Nasıl Kanal 7 Avustralya Anywhere 2020 kolayca akışı


Yurtdışında seyahat eden bir Aussie veya dünyanın herhangi bir yerinde harika bir Avustralya TV hayranıysanız, aşağıdaki gibi bir hata mesajıyla karşılaşmaktan daha can sıkıcı bir şey yoktur. Maalesef 7plus'a Avustralya dışında erişilemiyor.

Channel 7 Australia, çoğu kanal için özel yayın haklarına sahiptir. 800 Kelime, Ev ve Dışarıda dahil olmak üzere popüler Avustralya şovları, ve Avustralya Açık Tenis gibi önemli spor etkinlikleri.

Ancak, 7plus uygulaması veya web sitesinin IP adresi Avustralya dışında, erişiminizi engelleyecek 7TWO, 7mate, 7flix ve Racing.com dahil olmak üzere tüm ağ akış hizmetlerine.

Bu coğrafi bloğu hızlı ve kolay bir şekilde çözmek için şunları yapabilirsiniz: konumunuzu gizleyecek bir VPN kullanın ve Avustralya sunucusunun IP adresiyle değiştirin. Channel 7 Australia'yı herhangi bir konumdan izlemek için ayarlamanız sadece birkaç dakika sürer.

Channel 7 Australia Nasıl Yayınlanır: Hızlı Kılavuz

Kanal 7'yi yurt dışından izlemek için tek yapmanız gereken:

 1. Güvenilir bir VPN hizmetine abone olun ve cihazınız için uygulamayı indirin. Akış için, NordVPNolağanüstü ve aşağıda iki en iyi seçeneği daha sunacağız.
 2. Avustralya'daki bir sunucuya bağlanma.
 3. 7plus.com.au adresine gidin veya mobil cihazınız için 7plus uygulamasını edinin.
 4. Tıklamak A-Z gösterir en sevdiğiniz programları izlemek için Canlı tv şu anda Avustralya'da yayınlanan şovları yayınlamak için.

ŞİMDİ İzlemeye Başlayın!

Channel 7 Australia'yı İzlemek için Neden Bir VPN'e İhtiyacınız Var?

Kanal 7 Avustralya’nın içeriği Coğrafi kısıtlamalı, yani yalnızca Avustralya'da kullanılabilir. Coğrafi bloklar normalde yayını önleyen lisans kısıtlamaları belirli bir bölgenin dışındaki belirli içeriklerin.

Bu durumda, Kanal 7'nin içeriğini göstermesine izin verilen bölge Avustralya'dır. Kendinizi başka bir yerde bulursanız - Yeni Zelanda gibi yakın ülkelerde bile, Solomon Adaları veya Papua Yeni Gine - şanssız gibi görünecek.

Yine de ağların düşünmenizi istediği şey budur. Gerçekte, en iyi VPN, coğrafi blokları hızlı ve kolay bir şekilde atlayabilir Kanal 7'ye Sydney'de evde oturan biriyle aynı erişimi sağlamak için.

Ancak eski VPN'leri indirmeden önce, kolay erişim ve sorunsuz akış için ihtiyacınız olan özelliklere sahip olduğundan emin olmak önemlidir. İlk, VPN'nin Avustralya'da yüksek hızlı sunuculara sahip olduğundan emin olun. Bu sunuculardan birine bağlandığınızda, VPN gerçek konumunuzu maskeleyecek, böylece 7plus yalnızca bir Avustralya IP adresi görecek.

Sınırsız bant genişliği rahatsız edici tamponlamadan veya daha kötüsünden kaçınmanıza yardımcı olacak, gösteri sınırının ortasında gösterim sınırınıza ulaşacak. Akış hizmetleri coğrafi engelleri güçlendirmek için giderek daha fazla anti-VPN teknolojisi kullandığından, Netflix gibi yoğun korunan sitelere erişebilen VPN.

Üst düzey güvenlik özellikleri de bir zorunluluktur, çünkü bir VPN'in sizin için yapabileceği en önemli şeyler cihazlarınızı korumak ve etkinliğinizi gizli ve anonim tutmaktır.. Güçlü veri şifreleme ve bir otomatik öldürme anahtarı tüm bunlarla kolayca ilgilenecek.

Her Yerde Kanal 7 Avustralya İzlemek İçin En İyi VPN'ler

Kanal 7 Avustralya’nın coğrafi kısıtlamalı içeriğine yüksek kaliteli akış ve kolay erişim sunan VPN'ler için seçtiklerimiz.

1. NordVPN

NordVPN cihazları

NordVPN teklifleri Avustralya'da 212 sunucu muazzam küresel ağının bir parçası olarak. Tek bir abonelik aynı anda en fazla 6 cihazı kapsar.

SmartPlay teknolojisi en iyi sunucuyu otomatik olarak seçer Kanal 7 akışını kolaylaştırmak için Karen, Dean ve Colby'a cevap vermek üzereyken videonun donması konusunda endişelenmeden Ev ve Dışarıda izleyebilirsiniz..

