Jak uzyskać dostęp do Bing z Chin w 2020 r. – Szybki i bezpieczny hack


Wyszukiwarka Bing jest jedną z ostatnie wstrzymania z zachodniego Internetu jest to ogólnie dostępne w Chinach. Bing nigdy nie zbliżył się do popularności Google w USA, ale ma niewielką pozycję w Chinach. Microsoft wybrał są zgodne z chińskimi przepisami dotyczącymi cenzury utrzymać swoją obecność na rynku chińskim.

Jednak w styczniu 2019 r, Bing doświadczył awarii w Chinach co spowodowało, że wielu użytkowników wpadło w panikę. Pojawiły się obawy, że Bing dołączył do listy zabronionych witryn, mimo że wrócił do służby następnego dnia.

Zamiast martwić się o utratę ostatniej więzi z zachodnimi mediami w Chinach, jest prosta poprawka dla użytkowników starając się zapewnić, że zawsze będą mogli uzyskać dostęp do Bing. ZA VPN pomoże ci ominąć surową cenzurę jednocześnie zwiększając bezpieczeństwo połączenia.

Nie wszystkie sieci VPN mogą ominąć Great Firewall of China, ale NordVPN spełnia to zadanie.

Krótki przewodnik: Jak uzyskać dostęp do Google z Chin

  1. Wybierz VPN, który działa w Chinach. Polecamy NordVPN
  2. Pobierz i zainstaluj VPN PRZED podróżą do Chin
  3. Połącz się z obcym serwerem zanim zaczniesz przeglądać
  4. Otwórz Bing i szukaj swobodnie

Dlaczego potrzebujesz VPN, aby uzyskać dostęp do Bing w Chinach

W przeciwieństwie do Google Chiny niekoniecznie blokują Bing użytkownikom w tym kraju. To nie zapobiega czasami blokowaniu witryny. Microsoft nie potwierdził, co spowodowało awarię, ale pomimo powrotu usługi następnego dnia wielu użytkowników było co zrozumiałe zaniepokojonych.

Dobra sieć VPN może zapewnić, że dostęp do bezpłatnego i nieograniczonego Internetu pozostanie otwarty, nawet jeśli Chiny zdecydują się ponownie zablokować Bing w przyszłości. Robią to, pozwalając ci połączyć się z serwerem w obcym kraju. Ta akcja będzie zamaskuj swój adres IP, ukrywanie swojej prawdziwej lokalizacji przed dostawcą usług internetowych (ISP).

Gdy przekierujesz swój ruch przez VPN, tak też będzie szyfruj swoje dane gdy porusza się przez bezpieczny kanał między urządzeniem a serwerem VPN. W ten sposób Ty też chroniony przed hakerami i inwigilacją rządu. 

Dlaczego więc nie możesz użyć VPN do odblokowania stron internetowych w Chinach? Gdy rząd chiński zwiększył liczbę czarnych list internetowych, zaczęło się targetowanie VPN oprócz zachodnich witryn, takich jak Facebook, YouTube i Whatsapp. Istnieje kilka metod stosowanych przez Chiny, aby uniemożliwić użytkownikom dostęp do sieci VPN. Śledzą i blokują znane adresy IP lub używają głęboka kontrola pakietów.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Wielkiej zaporze ogniowej w Chinach, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po najlepszych sieciach VPN dla Chin, które faktycznie działają.

NordVPN to jedna z najlepszych opcji do zwiększ swoje bezpieczeństwo i ominąć Great Firewall. Aby obejść chińskie bloki, usługa korzysta z zaciemnionych serwerów, które są specjalnie skonfigurowane do poruszania się po ograniczonym Internecie. Nawet jeśli, MUSISZ pobrać NordVPN przed przyjazdem w Chinach.

Teraz podamy Ci przewodnik krok po kroku dotyczący korzystania z NordVPN w Chinach.

Jak korzystać z VPN w Chinach

1. Pobierz i zainstaluj NordVPN na swoim urządzeniu. Gdy znajdziesz się w Chinach, otwórz aplikację i spójrz na swoje serwery specjalne.

Jak uzyskać dostęp do Bing z Chin w 2020 r. - Szybki i bezpieczny hack

2. Przejdź do Ustawień w lewym górnym rogu. Po lewej stronie ekranu pojawi się lista zawierająca opcję Zaawansowane. Spowoduje to otwarcie opcji włączenia Zaciemnione serwery. Kliknij przełącznik, aby je włączyć. Po aktywacji zmieni kolor na niebieski.

Jak uzyskać dostęp do Bing z Chin w 2020 r. - Szybki i bezpieczny hack

3). Wróć do strony Serwery. Teraz zobaczysz zaciemnione serwery na liście w obszarze Serwery specjalne. Najprawdopodobniej uzyskasz optymalną obsługę, jeśli wybierzesz serwer bliżej Chin. Singapur lub Hongkong to dobre opcje, ale każdy zagraniczny serwer odblokuje witryny z czarnej listy.

Jak uzyskać dostęp do Bing z Chin w 2020 r. - Szybki i bezpieczny hack

Jeśli chcesz powrócić do zwykłych serwerów w późniejszym czasie, możesz łatwo wyłączyć zaciemnione serwery, wracając do ustawień zaawansowanych.

streszczenie

Bing może być jedna z niewielu zachodnich witryn internetowych, która jest nadal dozwolona przez chiński rząd, ale, jak widzieliśmy w styczniu, może się to zmienić w dowolnym momencie. Do miej otwarty dostęp Aby dodatkowo chronić połączenie, warto korzystać z VPN za każdym razem, gdy surfujesz po Internecie w Chinach.

Nie każda sieć VPN działa w Chinach, ale NordVPN używa zaciemnionych serwerów do obejścia bloków VPN, które rząd wprowadził. Jednak żadna usługa nie jest w 100% niezawodna. Jeśli masz problemy z korzystaniem z Internetu z NordVPN w Chinach, ich obsługa klienta pomoże ci się połączyć.

VPN może zabezpieczyć twoje połączenie bezpłatny i łatwy dostęp do Internetu, nawet w Chinach.

Dalsza lektura

Oto pełna lista stron internetowych, które są blokowane przez Great Firewall of China. Możesz także użyć naszego narzędzia, aby sprawdzić, czy strona jest dostępna w Chinach.

Aby uzyskać więcej specjalnych ofert na NordVPN, sprawdź nasze ekskluzywne kody kuponów.

Aby dowiedzieć się więcej o sieciach VPN i dlaczego należy zawsze z nich korzystać, napisaliśmy obszerny przewodnik po sieciach VPN dla początkujących.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me