Jak zmienić region Amazon Prime Video w 2020 r. (W 3 sekundy)

Nie ma nic bardziej frustrującego niż oczekiwanie na datę premiery czegoś w Amazon Prime Video, tylko po to, aby dowiedzieć się, że nie jest on dostępny w twoim kraju.

Niezależnie od tego, czy mieszkasz w regionie, w którym nowy film nie jest dostępny, czy chcesz nadążyć za ulubionym programem podczas podróży, nie musisz dać się złapać na irytujące geobloki.

Wszystko, co musisz zrobić, to zmień swój region na Amazon Prime Video za pomocą VPN. Jest to szybkie, łatwe i oznacza, że ​​będziesz mógł oglądać, co tylko chcesz, gdziekolwiek chcesz, gdziekolwiek jesteś na świecie.

Jak zmienić lokalizację w Amazon Prime Video: Krótki przewodnik

  1. Wybierz VPN, który jest w stanie odblokować Amazon Prime Video. ExpressVPN jest naszą najlepszą rekomendacją.
  2. Subskrybuj i zainstaluj odpowiedniego klienta VPN dla swojego urządzenia.
  3. Połącz się z serwerem w odpowiednim kraju.
  4. Przejdź do Amazon Prime Video i przesyłaj strumieniowo wszystkie swoje nowe treści.

Odblokuj teraz Amazon Prime Video za pomocą ExpressVPN!

Dlaczego potrzebujesz VPN, aby oglądać wideo Amazon Prime?

Z różnych powodów, w tym praw autorskich i umów dystrybucyjnych dla poszczególnych krajów, Amazon Prime Video ogranicza geograficznie swoją zawartość.

Może to być denerwujące, jeśli mieszkasz w regionie, który ma opóźniony dostęp do treści lub, czasami, brak dostępu.

VPN może pomóc ci obejść ten problem odblokowanie Amazon Prime Video.

Sieci VPN działają według maskowanie twojego adresu IP i łączenie Cię z Amazonem przez jeden z ich prywatnych serwerów. Witryna przesyłania strumieniowego zamiast widzieć Twoją lokalizację, widzi lokalizację serwera VPN.

Zasadniczo powoduje to, że Amazon myśli, że logujesz się z kraju, w którym znajduje się serwer VPN. Będziesz wtedy uzyskaj dostęp do wszystkich treści Amazon Prime Video dostępnych w tym kraju.

Niestety większość głównych stron streamingowych zna tę technikę i teraz ją stosuje potężne oprogramowanie do wykrywania VPN. Jeśli Amazon Prime Video wykryje, że korzystasz z VPN, nadal nie możesz oglądać treści.

Kluczem jest wybór VPN, który jest w stanie omijając technologię anty-VPN Amazon Prime Video.

Jak korzystać z VPN, aby uzyskać dostęp do Amazon Prime Video

Korzystanie z VPN do odblokowywania regionalnych treści w Amazon Prime Video wydaje się skomplikowane, ale tak nie jest!

Od początku do końca możesz uzyskać dostęp do swoich ulubionych filmów i programów w kilka chwil, wykonując te proste czynności:

1. Wybierz odpowiednią VPN

Nie wszystkie usługi VPN są w stanie ominąć detektory VPN Amazon. Ważne jest, abyś ty wybierz VPN o wystarczającej mocy, aby uniknąć wykrycia.

Musisz także zwrócić uwagę na następujące funkcje:

  • Błyskawiczne prędkości aby uniknąć frustrującego buforowania lub opóźnień
  • Niezawodne połączenie więc nie musicie znosić przerw
  • Serwery w krajach, które mają dostęp do tego, co chcesz oglądać ominąć wszelkie ograniczenia geograficzne

Jeśli nie wiesz, jak wybrać, nasz przewodnik po najlepsze VPN dla Amazon Prime Video jest dobrym miejscem do rozpoczęcia.

Wszystkie nasze rekomendacje są zdolny do odblokowania Amazon Prime Video i dać ci płynne i niezawodne przesyłanie strumieniowe. Jak zobaczycie, ExpressVPN znajduje się na górze listy!

2. Subskrybuj i zainstaluj VPN

Kiedy zdecydujesz się na VPN, przejdź na swoją stronę internetową i zasubskrybuj.

VPN często oferują kilka różnych planów płatności więc upewnij się, że wybierzesz odpowiedni dla siebie. Czasami możesz też wypróbować VPN za darmo za pomocą gwarancja próbna lub zwrot pieniędzy, lub uzyskaj pieniądze z VPN dzięki kodowi transakcji lub kuponu.

Po skonfigurowaniu płatności musisz to zrobić Ściągnij i zainstaluj twoja aplikacja VPN. Wszystkie nasze zalecane VPN są kompatybilny z większością głównych urządzeń i platform, więc powinieneś być w stanie znaleźć aplikację bez względu na to, którego urządzenia używasz do przesyłania strumieniowego.

Jeśli napotkasz problemy, większość VPN oferuje instrukcje instalacji krok po kroku które są dostosowane do Twojego urządzenia lub platformy. Przewodniki konfiguracji ExpressVPN można znaleźć tutaj.

3. Połącz się z właściwym serwerem

Po otwarciu aplikacji VPN zobaczysz listę serwerów na całym świecie. Na przykład ExpressVPN ma Ponad 3000 serwerów w 94 krajach do wybrania z.

Jak zmienić region Amazon Prime Video w 2020 r. (W 3 sekundy)

Wybierz serwer w kraju, który ma dostęp do treści Amazon Prime Video, które chcesz oglądać.

Jak zmienić region Amazon Prime Video w 2020 r. (W 3 sekundy)

4. Przejdź do Amazon Prime Video i ciesz się!

Teraz, gdy zalogujesz się do Amazon Prime Video, zobaczysz to masz dostęp do wszystkich treści dostępnych w regionie serwera wybrałeś.

Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać to, co chcesz oglądać i cieszyć się!

Podsumowanie i dalsze czytanie

Poruszanie się po geoblokach Amazon Prime Video jest łatwe - o ile wybierzesz odpowiednią sieć VPN.

Pamiętaj, aby zwrócić uwagę na VPN zdolny do odblokowywania treści z ograniczeniami geograficznymi, ma błyskawiczne prędkości i a niezawodne połączenie, i ma serwery w odpowiednich lokalizacjach.

Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze, zapoznaj się z naszą listą najlepszych sieci VPN dla Amazon Prime Video. Możesz także spróbować przed zakupem, korzystając z naszego przewodnika po bezpłatnej wersji próbnej ExpressVPN.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat działania bloków VPN? Przeczytaj: Jak łatwo ominąć bloki VPN.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me