Nasıl Bir Milyon Küçük Şey İzle 2 Sezon Ücretsiz Online!


Kalbinden geçen ilk sezondan sonra, bir Milyon Küçük Şey duygusal bir rollercoaster için geri döndü.

Hit dramanın her bölümünü ABC'de yayınlayabilirsiniz. Ama için ABD dışındaki izleyiciler, Milyon Küçük Şey Gözükebilir erişmek imkansız.

ABC, NBC ve CBS gibi ağlar denizaşırı görüntüleyenlerin belirli filmlere ve TV şovlarına erişmesini engelleyin, Milyon Küçük Şey dahil.

Bu bir süreç geoblocking, ve bu korkunç mesajın arkasındaki neden, "Bu videoyu yalnızca ABD'deki izleyicilere sunuyoruz."

Yine de endişelenme. Bir Milyon Küçük Şey izleyebilirsiniz, artı ABC’nin coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğinin tümü, kullanarak VPN.

Tarafından çalışır cihazınızı farklı bir konumdaki uzak bir sunucuya bağlama. Bu şekilde, coğrafi bloğu kaldır ve sınırsız bir Milyon Küçük Şey Sezon 2 akışına başlayın.

Bu kılavuzda, size göstereceğim VPN ile A Million Little Things 2. sezonu nasıl izlenir. Ben de sana vereceğim en iyi VPN'ler için öneriler mevcut.

Hızlı Kılavuz - Bir Milyon Küçük Şey Nasıl İzlenir Sezon 2

 1. Seçin ABD'de sunucuları olan VPN. ExpressVPN ABC engellemeyi kaldırmak harika!
 2. VPN yazılımınızı indirin ve yükleyin.
 3. ABD'deki bir uzak sunucuya bağlanma.
 4. ABC.go.com adresine gidin ve akışa başlayın.

Şimdi Bir Milyon Küçük Şey Yayınlamaya Başlayın!

Neden Bir Milyon Küçük Şey Sezon 2 izlemek için bir VPN gerekir

ABC’nin coğrafi blokları lisanslama ve dağıtım düzenlemelerinden kaynaklanmaktadır. Ve neredeyse ABC’nin tüm içeriği bu coğrafi kısıtlamalara tabidir. Bir Milyon Küçük Şey veya ABC’nin en iyi şovlarından herhangi birini izlemek istiyorsanız, bir VPN'e ihtiyacın var.

Neden? Çünkü VPN IP adresinizi maskeleyebilir.

IP adresi ağların ABC izleyicilerini takip ve izleme. Coğrafi konum yazılımını kullanarak IP adresinizi görebilirler, konumunuzu belirleyin ve erişiminizi engelleyin belirli başlıklara.

bir VPN bu sorunu ortadan kaldırıyor. Tarafından cihazınızı ABD'deki uzak bir sunucuya bağlama, bir VPN cgerçek IP adresinizi gizler size bir yeni ABD IP adresi ve internet trafiğinizi şifrelemek.

ABC'yi ziyaret ettiğinizde, web sitesi ABD içindeki bir cihazdan izlediğinizi düşünecek. Bu şekilde Bir Milyon Küçük Şey artı bir milyon başka şey izleyebilirsiniz!

Bir VPN Yapabilecekleri Bu Kadar Değil

Nerede olursanız olun, coğrafi kısıtlamalı içeriğe erişmek için VPN kullanma. Bir dahaki sefere tatile çıktığınızda, en sevdiğiniz şovların bir dakikasını kaçırmanıza gerek yok.

Ancak VPN'ler coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğin engellemesinden daha fazlasını yapar. Onlar da seni güvende tutmak için harika internet üzerinden.

İster ev ağları ister halka açık wi-fi noktaları kullanın, veriler kötü amaçlı yazılımlara, tehlikeli reklamlara, kimlik avına, kripto parazitlere ve hatta devlet gözetimine karşı saldırılara tabidir.

Ancak bir VPN kullanarak şunları yapabilirsiniz: kendini koru bu tür tehlikelere karşı. Bunun nedeni, uzak bir sunucuya her VPN ile bağlandığınızda, verilerinizi şifreleyen güvenli bir tünel oluşturur.

Hassas bilgilerinizi kod katmanlarına sararak, kullanıcı adları ve şifreler gibi şeyler çözülemez hale gelir saldırgan olmak.

Ayrıca, IP adresinizi gizleyerek, VPN size anonimlik verir böylece kimliğinizi ortaya çıkarmadan interneti keşfedebilirsiniz. Tek yol bu Sınırsız internetin güvenli bir şekilde tadını çıkarın.

Artık bir VPN'nin ne kadar yararlı olabileceğini biliyorsunuz, en iyi üç seçeneğe bakalım.

Bir Milyon Küçük Şey İzlemek İçin En İyi 3 VPN Sezon 2

1. ExpressVPN

Nasıl Bir Milyon Küçük Şey İzle 2 Sezon Ücretsiz Online!

ExpressVPN bizim ABD TV'sini kaldırmak için favori VPN'ler ağlar. Ve birlikte 94 ülkede 3.000'den fazla sunucu, ABD dahil olmak üzere, Milyon Küçük Şeyleri izlemek için birçok seçenek sunuyor.

