Japonya İçin En İyi 5 VPN – 2020’de Güvenlik, Akış ve Hızlar İçin


Japonya, vatandaşlarının% 92 internet penetrasyon oranı ile dünyanın teknolojik olarak en gelişmiş ülkelerinden biridir. Hemen hemen her şey ve küçük adadaki herkes web'e bağlı.

ne yazık ki, Japonya, telif hakkıyla korunan içeriklere uygulanan kısıtlamalarla hem çevrimiçi özgürlükten hem de gizlilikten yoksundur ayrıca Netflix, Hulu, HBO Go ve BBC iPlayer gibi çevrimiçi akış hizmetleri de dahil olmak üzere coğrafi olarak engellenen web sitelerine erişim. Japonya ayrıca daha fazla kaş ve gizlilik endişesi yaratan NSA ile de yakın işbirliği içinde çalışıyor.

Japonya'da yaşıyorsanız veya yakında oraya seyahat etmeyi planlıyorsanız, sırtınızı kapattığınızdan emin olun.. Bu engellerden kaçınmanın tek yolu güvenilir bir VPN kullanmaktır anonimlik, güvenlik ve Japonya'daki coğrafi olarak engellenen sitelere erişim sağlayan.

Japonya için En İyi VPN'lerin Hızlı Listesi

1. NordVPN - Güvenlik ve hız için en iyi paket, bu VPN ile yanlış gidemezsiniz.

2. ExpressVPN - Bu hızlı VPN, hızlı hız sağlarken sizi güvende tutacak.

3. CyberGhost - Yeni başlayanlar için bu VPN tam olarak ihtiyacınız olan şey.

4. IPVanish - En zorlu kısıtlamaları atlamak için mükemmel güvenlik ve şifrelemeye sahip bir VPN.

5. PrivateVPN - Bu sağlam VPN, Japonya da dahil olmak üzere istediğiniz yere bağlanmanıza yardımcı olacaktır..

Bu VPN'lerin neden Japonya için en iyisi olduğu hakkında daha fazla bilgi aşağıda.

Japonya için bir VPN'de nelere dikkat etmelisiniz?

Gizlilik, anonimlik ve güvenlik Japonya'daki en büyük endişemiz olduğundan. İyi bir VPN, hükümet kısıtlamalarından ve gözetiminden kaçınmanıza yardımcı olur anonim olduğunuz ve Japonya'daki daha fazla engellenmiş web sitesine erişmek için daha iyi bir fırsatınız olan IP adresinizi değiştirerek.

Japonya için herhangi bir VPN'de aranacak birkaç işaretçi:

 1.  Geniş bir sunucu ağı ABD, İngiltere ve elbette Japonya'daki sunucular gibi stratejik konumlardaki sunucularla. Bu, gerçek çevrimiçi kimliğinizi gizlemek için farklı konumlardan çok çeşitli paylaşılan IP adresinizin olmasını sağlamak içindir. ABD ve İngiltere'de sunuculara sahip olmak Netflix ve BBC iPlayer gibi coğrafi olarak engellenen içeriğe erişmenize yardımcı olur. Japonya'da bulunan sunucular, yüksek bağlantı hızını korurken gerçek IP adresinizi gizlemenize yardımcı olur (sunucu ne kadar yakınsa hız o kadar az gecikir). Bu özellik çevrimiçi gizliliğinizi korur ve eksiksiz çevrimiçi özgürlük sağlar.
 2. Emin olmalısınız Japonya, kullanıcıların çevrimiçi bilgilerini topladığı için VPN sağlayıcı, kullanıcılarının çevrimiçi etkinliklerinin kayıtlarını tutmaz, tarama geçmişi gibi, İSS’lerden. VPN sağlayıcısının katı bir günlük politikası yoksa, teslim edilecek hiçbir şey olmaz, bu nedenle çevrimiçi anonimlik.
 3. Diğer gizlilik özellikleri arasında internet öldürme anahtarı, DNS / IPv4 / IPv6 / WebRTC sızıntı koruması. Bu özellikler, bilgilerinizin hiçbir koşulda sızdırılmamasını sağlar. İster VPN bağlantısının düşmesi, ister dengesiz bağlantı veya başka bir sebep olsun.
 4. Çevrimiçi güvenliğinizi korumak için, VPN sağlayıcı yüksek düzeyde bir şifreleme kullanıyor yalnızca OpenVPN gibi gelişmiş güvenlik protokolleri aracılığıyla sağlanabilen ağını (en az 256 bit) korumak için. Bazı VPN'ler, NAT güvenlik duvarı ve doubleVPN gibi ek güvenlik özellikleri sunar. Bunlar kesinlikle kullanışlı olacak.

