Najlepšie skutočne bezplatné VPN pre Dark Web


Môžete si myslieť, že temné webové prehliadače vykonávajú veľa rovnakých úloh ako VPN. Predpokladajú sa povolené prehliadače ako Tor utajte svoju identitu šifrovaním údajov a presmerovanie vášho internetového prenosu prostredníctvom vzdialených serverov po celom svete.

Takže nepotrebujete VPN, že? zle.

Ako temná webová aktivita vstúpila do oka verejnosti, Stúpol dohľad vlády a ISP. Takže ak hľadáte pridať ďalšia vrstva anonymity do svojho temného prehliadania webu môžete uvažovať o bezplatnej sieti VPN.

Ale po testovaní vyše 40 bezplatných sietí VPN pre temný web som zistil, že - dátové limity a - úniky do súkromia boli hlavným problémom. Tieto bezplatné služby často zarábajú svoje peniaze vystavuje vás reklamám a predáva vaše citlivé údaje.

Bezplatná sieť VPN nikdy nie je skutočne zadarmo. A s hackermi a podvodníkmi, ktorí každý deň prenikajú do uzlov Tor, tmavá sieť nie je miestom na riskovanie. 

Preto je moja obľúbená temná webová VPN NordVPN. Jeho praktická funkcia Onion Over VPN poskytuje prehliadaču Tor vyššiu bezpečnosť vojenské šifrovanie aby bola vaša aktivita bezpečná, anonymná.

Dobrou správou je, že môžete vyskúšajte NordVPN bez rizika po dobu 30 dní s úplnou zárukou vrátenia peňazí.

Ako tmavý používateľ webu vždy používam prémiovú sieť VPN ako bezplatnú. Ak však chcete ušetriť nejaké peniaze, zaokrúhlil som najlepšie temné webové siete VPN na trhu. Pozrel som sa rýchlosť, limity údajov a, čo je najdôležitejšie, bezpečnosť.

Najlepšie bezplatné VPN pre Dark Web - Stručný sprievodca

 1. NordVPN - Naša najvýkonnejšia VPN ponúka bleskové rýchlosti bez dátových limitov a špičkové bezpečnostné funkcie. Na vyskúšanie bez rizika použite 30-dňovú záruku vrátenia peňazí spoločnosti NordVPN.
 2. Štít Hotspot - Vychutnajte si štandardné šifrovanie pre väčšie súkromie a denný limit údajov 500 MB. Je to dosť na ľahké prehliadanie, ale nebude vyhovovať hráčom ani návnadáms.
 3. Windscribe - VPN bez prihlásenia so všetkými bezpečnostnými funkciami prémiovej verzie. Podporuje torrenting, ale prichádza s prísnym 10GB mesačným limitom údajov, ktorý obmedzí zdieľanie súborov.
 4. ProtonVPN - Výkonná VPN s integrovaným prístupom do siete Tor, ale zvýšená ochrana Tor je k dispozícii iba na prémiovom pláne.
 5. Schovaj ma - Užite si ad-free prístup na 5 serverových miest po celom svete. Dobré na torrentovanie, ale 2 GB údajov za mesiac stačí len na 2 hodiny streamovania v HD.

Pozrite sa na naše ďalšie 3 bezplatné VPN pre temný web!

Čo je to Catch with VPNs??

Ak niečo znie príliš dobre, aby to bola pravda, zvyčajne to tak je. A to je prípad bezplatných sietí VPN. Vďaka bezplatným sieťam VPN môžu vaše zariadenia a osobné údaje byť rovnako ohrozené, ako aj so zníženými službami.

kompatibilita

Zadarmo VPN majú menší počet serverov takže nemôžete zaručiť, že budú obsahovať uzly, ktoré môžu presmerovať váš internetový prenos prostredníctvom siete Tor. Väčšina prémiových poskytovateľov ponúka širokú škálu prístupu k temnému webu.

