Nasıl kolayca 2020 yılında Almanya herhangi bir yerden TV izlemek için

Aşağıdakileri içeren ağların bir listesiyle RTL, RTL II, Vox, ve nitro, Drama'dan F1 yarışına kadar her şeyle ucuz bir Alman TV yayın hizmeti arıyorsanız TV Now idealdir.

Gibi popüler şovların geçmiş bölümlerini yakalayabilirsiniz Deutschland sucht den Superstar (“Almanya Süperstar Arıyor”) ve Cobra 11 için Alarm - Die Autobahnpolizei (“Cobra 11 için alarm - Autobahn Polisi”) için BEDAVA, ve canlı yayınları TV Now Plus ayda sadece birkaç avro abonelik.

Harika bir fiyata harika bir platform, ancak videolar ve tüm canlı şovlar Almanya dışında coğrafi olarak engelleniyor.

TV Now'ı her yerden izlemenin en kolay yolu bir VPN kullanmaktır (sanal özel ağ). Size nasıl çalıştıklarını ve sizin için en uygun olanı seçerken neleri arayacağınızı da içeren VPN'ler hakkında bilmeniz gereken her şeyi ele alacağız..

Şimdi TV Nasıl İzlenir Almanya: Hızlı Kılavuz

TV Now'a her yerden erişmek için şu basit adımları izleyin.

 1. Almanya'daki sunucuları olan bir VPN seçin ve coğrafi kısıtlamaları aştığı kanıtlanmış bir yetenek seçin. CyberGhostgüzel çalışıyor ve aşağıda başka önerilerde bulunacağız.
 2. Cihazınız için VPN uygulamasını indirin ve yükleyin.
 3. Oturum açın ve bir Alman sunucu konumu seçin.
 4. TV Now uygulamasını indirip yükleyin veya tvnow.de adresine gidin.
 5. Bir hesap oluşturun ve şimdi TV'de oturum açın.
 6. Tüm gereken bu - favori kanalınızı seçin ve akışa başlayın!

Şimdi İzlemeye Başlayın

Neden Almanya Dışında TV İzlemek İçin Bir VPN'e İhtiyacınız Var?

TV Ağları ve gerçek zamanlı aktarım hizmetleri yayınlarını lisans aldıkları bölgeyle sınırlandırmalıdır. İster evden uzakta bir Alman olun, ister RTL'deki harika şovları ve sporları sevin, TV Now'a VPN olmadan başka bir ülkeden tam olarak erişemezsiniz.

Bir VPN, ağın bir sunucusu olduğu her yerde size yeni bir IP adresi vererek coğrafi kısıtlamaları atlayabilir. ne yazık ki, bazı akış hizmetleri VPN'leri algılar ve engeller. Dolayısıyla, bir sağlayıcı seçerken dikkatli olmanız gerekir - çoğu ücretsiz VPN, anti-VPN yazılımını atlayamaz.

En iyi VPN'ler engellemeyi kaldırmanıza izin verir mevcut konumunuz ne olursa olsun, tüm dünyadaki web siteleri ve hizmetler. Ulaşabileceksiniz Sadece TV Now değil, aynı zamanda ABD, İngiltere ve Alman Netflix, uluslararası yayıncılardan çok sayıda ekstra içerikle birlikte.

TV'ye Şimdi erişmek ve şovları yüksek kalitede izlemek için, Almanya'da sunucuları olan VPN ve yüksek hızlı, tutarlı bağlantılar.

En iyi VPN'ler de verilerinizi şifreleyerek çevrimiçi gizliliğinizi sağlayın ve kimliğinizi ve gerçek konumunuzu maskelemek. İdeal olarak, etkinliğinizin kayıtlarını tutmaz ve VPN bağlantısı herhangi bir noktada düşerse veri iletimini durduran bir kill switch gibi koruma sağlar.

Almanya'yı Her Yerden İzlemek İçin En İyi VPN'ler

Piyasada çok fazla VPN var - binlerce - ama şimdi TV için en iyisi hangileri? Alman TV akışı için mükemmel beş VPN'in bir listesini oluşturmanız için test yaptık.

