Nasıl ZenMate Ücretsiz Deneme – 2020 için en kolay kesmek

Kullanıcı incelemelerimize göre, ZenMate aşağıdakileri yapabilen nadir VPN'lerden biridir: BBC iPlayer tarafından kullanılan katı coğrafi kısıtlamaları atlayın. Biz de daha bulundu Hulu ve Netflix ABD'nin engellemesini kaldırabilir.

Ancak, bazı yorumcular ayrıca hayal kırıklığı yaratan hızlar ve bağlantı kaybı çeşitli ZenMate sunucuları ile.

Peki bu VPN'nin abone olmaya değer olup olmadığını nasıl anlarsınız? En iyi yolun Bir şey ödemeden önce kendiniz test edin.

Neyse ki, ZenMate bunu sadece 7 günlük ücretsiz deneme.

ZenMate Ücretsiz Deneme Sürümü - Genel Bakış

Bazı VPN hizmetleri ücretsiz deneme kullanıcıları için hızlarını veya bant genişliğini sınırlama, ZenMate ile herhangi bir kısıtlama konusunda endişelenmenize gerek yok.

7 günlük ücretsiz deneme süresinde, ZenMate’in tüm özelliklerine erişim böylece hizmeti ve size uygun olup olmadığını gerçekten iyi anlayabilirsiniz.

Yani korunacaksınız AES 256 bit şifreleme göz atarken. Ayrıca deneyebileceksiniz ZenMate’in takdire şayan engellemeyi kaldırma yetenekleri ve VPN'i test edin beş farklı cihaza kadar.

ZenMate’in ücretsiz denemesiyle ilgili en iyi şeylerden biri, kart ayrıntılarını girmek zorunda değilsiniz başlamak. Bu tamamen ücretsiz olan ücretsiz bir deneme sürümü ve bu seni beklenmedik ücretlendirme riski yok.

Yapmanız gereken tek şey, kurulum için kullanışlı kılavuzumuzla ücretsiz denemenizi başlatmaktır.

Ücretsiz ZenMate Denemenize Şimdi Başlayın

ZenMate Ücretsiz Deneme - Hızlı Kurulum Kılavuzu

1. ZenMate web sitesine gidin ve Free Ücretsiz 7 Günlük Deneme Sürümünü Başlat ’yazan yeri tıklayın.

zenmate ücretsiz deneme 1

2. Cihazınız için doğru uygulama otomatik olarak indir.

İndirdikten sonra uygulamayı açın ve Sonrakine tıkla' kaydolmaya başlamak.

Nasıl ZenMate Ücretsiz Deneme - 2020 için en kolay kesmek

3. Bilgilerinizi doldurun ve "Kaydol" u tıklayın.

Nasıl ZenMate Ücretsiz Deneme - 2020 için en kolay kesmek

4. E-posta hesabınıza gidin ve ZenMate'in size gönderdiği bağlantıyı tıklayın Email adresini onayla. Ardından uygulamayı yeniden açın ve "Denemeyi Başlat" ı tıklayın.

Nasıl ZenMate Ücretsiz Deneme - 2020 için en kolay kesmek

5. "Güvenli hale getirmek için tıklayın" yazan talimatları izleyin ve hepiniz hazırsınız!

Nasıl ZenMate Ücretsiz Deneme - 2020 için en kolay kesmek

ZenMate Ücretsiz Denemenizi Kullandınız - Sırada Ne Var??

Çünkü ZenMate herhangi bir kart detayı gerektirmez ücretsiz deneme sürümünü indirmek için sizi tanımakla rahatlayabilirsiniz otomatik ödemeler için endişelenmenize gerek yok haftanın sonunda.

7 günlük ücretsiz denemenizin süresi dolduğunda, hesabınız rücretsiz sürüme evert ZenMate. Bu şu anlama gelir sadece dört sunucu konumuna erişim, düşük hızlar, ve erişilebilirlik sadece üç platform.

Ücretsiz denemenizin sonunda hala kararınızı vermediyseniz, ücretli bir ZenMate aboneliği satın alma seçeneğiniz vardır. 14 günlük geri ödeme süresi. Bu size bir fazladan iki hafta hizmet denemek için - rağmen bir ödeme yapmanız gerekecek ile başlamak.

ZenMate'in sizin için olmadığına karar verirseniz, tek yapmanız gereken hesabını iptal et ve geri ödeme isteğinde bulunma ZenMate’in destek ekibi aracılığıyla - bu 14 günlük süre bitmeden. Daha fazla bilgi edinmek için ZenMate'in web sitenizde paranızı geri alma kılavuzu vardır.

özet

ZenMate en yüksek hızları sunmayabilir, ancak indirmesi ve kullanması inanılmaz derecede kolay olan tamamen ücretsiz bir deneme sunar. ZenMate’in 14 günlük geri ödeme teklifiyle daha da uzun bir test süresinin tadını çıkarabilirsiniz.

Paranızı biraz daha hızlı bir VPN'de geçirmeyi tercih eder misiniz? Mevcut en hızlı 5 VPN'i test ettik.

Ayrıca 7 günlük deneme sürümleriyle diğer VPN'lere de göz atabilirsiniz.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me