NordVPN etkileyici güvenlik özelliklerine de sahiptir. Askeri düzeyde, AES 256 bit şifreleme tüm verileri korur ve DoubleVPN seçeneği, internet casuslarından tamamen gizli kalmanızı sağlamak için ikinci bir şifreleme katmanı ekler.

En iyisi, CyberSec özelliği, can sıkıcı pop-up reklamları otomatik olarak algılar ve engeller ve şüpheli web siteleri, kullanıcıların sevdiği biraz ekstra koruma. Hizmet riskini aşağıdakilerle ücretsiz deneyin: 30-gün para iade garantisi.

NordVPN engellemeyi kaldırabilir:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video ve Sling TV.

Torrent'i destekler:

 • Evet, P2P özel sunucuları mevcut.

NordVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Yönlendiricilerle de uyumludur.

ŞİMDİ NordVPN ile izleyin!

2. CyberGhost

cyberghost çoklu cihazlar

CyberGhost’un çeşitli VPN kullanımları için önceden yapılandırılmış benzersiz profilleri sayesinde VPN acemi rüyası. Seç Akış profilinin engellemesini kaldır Kanal 7 Avustralya'ya erişmek için otomatik olarak en uygun sunucuya bağlanma ve yüksek kaliteli akış için doğru ayarların yapılması.

Ek profiller gibi ek profiller Anonim Olarak Torrent Yapın, Ağı Koruyun, ve Sunucumu Seçin bu VPN'i kullanımı kolay olduğu kadar çok yönlü hale getirin. Sürekli hizmet geliştirmeye derin bir bağlılık da CyberGhost'un en iyi VPN'lerden biri olmasına yardımcı oldu.

Yapabileceksin aynı anda 7 cihaza kadar bağlanın, böylece aileniz asla tek bir ekranda savaşmamanız için tabletinizde, akıllı telefonunuzda, dizüstü bilgisayarınızda, akıllı TV'nizde ve daha fazlasında Kanal 7 şovlarını izleyebilir.

Bu özelliklerin keyfini kendiniz çıkarın. 45 günlük para iade garantisi veya 7 günlük ücretsiz deneme mobil cihazınızda.

CyberGhost engelini kaldırabilir:

 • Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN ve diğerleri için optimize edilmiş sunucularla özel akış profili.

Torrent'i destekler:

 • Evet; özel profil ülkeleri ve kullanıcı sayısını gösterir.

CyberGhost şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux ve Chrome.

ŞİMDİ CyberGhost ile izleyin!

3. ExpressVPN

ExpressVPN'in avantajları

Yüksek hızlar, mümkün olan en iyi izleme deneyimi için gereklidir ve başka hiçbir hizmet ExpressVPN'den daha iyisini sunmaz. VPN hız testi şampiyonu.

Bu yıldırım hızlarına ek olarak, ExpressVPN bölünmüş tünelleme sunar, yerel IP adresinizden kullanımı daha kolay olan bankanız gibi doğrudan web sitelerine de erişirken Kanal 7'yi yurt dışından akışa almanızı sağlayan nadir bir özellik.

ExpressVPN'ler ile kişisel verilerinizin güvenli olduğundan emin olabilirsiniz. 256 bit şifreleme, DNS sızıntı koruması, ve otomatik öldürme anahtarı.

IP adreslerini düzenli olarak döndürerek, ExpressVPN çoğu anti-VPN önleminin üstesinden gelir kolaylıkla. Kanal 7 bloklarını yoğunlaştırsa bile, tam yol boyunca ilerleyeceksiniz. Bu VPN’nin benzersiz özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için ayrıntılı incelememize bakın.

ExpressVPN’in etkileyici performansını, 30-gün para iade garantisi ve bir 7 günlük ücretsiz deneme mobil kullanıcılar için.

ExpressVPN engelini kaldırabilir:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN ve BBC iPlayer.

Torrent'i destekler:

 • Evet, tüm sunucular P2P etkinliğini destekler.

ExpressVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Ayrıca belirli yönlendiricilerle kullanım için bir uygulama sunar.

ExpressVPN ile ŞİMDİ izleyin!

özet

Yabancı IP adresinizin sizinle en sevdiğiniz Kanal 7 şovları arasında yer almasına gerek yoktur. Sadece en yüksek puanlı bir VPN yükleyerek dünyanın neresinde olursanız olun Kanal 7, 7TWO, 7mate, 7flix ve Racing.com'u sorunsuz bir şekilde yayınlayabilirsiniz.

Hangi VPN'nin sizin için en uygun olduğundan hala emin değil misiniz? VPN uzmanlarımızdan her VPN kategorisindeki en iyi performans gösterenlerimiz hakkında çok daha fazla bilgiye sahibiz. Ve en iyi sağlayıcılar ücretsiz denemeler ve para iade garantileri sunduğundan, onları denemekle hiçbir şey riske atmazsınız.

Uzun vadeli bir plan için oturum açmaya hazır olduğunuzda, en yeni özel teklifleri almak için VPN fırsatları ve indirimler sayfamızı kontrol ettiğinizden emin olun.!

NordVPN'i ŞİMDİ Edinin!

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me