Jak sledovat nového papeže v roce 2020

Pokud se vám nedaří dostatek minisérií 2016, The Young Pope, jste na léčbu. Konečně získejte odpovědi na dlouho očekávané otázky vytvořené z miniseries cliffhanger. Pokračování série Nový papež dorazilo na HBO a Jude Law se vrací s likes Johna Malkovicha.

HBO je k dispozici pouze v USA. Co když tedy nejste v amerických hranicích? Dostanete se do geobloků, protože HBO sleduje IP adresy a omezuje diváky z jiných zemí. Nebojte se. Jste tu z nějakého důvodu a já jsem tu, abych vám pomohl.

Pokud jste mimo USA, můžete stále si užívejte The New Pope VPN. Jak se ptáš?

S VPN si můžete vybrat americký server, který podvádí technologii geobloku HBO, aby věřil, že je to vaše skutečná poloha, a vy snadno obejít geo-omezený obsah, jako je The New Pope. VPN je jednoduchý nástroj, jehož nastavení trvá jen několik minut.

Udělal jsem spoustu výzkumu a přišel jsem s nejlepšími VPN pro sledování The New Pope, and moje nejlepší volba je NordVPN. Má všechno: rychlost, obrovský seznam amerických serverů a schopnost prorazit geoblokovaný obsah.

Rychlý průvodce – Jak sledovat nového papeže na HBO TEĎ

 1. Vyberte si VPN se servery v USA. doporučuji NordVPN pro snadné použití, rychlost a zabezpečení.
 2. Stáhněte a nainstalujte VPN a poté se připojte k americkému serveru.
 3. Jděte na HBO TEĎ a zaregistrujte se / přihlaste se (k registraci budete potřebovat platební metodu v USA nebo dárkovou kartu HBO Now).
 4. Nyní jste připraveni si užít nového papeže!

Začněte streamovat nového papeže hned teď!

Krátký čas?

 • Podívejte se, které 3 VPN jsou nejlepší pro streamování nového papeže
 • Co jiného může VPN udělat? Dovol mi ukázat ti!

Proč potřebujete VPN pro sledování nového papeže

Vím, jak frustrující to může být. Čekali jste více než tři roky, abyste dostali odpovědi na vaše otázky týkající se mladého papeže, a nyní, když jsou odpovědi na dosah, máš v cestě geobloky.

Díky přísným licenčním ujednáním HBO NOW využívá geolokační technologii k blokování uživatelů mimo USA. Nejjednodušší způsob obejít tato geo-omezení je s VPN.

S VPN máte možnost změnit vaši IP adresu směrováním provozu přes zabezpečený server ve vaší zemi. Toto je také známé jako geo-spoofing.

Když se připojujete k serveru v USA, vaše VPN vám přiřadí americkou IP adresu takže můžete odblokovat HBO NYNÍ a streamovat Nový papež a všechny další skvělé pořady, které HBO NYNÍ nabízí.

3 nejlepší VPN pro sledování nového papeže

1. NordVPN

Jak sledovat nového papeže v roce 2020

Klíčové vlastnosti NordVPN

 • 5 500+ serverů v 59 zemích, 1600+ v USA
 • Rychlosti blesku pro streamování
 • SmartPlay obejít geoblokovaný obsah
 • CyberSec blokuje reklamy, phishing a malware
 • 30denní záruka vrácení peněz
 • Práce s: HBO NYNÍ, Netflix, YouTube TV, Sling TV, Hulu, BBC iPlayer, Sky TV, Showtime, Amazon Prime Video
 • Kompatibilní s: Windows, MacOS, iOS, Android, Linux, Chrome, Firefox, Android TV, Raspberry PI, směrovače

NordVPN je moje volba číslo 1 za sledování nového papeže na HBO TEĎ z hlediska jeho bezpečnosti, rychlosti a velkého počtu serverů.

Síť více než 5 500 serverů v 59 zemích a 1600+ v USA sám zajistí, že budete mít spoustu možností serveru sledovat The New Pope.