zabezpečenia

Prevádzka vzdialených serverov stojí peniaze a na pokrytie týchto nákladov, bezplatné služby môžu za vaše osobné údaje získať hotovosť. Pri používaní temného webu nechcete, aby sa vaše citlivé informácie dostali do nesprávnych rúk. Prémiové VPN zabezpečujú, že vaše súkromie zostáva nedotknuté. 

obmedzenia

Ak hľadáte streamovať temný webový obsah alebo zdieľať veľké súbory prostredníctvom torrentingu, dátové limity bezplatných sietí VPN vás zastavia vo vašich stopách. Na rozdiel od prémiových sietí VPN mnoho bezplatných služieb obmedzuje rýchlosť a šírku pásma, čo vedie k pomalému výkonu.

Najlepšie bezplatné VPN pre Dark Web

Testoval som desiatky bezplatných sietí VPN, aby som našiel to najlepšie pre prehliadanie temného webu. Tu sú moje najlepšie tipy, berúc do úvahy rýchlosť, bezpečnosť a temný výkon webu. 

1. NordVPN

NordVPN

 • Vyhradená funkcia cibule cez VPN
 • 256-bitové šifrovanie AES, prepínač kill a ochrana dvojitej VPN
 • Viac ako 5 200 vysokorýchlostných serverov v 59 krajinách
 • Dedikované servery P2P
 • Pravidlá bez protokolov
 • Vyskúšajte bezrizikovú záruku s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí
 • Pracuje s: Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video
 • Kompatibilné s: Linux, Windows, MacOS, Android, iOS a väčšinou smerovačov

NordVPN je 30-dňová záruka vrátenia peňazí je to moja najlepšia voľba pre bezplatné temné webové siete VPN. Áno, je to prémiová služba, ale ak sieť VPN potrebujete iba na pár týždňov, je to najlepšia možnosť na trhu.

Ak chcete službu využívať zadarmo, jednoducho požiadajte o vrátenie platby do 30 dní a peniaze sa vrátia na váš účet. Alebo ak hľadáte celoročnú ochranu, NordVPN ponúka celý rad lacných plánov, ktoré určite stoja za to peniaze.

NordVPN je ideálny pre tmavý pás. Je jedinečný Funkcia cibule cez VPN vytvára plynulé spojenie medzi zabezpečenými servermi NordVPN a sieťou Tor. Snoopers, ako je vláda a váš poskytovateľ internetových služieb, nebudú vedieť, že používate temný web. Je to skvelé pôsobenie proti nechcenému sledovaniu.

Je to pre vás pripravené aj na torrenting. Ak hľadáte zdieľať veľké súbory cez hlboký alebo tmavý web, dedikované P2P servery urob to pekne a lahko. Navyše vaša aktivita zostáva anonymná vďaka prísnym pravidlám spoločnosti NordVPN politika bez prihlásenia.

Nerobte si starosti ani s rýchlosťami. NordVPN je jedným z našich 5 najrýchlejších VPN a ponúka rýchlosť sťahovania viac ako 30 Mb / s, dokonca aj na tmavom webe. s žiadne limity údajov ani obmedzenia šírky pásma, baví sa vám streamovanie bez vyrovnávacích pamätí.

NordVPN tiež ponúka špičkové zabezpečenie. Šikovný Funkcia CyberSec pečiatky nadol na škodlivé kontextové okná. Pri použití temnej siete je preto užitočná. Navyše, vaše dáta sú zabezpečené 256-bitové šifrovanie AES a chránené pomocou automatický zabiják.

Zistiť, ako sa NordVPN podieľa na komplexnom testovaní, pozrite sa na našu úplnú recenziu. Alebo to vyskúšajte dnes pomocou 30-dňová záruka vrátenia peňazí. 

Získajte NordVPN zadarmo!

