Jak uzyskać izraelski adres IP z dowolnego miejsca w 2020 r. [+ WIDEO]


Jeśli chcesz aby oglądać Mako lub Keshet spoza Izraela, musisz zmienić swój adres IP aby uzyskać pełny dostęp.

Niektóre witryny i usługi online są zastrzeżone dla użytkowników w Izraelu. Problem nie ogranicza się również do stron streamingowych i sieci telewizyjnych. Ty też możesz mieć problemy z dostępem do stron z wiadomościami lub za pomocą wasze izraelskie konta bankowe.

Twój adres IP to podpis cyfrowy, który informuje strony internetowe, gdzie jesteś. Za pomocą VPN możesz szybko i bezpiecznie przejść na izraelski adres IP. Czytaj dalej, pokażemy Ci, jak to zrobić.

Krótki przewodnik: Jak uzyskać adres IP Izraela za pomocą VPN

 1. Wybierz VPN z serwerami w Izraelu. ExpressVPNjest naszym wyborem nr 1 dla izraelskiego adresu IP i szybkich połączeń.
 2. Pobierz aplikację VPN i zainstaluj ją na komputerze, tablecie lub telefonie.
 3. Uruchom oprogramowanie i połącz się z serwerem w Izraelu.
 4. Sprawdź swój nowy adres IP za pomocą naszego specjalnego narzędzia.

Spis treści

 • Jak VPN może uzyskać izraelski adres IP
 • Co jeszcze może zrobić Top VPN? Odblokuj US Netflix i Hulu z dowolnego miejsca
 • Jak wybrać najlepszą VPN dla siebie - funkcje, których należy szukać
 • Najlepsze VPN do uzyskania adresu IP z Izraela

W jaki sposób VPN może uzyskać Izraelski adres IP

VPN łączy Cię z prywatnym serwerem, kierując cały ruch przez ten serwer przed wysłaniem go do stron internetowych. Dzięki najlepszej sieci VPN wszystkie dane przesyłane między urządzeniem a serwerem VPN są silnie szyfrowane, co czyni je nieczytelne dla każdego, kto próbuje cię wyśledzić.

Ten proces daje również nowy adres IP odzwierciedlający lokalizację serwera, nie twoja rzeczywista lokalizacja. Po prostu połącz się z serwerem w Izraelu, a cała Twoja aktywność internetowa będzie wyglądać, jakby pochodziła z izraelskiego adresu IP.

VPN zapewnia również bezpieczeństwo & Pozwala przesyłać strumieniowo prawie wszystko

Twój nowy adres IP w Izraelu pozwoli Ci oglądać Mako lub Keshet bez ograniczeń, gdy jesteś poza krajem. Możesz także ćwiczyć swój hebrajski, obserwuj wydarzenia na Bliskim Wschodzie z izraelskiej perspektywy, i potajemnie badać regionalne możliwości biznesowe.

Najlepsze sieci VPN pozwalają również odblokowywać i przesyłać strumieniowo niemal każdą zawartość ograniczoną geograficznie, łącząc się z serwerami w USA, Wielkiej Brytanii i na całym świecie. To znaczy, że możesz oglądać US Netflix, Hulu lub BBC iPlayer skądkolwiek.

Zaawansowane sieci VPN oferują również zaawansowane środki bezpieczeństwa, takie jak wyłącznik awaryjny i ochrona przed wyciekiem. Te funkcje powstrzymaj swój prawdziwy adres IP przed ujawnieniem, nawet jeśli coś pójdzie nie tak w sieci serwerów.

Internet jest pełen ludzi, którzy chcą cię szpiegować, w tym firm reklamowych, rządów i dostawcy usług internetowych (ISP). Najwyżej oceniane VPN uniemożliwiają dostęp do wszystkich usług internetowych ukryj swoją tożsamość, jeśli torrent.

Proxy i bezpłatne usługi VPN oferują także przełączanie adresów IP, ale nie zalecamy ich, ponieważ mają wiele znanych problemów z bezpieczeństwem. Na przykład często bezpłatne usługi wyświetlać reklamy, a nawet sprzedawać dane użytkowników stronom trzecim. Wiele z nich jest również blokowanych przez usługi przesyłania strumieniowego.

