Kniha Satoshi od Phil Champagne – ZDARMA kapitola zahrnuta


Šance, že jste už slyšeli o BitCoin. I když jste ho nikdy nepoužívali, kryptoměna - která v prosinci vyletěla na hodnotu přes 14 000 $ - si získala popularitu. Ale kdo vytvořil BitCoin? Jak to udělal? A jaké byly jeho motivace? 

O virtuálním tvůrci BitCoin známém jako Satoshi Nakamoto je málo známo. co je však známo, je v knize Phil Champagne Kniha satoshi: Shromážděné spisy tvůrce bitcoinů Satoshi Nakamoto. Šampaňské obsahuje základní spisy a detaily, které zobrazují tvorbu BitCoin.

Posadili jsme se s Champagne, abychom prodiskutovali jeho knihu a co ho přimělo napsat. 

vpnMentor: Co vás přimělo napsat knihu Satoshiho?

Šampaňské: Původně mě zajímalo víc vědět o tom, co měl tvůrce bitcoinů říkat. Vzhledem k tomu, že po dvou letech opustil „veřejný život“, jsou jeho informace a informace o něm dostupné pouze z jeho raných spisů. Uvědomil jsem si, že s tímto zájmem možná nebudu jediný, a proto jsem se rozhodl tuto knihu složit.

vpnMentor: Jaké nové znalosti jste získali při psaní knihy?

Champagne: Dozvěděl jsem se o několika informacích, o kterých jsem ani nevěděl, včetně byzantského obecného problému. Také jsem se dozvěděl o procesu psaní a publikování, což není tak jednoduché, jak jsem si myslel, zejména pro formátování a organizaci fyzické knihy.

Můžeš koupit Kniha Satoshi a dozvědět se více o BitCoin na svých webových stránkách.

Klikněte sem a přečtěte si první kapitolu.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me