2. Štít Hotspot

windows hotspotshield

 • Jeden vysokorýchlostný server v USA
 • 256-bitové šifrovanie AES
 • Maximálna denná hranica dát 500 MB
 • Priateľské k P2P
 • Pracuje s: Netflix, BBC iPlayer, Hulu, Amazon Prime Video
 • Kompatibilné s: Windows, Mac, iOS, Android

Štít Hotspot je veľmi rýchly. Poskytuje bezplatnú sieť VPN podobné rýchlosti ako prémiové služby. V mojich testoch som zaznamenal rýchlosť sťahovania vyššiu ako 85 Mb / s a ​​rýchlosť uploadu 42 Mb / s. Ak streamujete alebo sťahujete obsah z temného webu, nenájdete rýchlejšiu bezplatnú sieť VPN.

Máte iba prístup jeden server predsa. A na rozdiel od serverov NordVPN nie je optimalizovaný pre prístup Tor. Stále budete mať prístup k tmavému webu. Len očakávajte mierne zníženie rýchlosti.

Pre komplexnejšie pokrytie vám prémiový plán služby Hotspot Shield umožňuje prístup k ďalším informáciám 3 200 zabezpečených serverov v 70+ krajiny bez obmedzenia šírky pásma.

Bezplatný server Hotspot Shield podporuje Zdieľanie súborov P2P. Ale tu sú zlé správy. Štít Hotspot obmedzuje svojich bezplatných používateľov na Prenos údajov 500 MB denne. Aj keď to stačí na prenos viacerých obrázkov a textových súborov, môžete streamovať iba 30 minút videa vo vysokom rozlíšení.

Pretože program Hotspot Shield financuje bezplatný program prostredníctvom prémiových balíkov, stále si užijete prísny program politika bez prihlásenia. Vaše údaje nebude predávať nebezpečným tretím stranám. Očakávajte však pravidelné stretnutia reklamy v aplikácii s bezplatnou edíciou. Nepáči sa vám ani zákaznícka podpora 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Vaše údaje sú chránené 256-bitové šifrovanie AES pre väčšiu anonymitu na temnom webe. Hotspot Shield dokonca produkuje ocenené výročná správa o transparentnosti aby ste videli, ako sa sledujú vaše informácie a aktivita.

Chcete sa dozvedieť viac o pláne služby Hotspot Shield? Prečítajte si našu úplnú recenziu. Alebo vyskúšajte prémiovú službu dnes pomocou 45-dňová záruka vrátenia peňazí. 

Získajte štít Hotspot zadarmo!

3.Windscribe

windscribe zariadenia

 • 10 GB mesačný dátový limit
 • Neobmedzené pripojenie zariadení
 • Prístup na 11 serverových miest
 • Žiadne protokoly relácií alebo časové značky IP
 • P2P je povolený na väčšine serverov
 • Spolupracuje s: Netflix, Amazon Prime Video, Hulu, BBC iPlayer a Kodi
 • Kompatibilné s: Windows, Mac, iOS, Linux a Android

Windscribe je komplexný bezplatný balík, ktorý ponúka mnoho rovnakých funkcií ako jeho prémiové plány. Ale pre použitie na temnej web, to má nejaké vážne nedostatky. 

Získate väčší výber serverov ako väčšina bezplatných sietí VPN. Máte prístup k službe 11 umiestnení serverov vrátane USA, Veľkej Británie, Francúzska, Nemecka a Hongkongu. Zistil som, že táto voľba je obzvlášť užitočná na udržanie rýchlosti pri používaní temného webu.

Poskytuje dobrú ochranu 256 bitové šifrovanie AES a silná ochrana proti úniku IP. Zatiaľ čo Tor by mal prehliadať vaše stránky ako súkromné, Windscribe automatický firewall zaisťuje, že ani váš poskytovateľ internetových služieb nemôže vidieť vašu aktivitu, a to ani pri torrentingu. Nemáte však prístup k programovým bezpečnostným funkciám, ako je napríklad blokovanie škodlivého softvéru Windscribe.

