Kör Tarihi 2020’de Çevrimiçi Her Yerde İzlemek


Kör Tarih geri döndü!

Bravo TV’nin yenilenen serisi taze ve heyecan verici görünüyor, bu yüzden ABD dışında izleyemezsin.

Bir VPN'niz yoksa, bu.

Bravo TV içeriğini engelliyor. Bravo TV'deki şovlar yalnızca ABD'li izleyiciler tarafından kullanılabilir. Başka bir yere bağlıysanız, Bravo TV IP adresinizi algılar ve erişiminizi engeller.

Bu coğrafi blokları atlasanız bile, ABD kablosu veya akış aboneliği olmadan Bravo TV izleyemezsiniz.

İyi bir VPN, bu sorunların her ikisini de çözmenize yardımcı olabilir. VPN'ler coğrafi kısıtlamaların engelini kaldırabilir ve normalde ABD müşterileri için ayrılmış aboneliklere kaydolmanıza yardımcı olabilir.

ABD akış aboneliğine kaydolmak için VPN'in nasıl kullanılacağını öğrenin ve Kör Tarihi her yerden izleyin. Artı, sana veriyorum en iyi akışlı VPN'ler için ilk üç önerim.

Hızlı Kılavuz - Bravo TV'de Kör Tarihi İzleme

 1. ABD'de akış için harika ve sunucuları olan bir VPN seçin. NordVPN benim 1 numaralı tavsiyem.
 2. Cihazınız için VPN uygulamasını indirin ve yükleyin.
 3. ABD'deki bir sunucuya bağlanma.
 4. Bravo TV web sitesine gidin, fuboTV ile oturum açın ve keyfini çıkarın!

Kör Tarihi Yayınlamaya Şimdi Başlayın!

Hızlı Kılavuz - fuboTV'ye Nasıl Kaydolunur

Bravo TV'de Kör Tarihi izlemek için kablonuza veya akış sağlayıcınıza giriş yapmalısınız. Henüz bir aboneliğiniz yoksa, bir VPN ile ABD akış hizmetine kaydolabilirsiniz..

DirecTV ve Sling TV dahil olmak üzere Bravo TV ile çeşitli servisler çalışır. FuboTV'yi seçtim çünkü 7 günlük ücretsiz deneme sunuyor.

 1. VPN'nizi açın.
 2. ABD'deki bir sunucuya bağlanma.
 3. Fubo.tv adresine git.
 4. "Ücretsiz Denemenizi Başlat" ı tıklayın.
 5. Hesap oluştur.
 6. Sizin için en iyi aboneliği seçin. Ücretsiz deneme istiyorsanız "Aile" paketini seçmeniz gerekir.
 7. Ödeme bilgilerinizi ve bir ABD posta kodu girin. VPN'imin IP adresiyle ilişkili posta kodunu kullanarak kaydolabildim.
 8. Hepiniz kaydoldunuz!
 9. Bravo TV'ye geri döndüğünüzde, sizi otomatik olarak fuboTV'de oturum açmalıdır. Değilse, akışa başlamak için fuboTV hesap ayrıntılarınızı girin.
 10. Ödeme yapmak istemiyorsanız aboneliğinizi yedi gününüzün sonundan önce iptal etmeyi unutmayın..

Kör Tarihi İzlemek için Neden Bir VPN'e İhtiyacınız Var?

Akış siteleri uluslararası akış yasalarına uymak zorundadır. Bir şov yalnızca bir ülke için lisanslanmışsa, site diğer ülkelerdeki izleyicilere aktaramazsınız.

Bravo TV’nin durumunda, yalnızca ABD izleyicilerine şovlar yayınlıyor. Kör Tarihi izlemek için bir ABD akışına veya kablo aboneliğine ihtiyacınız var.

