Kompletné hodnotenie Vuze Aktualizované 2020: Je to bezpečné? Iba ak to urobíte …


Úplne nová a vylepšená verzia Azureus, Vuze, je ľahko použiteľný torrent klient, ktorý je plný užitočných funkcií, nástrojov a doplnkov..

Tento dobre vybavený klient, ktorý je ideálny pre začiatočníkov aj pokročilých používateľov, si môžete bezplatne stiahnuť. Ale je Vuze bezpečný?

Prečítajte si našu kompletnú recenziu spoločnosti Vuze, aby ste sa dozvedeli viac o nastavení, používateľskom prostredí, blokovaní reklám a o tom, ako môžete chrániť seba a svoje zariadenie pri torrente.

Nezabudnite, že torrenting je legálna šedá oblasť a že zákony sa môžu líšiť v závislosti od vašej polohy.

vpnMentor neospravedlňuje nezákonné používanie torrent klientov. Našou jedinou starosťou je vaša bezpečnosť pri torrentingu.

Jediným spôsobom, ako zaručiť svoju bezpečnosť, je použitie dôveryhodnej siete P2P, ktorá je priateľská k P2P, ako je NordVPN. NordVPN má zabezpečené dedikované torrent servery, takže môžete torrentovať v anonymite a bezpečnosti.

Začať bezpečne torrent!

Ako nastaviť Vuze

1. Prejdite na webovú stránku Vuze a kliknite na tlačidlo „Bezplatne stiahnuť“.

Kompletné hodnotenie Vuze Aktualizované 2020: Je to bezpečné? Iba ak to urobíte ...

2. Po stiahnutí kliknite na ikonu Ikona inštalátora Vuze spustiť proces inštalácie.

Kompletné hodnotenie Vuze Aktualizované 2020: Je to bezpečné? Iba ak to urobíte ...

3. Počkajte, kým sa automaticky otvorí Vuze postupujte podľa pokynov „Začíname“ začať hľadať cestu okolo.

Kompletné hodnotenie Vuze Aktualizované 2020: Je to bezpečné? Iba ak to urobíte ...

Keď sa oboznámite s nastaveniami, môžete nakonfigurovať Vuze, aby ste sa uistili, že dosahujete najlepšiu rýchlosť sťahovania.

Vuze vám ponúka vstavaný test rýchlosti, takže pred začatím konfigurácie môžete skontrolovať svoje rýchlosti.

Po dosiahnutí rýchlosti prejdite na stránku ‘prevod‘Kartu v predvoľbách Vuze a obmedzte rýchlosť nahrávania na približne 80% vašej celkovej kapacity nahrávania.

Mali by ste tiež limitujte svoje maximálne nahrávacie časy na torrent. Ak si nie ste istí, na ktoré číslo ich chcete obmedziť, môžete na prispôsobené výsledky použiť kalkulačku Nastavenia nahrávania Azureus..

Pod 'prípojka‘Kartu, ubezpečte sa, že sú začiarknuté všetky políčka v časti „Zdroje peer“. Potom choďte na ‘Transportné šifrovanie‘A skontrolujte nasledujúce:

  • Vyžadovať šifrovaný prenos
  • Povoliť nešifrované odchádzajúce pripojenia, ak zlyhá pokus o šifrované pripojenie
  • Povoliť nešifrované prichádzajúce spojenia

Tieto nastavenia zaistia, že sa budete môcť pripojiť k čo najväčšiemu počtu rovnocenných osôb a zvýšiť tak rýchlosť sťahovania.

Ak máte ťažkosti s nájdením týchto nastavení, možno budete musieť prejsť na ikonu ‘režim‘Kartu a uistite sa, že položka „Profesia používateľa“ je nastavená na stredne pokročilú alebo pokročilú.

Užívateľské skúsenosti

Stiahnutie a inštalácia aplikácie Vuze je neuveriteľne ľahké. jeho rýchly a nekomplikovaný sprievodca inštaláciou by vám nemali poskytovať žiadne problémy, aj keď ste začiatočník torrentu.

Jedným z problémov, na ktorý treba dať pozor, je to Inštalátor Vuze sa môže pokúsiť spojiť bloatware do svojho stiahnutia. Závisí to od verzie, ktorú inštalujete a od ktorého operačného systému. Len nezabudnite kliknite na položku Odmietnuť pri ďalších ponukách softvéru.

Po stiahnutí je rozhranie Vuze čisté a ľahko ovládateľné s veľmi užitočný sprievodca „Začíname“.

Táto jednoduchosť je však klamná. Pod kapotou zistíte, že je Vuze výnimočne funkčný.

K obľúbeným funkciám patrí diaľkové ovládanie, automatické transkódovanie, vstavaný prehrávač videa, praktický kôš na stiahnutie myšou a spoľahlivá vstavaná funkcia vyhľadávania.

Môžete tiež ovládať, ako komplikovane chcete, aby bol Vuze s jeho ‘Znalosť používateľov‘Nastavenie. Vyberte spomedzi začiatočníkov, stredne pokročilých alebo pokročilých a upravte tak svoje používateľské prostredie. Vuze je možné ďalej prispôsobiť pomocou rad nástrojov a zásuvných modulov.

Môžete blokovať reklamy od Vuze?

Pretože Vuze je zadarmo, vytvára príjmy tým, že zobrazuje reklamy počas torrentu.

Jedným zo spôsobov, ako odstrániť tieto reklamy, je zaplatiť za Vuze Plus, verzia predplatného klienta bez reklám.

Ak nechcete platiť, môžete tiež ručne odstrániť reklamy pomocou nastavení Vuze.

