Kardashians ile her yerde ücretsiz takip nasıl izlemek için

Kardashian aile destanı hiç bitmiyor, işte burada her anı nasıl takip edebilirsiniz Kardashian dramasının.

Sezon 16, E'de iki bölümlü bir finalle yayınlamayı bitirdi! Canlı izlemeseniz bile, yakalamak kolay patlayıcı son bölümlerde. izleyiciler ABD dışında bir VPN takip etmek zorunda kalacak. Basit kesmekimiz size gösterecek Her yerde Kardashian'lara ayak uydurmanın en son sezonuna nasıl erişilir, bedava.

Son sezonu KUWTK SlingTV'de mevcut. SlingTV yalnızca ABD'de ikamet edenler için tasarlanmıştır, ancak VPN, SlingTV’nin içeriğinin uluslararası alanda kilidini açmanın basit bir yoludur.

Aşağıda, SlingTV'ye bir VPN ile nasıl bağlanacağınızı göstereceğiz. Ayrıca, ABD kredi kartına sahip bir hesaba kaydolma talimatlarını da vereceğiz. SlingTV için en iyi VPN'ler için önerilerimizi de paylaşacağız.

Kardashian'lara ayak uydurmak nasıl yapılır - Hızlı Kılavuz

 1. Seçin ABD sunucularında VPN. Profesyonel ipucu: seçimimiz NordVPN
 2. VPN'inizi indirin ve yükleyin. Ardından ABD'deki bir sunucuya bağlanın.
 3. oturum aç SlingTV hesabınıza
 4. En son KUWTK bölümlerini takip edin

İzle şimdi!

Her Yerden SlingTV'ye Nasıl Kaydolunur?

Büyük yayın hizmetleri paketlerine canlı TV seçenekleri eklemeden önce, SlingTV Amerikalılara canlı kablo izleme seçeneği, kablo paketi satın almadan. Ancak bu, SlingTV, kullanıcıların bir ABD kredi kartıyla kaydolmasını gerektirir. Hesabınız olmadan bir hesabı nasıl alacağınız aşağıda açıklanmıştır.

 1. Satın al SlingTV hediye kartı Paypal aracılığıyla
 2. Sling.com adresine gidin. Sayfanın alt kısmında, “Hediye Kartını Kullan"TEKLİF AL" ın altında
 3. SlingTV’nin hesap oluşturma talimatlarını uygulayın
 4. Oturum açın ve izleyin Kardashians ile tutmak

Kardashian'lara ayak uydurmak için neden bir VPN'e ihtiyacınız var?

SlingTV kullanıcıların konumlarını IP adreslerine göre izler. Bir IP adresinin ABD dışından geldiğini gördüğünde, içeriğini görüntülemenizi engelleyecektir. Genellikle, kısıtlı bir bölgeden izlemeye çalışırsanız bir hata mesajı alırsınız..

Bu coğrafi blokları aşmanın en kolay yolu bölgenizi bir VPN ile değiştirme. VPN'ler gerçek IP adresinizi gizle sunucularından birine bağlandığınızda. Bu size sanal bir konum verecektir. KUWTK gibi Amerikan şovlarını izlemek için ABD sunucusuna bağlanma.

Daha fazla izleyici favori akış hizmetlerine VPN'ler aracılığıyla bağlanmaya çalıştıkça akış platformları, VPN erişimini engelle. Bunu şu şekilde yaparlar: bilinen VPN IP adreslerini engelleme kendi sitelerinden. Ancak Premium VPN sağlayıcıları, IP adreslerini döndürerek bu blokları atlayın.

VPN'ler kullanıcılara sadece IP maskelemeden daha fazla avantaj sunar. Güvenilir bir hizmete bağlandığınızda, verilerinizi şifreleme ve güvenli bir kanal üzerinden gönderme. Akış için bir VPN kullanma söz konusu olduğunda, yüksek hızları korur. Bu şekilde, birkaç dakikada bir arabelleğe alma zamanınızı boşa harcamazsınız.

İyi bir VPN aynı zamanda katı kayıt tutmama politikası, otomatik bir öldürme anahtarı ve DNS sızıntı koruması. Bu özelliklerin tümü gizliliğinizi artırır.

