Nasıl (GERÇEKTEN) 2020 yılında Çin’de BBC IPlayer Online izlemek


Çin'de en son haberleri yakalamaya veya BBC'de en sevdiğiniz programı izlemeye çalışıyordunuz, ancak son zamanlarda BBC’nin web hizmetlerinden veya uygulamalarından hiçbirine erişemiyorum? Çünkü Çin, BBC'yi engellenen engellenen web siteleri ve hizmetler listesine ekledi.

Bu şiddetli baskı, BBC'nin Çin'in meşhur Büyük Güvenlik Duvarı tarafından düzenli olarak engellenen gizlilik dostu “HTTPS” protokolünü benimsemesinden sonra geldi..

BBC News’in yazılım mühendisi James Donohue, HTTPS’ye geçişin daha güvenli ve özel tarama ortamı tüm internet kullanıcıları için. Ayrıca, kullanıcıların tüm BBC içeriğinin geçerli olduğundan ve değiştirilmediğinden emin olmalarını sağlayacaktır..

göre, BBC Çin'deki kullanıcılarını bir VPN kullanmaya çağırdı içeriğine kısıtlama olmaksızın erişebilmek. Çin için nasıl ücretsiz bir VPN alacağınızı gösterirken okumaya devam edin.

Çin'de BBC Online Nasıl İzlenir

  1. Bir VPN seçin gelişmiş şifreleme ve BBC'nin bulunduğu bölgelerde geniş bir sunucu ağı ile. (NordVPN en iyisidir.)
  2. Bir sunucuya bağlanma (ör. İngiltere, ABD, Asya…).
  3. BBC web sitesine gidin ve İzlemeye Başla.

ŞİMDİ İzlemeye Başlayın!

Çin'de BBC İzlemek İçin Doğru VPN'i Seçmek

Hiç şüphe yok ki Çin internet özgürlüğü için en kötü ülkeler listesinin başında. 8.000'den fazla popüler web sitesi ve uygulama Büyük Güvenlik Duvarı tarafından engellendi, kullanıcıların çevrimiçi etkinliklerini denetlemek ve izlemek için büyüyen siber güvenlik yasalarından bahsetmemek.

Bu yüzden güvenilir bir VPN sağlam güvenlik, kayıt tutmama ilkesi ve yüksek hızlı sunucular Çin’in kısıtlamalarını atlamak ve BBC, Netflix, Youtube, Facebook ve Gmail dahil olmak üzere engellenmiş herhangi bir içeriğe erişmek istiyorsanız çok önemlidir..

Bir VPN, IP adresinizi gizler, böylece farklı bir yerden gözüküyormuşsunuz gibi görünür. Ayrıca, tüm internet etkinliğinizi çevrimiçi gözetimden ve bilgisayar korsanları gibi tehlikeli tehditlerden korur. İstiyorsun ücretsiz VPN'lerden kaçının - Çin'de çalışmazlar ve Büyük Güvenlik Duvarı tarafından kolayca tespit edilebilirler.

Çin'de çoğu VPN yasaklanmış olsa da, aşağıdaki VPN'ler hala orada çalışmaktadır ve bunları kullanmak için uzmanlarımız tarafından test edilmiştir. çin'de BBC izle. Sadece bu değil, hepsi ücretsiz denemeler veya para iade garantileri, yani kaybedecek bir şeyin yok.

Çin'de BBC İzleyecek En İyi VPN'ler

1. NordVPN

NordVPN cihazları

Çin'de BBC'nin engellemesini kaldırmaya çalışıyorsanız, NordVPN mükemmel çözümdür. Yalnızca İngiltere'de 500'den fazla sunucu da dahil olmak üzere 62 ülkede büyük bir hızlı sunucu ağına sahiptir. Ayrıca Çin'deki kısıtlamaların üstesinden gelmek için Çift VPN gibi çok sayıda güvenlik özelliği ile zırhlıdır ve sıfır günlük tutar.

İle altı eşzamanlı bağlantı ve özel IP'leri, aynı anda farklı platformlarda kolayca kullanabilirsiniz - örneğin, telefonunuzda internette gezinirken dizüstü bilgisayarınızdaki en sevdiğiniz BBC programını izleyebilirsiniz.

Kullanıcıların NordVPN hakkında söylediklerini görün ve kendiniz risksiz deneyin. 30-gün para iade garantisi.

