Jak sledovat soutěž Miss America 2020 kdekoli online!


Soutěž o finále Miss America 2020 je téměř tady a její kombinace talentových show, pohovorů s rozhodčími a soutěže „červený koberec“ přispívají k vzrušujícímu večeru.. Pokud máte účet NBC nebo Sling TV, uvidíte, který z 15 finalistů uspěl v roce 2019, Nia Franklin. 

Ale pokud žijete mimo USA, narazíte na geografická omezení a nebudeme moci být svědkem velkolepé události.

nicméně, stále existuje způsob, jak se dívat a uvidíme, kdo je korunován slečnou Amerikou!

S špičkovou VPN, můžete obejít jakýkoli geoblok Sling TV (která nese kanál NBC) je na svém místě. VPN Skryje vaši skutečnou IP adresu, když se připojujete k jednomu ze svých amerických serverů, a Sling TV si myslí, že jste v USA.

To je pak odemkne své kanály, a můžete jít do NBC a užít si soutěž!

Udělal jsem testy na těchto třech nejlepší VPN pro streamování soutěže Miss America 2020 a obcházení geo-omezení Sling TV. Všichni jsou velmi spolehliví rychlost a bezpečnost. 

Rychlý průvodce - Jak sledovat soutěž Miss America 2020 v Sling TV

 1. Vyberte síť VPN. doporučuji NordVPN pro obcházení Sling TV geobloků.
 2. Stáhněte a nainstalujte VPN.
 3. Připojte se k americkému serveru, kde je k dispozici Sling TV.
 4. Přihlaste se / přihlaste se do Sling TV a připravte si karty soudce!

Začněte streamovat soutěž Miss America 2020 nyní!

Stručný průvodce - Jak se zaregistrovat k Sling TV

Sling TV je americká streamingová služba, která zahrnuje NBC. Pokud žijete nebo pracujete mimo USA a snažíte se k němu přistupovat z jiných regionů, používá geo-omezení na všech svých kanálech. Dále potřebujete kreditní kartu se sídlem v USA, abyste měli účet Sling TV. Žádný problém. Existuje řešení. Přečtěte si můj průvodce a budete mít účet Sling TV v žádném okamžiku, bez ohledu na to, kde jste náhodou.

 1. Připojte VPN k americkému serveru.
 2. Přihlaste se nebo se zaregistrujte k účtu PayPal.
 3. Přejděte na stránku obchodu s dárkovými kartami v USA na webu PayPal.
 4. Do vyhledávacího pole zadejte „Sling TV“ a poté zakupte dárkovou kartu Sling TV.
 5. PayPal vám pošle virtuální dárkovou kartu na vaši e-mailovou adresu PayPal.
 6. Přejít na Sling TV.
 7. Přejděte dolů na „Získat nabídky“ a klikněte na „Uplatnit dárkovou kartu“.
 8. Přečtěte si pokyny k registraci účtu a uplatnění dárkové karty.
 9. Přihlaste se k odběru balíčku Sling Blue, který nese NBC.
 10. Přejít na kanál NBC a chytit svůj popcorn!

Proč potřebujete VPN, abyste mohli sledovat soutěž Miss America 2020

Sling TV má licenční omezení, což znamená, že používá geografické bloky na všech divácích mimo USA. Žádný FX. Žádná potravinová síť. Žádné NBC.

Můžeš obejít kterékoli z těchto geografických omezení a užijte si obrovské množství smyčkových televizních kanálů s prémiovou sítí VPN.

Když získáte VPN, máte velké množství amerických serverů na dosah ruky. Když se připojujete k americkému serveru, VPN skryje vaši přesnou IP adresu a zašifruje ji pomocí zabezpečeného tunelu. 

Sling TV vidí, že vaše „nová“ adresa je v USA a odblokuje veškerý jeho obsah, včetně jednodenní události Miss America.

To není vše, co může VPN udělat

Sling TV je vynikající služba pro streamování filmů, sportů a televizních pořadů, které můžete Užijte si robustní VPN bez ohledu na vaši IP adresu. 

Ale je to tak jen začátek všech věcí, které může VPN udělat pro tebe.

Díky velkému počtu globálních serverů, VPN otevírá dveře pro neomezené proudy po celém světě. Můžete skočit z Rai TV do BBC World News v žádném okamžiku.

Nenechte si ujít poznámku opery slečny Alabamy od spolehlivé sítě VPN neomezená šířka pásma, která zabraňuje ukládání do vyrovnávací paměti a omezení šířky pásma.

Být na internetu znamená, že jste otevřeni vyskakovacím reklamám nebo ještě horším hackerům. Robustní VPN udržuje všechna tato nebezpečí a nepříjemnosti na uzdě vynikající funkce kybernetické bezpečnosti. 

Online snoops nemohou získat minulá bezpečnostní opatření jako vojenské šifrování a ochrana proti úniku DNS.

Pokud máte dotazy, jako jsou možnosti torrentování sítě VPN, nejlepší služby VPN vám poskytují podporu živého chatu stejně jako rozsáhlá online znalostní databáze.