Halihazırda bir ABD kablo aboneliğiniz olsa bile, ülke dışındayken Bravo TV izleyemiyorum. TV sağlayıcınıza giriş yaptıktan sonra, "Maalesef bu video bulunduğunuz yerden kullanılamıyor" mesajını görüyorsunuz.

Bravo TV sitesi, konumunuzu belirlemek için IP adresinizi kullanır. ABD dışındaysanız Bravo TV içeriğine erişiminizi engeller.

Bravo TV’nin coğrafi kısıtlamalarını atlamak için bir VPN'e ihtiyacınız var. Bir VPN, IP adresinizi coğrafi olarak karıştırın.

ABD'deki bir VPN sunucusuna bağlandığınızda, IP adresinizi maskeleyin sunucunun kendi ABD IP adresi ile. Ziyaret ettiğiniz web siteleri otomatik olarak ABD’de olduğunuzu düşünür, içeriğin engellemesini kaldırma erişmek istiyorsun.

Aynı şey bir ABD akış hizmetine kaydolmak için de geçerlidir. ABD dışındaki fuboTV geoblock müşterileri gibi gerçek zamanlı abonelikler.

Seçtiğiniz akış hizmetine bir VPN ile erişmeniz gerekiyor coğrafi kısıtlamalarını aşmak ve kaydolmak için.

Bir VPN Yapabilecekleri Bu Kadar Değil

Kör Tarihi ABD dışında yayınladığınızı kimsenin bilmesini istemiyorsanız ne olur??

VPN, herhangi birinin çevrimiçi davranışınızı izlemesini engeller. Bu, sosyal medya şirketlerini, reklam izleyicileri, bilgisayar korsanlarını ve hatta kendi İnternet servis sağlayıcınızı (İSS) içerir..

En iyi VPN'ler kullanır konumunuzu gizlemek için askeri düzeyde şifreleme, herhangi bir tanımlayıcı veri ve çevrimiçi hareketleriniz.

Ayrıca, öldürme anahtarları ve sızıntı koruması gibi diğer güvenlik önlemlerini de sağlarlar. bağlantı kesilse bile bilgi gizli kalır.

İçin ücretsiz saltanat almak tam anonimlik ve gizlilik içinde sınırsız internetin tadını çıkarın.

Kör Tarihi İzlemek için En İyi 3 VPN

1. NordVPN

NordVPN

NordVPN, akış söz konusu olduğunda her zaman en iyi tavsiyem.

Onun coğrafi kısıtlamalı akış sitelerinin engellemesini kaldırma konusunda mükemmel. Bravo TV'nin yanı sıra Netflix, Hulu, HBO GO, iPlayer ve daha pek çok şeye erişmek için NordVPN kullanıyorum.

NordVPN’in engelleme yetenekleri kısmen 59 ülkede 5.200'den fazla sunucu. Bu sunucuların 1.500'den fazlası ABD'de olduğundan, Kör Tarihin engelini kaldırmak için birçok seçenek elde edersiniz.

Devasa ağı size süper yüksek hızlar Kör Tarih akışını arabelleğe alma yok. 

VPN'ye bağlanmak kolaydır. NordVPN’in otomatik bağlantı özelliği sizin için en iyi sunucuyu seçer. Her sunucunun SmartPlay DNS'si vardır, için tasarlandı coğrafi engelleri atla ve sorunsuz akışı garanti eder.

NordVPN ile güvenliğinizle ilgilenir birinci sınıf güvenlik önlemleri. AES 256 bit şifreleme, bir kill switch ve DNS sızıntı koruması, özel verilerinizin gizli kalmasını sağlar.

Cihazınızı virüslerden korumak ve can sıkıcı pop-up rahatsızlıklarını önlemek için, CyberSec yazılımı kötü amaçlı yazılımları ve reklamları engelleyen.

NordVPN'in günlüksiz katı bir politikası vardır. Hizmet bilgilerinizi paylaşmaz veya üçüncü taraflara vermez; tam gizlilik içinde göz at ve yayın yap.