Şimdi neyi arayacağımız konusunda net bir fikrimiz olduğuna göre, orada binlerce VPN adı arasında arama yapmaktan zaman kazanmak için bu ölçütlere uyan en iyi VPN'leri filtreledik.

 Japonya için En İyi VPN'ler 

1. NordVPN

Çok yönlü kullanım için en iyisi

NordVPN cihazları

 • Çift VPN
 • Farklı amaçlar için optimize edilmiş sunucular
 • 33'ü Japonya'da olmak üzere 62 ülkede 5.100'den fazla sunucu
 • 30-gün para iade garantisi

Panamá merkezli NordVPN, Japonya için en iyi seçimlerimizden birini, çevrimiçi gizliliğinizi, özgürlüğünüzü ve güvenliğinizi korumada sayısız benzersiz özellik ve ciddiyet. ExpressVPN'i bütçeniz için biraz pahalı bulursanız, kesinlikle NordVPN bir sonraki en iyi seçenek olacaktır. Japonya'da kullanmak için gerekli tüm gereksinimleri karşılar. Bu, yaygın şekilde dağıtılmış bir sunucu ağını içerir. Sadece Japonya'da 33 sunucu. Ama bunun için bir şey söyleme, başkalarının söylediklerini oku.

NordVPN engellemeyi kaldırabilir:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video ve Sling TV.

Torrent'i destekler:

 • Evet, P2P özel sunucuları mevcut.

NordVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Yönlendiricilerle de uyumludur.

Teklifleri Görüntüle

2. ExpressVPN

Hız için En İyisi

ExpressVPN cihazları

 • Japonya'daki iki sunucu da dahil olmak üzere, 94 ülkede 148 şehirde sunucu işletiyor
 • Ağı korumak için kullanılan 256 bit şifreleme
 • Çoklu güvenlik protokolleri desteklenir (UDP / TCP, L2TP / IPSec, SSTP ve PPTP ile OpenVPN)
 • Sıfır bilgi DNS

İngiliz Virgin Adaları'ndaki konumu ile, ExpressVPN çevrimiçi gizliliğinizin ve özgürlüğünüzün tam olarak korunmasını garanti eder nerede olursanız olun. Sağlayıcı çalışır geniş bir küresel sunucu ağı, Japonya'daki sunucular dahil, ve bugün piyasada bulunan en yüksek çevrimiçi güvenlik önlemleri ve özelliklerini sunar. Bu nedenle, önde gelen isimlerden biri ve Japonya için kesinlikle tavsiye edilen bir seçenek.

ExpressVPN engelini kaldırabilir:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN ve BBC iPlayer.

Torrent'i destekler:

 • Evet, tüm sunucular P2P etkinliğini destekler.

ExpressVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Ayrıca belirli yönlendiricilerle kullanım için bir uygulama sunar.

Teklifleri Görüntüle

3. CyberGhost

Yeni başlayanlar için en iyisi

cyberghost çoklu cihazlar

 • Japonya'da 10 sunucu olmak üzere 90 ülkede 5700+ sunucu
 • Kayıt tutulmuyor
 • Tüm büyük platformlar için kurulumu ve kullanımı kolay yazılım
 • 7 adede kadar eşzamanlı bağlantı

CyberGhost VPN, Romanya'da 2011 yılında başlatılan bir sağlayıcıdır. Size tam bir çevrimiçi koruma sağlama yeteneğine sahiptir., dünyanın neresinde olursanız olun. Buna elbette Japonya'daki çevrimiçi ortamlar da dahildir. Japonya'daki gereksinimlerinizi karşılamak için farklı VPN hizmetleri arasında arama yaparken, CyberGhost her ihtiyacımızı karşıladı. Dünyanın dört bir yanına yayılmış bir sunucu ağından (Japonya'daki 10 sunucu dahil) çevrimiçi güvenlik, gizlilik ve özgürlük alanındaki en gelişmiş özelliklere kadar. Bunlar askeri sınıf şifreleme, DNS sızıntı koruması, öldürmek geçiş ve diğerleri. Neden böyle harika değerlendirmeleri var merak etmeyin.

CyberGhost engelini kaldırabilir:

 • Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN ve diğerleri için optimize edilmiş sunucularla özel akış profili.

