Luther Netflix’te! İşte 2020’de Nasıl İzleyebilirsiniz

Anlamak için bir dedektif olmanıza gerek yok Netflix'te Luther nasıl izlenir. Ve okuyun size nasıl olduğunu göstereceğiz.

Luther Netflix'te mevcut UK. Kendi ülkenizden izlemek istiyorsanız, bir VPN'e ihtiyacın var. Netflix hizmetlerini birçok ülkede sunarken, mevcut filmler ve şovlar bulunduğunuz yere göre değişir.

bir VPN Netflix'i İngiltere'den izlediğinizi düşündürecek Böylece yapabilirsiniz Luther'i dünyanın herhangi bir yerinden izleyin.

Netflix'te Luther Nasıl İzlenir

1. İhtiyaçlarınıza uygun bir VPN seçin. Mükemmel akış hızı ve güvenilirliği nedeniyle NordVPN'i öneriyoruz.

2. VPN yazılımınızı indirin ve yükleyin.

3. Hedef ülkenizdeki bir sunucuya bağlanın (Luther'i izlemek istiyorsanız İngiltere olurdu).

4. Netflix'e gidin, giriş yapın veya kaydolun ve keyfini çıkarın!

Luther'i Şimdi Yayınlamaya Başlayın!

Luther izlemek için neden bir VPN'e ihtiyacınız var?

Netflix IP adresinizin bulunduğu yere göre görebileceğiniz şovları filtreler. Buna coğrafi engelleme denir. Farklı ülkelerin farklı kütüphaneleri vardır ve coğrafi bloklar yalnızca ülkenizde mevcut olanları görebileceğiniz anlamına gelir.

Bir VPN, bu coğrafi bloğu atlamanıza yardımcı olabilir. VPN'ler, bağlantınızı farklı sunucular üzerinden yönlendirerek IP adresinizi maskeler. Bu sunucular farklı bir ülkedeyken, bilgisayarınızın o ülkeden bir IP adresi vardır. VPN'ler bu şekilde Netflix'i farklı bir konumda bulunduğunuzu düşünerek kandırın ülke - İngiltere gibi.

Dikkat edilmesi gereken bir nokta: Netflix VPN'leri sevmez. Karmaşık bir anti-VPN yazılımı kullanır, bu yüzden Netflix'in engellemesini kaldırabilecek bir VPN kullanın. Netflix'e erişmeye devam edebildiklerinden emin olmak için burada listelenen tüm VPN'leri düzenli olarak test ediyoruz.

Bir VPN Yapabilecekleri Bu Kadar Değil

VPN'ler coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğe erişmekten daha fazlasını yapabilir. bir VPN, çevrimiçi güvende kalmanın en iyi ve en kolay yoludur. Çünkü iyi VPN, cihazınız ve sunucu arasında gönderilen verileri şifreler, yani kimse çevrimiçi ortamda ne yaptığınızı göremez.

İyi VPN sağlayıcıları, 256 bit şifreleme, otomatik bir öldürme anahtarı ve katı bir kayıt tutmama politikası ile askeri düzeyde güvenlik sunar. Bu, bankacılık, sitelerde oturum açma, görüntüleri paylaşma ve başka her şey için en iyi koruma çevrimiçi yapıyorsun.

Luther İzlemek İçin En İyi 3 VPN

Aşağıda Luther'i İzlemek İçin En İyi Üç VPN Netflix'te.

1. NordVPN

NordVPN cihazları

NordVPN bizim Netflix akışı ve coğrafi kısıtlamaları aşmak için en iyi seçenek. 5.4000 sunuyor+ dünya çapında süper hızlı sunucular, kesintisiz, hızlı bir bağlantı sunar. Sınırsız hız ve bant genişliği sayesinde kullanıcılar arasında çok popüler bir seçim.

NordVPN en SmartPlay özelliği sizi anında en iyi sunucuya bağlar ihtiyaçlarınız için. Bu, Netflix'e bağlandığınızda trafiğinizin engellemesini kaldırabilecek bir sunucu üzerinden otomatik olarak göndereceği anlamına gelir.