Dobrá správa je, že Zdieľanie P2P sietí je podporované na väčšine serverov Windscribe, dokonca aj na bezplatnom pláne. V mojich testoch som však zistil, že rýchlosti serverov sú dosť nekonzistentné. Nepomáha to a mesačný dátový limit 10 GB.

Funguje to pri zhruba 330 MB za deň, čo je sotva na streamovanie videoobsahu. Malo by však stačiť, ak chcete získať prístup k cenzurovanej žurnalistike. Tak aj tak, je to omnoho menšie dátové obmedzenie ako množstvo bezplatných temných webových sietí VPN.

Windscribe je skvelý udržať si anonymitu. Dokonca ani pri bezplatnom pláne nemusíte pri registrácii poskytovať žiadne identifikačné informácie. Navyše môžete platiť bitcoínmi aby bola vaša identita skrytá.

Ak sa chcete dozvedieť viac o pravidlách vedenia záznamov spoločnosti Windscribe, prečítajte si naše hĺbkové preskúmanie. Alebo si teraz užite 10 GB dát zadarmo.

Získajte Windscribe zadarmo!

4. ProtonVPN

protonvpn zariadenia

 • Žiadne limity na použitie údajov
 • Ad-free
 • Umiestnenia serverov v troch krajinách
 • Pravidlá bez protokolov
 • Torrenting nie je k dispozícii v pláne zadarmo
 • 7-dňová bezplatná aktualizácia prémiového plánu
 • Funguje s: Netflix, Hulu, Amazon Prime Video, ale streamovanie je na bezplatnom pláne blokované
 • Kompatibilné s: Windows, Mac, iOS, Android, Linux a niektoré smerovače

ProtonVPN je jednou z mála bezplatných sietí VPN, ktoré neprekladá vaše údaje. Plán zadarmo však prichádza s ďalšími obmedzeniami.

Hlavným problémom je torrenting. Máte iba prístup servery v troch krajinách (USA, Holandsko, Japonsko) a nikto z nich nepodporuje zdieľanie P2P. Ak sa teda chcete na tmavom webe šíriť prostredníctvom torrentu, musíte prejsť na prémiovú službu Proton VPN.

Druhým problémom je rýchlosť. Keďže sa vaše údaje už odosielajú prostredníctvom globálnej siete Tor, nechcete, aby vás VPN ešte viac spomaľovala. Rýchlosti ProtonVPN na bezplatnom pláne sú prísne obmedzené.

Dobrá správa je, ProtonVPN je integrovaný do siete Tor. Nebudete sa však tešiť z funkcie Tor Over VPN optimalizovanej pre web, ktorá umožňuje ľahký prístup k celej sieti Tor. Táto funkcia je obmedzená na platiacich odberateľov ProtonVPN.

Na dosiahnutie najlepšieho temného webového výkonu použite ProtonVPN bezplatná aktualizácia na 7 dní. Stačí sa zaregistrovať na účet a užiť si všetky prémiové funkcie ProtonVPN vrátane Tor cez VPN, bezpečné streamovanie a podpora P2P.

ProtonVPN je a dôveryhodná VPN zadarmo. Ako aj Šifrovanie AES-256 a ochrana proti úniku DNS, ProtonVPN dodržiava prísne pravidlá politika bez prihlásenia aby vaše prehliadanie zostalo anonymné.

Pri registrácii nemusíte zadávať žiadne informácie o platbe. Potrebujete iba e-mailovú adresu. Môžete dokonca použiť vlastnú službu ProtonMail spoločnosti Proton na a bezplatný šifrovaný e-mailový účet. 

Chcete sa dozvedieť viac o cenových plánoch ProtonVPN? Pozrite sa na naše úplná recenzia za všetky informácie. Alebo sa zaregistrujte ešte dnes a vyskúšajte si to sami.

Získajte ProtonVPN zadarmo!