Yapabilirsin altı cihaza kadar bağlantı aynı anda NordVPN'e bağlayın ve istediğiniz herhangi bir cihazda akış yapın.

Uzun vadeli bir karar vermeden veya Kör Tarihi geçici olarak yayınlamadan önce NordVPN'i test etmek ister misiniz? kullanım  30-gün para iade garantisi bir aylık kullanımın risksiz hale getirilmesi.

Bu VPN'nin neden daima öneri listemizde yer aldığını okuyun tam NordVPN incelemesi.

NordVPN’in Temel Özellikleri

 • 59 ülkede 5.200'den fazla sunucu
 • SmartPlay DNS
 • Kill switch ve DNS sızıntı korumalı 256 bit şifreleme
 • Reklam ve kötü amaçlı yazılımları engelleyen CyberSec yazılımı
 • Kayıt tutmama politikası
 • 30-gün para iade garantisi
 • Altı eşzamanlı bağlantı
 • 7/24 canlı sohbet desteği
 • Şununla çalışır: Bravo TV, fuboTV, Netflix, Hulu, HBO GO, BBC iPlayer, Amazon Prime Video
 • İle uyumlu: Windows, macOS, Linux, Android, iOS, akıllı TV'ler, yönlendiriciler

NordVPN ile Akış Kör Tarihi!

2. ExpressVPN

Kör Tarihi 2020'de Çevrimiçi Her Yerde İzlemek

ExpressVPN diğer hizmetlerden biraz daha maliyetli olabilir, ancak yıldırım hızına değer veriyorsanız buna değer. ExpressVPN sürekli olarak en hızlı VPN hız testlerimde.

Tabii ki, bu demektir arabelleksiz, kesintisiz akış senin için.

ExpressVPN’in etkileyici ağ 94 ülkede 3.000'den fazla sunucu içeriği engellemeyi kaldırmada olağanüstü hale getirir.

Seçim yapabilirsiniz ABD genelinde 28 lokasyon Kör Tarih akışında. Bravo TV ve Netflix, Amazon Prime Video, BBC iPlayer ve HBO GO gibi diğer büyük akış sitelerinin engellemesini kaldırabildim.

Güvenlik de birinci sınıftır. ExpressVPN özel verilerinizi askeri düzeyde şifreleme, bir öldürme anahtarı ve hem DNS hem de IPv6 sızıntı koruması. Hiç kimse, ISS'niz, bilgisayar korsanlarınız veya diğer meraklılarınız çevrimiçi bilgilerinize erişemez.

Bir TrustedServer teknolojisi ile desteklenen katı kayıt tutmama politikası. Bu teknoloji, yeniden başlatıldığında her ExpressVPN sunucusunu siler, yani bu premium VPN verilerinizi saklayamıyorum. TrustedServer da sunucuları siber saldırılara karşı güçlendirir.

bir bölünmüş tünelleme özelliği VPN kullanarak akış yapabileceğiniz, ancak başka bir yerde gezinmek için normal bir bağlantı sağlayabileceğiniz anlamına gelir.

ExpressVPN ayrıca şunları yapmanızı sağlar: en fazla beş cihazınızı koruyun bir lisans altında.

bizim kapsamlı ExpressVPN incelemesi size bu hızlı VPN hakkında bilmeniz gereken her şeyi anlatıyor.

ExpressVPN’in Temel Özellikleri

 • 94 ülkede 3.000'den fazla sunucu
 • Akış için en hızlı VPN
 • Askeri düzeyde güvenlik ve TrustedServer teknolojisi
 • Bölünmüş tünel açma
 • Sıfır günlük politikası
 • 30-gün para iade garantisi
 • Aynı anda beş bağlantı
 • 7/24 canlı sohbet
 • Şununla çalışır: Bravo TV, fuboTV, Netflix, HBO GO, Hulu, Amazon Prime Video, BBC iPlayer
 • İle uyumlu: macOS, Windows, Linux, Android, iOS, akıllı TV'ler, yönlendiriciler

ExpressVPN ile Akış Kör Tarihi!

