Jak získat IP adresu Bolívie odkudkoli v roce 2020 [+ VIDEO]

Sledování Bolivisón nebo tigo Sports může být mimo Bolívii velmi těžké. Pokud nemáte bolivijskou IP adresu, můžete vynechat nejnovější hru Club Bolívar nebo dokonce mít potíže s používáním vašeho účtu Banco Solidario.

Vyhledávače, streamingové weby a banky používají vaši IP adresu k nalezení vaší polohy. Pokud jste mimo Bolívii, weby mohou omezit váš přístup, proces zvaný geoblock.

Tajemství bezpečné a levné změny IP je virtuální privátní síť (VPN) se správnými funkcemi. Ukážeme vám, jak na to nastavit IP v Bolívii v několika jednoduchých krocích.

Stručný průvodce: Jak získat bolivijskou IP adresu pomocí VPN

 1. Vyberte VPN se servery v Bolívii. HMAje skvělá služba a jedna z mála prémiových sítí VPN s bolivijskými IP.
 2. Stáhněte si software VPN a nainstalujte ho do počítače / zařízení.
 3. Spusťte software a připojte se k serveru v Bolívii.
 4. Zkontrolujte svou novou IP adresu pomocí našeho speciálního nástroje.

Obsah

 • Jak vám VPN může dostat bolivijskou IP adresu
 • Co jiného pro vás může VPN udělat? Neomezené streamování & Bezpečné surfování
 • Co byste měli hledat v VPN?
 • Nejlepší VPN pro získání bolivijské IP adresy

Jak vám VPN může dostat bolivijskou IP adresu

VPN odkloní váš internetový provoz přes soukromý server provozováno poskytovatelem služeb. Prémiové VPN nabízejí servery v mnoha různých zemích a umožňují vám vybrat si z tisíců IP adres po celém světě.

Když používáte VPN pro připojení k serveru v Bolívii, weby přijímají vaše data z bolivijské IP adresy serveru. Dobré sítě VPN zakryjí vaši skutečnou polohu, takže vaše vlastní adresa IP nebude nikdy viditelná.

Stačí pár kliknutí obejít téměř jakýkoli geoblok omezující obsah na Bolívii. Premium VPN může udělat mnohem víc, než jen odemknout bolivijské weby.

VPN vás také udržuje v bezpečí & Umožňuje streamovat téměř cokoli

Nejlepší VPN používají end-to-end šifrování, aby vám poskytly naprostý klid. Vaše citlivá data nebudou odcizena, a váš internet činnost nelze vysledovat zpět k vám. Tato ochrana je rozhodující, pokud používáte veřejné sítě Wi-Fi nebo zveřejňujete příspěvky na bolívijských sociálních sítích.

Bolivijská vláda nedávno začala regulovat sociální média a hrozila potrestáním lidí, kteří otevřeně kritizují vůdce. S VPN můžete: anonymně používat bolivijské sociální sítě a posílejte zprávy svým blízkým bezpečně.

Vyzvěte své přátele a rodinu v Bolívii, aby také používali dobrou VPN. Bude to nejen chránit je před vládním dohledem, ale také otevírají zcela nový svět obsahu. Například mohou získat IP v USA sledujte Hulu nebo Amazon Prime.

S vaším Bolivia IP z top VPN můžete sledovat všechny své oblíbené pořady v Bolivia TV a získávat okamžitý přístup k skvělým filmům, jako je Averno. Můžete dokonce sledovat regionální zprávy v Quechua, Aymara nebo Guaraní se dozvědět o andské kultuře.

Volné VPN a proxy servery také mění vaši IP adresu, ale mnoho z nich se nemůže dostat přes nástroje pro screening VPN používané weby, jako je Netflix. Tak Pokud používáte bezplatný měnič IP, může vám být odepřen přístup k požadovanému obsahu i když máte IP v Bolívii.

Mnoho bezplatných služeb také používá slabé šifrování a nabízí pomalé a nestabilní připojení, které nebude fungovat pro streamování. Docela dost zdarma VPN dokonce sklízet a prodat data prohlížení.