5. hide.me

windows hide.me

 • 256-bitové šifrovanie AES
 • 2GB mesačné údaje
 • Ochrana proti úniku IP
 • Funguje s: BBC iPlayer, Amazon Prime Video, Sling TV, Showtime, Crackle, HBO GO, Kodi a Sky Go
 • Kompatibilné s: Windows, Mac, iOS a Android, Linux a niektoré smerovače

Hide.me je jedným z najbezpečnejšie bezplatné VPN pre tmy web. Poskytuje vášmu prehliadaču ďalšiu vrstvu anonymity s 256-bitové šifrovanie AES a zvýšená ochrana pred únikom IP na pokrytie akýchkoľvek výpadkov servera.

hide.me sľubuje 99,9% dostupnosti, takže nebezpečné odpojenia sú zriedkavé. Ani to neznižuje vašu IP, aby ste si ju mohli užiť silné rýchlosti nakladania zapnuté temná sieť.

Ale hide.me vám poskytuje prístup iba k servery v piatich krajinách. Aj keď je to viac ako niekoľko bezplatných sietí VPN, hide.me nemôže zaručiť podporu P2P na týchto serveroch. Torrenting je podporovaný vo všetkých prémiových plánoch hide.me. Inovujte a získate prístup 1 400+ serverov na 57 miestach bez obmedzenia využívania údajov.

Dátový limit hide.me je skutočným problémom. Máš len 2 GB údajov za mesiac. To stačí na dve hodiny vysielania v HD alebo zhruba osem hodín hrania. Ak tmavý web používate pravidelne, hide.me ponúka celý rad veľkých dátových plánov aby zodpovedali vášmu rozpočtu.

Vaše súkromie je chránené. hide.me má šikovnosť funkcia kontroly súkromia aby ste sa uistili, že vás tmavý webový dohľad nebude dostávať nežiadúcu pozornosť. Navyše získate ďalšiu ochranu pred počítačom prepínač automatického zabíjania a politika bez prihlásenia.

Masívne a bezpečné ad-free služba, hide.me je dobrá bezplatná sieť VPN pre temný web. Ale môžete skúsiť jeho prémiové služby s 30-dňová záruka vrátenia peňazí. Ak sa chcete dozvedieť viac o politike no.logs spoločnosti hide.me, prečítajte si naše úplná recenzia.

Získajte hide.me zadarmo!

6. TunnelBear

tunelové zariadenia

 • 500 MB údajov za mesiac
 • Servery v 22 krajinách
 • AES-256 bitové šifrovanie
 • Pracuje s: HBO Go
 • Kompatibilné s: Windows, MacOS, iOS, Android

TunnelBear vám poskytuje jeden z najväčších serverových výberov akejkoľvek bezplatnej siete VPN. Získate prístup k vysokorýchlostné servery vo viac ako 20 krajinách. Táto voľba serverov je užitočná na udržanie výkonu na tmavom webe.

Rýchlosti voľného plánu však nie sú skvelé. A keď som pripojený k sieti Tor, videl som výrazné poklesy v rýchlosti sťahovania. Test rýchlosti v aplikácii aplikácie TunnelBear je užitočný na zistenie toho, do akej miery je to vaše zariadenie ovplyvnené.

Najväčšou nevýhodou spoločnosti TunnelBear je jej 500MB mesačný dátový limit. Toto je najmenší limit v mojom zozname a obmedzí vás na 30 minút streamingu dvoch hodín hrania. A to je celý mesiac.

Z hľadiska bezpečnosti funguje lepšie. Na bezplatný plán dostanete 256-bitové šifrovanie AES pre lepšiu ochranu pred zvedavými očami. politika bez prihlásenia zaisťuje, že vaša aktivita zostane súkromná a zároveň užitočná Vigilant Mode je vynikajúca na blokovanie temného webového škodlivého softvéru.

Chcete sa dozvedieť viac o kontrolách ochrany osobných údajov spoločnosti TunnelBear? Všetko, čo potrebujete vedieť, je v našom hĺbkové preskúmanie.

Získajte zadarmo program TunnelBear!

