Jak streamować House of Cards Season 6 2018-2019 z dowolnego miejsca

Wreszcie nadszedł czas, aby dowiedzieć się, co stanie się z bezwzględnym dojściem do władzy kongresmena Franka Underwooda i jego żony Claire. Czy Claire pozostanie na górze lub popadnie w hańbę jak jej mąż?

Przebojowa amerykańska seria House of Cards powraca do Netflix w listopadzie po raz szósty i ostatni sezon, ale w wielu krajach, jeśli chcesz nadążyć za dramatem, potrzebujesz VPN.

Program i jego obsada zdobyli wiele nagród Emmy i Złotych Globów w ciągu pięciu lat. Jednak House of Cards był tymczasowo przerwane po poważnych zarzutach dotyczących niewłaściwego postępowania wobec gwiazdy Kevin Spacey.

Spacey został następnie zwolniony, a prace nad odnowionym 6. sezonem rozpoczęły się na początku 2018 roku. Co się teraz stanie? Czy Claire ułaskawi Franka, czy skupi się na własnym uścisku, by uzyskać większą moc? Netflix ujawni odpowiedzi w oszałamiający sezon finałowy.

Jednak ze względu na ograniczenia licencyjne Nowy sezon nie będzie emitowany we wszystkich regionach Netflix. Kraje, w tym Izrael, Niemcy, Portugalia, Korea Południowa, Egipt i Włochy, nie będą miały dostępu do nowych odcinków przez co najmniej miesiące.

Ale nie wszystko stracone! Jeśli znajdujesz się w regionie, w którym House of Cards sezon 6 nie będzie emitowany, wciąż możesz nadążyć za żądnymi władzy Underwoodami. Wszystko czego potrzebujesz to VPN które mogą ominąć coraz trudniejsze geobloki Netflix.

Lista VPN, które mogą to zrobić, jest coraz krótsza, ale znaleźliśmy pięć, które zdecydowanie odpowiadają temu zadaniu.

Jak oglądać House of Cards w sezonie 6 w 3 prostych krokach

 1. Wybierz VPN z serwerami w kraju, w którym będą wyświetlane nowe odcinki House of Cards. Zalecamy serwery w USA lub Wielkiej Brytanii. NordVPNma ich więcej niż jakakolwiek inna najlepsza sieć VPN, ale poniżej przedstawimy kilka innych opcji.
 2. Połącz się z wybranym serwerem, aby wyglądać, jakbyś był w tym kraju.
 3. Zaloguj się do Netflix i ciesz się.

Zacznij oglądać teraz!

Wybór VPN dla Netflix - i dlaczego potrzebujesz VPN

VPN to idealny sposób utwórz bezpieczne, prywatne połączenie online i uzyskaj dostęp do treści z ograniczeniami geograficznymi jak Netflix. Ale dzięki licznym sieciom VPN na rynku, skąd wiesz, które są najlepsze do oglądania House of Cards w sezonie 6?

Po pierwsze, aby przesyłać strumieniowo House of Cards Season 6 w regionie, w którym nie jest on dostępny, potrzebujesz VPN, który może ominąć geobloki. Są to bloki, z których korzystają sieci i usługi przesyłania strumieniowego uniemożliwić Ci przeglądanie ich treści poza określonymi regionami.

Teoretycznie wszystkie sieci VPN powinny ominąć bloki, ponieważ zastępują one Twój adres IP adresem odpowiadającym wybranej lokalizacji serwera. W rzeczywistości większość z nich nie spełnia oczekiwań.

Netflix nieustannie znajduje nowe sposoby rozpoznawania, kiedy ktoś korzysta z VPN, i blokuje połączenie. Ty zatem potrzebujesz VPN, który nie tylko fałszuje twoją lokalizację, ale także dotrzymuje kroku najnowszej technologii screeningu VPN.

Aby uzyskać dostęp do House of Cards Season 6, a VPN z wieloma serwerami w USA a sprawdzona zdolność dotarcia do Netflix jest idealna.

The prędkość twojego połączenia jest również ważne, ponieważ wpływa na wrażenia podczas oglądania. Większe prędkości połączenia zmniejszają ryzyko buforowania lub innych zakłóceń podczas wstrzymywania oddechu, aby zobaczyć, co stanie się dalej.

Prywatność i bezpieczeństwo to kluczowe aspekty do rozważenia przy wyborze VPN. Zawsze wybieraj VPN, który oferuje najwyższy poziom szyfrowania wraz z silnymi protokołami tunelowania i ścisłymi zasadami braku logowania.