NordVPN Tekliflerini Görün

2. ExpressVPN

ExpressVPN'in avantajları

ExpressVPN: en hızlı VPN ve rakipsiz şifreleme seviyeleri sayesinde Çin gibi zorlu ülkelerde bile çevrimiçi içerik akışı yapmak için kullanıcılar arasında çok popüler. Bu özellik dolu, log içermeyen VPN, etkileyici bir ağa sahiptir. 90'dan fazla ülkede 2000'den fazla ultra hızlı sunucu İngiltere'de altı sunucu konumuna sahip.

ExpressVPN'i aynı anda üç farklı cihazda da kullanabilirsiniz. tüm BBC hizmetlerinin engellemesini kaldırın, radar altında kalırken BBC iPlayer dahil. 30 günlük para iade garantilerini kullanın ve kendiniz karar verin.

ExpressVPN Fırsatlarını Görüntüle

3. PureVPN

Nasıl (GERÇEKTEN) 2020 yılında Çin'de BBC IPlayer Online izlemek

PureVPN, Çin ve Hong Kong dahil olmak üzere 140'tan fazla ülkede 750'den fazla sunucudan oluşan bir ağa sahiptir. Ayrıca özel bir Çin VPN hizmeti de sunuyorlar. Çin Büyük Güvenlik Duvarı'nı atlayın. Geçmişte bazı gizlilik sorunları yaşadıklarını akılda tutmak önemlidir, ancak BBC'ye Çin'den erişmeye çalışıyorsanız, bu muhtemelen bir sorun yaratmayacaktır. Gerçek kullanıcıların ne düşündüğünü okuyun.

Kullanıcı dostu uygulamaları 6 farklı protokolü destekler ve bir kill switch ve split tunneling gibi gelişmiş güvenlik özellikleri sunar.

PureVPN'in sizin için doğru seçim olup olmadığından emin değilseniz, bunlardan yararlanabilirsiniz. 7 günlük para iade garantisi (soru sorulmamış bir geri ödeme politikasıyla) ve deneyin.

PureVPN Fırsatlarını Görüntüle

4. VyprVPN

Nasıl (GERÇEKTEN) 2020 yılında Çin'de BBC IPlayer Online izlemek

VyprVPN bir dizi spor etkileyici güvenlik özellikleri - en önemlisi, DPI (Derin Paket Denetimi) ve Çin'in Büyük Güvenlik Duvarı'nı atlamak için özel olarak tasarlanmış Chameleon teknolojisi. Buna ek olarak, kendi DNS sunucularının sahibi ve yönetimi hiçbir üçüncü taraf dahil değildir, kullanıcılar arasında popüler bir seçimdir.

Aynı anda beş cihazda da kullanabilir ve 70'den fazla ülkede 700'den fazla sunucu arasından seçim yapabilirsiniz. Yeni kullanıcılar bir 30-gün para iade garantisi, böylece risksiz deneyebilirsiniz.

VyprVPN Fırsatlarını Görüntüle

5. PrivateVPN

Nasıl (GERÇEKTEN) 2020 yılında Çin'de BBC IPlayer Online izlemek

İşi süslü bir VPN'in yanı sıra yapabilen daha basit bir hizmeti tercih ederseniz, PrivateVPN sizin erkeğinizdir. Daha küçük bir sunucu ağına (50'den fazla ülkede 80'den fazla sunucu) sahip olmasına rağmen, bu VPN Çin'de yüksek hızlarda çalışacak kadar güçlü.

PrivateVPN günlük tutmaz ve tadını çıkarabilirsiniz hesap başına altı cihaz. Bu şekilde, Çin'de BBC'yi hız veya bant genişliği kısıtlaması olmadan izleyebilirsiniz. Ayrıca mükemmel destek sağlar ve 30-gün para iade garantisi. Kullanıcı referanslarını buradan kontrol edin.

PrivateVPN Fırsatlarını Görüntüle

Çin'in artan sansür yasalarına rağmen, yukarıda da görebileceğiniz gibi, hala bu zor zorlukla karşılaşabilecek ve BBC'yi ve diğer sansür içeriklerini güvenli ve anonim olarak izlemenize yardımcı olabilecek VPN'ler var.

NordVPN'den% 70 İNDİRİM kazanın!

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

75 − = 65

map