7. Opera

obrázok operného zariadenia

 • Webový prehľadávač so vstavanou sieťou VPN
 • K dispozícii je pridať cibuľový prehliadač
 • Žiadne dátové limity
 • Nepodporuje torrenting
 • Spolupracuje s: Netflix USA, YouTube
 • Funguje iba na stolnom prehliadači Opera

Opera je bezplatný prehliadač, ktorý obsahuje vstavanú sieť VPN. Ale pripojiť sa k sieti Tor, musíte zmeniť informácie o smerovači v nastaveniach prehliadača. Alebo môžete použiť špeciálne doplnky, ako je tlačidlo Onion Browser Button a Tor Control.

Aj s týmito rozšíreniami, Opera nie je optimalizovaná na skúmanie temného webu. Ak hľadáte tmavý webový prehliadač, na trhu existujú lepšie možnosti.

Dôvod, prečo vytvára môj zoznam, je jeho vstavaná sieť VPN. Opera vás automaticky pripojí k najrýchlejšiemu dostupnému serveru. Ponúka 10 serverov v piatich krajinách čo je viac ako väčšina bezplatných sietí VPN. Ale v mojich testoch som videl a pokles rýchlosti s temným prehliadaním webu.

Ako aj neobmedzené množstvo údajov, Opera má jasné zásady ochrany osobných údajov. Nebudú viesť denníky ani sledovať vašu aktivitu. Sleduje však funkcie produktu, ktoré používate, a frekvenciu používania aplikácie.

Mám však obavy o bezpečnosť. Operná sieť VPN je spravovaná v Kanade, ktorá je súčasťou siete 5 Eyes Surveillance Alliance. Opera šifruje vaše údaje, ale vaše tmavé prehliadanie webu môže byť ohrozené zásahom vlády. 

Nie ste si istí, či je pre vás Opera? Pozrite sa, ako sa porovnáva s prémiovými sieťami VPN v našej sieti komplexné preskúmanie.

Získajte operu zadarmo!

8. PrivateVPN

privatevpn zariadenia

 • 7-dňová bezplatná skúšobná verzia prémiovej služby
 • Neobmedzený počet údajov
 • Zákaznícka podpora Tor
 • 2048-bitové šifrovanie
 • Servery v 60 krajinách
 • Spolupracuje s: Netflix, Hulu a Amazon Prime Video
 • Kompatibilné s: Windows, Mac, iOS, Android, Linux

PrivateVPN neponúka prebiehajúci bezplatný program. Ale je to môj zoznam, pretože môžete prístup k prémiovým funkciám na týždeň s bezplatnou skúšobnou verziou. Ak potrebujete sieť VPN iba na krátky čas, odporúčam túto prémiovú službu za bezplatnú.

Dostanete 2048-bitové šifrovanie a ochrana proti úniku IPv6 aby vaša aktivita nebola skrytá pred temnými webovými útočníkmi. Plus s široký výber serverov, podpora P2P a neobmedzené množstvo údajov, zdieľanie súborov je rýchle a ľahké.

Najlepšie na tom je, PrivateVPN podporuje pripojenie Tor cez VPN. K dispozícii je dokonca aj praktický návod, ako upraviť klienta OpenVPN, aby sa zabezpečilo, že prenos prechádza cez Tor prvý a PrivateVPN druhý. Tým smerom, váš poskytovateľ internetových služieb nebude vedieť, že pristupujete na temný web a vaša aktivita zostáva skrytá.

PrivateVPN tiež dodržiava švédske bezpečnostné zákony. jeho politika bez prihlásenia znamená, že vaše údaje zostanú súkromné, aj keď o to požiadajú vlády alebo poskytovatelia internetových služieb.

Bezplatná skúšobná verzia trvá iba 7 dní. PrivateVPN však ponúka celý rad lacných plánov, ktoré sú na temnom webe oveľa efektívnejšie ako bezplatné VPN. Pozrite sa na naše úplná recenzia zistiť viac.

