Jak uzyskać dostęp do Google z Chin w 2020 r. – Szybki i bezpieczny hack


Google jest jednym z wiele zachodnich witryn zostało zablokowanych przez rząd chiński. Nie oznacza to jednak, że nie można uzyskać dostępu z poziomu Republiki Ludowej.

Chiński rząd ma napiętą historię z Google, który zamknął chińską wyszukiwarkę w 2010 roku. Chociaż dostępnych jest wiele lokalnych opcji, zazwyczaj nie zwróci wyników wyszukiwania z krajów zachodnich. Jeśli podróżujesz do Chin, utrzymanie dostępu do tych witryn jest niezbędne.

Istnieje prosty sposób na obejście zakazu Google z granic Chin. Korzystanie z dobrej usługi VPN pozwoli ominąć cenzurę rządową, a jednocześnie ochroni Twoją aktywność przed inwigilacją. jednak, nie wszystkie sieci VPN mogą ominąć Wielką Zaporę Chin. Nasz najlepszy wybór VPN, który faktycznie działa w Chinach, to NordVPN. 

Krótki przewodnik: Jak uzyskać dostęp do Google z Chin

  1. Wybierz VPN, który działa w Chinach. Polecamy NordVPN
  2. Pobierz i zainstaluj VPN PRZED podróżą do Chin
  3. Połącz się z obcym serwerem przed rozpoczęciem jakiejkolwiek działalności internetowej w Chinach
  4. Otwórz Google i szukaj swobodnie

Dlaczego potrzebujesz VPN, aby uzyskać dostęp do Google w Chinach

Internet stoi w obliczu silnej cenzury ze strony chińskiego rządu. Lista stron internetowych, które blokują, obejmuje prawie wszystkie usługi pod parasolem Google. Aby ominąć zaporę ogniową, musisz połączyć się z obcym serwerem.

VPN najpierw zaszyfruje twoje dane, tworząc bezpieczny kanał, przez który będzie mógł się przemieszczać. To oba chroni twoją działalność przed hakerami i ukrywa ją przed rządową inwigilacją. Twoje zaszyfrowane dane są następnie kierowane na serwer prowadzony przez usługę VPN, a nie przez dostawcę usług internetowych. Dostawcy usług internetowych muszą przestrzegać ograniczeń rządowych, ale zagraniczne sieci VPN nie podlegają tej samej parasolce.

W ten sposób VPN może zamaskuj swoją prawdziwą lokalizację IP, który umożliwia dostęp nawet do cenzurowanych stron takich jak Google.

Jednak wraz ze wzrostem cenzury internetowej chińskiego rządu zaczęły również działać na rzecz zakazu VPN. Znane protokoły szyfrowania VPN są zakazane przez Great Firewall, co czyni te usługi nieefektywnymi. Chiny odkrywają również VPN poprzez głęboka kontrola pakietów.

Zebraliśmy listę najlepszych VPN dla Chin, aby pomóc Ci dowiedzieć się, które VPN nadal działają.

NordVPN omija ten zakaz, oferując zaciemnione serwery, które są specjalnie skonfigurowane, aby pomóc użytkownikom łączyć się z obszarów o bardzo ograniczonym dostępie. Należy to zauważyć MUSISZ pobrać swoją VPN, zanim przejdziesz dalejl, ponieważ ich strony internetowe są zablokowane w Chinach.

Teraz pokażemy Ci, jak krok po kroku połączyć się z NordVPN z Chin.

Jak korzystać z VPN dla Google w Chinach

1. Otwórz aplikację NordVPN na swoim urządzeniu. Poszukaj serwerów specjalnych. Są to ważne przy łączeniu się w Chinach.

Jak uzyskać dostęp do Google z Chin w 2020 r. - Szybki i bezpieczny hack

2. Przejdź do Ustawień zaawansowanych. Możesz to znaleźć, klikając Ustawienia w lewym górnym rogu. Po lewej stronie ekranu znajdziesz opcje zaawansowane. Włączać Zaciemnione serwery. Przełącznik zmieni kolor na niebieski, gdy jest włączony.

Jak uzyskać dostęp do Google z Chin w 2020 r. - Szybki i bezpieczny hack

3. Wróć do ekranu Serwery. Z boku możesz teraz wybierać kraje z zaciemnionymi serwerami. Dla najszybszych prędkości, zalecamy wybór serwera, który jest geograficznie zbliżony do Chin, takich jak Hongkong czy Singapur.

Jak uzyskać dostęp do Google z Chin w 2020 r. - Szybki i bezpieczny hack

Jeśli chcesz połączyć się z jednym ze zwykłych serwerów poza Chinami, możesz łatwo wyłączyć przycisk Obfuscated Servers. Wystarczy wrócić do ustawień zaawansowanych i kliknąć „wyłącz”.

streszczenie

Dostęp do Internetu bez ograniczeń w Chinach nie jest najłatwiejszym zadaniem. Jednak dobra sieć VPN może pomóc ci uzyskać dostęp do zachodnich stron internetowych na których polegasz z dnia na dzień. Na przykład NordVPN oferuje użytkownikom Zaciemnione serwery, aby ominąć surowe chińskie bloki VPN.

Chociaż technologia ta sprawia, że ​​usługa VPN jest bardziej dostępna, wysiłek, jaki Chiny wkładają w blokowanie VPN, może czasem utrudnić połączenie. Może się zdarzyć, że masz problemy z dostępem do cenzurowanych witryn w Chinach nawet przy zaciemnionym serwerze. W tym przypadku NordVPN jest doskonały Obsługa klienta 24/7 pomoże ci rozwiązać problem.

Nie musisz się martwić o poruszanie się po ograniczonym i monitorowanym Internecie, dopóki jesteś w Republice Ludowej.

Dalsza lektura

Sprawdź naszą pełną listę stron zablokowanych przez Great Firewall of China.

Możesz też wpisać tutaj stronę internetową, aby sprawdzić, czy jest zablokowana w Chinach.

Napisaliśmy również przewodniki, które pomogą Ci uzyskać dostęp do Gmaila i YouTube.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me