3 nejlepší VPN pro sledování soutěže Miss America 2020

Stejně jako v soutěži Miss America jsme každý VPN podrobili přísným testům, abychom zjistili, kdo je nejlepší. Podívejte se, kdo jsou vítězi níže.

1. NordVPN

NordVPN

A vítězem je… NordVPN.

Tato VPN je moje # 1 volba protože od shora dolů nabízí nejlepší celkové vlastnosti. Má více než 1 500 amerických serverů takže najdete nejoptimálnější spojení pro Sling TV a soutěž Miss Miss 2020.

Můj rychlostní testy pro NordVPN jsou na vrcholu kvůli konzistenci a bez kapek. Své neomezená šířka pásma rozptyluje všechny vyrovnávací paměti a to eliminuje hrozbu škrtení ISP.

Své globální počet serverů 5 300+ umožňuje streamovat nejen televizi Sling, ale i většinu oblastí Netflixu, jako je Netflix USA a Netflix UK.

Pokud zaostáváte v zahájení soutěže Miss America 2020 včas, je to její Funkce SmartPlay- ve výchozím nastavení je k dispozici ve všech jeho aplikacích -najde vás nejrychlejší americký server pro Sling TV.

Adware a malware nejsou nikdy zábavné, a NordVPN Bloky funkcí CyberSec jakýkoli jejich pokus o selhání strany Miss America. Pokud jste online hráč, CyberSec také zabraňuje útokům DDoS v případě, že váš herní soupeř hraje nefér.

NordVPN funkce kybernetické bezpečnosti, jako je 256bitové šifrování AES chrání všechny hackery a sledovače mimo vaše online data.

VPN je založena v Panamě, která je daleko od 14 Oční dohled. NordVPN nemusí data předávat, i na žádost.

Své přísná politika no-logs znamená to nezanechává stopy vaší internetové historie pro jakoukoli vládu nebo třetí strany.

Mezi další bezpečnostní funkce patří an přepínač automatického zabíjení a dvojitá VPN. Nastavení neviditelnosti LAN udržuje zařízení maskované v lokálních sítích.

Živý chat je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu odpovědět na jakékoli otázky, od dostupných služeb streamování až po připojení vychytralého směrovače. NordVPN vám dává šest současných připojení zařízení! 

Myslím, že NordVPN je nejpevnější VPN, a zjistíte, proč v naší aktuální recenze. Vyzkoušejte si to sami před tím, než učiníte konečné rozhodnutí s využitím  30denní záruka vrácení peněz. 

Máme dokonce NordVPN kupón za úspory na vašem předplatném.

Klíčové vlastnosti NordVPN

 • 1 500+ amerických serverů, 5 300+ globálních serverů
 • 256bitové šifrování AES, funkce SmartPlay, funkce CyberSec
 • Zásady no-logs
 • 30denní záruka vrácení peněz
 • Šest současných připojení
 • 24/7 live chat
 • Spolupracuje s: Sling TV, BBC iPlayer, Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, ESPN, YouTube TV
 • Kompatibilní s: MacOS, iOS, Windows, Android, Android TV, Linux, Chrome, Firefox, směrovače

Streamujte americkou soutěž Miss Miss 2020 s NordVPN!

2. ExpressVPN

expresní obrázek dodavatele

Závěrečné otázky soudců přicházejí rychle na finalisty Miss America, ale ne tak rychle jako na ExpressVPN. Své připojení bleskem a rychlou rychlostí vás přivede na Sling TV během několika sekund, a ExpressVPN je zálohuje neomezená šířka pásma a vestavěný test rychlosti.

ExpressVPN má solidní počet amerických serverů pro připojení smyčky TV. Jakmile skončí soutěž Miss America, najdete spoustu dalších živých přenosů, které můžete sledovat připojením k jedné z nich 3 000+ globálních serverů ExpressVPN.

Pokud se pohybujete po globálních serverech vysokou rychlostí, potřebujete ochranu vždy. ExpressVPN Technologie TrustedServer je na každém serveru a vymaže paměť každého serveru jakmile vystoupíte.

S touto ochranou zdvojnásobil rozdělený tunel a perfektní dopředné tajemství který používá nový šifrovací klíč při každém připojení k serveru.

ExpressVPN udržuje všechna vaše online data v bezpečí za hradem kybernetické bezpečnosti. První překážkou každého kybernetického zloděje je jeho 256bitové šifrování AES. Vaše online informace nejsou nikdy ohroženy DNS s nulovými znalostmi, vestavěný přepínač zabíjení a zásady nulových protokolů.

Zdvořilý a informativní Podpora nepřetržitého živého chatu 24/7 rychle reaguje. Jedinou nevýhodou je prozatím to, že neexistuje telefonická podpora, ale to nemusí být problém, pokud online chatování je pro vás rychlejším řešením..