Ancak ExpressVPN'i ayıran şey hız. Olarak derecelendirildi en hızlı VPN'lerden biri, ExpressVPN teklifleri sınırsız bant genişliği Böylece ISS azaltma, proxy hataları veya arabelleğe alma hakkında endişelenmeden akış gerçekleştirebilirsiniz.

ExpressVPN teklifleri hız ve güvenlik eşit ölçülerde. Zevk almak 256 bit AES şifreleme artı bir no-günlükleri politika, bir otomatik öldürme anahtarı, ve DNS / IPv6 sızıntı koruması gönül rahatlığı için.

Ama sadece bizim sözümüze güvenmeyin. Gerçek kullanıcıların söylediklerimizi okuyun tam ExpressVPN incelemesi ya da bugün bir dolu ile deneyin 30-gün para iade garantisi.

ExpressVPN engelini kaldırabilir:

 • SundanceTV, Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN ve BBC iPlayer.

Torrent'i destekler:

 • Evet, tüm sunucular P2P etkinliğini destekler.

ExpressVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Ayrıca belirli yönlendiricilerle kullanım için bir uygulama sunar.

ExpressVPN ile Milyonlarca Küçük Şey İzleyin!

2. NordVPN

nordvpn

Düşük maliyetli, yüksek performanslı bir VPN olan NordVPN ABC engellemeyi kaldırma ile harika bir geçmiş. Sadece sundukları değil ABD'de 1.800+ dahil olmak üzere 5.500 güvenli sunucu, ayrıca kullanıcıların belirli sunucuların ne kadar meşgul olduğunu izlemelerini sağlar.

Bu, artı onun eşsiz SmartPlay DNS özelliği, NordVPN'in en iyi çok yönlü akış performansları piyasadaki tüm VPN'lerin.

Tüm trafiğiniz de korunacaktır. Zevk almak askeri sınıf 256 bit AES şifreleme, NordVPN'ler tarafından iki kez şifrelenmiştir Çift VPN özelliği.  Ayrıca NordVPN’in CyberSec özelliği reklamlar ve kötü amaçlı yazılımlar.

Okuyucularımızın çoğunun neden NordVPN'i sevdiğini öğrenmek ister misiniz? Sonra bizim Tam inceleme. Veya eğer istersen coğrafi olarak engellenmiş içeriğe bugün eriş, şimdi dene ve tadını çıkar 30-gün para iade garantisi.

NordVPN engelini kaldırabilir:

 • SundanceTV, Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video ve Sling TV.

Torrent'i destekler:

 • Evet, P2P özel sunucuları mevcut.

NordVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Yönlendiricilerle de uyumludur.

NordVPN ile Milyonlarca Küçük Şey İzleyin!

3. CyberGhost

Bir Milyon Küçük Şey gibi içerik akışı yapmak istiyorsanız, CyberGhost’un performans ve güvenlik mükemmel bir seçim yapar.

ExpressVPN kadar hızlı olmasa da, CyberGhost sınırsız bant genişliği böylece tamponlamadan en sevdiğiniz şovların keyfini çıkarabilirsiniz.

Piyasadaki en büyük sunucu seçeneklerinden birini sunar. İle bitti ABD'de 1.300 olmak üzere 90'dan fazla ülkede 6.000 yüksek hızlı sunucu, ABC akışı için birçok seçeneğiniz var.

Sorunsuz ve kullanımı kolay CyberGhost ilk kez kullananlar için mükemmeldir. Ve verilerinizin korunduğunu bilerek rahatlayabilirsiniz 256-AES bit şifreleme teknolojisi, katı kayıt tutmama politikası, DNS sızıntı koruması, ve kullanışlı öldürme anahtarı.

Daha fazla bilmek ister misiniz? Bizim göz atın tam CyberGhost incelemesi gerçek kullanıcı bilgileri için. Veya bugün bir risksiz deneyin 45 günlük para iade garantisi. 

CyberGhost engelini kaldırabilir:

 • SundanceTV, Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN ve diğerleri için optimize edilmiş sunucularla özel akış profili.

Torrent'i destekler:

 • Evet, özel profil ülkeleri ve kullanıcı sayısını gösterir.

CyberGhost şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux ve Chrome.

CyberGhost ile Milyonlarca Küçük Şey İzleyin!

özet

Dağıtım ve lisans kısıtlamaları nedeniyle, ABC ve diğer ağlar, içeriklerinin yalnızca ABD'deki kullanıcılar tarafından görüntülenebilmesini sağlamak için coğrafi engelleme tekniklerini kullanır.

Coğrafi kısıtlamaların en sevdiğiniz şovları yakalamanızı engellemesine izin vermeyin. Şu premium VPN'lerden birini indirin: bugün sınırsız akış.

Ancak endüstri lideri hızları ve birinci sınıf güvenliği için, ExpressVPN Milyon Küçük Şeyleri İzlemek İçin En İyi Seçimimiz.

Daha fazla okuma

Sizin için doğru VPN'i seçme konusunda tavsiyeye mi ihtiyacınız var? Bizim göz atın Yeni başlayanlar için 8 ipucu.

Veya IP adresinizi gizleme hakkında daha fazla bilgi edinmek için kullanışlı rehber.

Netflix'in engellemesini kaldırmak istiyorsanız, Netflix için en iyi VPN'ler.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me