3. CyberGhost

CyberGhost Cihazları

CyberGhost: akışa yönelik yeni başlayanlar için uygun bir VPN.

Kullanımı inanılmaz derecede kolay. Kör Tarihi yayınlamak istediğinizde, bulmak için CyberGhost’un “Akış İçin” sekmesine gidin akış için optimize edilmiş sunucular yere ve hizmete göre listelenmiş.

Şundan daha fazlasına sahipsiniz: 1,100 CyberGhost’un 5,700+ sunucu ABD’de seçilebilecek, Bravo TV'nin engelini kolayca kaldırmak için birçok seçenek sunar. Ayrıca Netflix, Hulu, HBO GO ve BBC iPlayer'ın engellemesini kaldırabildim.

Bu büyük ağ yüksek hızları garanti eder. Kör Tarihi kesintisiz veya bekleme süresi olmadan yayınlayabilirsiniz.

CyberGhost gizliliğinizi ve anonimliğinizi korur 256 bit AES şifreleme ile. Ayrıca bir otomatik öldürme anahtarı ve katı bir kayıt tutmama politikası, bağlantınız koparsa veya oturumu kapatırsanız bilgilerinizin güvenli olduğunu bilirsiniz.

Hatta akıllı bir reklam ve kötü amaçlı yazılım engelleyici bile var cihazınızı siber tehditlere karşı korur ve kimsenin sizi çevrimiçi izlemesini önler.

Yapabilirsin aynı anda yedi cihaza kadar bağlantı CyberGhost ile. Kör Tarihi tüm cihazlarınızda yayınlamak ve sevdiklerinizin gizliliğine de bakmak yeterlidir.

Hepsinden iyisi, CyberGhost sunar bir 45 günlük para iade garantisi. Yeteneklerini kendiniz test etmek için bolca zamanınız var - Bravo TV'ye geçici olarak erişmeniz gerekiyorsa ideal.

Bu sezgisel VPN ve özellikleri hakkında daha fazla bilgiyi tam uzunlukta CyberGhost incelemesi.

CyberGhost’un Temel Özellikleri

 • 90 ülkede 5.700+ sunucu
 • Akış optimizasyonu yapılmış sunucular
 • 256 bit şifreleme
 • Reklam ve kötü amaçlı yazılım engelleyici
 • Kayıt tutmama politikası
 • 45 günlük para iade garantisi
 • Canlı sohbet mevcut
 • Şununla çalışır: Bravo TV, fuboTV, Netflix, Hulu, HBO GO, BBC iPlayer, Disney +, Showtime
 • İle uyumlu: Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire TV Stick, Linux, Android TV, yönlendiriciler

CyberGhost ile Yayın Kör Tarihi!

Sonuç olarak

ABD'de değilseniz Kör Tarihi izleyemeyeceğinizi söyleyen küçük düşünce balonuna veda edin. En iyi VPN yardımıyla kesinlikle yapabilirsiniz.

Beğenilen Premium VPN'ler NordVPN Yapabilmek kaydolmanıza ve akış gerçekleştirmenize yardımcı olması için coğrafi engelleri kolayca atlayın favori TV servislerin.

İçinden seçmek bu ayın en iyi VPN fırsatları ve kuponları için VPN'nizden para kazanın ve tamamen yeni Kör Tarih'i hiç vakit kaybetmeden yayınlayabilirsiniz - hepsi bir tarih çiçek satın almak için harcadığınızdan daha az parayla.

Coğrafi kısıtlamaların nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? İçin tam bir rehberimiz var coğrafi engelleme hakkında bilmeniz gereken her şey.

Daha fazla VPN seçeneği istiyorsanız, en iyi 10 listemize göz atabilirsiniz. ABD sunucularına sahip en iyi VPN'ler.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me