1. CyberGhost

cyberghost çoklu cihazlar

CyberGhost’un yüksek hızları yüksek kalitede akış için harika. Akış için önceden yapılandırılmış profiller sayesinde TV Now'a erişmek kolaydır. yüzlerce Alman sunucusu - dünya çapında 5.700+ ağın bir parçası.

CyberGhost ayrıca P2P görevleri için de mükemmeldir. torrent için özel sunucular, ve anonim olarak yerleşik bir Torrent ayarı.

En fazla 7 eşzamanlı cihaz, iOS, Android ve Windows uygulamaları ücretsiz deneme. Bu çok yönlü VPN, bir dizi dünya çapında akış platformuna bağlanabilir ve AES-256 şifreleme, öldürme anahtarı seni güvende tutacak.

CyberGhost’un süper sezgisel arayüzü kullanıcılar için büyük bir hit ve uzun vadeli planlar cazip bir fiyata geliyor.

Para iade garantisi:

 • 45 günler

CyberGhost engelini kaldırabilir:

 • Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN ve diğerleri için optimize edilmiş sunucularla özel akış profili.

Torrent'i destekler:

 • Evet; özel profil ülkeleri ve kullanıcı sayısını gösterir.

CyberGhost şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux ve Chrome.

CyberGhost Now ile izleyin

2. ExpressVPN

ExpressVPN cihazları

ExpressVPN ortalama VPN'den biraz daha pahalıdır, ancak fiyat farkını telafi eder. olağanüstü hızlar ve şık bir arayüz. Test ettiğimiz sağlayıcıların en hızlı ortalama hızlarına sahiptir ve Almanya'da çok çeşitli içeriğin engelini kaldırır.

Kurulum hızlı ve ağrısızdır ve uygulaması otomatik olarak en iyi sunucuyu seçebilir eğer işleri basit tutmak istiyorsan.

Şifreleme, listemizdeki her VPN ile bulacağınız AES-256 standardıyla aynıdır. Ek güvenlik özellikleri arasında kill switch, DNS sızıntı koruması ve çift şifreleme.

ExpressVPN bir video akışı için popüler seçim, ve Almanya'dan uzaksanız veya başlamak için en iyi bağlantı hızlarına sahip değilseniz idealdir.

Para iade garantisi:

 • 30 gün

ExpressVPN engelini kaldırabilir:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN ve BBC iPlayer.

Torrent'i destekler:

 • Evet, tüm sunucular P2P etkinliğini destekler.

ExpressVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Ayrıca belirli yönlendiricilerle kullanım için bir uygulama sunar.

ExpressVPN ile Şimdi İzleyin

3. NordVPN

Nasıl kolayca 2020 yılında Almanya herhangi bir yerden TV izlemek için

NordVPN, güvenliğe büyük önem veren sağlam bir akış seçeneğidir. AES-256 şifrelemesinin standart ve hiçbir günlük kombinasyonu, güvenilir bir seçim olmasını sağlar, DNS sızıntı koruması, otomatik öldürme anahtarı ve tam anonimlik sağlayan Çift VPN.

Ek güvenlik için, benzersiz Tarama yaparken reklamları ve şüpheli web sitelerini engelleyen CyberSec özelliği.

NordVPN dünya çapında muazzam bir sunucu ağına sahiptir ve Almanya'dan gelen akışların engelini kaldırmak için mükemmel. Ülkedeki 300'den az sunucu dizisinde gizli sunucu IP'leri, P2P paylaşımı ve özel IP adresleri sunar.

Onun NordVPN’in hizmetindeki kusurları belirtmek zor, ve daha uzun bir anlaşma seçerseniz planlar nispeten ucuzdur. Bunun bugün dünyadaki en popüler VPN olduğuna şaşmamalı.

Para iade garantisi:

 • 30 gün

NordVPN engellemeyi kaldırabilir:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video ve Sling TV.

Torrent'i destekler:

 • Evet, P2P özel sunucuları mevcut.

NordVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Yönlendiricilerle de uyumludur.

