Jak zainstalować Netflix na Kodi – faktycznie działa w 2020 roku

Oglądanie Netflix na Kodi może być wyzwaniem - zwłaszcza, że ​​link do repozytorium alelec, w którym dodatek można było znaleźć w przeszłości, już nie działa. Na szczęście nie potrzebujesz tego linku uzyskaj dostęp do Netflix w najnowszej wersji Kodi.

Podczas gdy Kodi 18 Leia jest wciąż w fazie testów beta - co oznacza, że ​​może być niestabilny - zapewnia bezproblemowy dostęp do Netflix i proste obejście za uszkodzony link do repozytorium.

W tym artykule przeprowadzimy Cię przez jak dodać Netflix do Kodi 18 Leia i wyjaśnij dlaczego w tym celu należy użyć sieci VPN.

Krótki przewodnik: Jak zainstalować Netflix na Kodi 18 Leia

 1. Zainstaluj wysokiej jakości VPN z serwerami w USA i uzyskaj połączenie. Polecamy NordVPNdla tego.
 2. Zaktualizuj Kodi do wersji 18, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.
 3. Pobierz plik zip wtyczki Netflix.
 4. Otwórz Kodi i zainstaluj plik zip.
 5. Zaloguj się do Netflix i ciesz się!

Zacznij oglądać teraz!

Dlaczego potrzebujesz VPN i na co zwrócić uwagę?

Możliwe jest zintegrowanie Netflix z Kodi 18 Leia bez VPN. Takie postępowanie oznacza jednak, że masz dostęp do Netflix tylko ze swojego regionu; co oznacza, że ​​potencjalnie brakuje Ci najnowszych wersji i innych treści, które mogą nie być dostępne w twoim regionie z powodu ograniczeń licencyjnych. Dostęp do Kodi i Netflix również bez VPN naraża twoje połączenie na ryzyko hakerów, wirusów, złośliwego oprogramowania i nadzoru.

jednak, nie wszystkie VPN mogą ominąć uparte bloki VPN, które Netflix ma na swoim miejscu. Z tych, które potrafią, niewielu może stworzyć szybkie, bezpieczne połączenie, które jest potrzebne do pomyślnego zakończenia dostęp do Netflix w dowolnym regionie. Aby to osiągnąć, potrzebujesz sieci VPN, która ma następujące funkcje:

 • Możliwość obejścia bloków VPN
 • Serwery w regionie Netflix, do których chcesz uzyskać dostęp - serwery w USA są koniecznością, jeśli chcesz otrzymywać najnowsze programy i wydania
 • Duże prędkości w celu zmniejszenia ryzyka buforowania i długie oczekiwania na połączenia
 • Doskonałe bezpieczeństwo, w tym szyfrowanie AES i zasady braku logowania
 • Dostępne usługi dla klientów - na wypadek, gdybyś potrzebował pomocy z dowolnym aspektem swojej sieci VPN

Jeśli szukasz sieci VPN, która oferuje wszystko to i więcej, nie przegap naszej listy Najlepsze sieci VPN do przesyłania strumieniowego Kodi.

Jak zainstalować Netflix na Kodi: Przewodnik krok po kroku

Najnowsza wersja Kodi jest obecnie w fazie testów beta. Kodi 18 Leia oferuje szereg nowych funkcji, w tym dedykowaną 64-bitową wersję dla systemu Windows i inteligentne listy odtwarzania dla systemu Android.

Oczywiście, ponieważ Kodi 18 wciąż jest w fazie beta, istnieje możliwość sporadycznych błędów, aktualizacji i zmian. Więc, po co pobierać wersję 18?

Jeśli używasz wersji 17 ze zintegrowanym i działającym Netflixem, nie musisz tego robić, chyba że chcesz być na czele testów nowego produktu. jednak, jeśli jesteś nowym użytkownikiem Kodi lub nie dodałeś jeszcze Netflix do swojej wersji Kodi, wtedy obraz jest zupełnie inny.

Integracja Netflix z Kodi 17 jako dodatek wymaga dostępu do repozytorium alelec. Niestety link do tego repozytorium już nie działa - pozostawiając użytkownikom brak możliwości uzyskania dostępu do dodatku. Jednak w wersji 18, istnieje obejście umożliwiające dostęp do potrzebnych plików zip.