Te środki bezpieczeństwa pomagają zachować bezpieczeństwo danych i prywatność podczas oglądania chroniąc twoje urządzenia przed hakerami, złośliwym oprogramowaniem i wirusami.

Koszt zawsze stanowi problem, ale wybierając VPN, który oferuje bezpłatny okres próbny lub gwarancję zwrotu pieniędzy, możesz oglądać bez ryzyka. Aby skorzystać z bezpłatnego okresu próbnego, zarejestruj się przy użyciu wybranej sieci VPN, obejrzyj House of Cards i anuluj swój plan przed końcem okresu próbnego.

Jeśli bezpłatny okres próbny nie wystarczy na cały sezon, możesz wypróbować VPN, który oferuje gwarancję zwrotu pieniędzy. Ponownie pamiętaj, aby anulować subskrypcję i poprosić o zwrot pieniędzy przed końcem okresu gwarancji.

Gdy jednak doświadczysz wszystkich zalet posiadania wysokiej jakości sieci VPN, istnieje duża szansa, że ​​będziesz chciał kontynuować subskrypcję odkryj świat nowych możliwości przesyłania strumieniowego i bezpiecznego surfowania.

5 najlepszych sieci VPN do oglądania House of Cards w sezonie 6

1. NordVPN

Urządzenia NordVPN

 • Nad 5000 serwerów w 62 krajach, w tym ponad 1900 w Stanach Zjednoczonych
 • Nieograniczona przepustowość i pobieranie z dużymi prędkościami
 • 2048-bitowe szyfrowanie AES z Protokoły PPTP i OpenVPN
 • Podwójne szyfrowanie, przełącznik Kill, Onion Over VPN i ścisłe zasady braku logowania

NordVPN został założony w 2012 roku i działa w Panamie. To stawia to poza zasięgiem krajów 14-Eyes, poprawa bezpieczeństwa sieci i danych.

NordVPN jest rozpoznawany przez wielu zadowolonych użytkowników za niezrównane bezpieczeństwo i rozległą sieć serwerów. Ty również skorzystasz zaciemnione serwery które utrudniają oprogramowaniu do skriningu odróżnienie zaszyfrowanych danych od ruchu innego niż VPN.

30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy

NordVPN może odblokować:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video i Sling TV.

Obsługuje torrentowanie:

 • Tak, dostępne są specjalne serwery P2P.

NordVPN działa na tych urządzeniach:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome i Firefox. Jest również kompatybilny z routerami.

Obejrzyj teraz w NordVPN!

2. CyberGhost

cyberhost wiele urządzeń

 • Prawie 5700 serwerów w 90 krajach, w tym ponad 500 w Stanach Zjednoczonych
 • Nieograniczony ruch i przepustowość wraz ze stabilnymi prędkościami
 • 256-bitowe szyfrowanie AES z natywnymi protokołami PPTP, OpenVPN i L2TP / IPSec
 • Ochrona przed wyciekiem DNS, polityka braku logowania i przełącznik zabicia

CyberGhost został założony w 2011 roku w Rumunii i łączy niemiecką inżynierię z przywiązaniem do prywatności.

Oferuje niezawodny, bezpieczna i anonimowa usługa jest to wysoce zalecane przez wielu użytkowników, którzy podkreślają również szybkie połączenia i zakres serwerów jako kluczowe punkty sprzedaży.

CyberGhost obraża użytkowników 7-dniowy bezpłatny okres próbny na iOS i Androida, 1-dniowy bezpłatny okres próbny na Windows i 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy na wszystkich platformach.

CyberGhost może odblokować:

 • Dedykowany profil przesyłania strumieniowego z serwerami zoptymalizowanymi dla: Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN i innych.

Obsługuje torrentowanie:

 • Tak; profil dedykowany pokazuje kraje i liczbę użytkowników.

CyberGhost działa na tych urządzeniach:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux i Chrome.

Oglądaj w CyberGhost teraz!

3. ExpressVPN

Urządzenia ExpressVPN

 • 2000 serwerów, w tym zaciemnione serwery, w 148 krajach, w tym w ponad 30 lokalizacjach w USA
 • Nieograniczona przepustowość i pobieranie z niektórymi najszybsze dostępne prędkości
 • 256-bitowe szyfrowanie AES za pomocą PPTP, L2TP / IPSec, OpenVPN i wielu innych protokołów
 • Ochrona przed wyciekiem DNS / IPv6, przełącznik Kill, ścisłe zasady braku logowania oraz dzielone tunelowanie

ExpressVPN jest powszechnie uznawany za zwolennika wolności i prywatności w Internecie. Wiele pozytywnych recenzji również to podkreśla doskonałe funkcje, doskonałe prędkości i wyjątkowa obsługa klienta jako powody, aby wybrać tę VPN.

