Kniha Satoshiho od Phil Champagne – zahrnutá kapitola ZADARMO

Pravdepodobne ste už počuli o BitCoin. Aj keď ste ju nikdy nepoužili, popularita si získala kryptomena, ktorá v decembri vyšplhala na hodnotu vyše 14 000 dolárov. Ale kto vytvoril BitCoin? Ako to urobil? A aké boli jeho motivácie? 

O virtuálnom tvorcovi BitCoin známym ako Satoshi Nakamoto je málo známe. čo je však známe, je v knihe Phil Champagne Kniha Satoshi: Zhromaždené spisy tvorcu bitcoínov Satoshi Nakamoto. Šampanské obsahuje základné spisy a podrobnosti, ktoré zobrazujú tvorbu BitCoin.

Posadili sme sa so šampanským, aby sme prediskutovali jeho knihu a čo ho prinútilo napísať ju. 

vpnMentor: Čo vás nútilo napísať knihu Satoshiho?

Šampanské: Pôvodne ma zaujalo, aby som vedel viac o tom, čo mal povedať tvorca bitcoínov. Vzhľadom na to, že opustil „verejný život“ po dvoch rokoch, jediné informácie a informácie o ňom sú k dispozícii v jeho prvých spisoch. Uvedomil som si, že s týmto záujmom asi nebudem jediný, a preto som sa rozhodol zostaviť túto knihu.

vpnMentor: Aké nové znalosti ste získali pri písaní knihy?

Šampanské: Dozvedel som sa niekoľko informácií, o ktorých som ani nevedel, vrátane byzantského všeobecného problému. Tiež som sa dozvedel o procese písania a publikovania, čo nie je také jednoduché, ako som si myslel, najmä pri formátovaní a organizácii fyzických kníh..

Môžeš kúpiť Kniha Satoshi a dozvedieť sa viac o BitCoin na svojich webových stránkach.

Kliknite sem a prečítajte si prvú kapitolu.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me