Aby upewnić się, że Twój izraelski adres IP faktycznie zapewnia ci potrzebny dostęp, wybierz VPN z kluczowymi funkcjami wymienionymi poniżej.

Czego szukać w sieci VPN

 • Wysokie prędkości: Aby zapewnić płynne przesyłanie strumieniowe, szukaj szybkich serwerów i nieograniczonej przepustowości.
 • Wiele opcji lokalizacji: Jeśli chcesz odblokować treści międzynarodowe, poszukaj VPN, które oferują dużą sieć serwerów z lokalizacjami na całym świecie.
 • Silne szyfrowanie: Aby uniemożliwić modułom śledzącym pobieranie danych, potrzebujesz szyfrowania AES i bezpiecznych protokołów tunelowania, takich jak OpenVPN i IKEv2.
 • Aplikacje przyjazne dla użytkownika: Zaawansowani dostawcy VPN oferują natywne aplikacje dla wszystkich głównych platform, które są łatwe w nawigacji.
 • Serwery w Izraelu: Potrzebny będzie co najmniej jeden serwer w Izraelu, aby uzyskać izraelski adres IP.

Najlepsze VPN do uzyskania Izraelskiego adresu IP

1. ExpressVPN

Ogólna ocena: 4.9 - Najszybsza sieć VPN, którą przetestowaliśmy w Izraelu

Korzyści ExpressVPN

Nie przegap: uzyskaj 49% zniżki na numer 1 VPN & wypróbuj przez 30 dni bez ryzyka

ExpressVPN, światowy lider w dziedzinie ochrony prywatności w Internecie, jest podziwiany przez użytkowników doskonałe możliwości odblokowania i błyskawica prędkości. Te dwie cechy sprawiają, że jest to doskonały wybór do przesyłania strumieniowego i pobierania.

ExpressVPN wykorzystuje wojskowe szyfrowanie AES, 256-CBC, a także wbudowany przełącznik zabijania i zabezpieczenia przed wyciekiem przez cały czas utrzymuj swoją lokalizację w ukryciu. Posiada 3000 serwerów w ponad 90 krajach na całym świecie, w tym kilka serwery i adresy IP w Izraelu.

Jeśli jesteś nowym subskrybentem, możesz wypróbować usługę w ramach 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy bez zadawania pytań.

Potrzebujesz więcej informacji? Oto nasza szczegółowa recenzja ExpressVPN od ekspertów.

ExpressVPN może odblokować:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN i BBC iPlayer.

Obsługuje torrentowanie:

 • Tak, wszystkie serwery obsługują aktywność P2P.

ExpressVPN działa na tych urządzeniach:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome i Firefox. Oferuje także aplikację do użytku z niektórymi routerami.

Uzyskaj ExpressVPN teraz!

2. NordVPN

Ogólna ocena: 4.9 - Nasza ogólna nr 1 VPN

Urządzenia NordVPN

OFERTA SPECJALNA: POBIERZ SWOJĄ 70% ZNIŻKĘ, aby uzyskać adres IP Izraela dzięki NordVPN TERAZ!

NordVPN oferuje ponad 5000 serwerów w 62 krajach na całym świecie. Wszystko 9 serwery w Izraelu są skonfigurowane do obsługi aktywności P2P, więc są idealny do torrentowania jak również streaming.

Aplikacje wieloplatformowe umożliwiają zmianę lokalizacji w dowolnym momencie automatycznie wybiera najlepszy serwer i ustawienia dla twojego celu. Uwielbiamy przyjazny dla użytkownika interfejs mapy, aby uzyskać adres IP w dowolnym kraju z serwerem NordVPN za pomocą jednego kliknięcia.

NordVPN oferuje zaawansowane zabezpieczenia, takie jak silne szyfrowanie, Onion przez VPN, DoubleVPN (łańcuch szyfrowania z wieloma przeskokami), wyłącznik awaryjny i niezawodna ochrona przed wyciekiem.