Technologie NordPPN SmartPlay zaručuje, že máte přístup k geo-omezenému obsahu a nebude mít žádné potíže s odblokováním HBO NYNÍ, aby se dostal k The New Pope. A je to jednoduchá funkce, která nevyžaduje žádnou ruční konfiguraci.

Tato prvotřídní VPN je nejrychlejší, co jsem testoval a neexistují žádné limity pro šířku pásma. Když streamujete Nový papež, nemusíte se vypořádat s frustrací pufrování nebo si nechat ujít sekundu Malkovichovy papežské vlády jako nový papež.

Pokud jde o bezpečnost a soukromí, společnost NordVPN vás chránila. 256bitový AES šifrování, což je ochrana vojenské úrovně vaše poloha a aktivita jsou skryté před zvědavými očima, jako jsou kybernetičtí zločinci, vlády a další třetí strany.

S jedinečným řešením NordVPN CyberSec Díky této funkci si užijete další ochranu blokuje vaše zařízení v přístupu k škodlivým webům a nepřestává obtěžovat reklamy, aby přerušily váš binge session nového papeže.

Přísná politika nulových záznamů zajišťuje, že vaše historie prohlížení je soukromá a nikdy přístupná vnějším stranám, a spínač automatického zabíjení odhlásí vás z internetu, pokud se připojení VPN nezdaří.

Se schopností připojení až šest zařízení najednou, můžete streamovat nejnovější řadu HBO, kdekoli a kdykoli budete chtít, a sdílet s ostatními, pokud se cítíte velkorysí.

Pokud nejste technicky zdatní, nebojte se, pomoc je vždy po ruce. Kontakt live chat 24/7 a získejte veškerou technickou pomoc, kterou potřebujete, kdykoli během dne.

30denní záruka vrácení peněz znamená, že si můžete vyzkoušet NordVPN pro sebe bez rizika a věnovat celý měsíc prozkoumání jeho funkcí. Pokud se rozhodnete, že se vám to líbí, ušetříte trochu peněz náš kód kupónu.

Chcete vědět více? Prozkoumejte naše Recenze NordVPN vidět všechny výsledky našeho výzkumu a testování.

Sledujte nového papeže s NordVPN!

2. ExpressVPN

Zařízení ExpressVPN

Klíčové vlastnosti ExpressVPN

 • Více než 160 umístění serveru v 94 zemích, více než 25 serverů v USA
 • Rychlé rychlosti streamování
 • Rozdělte tunelování pro flexibilitu VPN
 • 30denní záruka vrácení peněz
 • Práce s: HBO NYNÍ, Amazon Prime Video, Hulu, Netflix, Disney +, BBC iPlayer, Sling TV, YouTube, Showtime
 • Kompatibilní s: Chrome, Linux, Windows, MacOS, iOS, Android, Kindle Fire, Nook, Firefox, smart TV, herní konzole, routery

ExpressVPN je jednou z nejrychlejších sítí VPN a její působivá síť více než 3 000 serverů zahrnuje více než 160 globálních lokalit s 25 a více v USA. To znamená, že to může snadno odblokovat HBO TEĎ stejně jako mnoho dalších streamovacích služeb.

Pokud hodně streamujete, můžete milovat funkce rozdělení tunelů, což vám umožní směrovat některá zařízení a provoz přes VPN a zbytek ponechat běžnému přístupu na internet. Streamujte nejnovější epizodu The New Pope, zatímco surfujete na internetu za dárek k narozeninám.

S výkonné šifrování, záruka bez protokolování a automatický přepínač zabíjení, vaše osobní údaje, místo a to, co děláte online, je zcela bezpečné když jste připojeni a pokud ztratíte spojení. Nikdo jiný nebude vědět o vaší posedlosti Nový papež.

Funkce ExpressVPN Technologie TrustedServer, což zajistí, že vaše data nikdy nebudou zapisována na pevný disk. Tento bezpečnostní protokol znamená, že se vaše data vymažou pokaždé, když dojde k restartu. To vám dává zvýšený klid mysli že bezohlední internetový snoops nemůže přistupovat k vašim datům.