Krok 1: Zainstaluj wysokiej jakości VPN

Wybierz wysokiej jakości VPN który spełnia powyższe wymagania. Zarejestruj się, pobierz oprogramowanie na urządzenie, którego chcesz używać do oglądania Netflix za pośrednictwem Kodi, i połącz się z serwerem w USA. Polecamy NordVPN ze względu na jego szybkość, możliwość dostępu do Netflix oraz inne popularne usługi przesyłania strumieniowego i niezrównane bezpieczeństwo.

Krok 2: Pobierz Kodi 18 Leia

Jeśli jeszcze nie masz zainstalowanego Kodi, przejdź do strony Kodi, kliknij pobierz, a następnie system operacyjny lub urządzenie.

jak zainstalować Netflix na Kodi (1)

Na następnym ekranie kliknij kartę Pre-Release, kliknij ikonę odpowiedniego Instalatora dla twojego systemu operacyjnego i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

jak zainstalować Netflix na Kodi (2)

Jeśli masz już zainstalowany Kodi 17, wykonaj te same kroki, aby uaktualnić usługę do Kodi 18.

Krok 3. Pobierz plik zip wtyczki Netflix

Aby zintegrować Netflix z Kodi 18, nadal potrzebujesz plików wtyczek - możesz je pobrać tutaj. Po pobraniu plików zapisz je na urządzeniu i pamiętaj, gdzie je umieściłeś.

Krok 4. Otwórz Kodi i zainstaluj plik zip

Przed zainstalowaniem pliku zip, musisz wprowadzić kilka zmian w ustawieniach Kodi. Aby to zrobić, przejdź do lewego górnego rogu i kliknij Ustawienia. Przejdź do ustawień systemu - Tryb eksperta - Dodatki. Tam włącz „Nieznane źródła”. Umożliwia to instalowanie dodatków innych firm.

jak zainstalować Netflix na Kodi (3)

Następnie wróć do ekranu głównego, kliknij Dodatki, wybierz Moje dodatki, a następnie kliknij Strumień wejściowy odtwarzacza wideo. Przewiń w dół i włącz InputStream Adaptive i RTMP Input.

jak zainstalować Netflix na Kodi (4)

Teraz wróć do ekranu głównego, wybierz Dodatki i kliknij ikonę pola w lewym górnym rogu (jest to ikona instalatora pakietów). Kliknij „Zainstaluj z pliku zip”. Znajdź pobrany plik; powinien być wymieniony jako plugin.video.netflix-master.zip.

jak zainstalować Netflix na Kodi (5)

Po otrzymaniu powiadomienia o włączeniu dodatku wróć do ekranu głównego, kliknij Dodatki - Dodatki wideo - Netflix.

jak zainstalować Netflix na Kodi (6)

Krok 5. Zaloguj się do Netflix i ciesz się

Skorzystaj z istniejących danych logowania do zaloguj się do Netflix, usiądź, zrelaksuj się i ciesz się dostęp do wszystkich programów, które kochasz.

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej świetnych dodatków Kodi oraz jeszcze więcej filmów i programów telewizyjnych.

VPN jest jednak niezbędny do uzyskania dostępu do treści z ograniczeniami geograficznymi i usług przesyłania strumieniowego, może zrobić znacznie więcej niż otworzyć świat nowych możliwości przesyłania strumieniowego. Aby dowiedzieć się więcej o tym, co VPN może dla Ciebie zrobić, przeczytaj nasz Przewodnik po VPN. Jeśli chcesz przejrzeć więcej opcji VPN, to sprawdź nasze 5 najlepszych typów poniżej. Aby dowiedzieć się, jak uzyskać doskonałą sieć VPN za doskonałą cenę, nie przegap naszej oferty i kuponów.

Ranga Dostawca Nasz wynik Ocena użytkownika
Wybór redaktorów 5,0 / 5
Przeczytaj recenzję
Dowiedz się więcej Zaczynaj >> Odwiedź stronę
2) 4,9 / 5
Przeczytaj recenzję
Dowiedz się więcej Zaczynaj >> Odwiedź stronę
3) 4,8 / 5
Przeczytaj recenzję
Dowiedz się więcej Zaczynaj >> Odwiedź stronę
4 4,8 / 5
Przeczytaj recenzję
Dowiedz się więcej Zaczynaj >> Odwiedź stronę
5 4,7 / 5
Przeczytaj recenzję
Dowiedz się więcej Zaczynaj >> Odwiedź stronę

Może ci się spodobać również:

 • 5 najlepszych VPN dla Streaming Kodi - najszybszy & Najtańsze
 • Najlepsze sieci VPN dla Kodi (według konfiguracji i ceny)
 • 5 VPN gwarantuje pokonanie blokady VPN Netflix
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me