Torrent'i destekler:

 • Evet; özel profil ülkeleri ve kullanıcı sayısını gösterir.

CyberGhost şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux ve Chrome.

Teklifleri Görüntüle

4. IPVanish

Gizlilik için en iyisi

Japonya İçin En İyi 5 VPN - 2020'de Güvenlik, Akış ve Hızlar İçin

 • Öldürme anahtarı
 • IPv6 sızıntı koruması
 • Japonya'da 6 sunucu da dahil olmak üzere 60+ ülkede 1000'den fazla sunucu
 • OpenVPN kapışması

IPVanish ABD merkezli olmasına rağmen, çok katı bir günlük yok politikası uygulayarak çevrimiçi gizliliğinizi korumaya çok hevesli. Bu, Japonya'da nasıl performans göstereceği hakkında çok net bir fikir verir.. IPVanish, çevrimiçi güvenlik ve özgürlük konusunda eşit derecede kararlı ve bunu en yeni özellikleri ve yetenekleri ile kanıtlamaktadır. Örneğin, IPVanish, Japonya'da bulunan 6 sunucu ve Doğu Asya'ya yayılmış diğer sunucular da dahil olmak üzere tüm küresel sunucu ağını korumak için 256 bit AES şifrelemesi kullanır. Bu şifreleme, TCP / UDP'li OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP ve IKEv2 dahil olmak üzere çoklu güvenlik protokolleri ile uygulanır..

IPVanish ile ilgili daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

IPVanish engellemeyi kaldırabilir:

 •  Netflix, BBC iPlayer.

Torrent'i destekler:

 • Evet.

IPVanish şu cihazlarda çalışır: 

 • Windows, macOS, iOS, Android, FireTV, Windows Phone, Linux, Chromebook, Yönlendiriciler.

Teklifleri Görüntüle

5. PrivateVPN

İstikrar için en iyisi

privatevpn aygıtları

 • Japonya ve tüm Doğu Asya dahil 56 ülkede 100'den fazla sunucu
 • 30-gün para iade garantisi
 • 6 adede kadar eşzamanlı bağlantı
 • Ücretsiz uzaktan yardım ve kurulum

İsveç merkezli olmak, PrivateVPN'in çevrimiçi gizliliğinizi korumak konusunda ne kadar istekli olduğu hakkında yeterince şey söylüyor. Ancak, Japonya hakkında konuştuğumuz için, PrivateVPN Japonya'daki çevrimiçi zorlukların üstesinden kolayca gelebilecek bazı harika özellikler ve yetenekler, sansür veya istenmeyen gözetim gibi. Bu özellikler arasında askeri sınıf şifrelemeyle korunan bir sunucu ağı ve tüm dünyaya yayılmış sunucular bulunmaktadır. Bu şifreleme, uygulamaları aracılığıyla desteklenen birden fazla güvenlik protokolü aracılığıyla sağlanır. Ağ Japonya ve tüm Doğu Asya'daki sunucuları içerir. PrivateVPN hiçbir çevrimiçi etkinlik günlüğü tutmaz ve uygulamalarında DNS / IPv4 / IPv6 sızıntı korumasına ek olarak yerleşik bir öldürme anahtarı bulunur. Çok olası olmayan hizmetle ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, canlı sohbet veya e-posta yoluyla çok verimli ve yararlı müşteri desteklerine kolayca ulaşabilirsiniz. Başkalarının bu konuda söylediklerini okuyun.

PrivateVPN engellemeyi kaldırabilir:

 • Netflix, Hulu, HBO, Hotstar, Amazon Prime Video ve BBC iPlayer.

Torrent'i destekler:

 • Evet, tüm sunucular P2P etkinliğini destekler; uygulama aracılığıyla kullanılabilen P2P için optimize edilmiş sunucuların listesi.

PrivateVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android ve iOS.

Teklifleri Görüntüle

İster coğrafi olarak engellenen içeriğe erişiyor, ister telif hakkıyla korunan içeriğe erişiyor, ister çevrimiçi gizliliğinizi ve güvenliğinizi istenmeyen cazip taraflardan koruyor olsun, Japonya'da bir VPN kullanmak önemlidir. Orada sayısız isim var ama hepsi Japonya'daki durum için uygun değil, bu yüzden bunlardan birini seçmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Bu VPN'lerde çok şey mi arıyorsunuz? Fırsatlar sayfamıza göz atın.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me