S jedním předplatným je to povoleno pět současných připojení zařízení takže vy a vaše rodina můžete sledovat nového papeže v oddělených místnostech.

Živý chat je vždy k dispozici 24/7. Zjistěte, jaké další streamingové služby můžete odblokovat kromě HBO TEĎ a dalších pomocí ochotného a pohotového zákaznického servisu.

Považujete ExpressVPN za svého streamingového partnera? Tady je malá pomoc. Využít 30denní záruka vrácení peněz a dejte si spoustu času na vyzkoušení bez rizika.

Podívejte se na naše Stránka s kupónem ExpressVPN za malou pobídku a ušetříte peníze za předplatné.

Chcete vědět více? Prozkoumejte naše Recenze ExpressVPN vidět všechny výsledky našeho výzkumu a testování.

Sledujte nového papeže s ExpressVPN!

3. CyberGhost

Zařízení CyberGhost

Klíčové funkce CyberGhostu

 • 5 900+ serverů v 89 zemích, z toho 1 000 v USA
 • Superrychlé streamování
 • Servery určené pro streamování
 • 45denní záruka vrácení peněz
 • Práce s: HBO NYNÍ, Netflix, Sling TV, Hulu, Disney +, BBC iPlayer, Amazon Prime Video, Vudu, YouTube
 • Kompatibilní s: Windows, MacOS, Linux, iOS, Android, Chrome, Firefox, Amazon Fire TV Stick, Android TV, směrovače, herní konzole

CyberGhost má vše, co potřebujete v prémiové VPN a můžete snadno odblokovat HBO TEĎ. Vysoké rychlosti a neomezená šířka pásma zajistí, že budete moci sledovat The New Pope bez zpoždění v cestě dramatu.

Pokud jde o americké servery pro streamování nového papeže, máte spoustu rozhodnutí. Je po všem 1 000 serverů v USA, a celosvětově má ​​CyberGhost více než 5 900 serverů.

S obrovským seznamem serverů CyberGhost je snadné najít ideální server pro streamování HBO NYNÍ optimalizovaná funkce serveru. Automaticky připojí vás k nejlepšímu serveru jakmile vyberete svou polohu a službu streamování. A ano, existuje váš server věnovaný vašim proudům The New Pope – HBO NYNÍ server.

Snadno se nastavuje a používá, a jeho Inteligentní pravidla Karta umožňuje nakonfigurovat vlastní spouštěcí pravidla a zajistit tak, že vždy budete mít potřebnou ochranu a dokonce se připojíte k určitému serveru.

CyberGhost zajišťuje, že jste v bezpečí online zatímco jste zaneprázdněni streamováním nové série HBO, pomocí 256bitové šifrování. Toto šifrování na vojenské úrovni má za úkol zabránit kybernetickým zlodějům v hackování do vašich dat.

VPN také zajišťuje vaši anonymitu s politika nulování protokolování a přepínač automatického zabíjení. Zaručuje, že na svých serverech nebude uchovávat žádnou internetovou historii, a v případě výpadku sítě VPN dojde k přerušení internetového připojení, uchovávání vašich dat z nezabezpečeného internetu a daleko od snoopers.

Pokud chcete vyzkoušet jízdu bez rizika, velkorysý 45denní záruka vrácení peněz vám umožní dostatek času na objevování. Ale než se zaregistrujete, jděte na náš Stránka kupónu CyberGhost abyste zjistili, jaký druh obchodu najdete.

Máte-li nějaké potíže, podpora živého chatu je jen pár kliknutí. Získejte veškerou pomoc, kterou potřebujete, s reagujícími agenty zákaznických služeb.

Chcete vědět více? Prozkoumejte naše Recenze CyberGhost vidět všechny výsledky našeho výzkumu a testování.

Sledujte nového papeže s CyberGhostem!

FAQs

Co jiného může VPN udělat?

