Na Netflixu jsou jen blázni a koně! Zde je návod, jak se dívat v roce 2020


Rychlá komedie Jen blázni a koně je konečně na Netflix UK. Pokud však chcete zjistit, proč Only Fools and Horses vyhráli britské ocenění Best Sitcom, budete potřebovat britskou adresu.

Pokud chcete sledovat pouze blázny a koně z Velké Británie, potřebujete prvotřídní VPN, která je dána geo-omezeními společnosti Netflix. Nejlepší VPN skryjí vaši skutečnou IP adresu připojením k britskému serveru. Nabízejí Netflixe, aby si mysleli, že máte britskou adresu. Uzavřením vaší IP adresy máte nyní přístup ke všem katalogům streamingu společnosti Netflix UK. Navíc můžete sledovat všech 64 epizod hry Pouze blázni a koně!

Stručný průvodce: Jak sledovat pouze blázny a koně na Netflixu

 1. Vyberte VPN. Doporučujeme NordVPN pro nejlepší celkové streamování na Netflix UK.
 2. Stáhněte a nainstalujte VPN na vámi vybrané zařízení.
 3. Připojte se k serveru ve Velké Británii.
 4. Přejít na Netflix UK a přihlásit se / přihlásit. Šťastný streaming!

Začněte streamovat pouze blázny a koně teď!

Proč potřebujete VPN, abyste mohli sledovat pouze blázny a koně

Netflix používá geo-omezení ve všech streamingových obřích 190+ zemích. Každá oblast má jedinečný streamovací katalog pořadů a filmů. Pokud žijete ve Španělsku a chcete sledovat pouze blázny a koně, je nezbytné mít VPN, která odblokuje Netflix UK.

Špičková VPN tuneluje vaše připojení prostřednictvím serveru konkrétní oblasti. VPN skrývá vaši skutečnou IP adresu a dává Netflix UK místní adresu, která odemkne jeho britský katalog.

Nejlepší VPN jsou vybaveny velké množství britských síťových serverů, z nichž si můžete vybrat. Čím významnější částka, tím menší šance Netflix detekuje vaši přesnou IP adresu.

Chcete také službu VPN, která vždy obnovuje IP adresy svého serveru, aby se dostal před každodenní upgrade Netflixu na opatření proti VPN.

To není vše, co může VPN udělat

Chcete si užít všechny starožitnosti Del Boy a Rodney a VPN vás provede geografickými omezeními společnosti Netflix aniž by zmizel Trotterův únik. Špičková VPN je však mnohem víc než jen maskování IP adresy.

Pouze blázni a koně poskytují hodiny zábavy, ale pevná VPN vám poskytuje přístup ke všem typům streamovacích služeb na světě. Plus, vždy si můžete užívat neomezený obsah s úplným soukromí.

Mšifrování ilitární třídy chrání všechna vaše data při streamování. VPN chrání vaši online aktivitu, a ani nejchytřejší kybernetický zločinec nemůže obejít šifrovací zeď.

A VPN také blokuje všechny otravné reklamy a další škodlivé snoops, jako jsou hackeři a malware.

3 nejlepší VPN pro sledování bláznů a koní

Nyní, když víte, co nejlepší VPN nabízejí, podívejte se na 3 z našich oblíbených.

1. NordVPN

Na Netflixu jsou jen blázni a koně! Zde je návod, jak se dívat v roce 2020

NordVPN sedí na našem žebříčku pro streamování pouze bláznů a koní. Chcete odemknout Netflix UK s lehkostí a poskytuje NordVPN 800+ serverů ve Velké Británii.

Avšak pokusit se zjistit, který britský server použít, může být fuška. Proto NordVPN nabízí SmartPlay DNS funkce, která najde nejlepší britský server a spojí vás automaticky.

Tato VPN má jedinečné funkce, které žádná jiná VPN nenabízí. Jeden z našich oblíbených je CyberSec. Zbavuje se invazivních reklam, které zpomalují váš prohlížeč. To dokonce blokuje rybí webové stránky, takže žádný malware nemůže napadnout váš systém.

Opatření na ochranu soukromí a zabezpečení jsou u společnosti NordVPN přijímána vážně. Dodává se s vylepšenými preventivními opatřeními proti kybernetické bezpečnosti vojenské šifrování, OpenVPN, politika nulových no-logů, a 2 vypínače.

Věříme, že je to nejlepší všestranná výhodná VPN pro vysoké rychlosti a povolení 6 zařízení najednou u vás doma. Hodit do 30denní záruka vrácení peněz a Podpora nepřetržitého živého chatu 24/7, a uvidíte, proč uživatelé nemohli být šťastnější!

Ušetřete na NordVPN pomocí našeho kódu kupónu.