İle askeri sınıf güvenlik, çift ​​şifreleme, bir Kötü amaçlı yazılımları ve reklamları engelleyen CyberSec özelliği, bir otomatik öldürme anahtarı ve katı bir günlük tutma politikası yanı sıra her zaman korunursunuz. Şuna kadar bağlanabilirsiniz: aynı anda altı cihaz, bağlantıları paylaşmak veya birden fazla cihaz kullanmak istiyorsanız bu harika bir özelliktir..

NordVPN bir 30 günlük para iadesi garanti.

NordVPN engelini kaldırabilir:

  • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video ve Sling TV.

Torrent'i destekler:

  • Evet, P2P özel sunucuları mevcut.

NordVPN şu cihazlarda çalışır:

  • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Yönlendiricilerle de uyumludur.

NordVPN ile Luther Akışı!

2. ExpressVPN

ExpressVPN Cihazları

ExpressVPN, harika değerlendirmeleri ile popüler bir sağlayıcıdır. Daha yüksek fiyatlarına rağmen, ExpressVPN en iyi bağlantı hızlarını sunar, 190'dan fazla küresel lokasyonda 3.000'den fazla yüksek hızlı sunucu, ve 7/24 canlı yardım.

256 bit AES şifreleme, DNS / IPv6 sızıntı koruması, katı kayıt tutmama politikası, ve bir otomatik öldürme anahtarı sizi her zaman çevrimiçi güvende tutacak.

ExpressVPN, aynı anda beş cihaz, böylece Luther'ı herhangi bir cihazdan istediğiniz yerde izleyebilirsiniz. Bir teklif 30-gün para iade garantisi yanı sıra 7 günlük ücretsiz deneme iOS ve Android uygulamaları için.

ExpressVPN engelini kaldırabilir:

  • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN ve BBC iPlayer.

Torrent'i destekler:

  • Evet, tüm sunucular P2P etkinliğini destekler.

ExpressVPN şu cihazlarda çalışır:

  • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Ayrıca belirli yönlendiricilerle kullanım için bir uygulama sunar.

ExpressVPN ile Luther Akışı!

3. CyberGhost

CyberGhost Cihazları

CyberGhost’un güçlü özellikleri arasında 6000+ hızlı, güvenilir sunucular Dünya çapında. Netflix İngiltere için özel sunucular içeren bir Akış sekmesi sunar, böylece Luther'i Netflix'te her zaman izleyebileceksiniz.

CyberGhost’un müşterileri, şirketin askeri düzeyde şifreleme içeren güçlü güvenlik özelliklerini seviyor, Kötü amaçlı yazılım ve reklam engelleyiciler, ve katı kayıt tutmama politikası.

CyberGhost yedi eşzamanlı bağlantı ve 30-gün para iade garantisi kısa planlar ve bir 45 gün garanti 6 aylık veya daha uzun planlarda. Ayrıca bir 24 saat ücretsiz deneme böylece sizin için olup olmadığına karar verebilirsiniz.

CyberGhost engelini kaldırabilir:

  • Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN ve diğerleri için optimize edilmiş sunucularla özel akış profili.

Torrent'i destekler:

  • Evet; özel profil ülkeleri ve kullanıcı sayısını gösterir.

CyberGhost şu cihazlarda çalışır:

  • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux ve Chrome.

CyberGhost ile Luther Akışı!

özet

Son sezonunda Luther Netflix'te mevcut olmayabilir ülkenizde, dedektif olmak zorunda değilsiniz. Onu izle. Bir VPN, Netflix'e erişmenize yardımcı olur. güvenliğinizi korumak ve çevrimiçi etkinliğinizi gizlemek.

Sadece bir güvenilir VPN sağlayıcı kim yazılımlarını sık sık günceller, hem de iyi hızlar ve güçlü güvenlik sunuyor. NordVPN, Netflix için en önemli tavsiyemiz.

Daha fazla okuma

Bir VPN hizmetinde daha da fazla para kazanmak istiyorsanız, en iyi tekliflerimize ve kupon kodlarımıza göz atın!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me