Prémiová VPN dělá více než obejít geo-omezený obsah na HBO TEĎ. Je to také skvělý bezpečnostní nástroj kdykoli jste online, protože pomáhá chránit vaše informace v soukromí a vaši aktivitu.

VPN data šifruje když vaše informace prochází zabezpečeným tunelem a šifrování je na vojenské úrovni. Tento zabraňuje kybernetickým zločincům v přístupu k vašim online datům nebo třetí strany, aby se vám zobrazily, aby vám mohly zasílat cílené reklamy nebo pokusy o phishing.

To je zvláště důležité, pokud nakupujete nebo bankujete online nebo používáte veřejné WiFi na místech, jako jsou kavárny, restaurace a hotely. Veřejné sítě jsou často nezajištěny a snadná místa, kde mohou kybernetici ukrást vaše data.

Šifrováním dat vám také VPN pomůže zabránit Škrcení ISP. Váš poskytovatel internetových služeb může urychlit vaši rychlost, zejména při činnostech s velkou šířkou pásma, jako je streamování televizních pořadů. Nejkvalitnější VPN mají neomezená šířka pásma, takže zatímco vaše data jsou šifrována, neomezená šířka pásma vám poskytuje vysokorychlostní připojení, což znamená žádné ukládání do vyrovnávací paměti.

VPN vám může také pomoci obejít zákony o cenzuře. Pokud žijete v zemi jako Spojené arabské emiráty, Čína nebo Saúdská Arábie, VPN vám může poskytnout mnohem více svobody online.

Jsou VPN legální?

VPN jsou legální na většině míst, včetně USA, Velké Británie a Kanady. Některé země jako Čína, Rusko a Severní Korea však VPN zakázaly. Pokud si nejste jisti, zda je VPN ve vaší oblasti legální, podívejte se na náš příspěvek na webu legálnost VPN. Nezapomeňte také, že i když je VPN ve vaší zemi legální, vše, co děláte, je nezákonné, je stále nezákonné s VPN.

Zpomaluje síť VPN při streamování?

Použití VPN může mít malý dopad na vaše streamovací připojení. Prémiové VPN, stejně jako výše uvedené tři, však způsobují minimální zpomalení, které si ani nemusíte všimnout. Když se díváte na The New Pope, nebudete se muset vypořádat s pomalými časy načítání nebo ukládání do vyrovnávací paměti. Pokud chcete zjistit, zda vaše VPN způsobuje zpomalení, proveďte před připojením k VPN test rychlosti a poté znovu po připojení k VPN.

Lze VPN zablokovat?

Streamovací weby jako HBO TEĎ často blokují IP adresy VPN, pokud je najdou. U prémiových služeb to však obvykle není problém. Pokud se pokusíte sledovat Nový papež a zjistíte, že je váš server VPN zablokován, problém se obvykle vyřeší změnou serveru. A s VPN v mém seznamu máte spoustu možností serveru, na které se můžete přepnout.

Sečteno a podtrženo

Nenechte si ujít sledování nového papeže na HBO TEĎ a uvidíte, co se stalo od konce útesu Mladého papeže.

Pokud nejste USA, může být v nebezpečí, že vám nová série chybí. Ale s prvotřídní VPN, můžete to odemknout a být bez geografických omezení. Stream Nový papež a další HBO HNED ukazuje kvalitní VPN.

Máte několik možností, ale pokud se mě zeptáte, Doporučuji NordVPN kvůli jeho rychlosti, bezpečnosti a obrovským možnostem serveru USA. Je také snadné nastavit a používat, což z něj činí ideální volbu pro nové a zkušené uživatele VPN.

V celé této diskusi o VPN a svobodě internetu, kterou nabízejí, musíte být zvědaví, abyste se dozvěděli více o používání VPN pro streamování jiného online obsahu. Podívejte se na náš příspěvek jak se dívat na televizi Sling mimo USA.

Pokud všechny vaše pořady streamují na Hulu, přečtěte si náš článek o internetu nejlepší VPN pro Hulu.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me