NordVPN může odblokovat:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video a Sling TV.

Podpora torrentingu:

 • Ano, speciální servery P2P jsou k dispozici.

NordVPN pracuje na těchto zařízeních:

 • Windows, MacOS, Android, Android TV, Linux, Chrome a Firefox. Je také kompatibilní se směrovači.

Streamujte pouze blázny a koně s NordVPN!

2. ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN je streamingovým úspěchem díky bytí nejrychlejší VPN, kterou testujeme. Své 3 000+ serverů ve více než 90 zemích (včetně Velké Británie) je ideální pro sledování všech chyb Trottera.

Jednou z našich oblíbených funkcí jsou ExpressVPN split tunneling, což vám umožní vybrat, které aplikace a služby se budou šifrovat. Je skvělé, pokud chcete používat síťovou tiskárnu a zároveň bezpečně procházet internet.

Další funkcí výhradně na ExpressVPN je MediaStreamer. Netflix UK můžete streamovat na zařízeních, která obvykle nepodporují VPN, jako jsou herní zařízení a Apple TV.

ExpressVPN nabízí robustní funkce kybernetické bezpečnosti zabránit hackerům a snoopers. To zahrnuje Ochrana proti úniku DNS / WebRTC, 256bitové šifrování, podpora OpenVPN a zásady nulových protokolů.

Technologie TrustedServer bere kybernetickou bezpečnost ještě o krok dále zajistit, aby každý z jeho serverů byl aktuální.

Tato VPN stojí trochu víc, ale její 30denní záruka vrácení peněz vám dává dostatek času na rozhodnutí, zda funguje pro váš rozpočet.

Přidat 5 zařízení na účet, a je jasné, proč mají uživatelé s ExpressVPN velký úspěch.

Získejte dobrý obchod s Express VPN pomocí našeho kódu kupónu.

ExpressVPN může odblokovat:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN a BBC iPlayer.

Podporuje torrenting:

 • Ano, všechny servery podporují aktivitu P2P.

ExpressVPN funguje na těchto zařízeních:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome a Firefox. Nabízí také aplikaci pro použití s ​​některými směrovači.

Streamujte pouze blázny a koně s ExpressVPN!

3. CyberGhost

Na Netflixu jsou jen blázni a koně! Zde je návod, jak se dívat v roce 2020

CyberGhost je díky své důvěryhodné VPN pro začátečníky uživatelsky příjemný design, nastavení jedním kliknutím, a cenové úrovně pro všechny rozpočty.

Přístup k pouze bláznů a koním získáte z hojnosti CyberGhost 900+ serverů ve Velké Británii.

CyberGhost se sídlem v Rumunsku (mimo jurisdikci 5 očí / 14 očí) nedotýká se funkcí ochrany osobních údajů a zabezpečení. Je dodáván s politika nulových protokolů, 256bitové šifrování, blokování adwaru a malwaru, aplikace odolné proti úniku, a přepínač duálního zabíjení.

Pokud se nemohou připojit pouze blázni a koně, můžete kontaktovat CyberGhost pro živý chat nebo lístek. A 45denní záruka vrácení peněz je dalším příkladem, proč uživatelé VPN všech úrovní zkušeností vybírají CyberGhost.

CyberGhost je hodně, ale náš kuponový kód vám ušetří ještě více!

CyberGhost může odblokovat:

 • Vyhrazený streamovací profil se servery optimalizovanými pro: Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN a další.

Podporuje torrenting:

 • Ano, vyhrazený profil zobrazuje země a počet uživatelů.

CyberGhost pracuje na těchto zařízeních:

 • Windows, MacOS, Android, Android TV, iOS, Amazon Fire Stick, Linux a Chrome.

Streamujte pouze blázny a koně s CyberGhostem!

souhrn

Díky vzestupu a minimu dobrodružství Trotter se z hry Only Fools and Horse stane komediální zážitek. Pokud však žijete mimo Spojené království, nemůžete získat přístup k adrese Netflix UK v sitcomu. Můžeš obejít taktiku společnosti Netflix v oblasti anti-VPN s vysoce výkonnou sítí VPN.

Plus, vaše data jsou vždy šifrována, aby se zabránilo snoopers, hackerům a zvědavým očím.

Naše volba č. 1 je NordVPN, která se rozloučí s geobloky a ahoj s rozštěpením na straně.

Další čtení

Je VPN bez protokolů vaší nejvyšší bezpečnostní potřebou? Přečtěte si o 5 nejlepších VPN bez protokolu.

Jaké jsou nejlepší způsoby, jak skrýt vaši IP adresu? Zjistěte 4 snadné způsoby, jak skrýt svou IP adresu.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 34 = 35

map