Přečtěte si další tipy našich odborníků na nalezení sítě VPN, kterým můžete věřit, aby vaše data a zařízení byla vždy v bezpečí. S Nejlépe hodnocené VPN, dostanete také neomezené streamování obsahu z Bolívie a po celém světě.

Co hledat v VPN

 • Umístění bolivijského serveru: K získání adresy IP Bolívie potřebujete v Bolívii alespoň jeden server VPN.
 • Pokročilé zabezpečení: Funkce jako šifrování na vojenské úrovni, ochrana proti úniku a přepínač zabíjení vás chrání před hackery a internetovými špiony.
 • Spolehlivá podpora zákazníků: Vyberte si VPN s nepřetržitou podporou chatu a získejte odpovědi v okamžiku, kdy je potřebujete.
 • Vysokorychlostní servery: VPN, které poskytují rychlé servery, umožňují streamovat obsah bez přerušení nebo zpoždění.
 • Neomezené přepínání serveru: Nejlepší VPN umožňují přepínat mezi IP adresami v zemích po celém světě, což je skvělý způsob, jak se vyhnout cenzuře.

Nejlepší VPN pro získání IP adresy Bolívie

1. HMA

Celkové hodnocení: 4,6 z 5,0 - Nejlépe hodnocená VPN se servery v Bolívii! 

hidemyass zařízení

Nenechte si ujít: Ušetřete 75% na HMA dnes!

HMA nabízí největší síť všech sítí VPN servery ve více než 190 zemích, počítaje v to Bolívie. HMA poskytuje šifrování vojenské úrovně a přepínač zabíjení, který zajišťuje, že vaše činnost a identita vždy zůstává skrytá.

HMA je oblíbená u uživatelů po celém světě díky své jednoduchosti a rychlému a stabilnímu připojení. Stačí si vybrat předkonfigurovaný režim umístění připojte se k bolívijskému serveru kliknutím.

HMA nabízí servery věnované streamování a sdílení P2P, spolu s jedinečným režimem svobody, který máte blízcí v Bolívii mohou okamžitě použít k obcházení vládní cenzury.

Všechny nové plány přicházejí s 30denní záruka vrácení peněz, což vám dá spoustu času na vyzkoušení služby. A pokud potřebujete pomoc, zákaznická podpora je k dispozici prostřednictvím live chat 24/7.

Potřebujete více informací? Zde je naše podrobná odborná recenze HMA

Získejte HMA hned!

2. PureVPN

Celkové hodnocení: 4,1 z 5,0 - Zabezpečená VPN s obrovskou sítí

Zařízení PureVPN

SPECIÁLNÍ NABÍDKA: Ušetřete 88% na PureVPN TEĎ!

S více než 2 000 serverů ve 140 zemích, počítaje v to 6 v Bolívii, PureVPN vám nabízí spoustu možností pro bolivijskou IP. Díky velmi dobré rychlosti připojení a nedávnému vylepšení schopnosti odblokování je tato VPN a pevná volba pro streamování.

256bitové šifrování AES PureVPN a vestavěný přepínač zabíjení ukazují poskytovatele závazek k vašemu soukromí a anonymitě. Možnost zabezpečit až 5 zařízení současně v rámci jednoho předplatného z něj dělá skvělou službu pro rodiny.

Pokud potřebuješ přístup k bolivijskému obsahu ze zahraničí při současném připojení ke službám ve vaší místní oblasti, oceníte vzácnou funkci PureVPN pro rozdělení tunelů. Kdykoli budete potřebovat pomoc se službou, přátelská podpora živého chatu je na dosah.

PureVPN nabízí 31denní záruka vrácení peněz se všemi novými plány, takže si ji můžete před provedením konečného rozhodnutí vyzkoušet.

Potřebujete více informací? Zde je naše podrobná odborná recenze PureVPN.

Získejte nyní PureVPN!

Další čtení

Další informace o nejlepších VPN pro Bolívii - pro návštěvníky a obyvatele.

Ušetřete velkou část své VPN s nejlepšími nabídkami a kupony VPN, které jsou dnes k dispozici.

Zjistěte, proč potřebujete přepínač zabíjení VPN.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me