NordVPN ile Şimdi İzleyin

4. PrivateVPN

privatevpn aygıtları

PrivateVPN, kullanıcılarının büyük çoğunluğu tarafından yüksek puan alan uygun fiyatlı bir sağlayıcıdır. Akış hizmeti kısıtlamalarını atlamak kolaydır etkileyici bağlantı hızları ve güvenilir sunucularla, bu VPN'i Şimdi TV akışı için bir başka harika seçenek haline getiriyor.

PrivateVPN teklifleri Team Viewer özelliği ile ücretsiz uzaktan kurulum, ancak buna ihtiyacınız yoktur çünkü işlem basittir. VPN'nin ayrıca bir dizi protokolü vardır, böylece deneyimli bir kullanıcıysanız, tercihlerinize göre özelleştirebilirsiniz.

En iyi üç seçimimizden farklı olarak PrivateVPN’in müşterisi canlı sohbet yoluyla destek sağlanamıyor. Bir e-posta sorgusu göndermeniz gerekir ve birisinin size geri dönmesi en az birkaç saat sürer. Ancak, sorunu çözmenize yardımcı olacak ayrıntılı bir yanıt alırsınız.

Para iade garantisi:

 • 30 gün

PrivateVPN engellemeyi kaldırabilir:

 • Netflix, Hulu, HBO, Hotstar, Amazon Prime Video ve BBC iPlayer.

Torrent'i destekler:

 • Evet, tüm sunucular P2P etkinliğini destekler; uygulama aracılığıyla kullanılabilen P2P için optimize edilmiş sunucuların listesi.

PrivateVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android ve iOS.

PrivateVPN ile Şimdi İzleyin

5. IPVanish

ipVanish Cihazları

IPVanish mükemmel bağlantı hızlarına ve dünya çapında çeşitli sunucu konumlarına sahiptir. Etkileyici Frankfurt'taki 57 sunucu, TV'yi Canlı Yayında çalıştırdığınızda sorunsuz performans sağlar herhangi bir yerden.

Şifreleme, bu listedeki VPN'lerde olduğu gibi güvenilirdir ve uygulamalar bir dizi protokolle (PPTP, L2TP, OpenVPN, IPSec) birlikte gelir, böylece Amacınız için en iyi güvenlik ve hız dengesini seçin.

IPVanish ile ilgili tek rezervasyonumuz, geçmişte veri kaydı ile ilgili sorunlarla karşılaşmış olmasıdır. 2016'da ABD merkezli sağlayıcı, çocuk istismarı sorununu araştıran yetkililere kullanıcı verileri verdi. Şirket şimdi yeni mülkiyet altında, ancak günlük tutmadığını iddialarını doğrulayamayız.

Yine de, IPVanish akış için çok iyi çalışıyor, birçok mutlu kullanıcının kanıtladığı gibi.

Para iade garantisi:

 • 7 gün

IPVanish engellemeyi kaldırabilir:

 •  Netflix, BBC iPlayer.

Torrent'i destekler:

 • Evet.

IPVanish şu cihazlarda çalışır: 

 • Windows, macOS, iOS, Android, FireTV, Windows Phone, Linux, Chromebook, Yönlendiriciler.

IPVanish Now ile izleyin

özet

Almanya'dan uzak durmak, artık TV'deki en sevdiğiniz şovları kaçırmak anlamına gelmez. Tek ihtiyacınız olan bir yüksek hızlarda güvenilir VPN, kanıtlanmış engelleme gücü ve mükemmel güvenlik ve izleyeceksiniz Die Höhle der Löwen hiç vakit kaybetmeden!

VPN'lerde yeniyseniz, size başlangıç ​​kılavuzumuzdaki tüm temel bilgileri öğreteceğiz. İleri düzey kullanıcılar için, seni harika bir VPN zihninin derinliklerine götürüyoruz nihai tünel kılavuzumuz gibi makalelerle.

Unutmayın, önerilen VPN'lerimiz para iade garantisi ile gelir, bu nedenle hangisinin sizin için en iyi olduğunu görmek için onları denemeye çalışma riski yoktur!

Ücretsiz CyberGhost Denemenize Şimdi Başlayın

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me