Získajte PrivateVPN zadarmo!

Najčastejšie otázky

Poskytovatelia bezplatných sietí VPN uchovávajú protokolové súbory?

S ohľadom na vaše súkromie, najmä pri prístupe na temný web, je dôležité skontrolujte používateľskú zmluvu vašej siete VPN. Niektoré bezplatné VPN budú speňažiť ich služby tak, že nechajú škodlivé tretie strany, aby sa neotĺkali o vašej činnosti.

To sa však líši. Niektoré bezplatné siete VPN vedú súkromné ​​protokoly pre svoju osobnú údržbu. Najlepšie bezplatné VPN v tomto zozname dodržiavajú prísne zásady bez protokolov aby vaše údaje zostali súkromné. Vďaka špičkovej VPN ako NordVPN štandardne sú k dispozícii denníky bez protokolu, takže vaše aktivity prehliadania na tmavom webe sa nikdy nezverejnia.

Ovplyvňuje rýchlosť VPN?

Odosielanie údajov do celého sveta má malý vplyv na rýchlosť vášho zariadenia. Môžete očakávať, že uvidíte pokles približne o 5-6%.

S bezplatným VPN je to horšie. Vďaka prísnym obmedzeniam rýchlosti a šírky pásma môže byť ovplyvnené aj ľahké prehliadanie. Pre rýchlosti blesku a bezpečnostné funkcie vysokej úrovne, ktoré potrebujete na prehliadanie temného webu, je lepšie investovať do prémiovej služby..

Aké sú riziká používania bezplatnej siete VPN na temnom webe?

Sledovaním vašej aktivity a odhalením vašich údajov, bezplatné siete VPN robia to isté, čo boli navrhnuté tak, aby sa zastavili. Ak chcete používať bezplatnú sieť VPN, je dôležité poznať riziká.

Vzhľadom k tomu, tmavý web je populárny hackerom, podvodníkom a internetovým podvodníkom, mohli by ste dať svoje informácie do rúk niektorým nebezpečným jednotlivcom.

Je temný web legálny?

Áno. Aj keď to zdvihol zlú povesť, prístup na temný web je úplne legálny prostredníctvom anonymných prehliadačov, ako je Tor. Je to vynikajúci nástroj na prístup k linkám pomoci, cenzurovanej žurnalistike a online herným komunitám.

však, niektoré weby na temnom webe sú nezákonné. Či už používate VPN alebo nie, je dôležité počas prehliadania byť ostražití.

zhrnutie

Nenechajte sa zmiasť cenovkou zadarmo. Sieť VPN zadarmo vám umožní zaplatiť vyššiu cenu s vašim súkromím. Pri používaní temného webu je ešte dôležitejšie zachovať vašu anonymitu nedotknutú. 

Vaša bezpečnosť je tiež ohrozená. Temný web je domovom tisícov trollov, šíriacich škodlivý obsah. Chráňte svoje zariadenie pred škodlivým softvérom, bezplatná sieť VPN nemusí byť na túto úlohu vhodná. 

Môžete použiť obmedzené bezplatné verzie prémiových služieb, ako sú HotspotShield a TunnelBear vysoké limity údajov aby boli nevhodné na každodenné použitie v temnej sieti.

Ak teda hľadáte krátkodobé bezplatné riešenie, napríklad počas cestovania, mojou radou by bolo využiť ho garancia vrátenia peňazí ponúkané prémiovými službami, ako je NordVPN. S celou radou špičkových funkcií zabezpečenia si budete môcť vychutnať úroveň bezpečnosti a súkromia, ktorú bezplatné siete VPN jednoducho nemôžu ponúknuť..

Ak hľadáte sieť VPN, ktorá chráni vašu temnú webovú aktivitu ako súkromnú, pozrite si našu 5 najlepších sietí VPN pre temný web. Alebo pre všetky najnovšie ponuky a úspory prejdite na našu stránku s kupónmi. 

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me