ExpressVPN stojí o něco více než konkurenti, ale můžete se rozhodnout, zda to stojí za naše náklady úplná recenze. Plus, A 30denní záruka vrácení peněz, která zahrnuje pět připojení zařízení najednou (s jakýmkoli předplatným) vám může pomoci rozhodnout, zda je pro vás ExpressVPN tím pravým.

Popadni Kupón ExpressVPN dnes a ušetřete, když se zaregistrujete.

Klíčové vlastnosti ExpressVPN

 • 3 000+ serverů na 160 místech
 • 256bitové šifrování AES, technologie TrustedServer, perfektní dopředné tajemství
 • Přísné zásady no-logs
 • 30denní záruka vrácení peněz
 • Pět připojení zařízení
 • Zákaznická podpora 24/7 živého chatu
 • Spolupracuje s: Sling TV, Netflix, Amazon Prime Video, Hulu, Showtime, HBO GO, BBC iPlayer, YouTube, Sky TV
 • Kompatibilní s: Windows, MacOS, iOS, Android, Android TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Kindle Fire, Linux, Chrome, Firefox, směrovače

Streamujte americkou soutěž Miss Miss 2020 s ExpressVPN!

3. CyberGhost

Zařízení CyberGhost

Navzdory svému strašidelnému jménu je CyberGhost přístupnou VPN s nízká cena značky a funkce pro začátečníky a přizpůsobitelné aplikace. 

CyberGhost má vysoké rychlosti ve všech svých téměř 1 000 amerických serverů, a nabízí to neomezená šířka pásma, takže vám nebude chybět krok baletní rutiny slečny New York.

Baví mě to Funkce inteligentních pravidel. To najde nejrychlejší spojení na jednom z jeho 5 500 globálních serverů pro případ, že budete potřebovat fotbalový proud na BBC Sport ve spěchu.

Jeho adresa v rumunské Bukurešti uvádí CyberGhost mimo jurisdikci 5 a 14 Eyes Alliance, sdílení informací se tedy netýká.

Přísná zásada no-logs udržuje vaše data vždy anonymní. Své nepropustné aplikace a 256bitové šifrování AES zabránit kybernetickým útokům, když jste online.

 Servery NoSpy- prvotřídní funkce s CyberGhost–poskytuje ještě vyšší rychlosti a větší šířku pásma než její běžné servery.

Pokud hodně torrentujete, CyberGhost nabízí servery optimalizované pro torrenting. Své vestavěný blokovač reklam a automatický přepínač zabíjení jsou na místě, aby vás ochránili při streamování, torrentování nebo hraní her.

CyberGhost má live chat k dispozici, a nabízí rozsáhlou znalostní základnu spolu s důkladnou FAQ.

Pokud chcete znát každý detail CyberGhost, přejděte na náš hloubkový přezkum. Pokud se po recenzi cítíte dobře o CyberGhostu, můžete si to vyzkoušet s pohodlím A 45denní záruka vrácení peněz. Můžete si také užít sedm připojení zařízení na účet.

Pokud se přihlásíte k odběru na jeden rok, ušetříte na CyberGhostu obrovské množství a s naším můžete ušetřit ještě více kupón.

Klíčové funkce CyberGhostu

 • 5 500 globálních serverů, 1 000 amerických serverů
 • Uživatelsky přívětivé rozhraní a přizpůsobitelné aplikace
 • Šifrování vojenské třídy, servery NoSpy
 • Přísné zásady nulových protokolů
 • 45denní záruka vrácení peněz
 • Sedm současných připojení zařízení
 • Živý chat
 • Pracuje s: Sling TV, ESPN, DAZN, BBC iPlayer, Netflix, Hulu, Showtime, HBO, Amazon Prime Video, Hotstar
 • Kompatibilní s: Windows, MacOS, iOS, Android, Android TV, Amazon Fire TV, Linux, Chrome, Firefox, směrovače

Streamujte do roku 2020 Miss American Competition s CyberGhost!

Závěrem

Kdo má, co je zapotřebí k vítězství v soutěži Miss America 2020? Bude Miss Miss New York opakovat, nebo Miss Louisiana konečně vyhraje poprvé?

Nalaďte se na všechna drama v NBC a Sling TV. Pokud jste mimo USA, můžete snadno obejít geobloky pomocí jedné z mých doporučených sítí VPN.

Díky robustní VPN získáte vše online ochranu, kterou potřebujete zatímco streamujete Miss America s funkcemi kybernetické bezpečnosti, jako je zásady šifrování vojenské úrovně a protokolování bez protokolování.

Jestli chceš nejrychlejší VPN, která má také špičkové zabezpečení při streamování soutěže Miss Miss 2020 do roku 2020 doporučuji jít NordVPN.

Chcete udělat další výzkum v oblasti VPN a jak můžete streamovat své oblíbené televizní pořady na Hulu? Podívejte se na náš článek o internetu nejlepší VPN pro Hulu, které neustále fungují.

Další informace o zabezpečení VPN naleznete v našem informačním blogu na adrese jaké VPN zvolit pro zabezpečení.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

62 + = 64

map