Założony w 2009 roku ExpressVPN ma siedzibę na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych, co stawia go poza jurysdykcją krajów Five-Eyes. Jeśli chcesz wypróbować ExpressVPN bez ryzyka, jest 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy dla wszystkich subskrypcji.

ExpressVPN może odblokować:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN i BBC iPlayer.

Obsługuje torrentowanie:

 • Tak, wszystkie serwery obsługują aktywność P2P.

ExpressVPN działa na tych urządzeniach:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome i Firefox. Oferuje także aplikację do użytku z niektórymi routerami.

Obejrzyj teraz za pomocą ExpressVPN!

4. PrivateVPN

urządzenia privatevpn

 • 100 serwerów w 56 krajach, w tym 10 lokalizacji serwerów w USA
 • 2048-bitowe szyfrowanie za pomocą protokołów PPTP, IPSec, IKEv2, L2PT i OpenVPN
 • Stałe prędkości z nieograniczoną przepustowością i pobieraniem
 • Zarejestrowany w Szwecji z surową polityką zakazu logowania

PrivateVPN zapewnia szybką, nieprzerwaną usługę ze stabilnymi połączeniami. Dostawca ze Szwecji jest najlepszym wyborem ze względu na swój zobowiązanie do bezpieczeństwa i prywatności, a także jego ogólne cechy i użyteczność.

Pomimo posiadania znacznie mniejszej sieci niż nasza pierwsza trójka, PrivateVPN odblokowuje Netflix bezbłędnie. Wypróbuj PrivateVPN 7-dniowy bezpłatny okres próbny lub skorzystaj z 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy.

PrivateVPN może odblokować:

 • Netflix, Hulu, HBO, Hotstar, Amazon Prime Video i BBC iPlayer.

Obsługuje torrentowanie:

 • Tak, wszystkie serwery obsługują aktywność P2P; lista zoptymalizowanych serwerów P2P dostępnych za pośrednictwem aplikacji.

PrivateVPN działa na tych urządzeniach:

 • Windows, macOS, Android i iOS.

Obejrzyj teraz w PrivateVPN!

5. IPVanish

Urządzenia ipVanish

 • Ponad 1000 serwerów w 60 krajach, w tym ponad 500 w USA
 • 256-bitowe szyfrowanie AES i Internetowy serwer proxy SOCKS5
 • Protokoły IKEv2, L2TP / IPSec i OpenVPN
 • Ochrona przed wyciekiem DNS, automatyczny przełącznik zabijania i zasady braku logowania
 • Nieograniczony ruch i przepustowość, a także nieograniczone przełączanie serwerów

IPVanish oferuje menu konfiguracji, które pozwala łatwo zmieniaj protokoły połączeń. Intuicyjne aplikacje i dedykowane podejście do prywatności i bezpieczeństwa to cechy wyróżniające tę usługę dla wielu zadowolonych użytkowników.

Te same aplikacje tworzą znajdowanie i łączenie się z serwerem w USA tak proste, jak kilka kliknięć. Aby przetestować IPVanish, możesz kupić subskrypcję, a następnie zwrócić ją za pomocą 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

IPVanish może odblokować:

 •  Netflix, BBC iPlayer.

Obsługuje torrentowanie:

 • tak.

IPVanish działa na tych urządzeniach: 

 • Windows, macOS, iOS, Android, FireTV, Windows Phone, Linux, Chromebook, Routery.

Obejrzyj z IPVanish Now!

streszczenie

Jeśli czekałeś zbyt wiele długich miesięcy, aby poznać los dynastii, którą kontroluje teraz Claire Underwood, musisz być w stanie oglądaj nowy sezon House of Cards z dowolnego miejsca na świecie.

Oprócz zapewniania nieograniczonego dostępu do House of Cards Season 6, the właściwa sieć VPN otwiera nowy, bezpieczniejszy i bezpieczniejszy świat online dla Ciebie. Aby dowiedzieć się więcej o wszystkich zaletach VPN, przeczytaj nasz obszerny przewodnik po VPN dla początkujących.

A jeśli chcesz poznać inne świetne opcje VPN dotyczące dostępu do Netflix lub dowolnego innego celu, nasze 10 najlepszych recenzji VPN zapewni wszystkie potrzebne informacje.

Wypróbuj NordVPN już dziś bez ryzyka!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me