Çünkü akış büyük miktarda bant genişliği kullanır, ücretsiz bir VPN kullanmanızı önermiyoruz. Ücretsiz VPN'ler nadiren ücretsizdir. En iyi seçenekler bile akışı çok zor hale getirmek için veri kullanımınızı kısıtlayın. Artı, bazılarınasıl reklam verirsiniz ve hatta verilerinizi nasıl çalarsınız. Bunun da ötesinde, birçok kullanım zayıf şifreleme seviyeleri, bu da verilerinizi daha da tehlikeye atabilir.

Bu nedenlerle, aşağıda listelenen beş VPN'den birini kullanmanızı öneririz.

Kardashian'lara ayak uydurmak için en iyi VPN'ler

1.NordVPN

NordVPN cihazları

NordVPN: mükemmel bir VPN seçeneği akış söz konusu olduğunda. İle 5000'den fazla sunucu kendi ağında ve ABD'de yaklaşık 2000, en sevdiğiniz programları izlemek için hiçbir zaman bir sunucu bulmakta sorun yaşamazsınız.

NordVPN kullanmanın sadece akıştan daha fazla faydası vardır. NordVPN kullanır askeri sınıf şifreleme verilerinizi korumak için. Ayrıca NordVPN'in kayıt tutmaz, artı kullanıcılara otomatik öldürme anahtarı. Tüm yüksek kaliteli özellikleri ile NordVPN'in neden bu kadar çok kullanıcı için bir numara olduğunu görmek kolaydır.

NordVPN'i deneyebilirsiniz 30 gün boyunca ücretsiz avantajlarından yararlanarak 30-gün para iade garantisi. 

NordVPN engellemeyi kaldırabilir:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video ve Sling TV.

Torrent'i destekler:

 • Evet, P2P özel sunucuları mevcut.

NordVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Yönlendiricilerle de uyumludur.

NordVPN ile izleyin

2.ExpressVPN

ExpressVPN - vpnMentor

Hız testlerimize göre, ExpressVPN en hızlı VPN piyasada. Bu, akış için bir VPN seçerken dikkat edilmesi gereken önemli bir özelliktir. ExpressVPN sahiptir birçok ABD sunucusu mevcut KUWTK izlemek bir esinti olacak.

Ayrıca bulacaksınız AES 256 bit şifreleme diğer güvenlik ve gizlilik önlemlerine ek olarak. Bunlar otomatik öldürme anahtarı, Kesin kayıt tutmama politikası, ve DNS / IPv6 sızıntı koruması.

ExpressVPN bir paket için diğer VPN hizmetlerinden biraz daha fazla ücret alır, ancak bir test çalıştırması yaparsanız hizmetinin neden buna değdiğini görebilirsiniz. Onunla 30-gün para iade garantisi, ExpressVPN'i risksiz hissedebilirsiniz.

ExpressVPN engelini kaldırabilir:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN ve BBC iPlayer.

Torrent'i destekler:

 • Evet, tüm sunucular P2P etkinliğini destekler.

ExpressVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Ayrıca belirli yönlendiricilerle kullanım için bir uygulama sunar.

ExpressVPN ile izleyin

3.CyberGhost

CyberGhost Cihazları

CyberGhost yeni başlayanlar için harika bir VPN'dir. Bir önceden ayarlanmış akış profilleri ile sezgisel arayüz platform tarafından optimize edilmiştir. Kullanmakta olduğunuz akış hizmeti için sunucuyu seçmeniz yeterlidir..

CyberGhost, kullanımı kolay özellikler için güvenlikten ödün vermez. Alacaksınız en kaliteli, askeri sınıf şifreleme, günlük yok ve bir öldürme anahtarı CyberGhost kullandığınızda. Akış için sevilen bir hizmetin neden olduğunu görmek için bu gerçek kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz.

CyberGhost kullanıcılara bir 24 saat ücretsiz deneme özellikle cömert 45 günlük para iade garantisi.

CyberGhost engelini kaldırabilir:

 • Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN ve diğerleri için optimize edilmiş sunucularla özel akış profili.

Torrent'i destekler:

 • Evet; özel profil ülkeleri ve kullanıcı sayısını gösterir.