Aby dowiedzieć się więcej, możesz sprawdzić opinie użytkowników tutaj lub wypróbować NordVPN za pomocą 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy.

Potrzebujesz więcej informacji? Oto nasza szczegółowa recenzja ekspertów NordVPN.

NordVPN może odblokować:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video i Sling TV.

Obsługuje torrentowanie:

 • Tak, dostępne są specjalne serwery P2P.

NordVPN działa na tych urządzeniach:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome i Firefox. Jest również kompatybilny z routerami.

Uzyskaj NordVPN teraz!

3. CyberGhost

Ogólna ocena: 4.8 - Wstępnie skonfigurowany interfejs do natychmiastowego przesyłania strumieniowego

cyberhost wiele urządzeń

TYLKO przez ograniczony czas - Zyskaj 73% ZNIŻKI na CyberGhost teraz

Jeden z premia o najlepszej wartości VPN dostępne na rynku, CyberGhost kryje mnóstwo zaawansowanych funkcji za prostym, wizualnym interfejsem. To ma 8 serwerów w Izraelu z ogólnoświatowej sieci ponad 3000.

Oferty CyberGhost wstępnie skonfigurowane profile torrentowania i przesyłania strumieniowego które automatycznie wybierają najlepsze serwery dla Ciebie. Sieć nie tworzy ani nie prowadzi dzienników użytkowników i wykorzystuje szyfrowanie AES klasy wojskowej. Wszystkie aplikacje mają wbudowane blokowanie reklam i złośliwego oprogramowania.

Jedna subskrypcja będzie chronić do 7 urządzeń jednocześnie, a nowi użytkownicy mogą skorzystać z 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Potrzebujesz więcej informacji? Oto nasza szczegółowa opinia eksperta na temat CyberGhost.

CyberGhost może odblokować:

 • Dedykowany profil przesyłania strumieniowego z serwerami zoptymalizowanymi dla: Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN i innych.

Obsługuje torrentowanie:

 • Tak; profil dedykowany pokazuje kraje i liczbę użytkowników.

CyberGhost działa na tych urządzeniach:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux i Chrome.

Uzyskaj CyberGhost teraz!

4. SaferVPN

Ogólna ocena: 4.5 - Najbardziej przejrzysty dostawca adresów IP Izraela

safervpn-devices

SaferVPN jest z siedzibą w Israel, z siedzibą w Tel Awiwie, którą faktycznie odwiedziliśmy. Dostawca nie rejestruje żadnych danych użytkownika i używa silnego szyfrowania AES w sieci. Uwielbiamy stronę LinkedIn SaferVPN, która pokazuje dokładnie, kto stoi za twoją siecią VPN.

SaferVPN nie oferuje największej sieci serwerów na świecie, ale oczywiście zapewnia różnorodność Adresy IP w Isarel, a także w 35 innych krajach. Aplikacje wieloplatformowe zawierają przełącznik zabijania i umożliwiają nieograniczone przełączanie serwerów, co uwielbiają użytkownicy międzynarodowi.

Jeśli głównym powodem korzystania z VPN jest uzyskanie nieograniczonego dostępu do treści w Izraelu, warto poświęcić chwilę na sprawdzenie SaferVPN. Będziesz miał 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy dla nowych użytkowników chroniąc cię.

Chcesz wiedzieć więcej o SaferVPN? Przeczytaj naszą recenzję eksperta, aby uzyskać więcej informacji. 

SaferVPN może odblokować:

 • HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, BBC iPlayer i inne.

Obsługuje torrentowanie:

 • tak.

SaferVPN działa na tych urządzeniach:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Linux, Chrome, Firefox i routery.

Uzyskaj teraz SaferVPN!

Dalsza lektura

Uzyskaj najlepszą ofertę na VPN dzięki tym kodom rabatowym

Najlepsze sieci VPN dla Izraela - najszybsze i najbezpieczniejsze

Najlepsze sieci VPN z Izraela, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo w Internecie

Wszystko, co musisz wiedzieć o sieciach VPN - nasz najlepszy przewodnik

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me