5. Soukromý přístup k internetu (PIA)

Zařízení soukromého přístupu k internetu

Hledáte rozpočtovou VPN se servery a funkcemi drahé služby? Řekli bychom vám, že je to nemožné - kromě toho, že PIA existuje, aby tuto potřebu splnila. Má šifrování a rychlosti, které chcete, spolu s 1 800+ servery pouze v USA. A to vše můžete získat za jednu z nejlevnějších cen na prémiovém trhu VPN.

Tato služba VPN však má některé hrubé okraje. Například neexistuje podpora živého chatu. Některé servery jsou také poměrně pomalé, ale musíte si z čeho vybírat. Konečně, Sídlo společnosti PIA je v USA, což není dobrá zpráva kvůli zákonům o uchovávání dat tam.

PIA se přesto osvědčila jako spolehlivá služba VPN. Můžete se sami přesvědčit a používat 7denní záruka získat peníze zpět, pokud nejste spokojeni - nebo si můžete prohlédnout názory uživatelů, které vám pomohou při rozhodování.

Zobrazit nabídky PIA

souhrn

Jakmile víte, co musíte udělat, sledovat UFC Fight Night 136: Moskva z jakéhokoli místa na Zemi je docela jednoduchá. Postupujte podle našich jednoduchých kroků a už se nebudete muset starat o geobloky - je snadné je obejít VPN. Užijte si všechny akce UFC!

Chcete prémiovou VPN za nízkou cenu? Jeden můžete získat tak, že se podíváte na nejlepší nabídky VPN, které právě probíhají! Nabídky se pravidelně mění, takže si stále kontrolujte, zda nejsou k dispozici nové obchody.

Začněte ZDARMA Zkušební verzi CyberGhost

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me