CyberGhost şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux ve Chrome.

CyberGhost ile izleyin

4.Surfshark

Surfshark cihazları

Surfshark piyasaya çıkan en yeni VPN'lerden biridir, ancak yıldız özellikleri zaten en iyi seçeneklerden biri olarak ayırt edilmesine yardımcı olmuştur. Ağı ile 800+ sunucu ve sayma, Surfshark dünyanın her yerinden içeriğe erişebilir. Nispeten yeni olduğu için Surfshark’ın sunucuları genellikle VPN blokları tarafından yakalanmaz.

Surfshark, kullanıcılara aşağıdakiler de dahil olmak üzere en üst düzey güvenlik protokollerini sunar 256 bit şifreleme ve bir kill switch. Ayrıca bir bölünmüş tünel seçeneği, hangi trafiğin VPN üzerinden ve hangisinin ISS'nizden geçeceğini seçmenize olanak tanır. Surfshark ayrıca reklam engelleme teknolojisi CleanWeb özelliğinde.

Surfshark olduğunu hesabınızı paylaşmanız gerekiyorsa en iyi seçenek birkaç kişi ile. Kullanıcılar, sınırsız sayıda eşzamanlı bağlantı. Deneyin ile onların 30-gün para iade garantisi, veya kullanın 7 günlük ücretsiz deneme iOS ve Android için.

Surfshark engelini kaldırabilir:

 • Netflix, Hulu, CBS, ESPN, Amazon Prime Video ve diğerleri.

Torrent'i destekler:

 • Evet, tüm sunucular P2P etkinliğini destekler.

Surfshark şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, FireTV, Linux, Chrome ve Firefox.

Surfshark ile izle

5.PrivateVPN

PrivateVPN Cihazları

İsveç merkezli PrivateVPN hizmeti, kullanıcılara mükemmel bir hizmet sunmaya odaklanmış daha küçük bir şirkettir. PrivateVPN, rakiplerinden daha az sunucu seçeneğine sahiptir, ancak şunu belirterek kullanıcılar için kolaylaştırır. belirli akış hizmetleri için en iyi sunucular hangileri.

Daha yüksek düzeyde gizlilik ve güvenlik sağlamak, PrivateVPN ağındaki tüm sunucuların sahibi ve işletmecisidir. Sunucuları kullanıcılara yüksek hızlar ve şifreli bağlantılar, bu nedenle verilerinizin güvenliğinin ihlal edilmesi ihtimali yoktur. Gerçek kullanıcıların PrivateVPN hakkında nasıl hissettikleri hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

PrivateVPN ile altı eşzamanlı bağlantı. Yapabilirsin 7 gün boyunca ücretsiz deneyin veya avantajlarından yararlanın 30-gün para iade garantisi.

PrivateVPN engellemeyi kaldırabilir:

 • Netflix, Hulu, HBO, Hotstar, Amazon Prime Video ve BBC iPlayer.

Torrent'i destekler:

 • Evet, tüm sunucular P2P etkinliğini destekler; uygulama aracılığıyla kullanılabilen P2P için optimize edilmiş sunucuların listesi.

PrivateVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android ve iOS.

PrivateVPN ile izleyin

özet

Hangi bölgede olursanız olun Kardashian'lara ayak uydurmayı izlemek kolaydır. Tek yapmanız gereken ABD sunucularının iyi bir seçimine sahip güvenli bir VPN seçin. SlingTV için 30 günlük ücretsiz deneme sürümü ile Sezon 16'yı tam olarak ücretsiz izleyebilirsiniz!

NordVPN gibi iyi bir VPN, Kourtney, Kim, Khloe ve Kris'i izlemeyi kolaylaştırır. dış tehditlere karşı bağlantınızı güvence altına alma. En iyi sağlayıcılar, hatta akış hızınızı artırın. 

Daha fazla okuma

Hulu için en iyi VPN'ler için burayı tıklayın.

Neden VPN kullanmanız gerektiği hakkında daha fazla bilgi edinmek için başlangıç ​​kılavuzumuzu okuyun.

En iyi VPN hizmetlerimiz için bu özel indirim kuponlarına göz atın.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me