  • Prejdite na Nástroje > plugins > Sprievodca odinštalovaním.
  • Začiarknite políčko vedľa položky ‘Promo View,.
  • Kliknite na tlačidlo ‘Skončiť,.
  • V ďalšom poli sa zobrazí ‘Uninstall: “Nasledované umiestnením doplnku na pevnom disku. Vyberte túto možnosť a kliknite na ‘Remove,.
  • Keď Sprievodca odinštalovaním dokončí spracovanie, mali by ste zistiť, že pole s reklamami na Vuze zmizlo.

Varovné slovo. Môže byť riskantné vymazať alebo upraviť súbory ak nie ste oboznámení s ich funkciou.

Ak sa vám nedarí manuálne odstraňovať reklamy, na vykonanie tejto úlohy môžete vždy použiť softvér ako AdBlocker. Najlepší VPN tiež prichádzajú s technológiou blokovania reklám.

Podporuje Vuze RSS?

Vuze ponúka plnú podporu pre šírenie.

Broadcatching je, keď pripojíte torrent klienta k RSS kanálu automaticky sťahovať nové súbory ihneď po ich uverejnení.

Funkciu RSS môžete povoliť v časti ‘odbery‘Kartu podľa vašich preferencií. Začiarknite políčko vedľa položky „Vytváranie informačných kanálov RSS z odberov“.

Je Vuze bezpečný?

Vuze implementuje niekoľko bezpečnostných opatrení, ktoré vás ochránia počas torrentu.

Po prvé, existuje robustný systém hodnotení a komentárov. To vám umožní overiť kvalitu a bezpečnosť súboru pred začatím sťahovania.

Tieto informácie nájdete pod ‘hodnotenie‘Tabuľka vo vašom rozhraní Vuze.

Po druhé, prichádza Vuze Plus vstavaná antivírusová ochrana. Bohužiaľ však táto ochrana nie je ponúkaná používateľom bezplatnej verzie.

Okrem pokusu o zbalenie bloatware v rámci vášho sťahovania sa klient a softvér Vuze všeobecne považujú za bezpečné a bez škodlivého softvéru.

Ako zostať v bezpečí pri používaní Vuze

Existuje veľa, čo môžete urobiť, aby ste pri torrentovaní zostali v bezpečí vždy kontrolujeme hodnotenia a komentáre pred stiahnutím.

Existuje však aj veľa vecí, ktoré nemáte pod kontrolou. Je to veľmi ľahké omylom stiahnite materiál alebo škodlivý softvér chránený autorskými právami.

Jediný skutočný spôsob Buďte v bezpečí na serveri Vuze pomocou siete VPN.

Sieť VPN vám počas torrentu ponúka súkromie aj anonymitu. Šifruje vašu komunikáciu zabrániť komukoľvek v tom, aby sa snažil o vašu online aktivitu skryje vašu adresu IP chráni vás pred kybernetickými útokmi.

Najlepšie VPN, ako napríklad NordVPN, tiež prichádzajú vstavaný softvér na blokovanie reklám a škodlivého softvéru. Softvér spoločnosti CyberSec spoločnosti NordVPN automaticky blokuje podozrivé webové stránky a reklamy aby sa zabránilo infikovaniu vášho zariadenia.

Spoľahlivosť a podpora

Vuze je rýchly a spoľahlivý, ale vďaka množstvu aplikácií to dokáže veľmi hladní po zdrojoch. Niekedy to tiež môže poskytnúť pomalšie rýchlosti sťahovania ako ostatní klienti.

V prípade akýchkoľvek problémov pri používaní Vuze klient poskytne veľmi dôkladná pomoc & Podpora na svojej webovej stránke. Má dokonca svoje vlastné neuveriteľne detailné Vuze Wiki.

Ak potrebujete viac individuálnych podpôr, existuje Komunitné fórum vo Vuze - hoci sme dostali „Výstraha: potenciálne bezpečnostné riziko dopredu“ správa, keď sme sa k nej pokúsili pristupovať pomocou prehliadača Firefox.

Nezabudnite používať VPN s Vuze

Na zaručenie vašej bezpečnosti pri torrente, je nevyhnutné používať VPN s Vuze.

NordVPN je naša obľúbená sieť VPN na torrenting. Má viac ako 4 600 vyhradených serverov P2P a dokonca automaticky odporúčame najlepší torrent server pre vašu polohu.

Rýchle nahrávanie a sťahovanie nie je problém s programami NordVPN bleskové rýchlosti. Bude tiež zaručiť vašu anonymitu a bezpečnosť zatiaľ čo sa striedate s vojenským zabezpečením, dvojitou VPN, ochranou proti úniku DNS a 2 prepínačmi zabíjania.

Nielenže je NordVPN naša najviac odporúčaná VPN na torrenting, je to tiež naša celkovo ohodnotená VPN.

Spustite Torrenting s NordVPN!

Záver a ďalšie čítanie

Vuze nemusí byť najľahší torrent klient v okolí, ale vyrovnáva sa s ním obrovské množstvo užitočných funkcií.

Výkonní používatelia budú milovať tohto významného klienta. Ak však nebudete pravdepodobne používať všetky početné nástroje a doplnky Vuze, možno budete chcieť uložiť svoj procesor a zvoliť si štíhlejší torrent klienta, ako je Deluge alebo qBittorrent..

Ak sa vám páči zvuk nášho najlepšieho odporúčania a chcete, aby bol NordVPN vaším serverom Vuze VPN, nezabudnite sa pozrieť na NordVPN zľava hack aby ste mohli využívať obrovskú zľavu 70% z ceny predplatného.

Skôr nájdete bezplatnú sieť Vuze VPN? Testovali sme bezplatné siete VPN na torrenting.

Ak ste na torrentingu nováčikom, mali by ste sa tiež pozrieť na nášho aktualizovaného sprievodcu anonymným a bezpečným torrentovaním.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me