Nejlepší služby VPN VPN (VRAIMENT GRATUITS) 2020


I n a nombreuses raisons pour lesquelles vous pouvez vouloir využívající VPN. Pour de nombreuses personnes, ce sont pour des raisons de sécurité et pour no pas être traqués par leur fournisseur d'accès ou par le gouvernement. Příkladem může být příklad, kdy VPN pour s'assurer d'une meilleure sécurité quand on use le wifi public. Toutefois, la sécurité n'est pas la seule raison pour laquelle vous pourriez avoir besoin du meilleur VPN zdarma sur vos příslušenství.

Pokud máte nějaké služby, musíte mít jistotu, že VPN VPN je provozována na dálku bez ohledu na to, zda je to možné. Ou alors, ça peut être pour pouvoir accéder facilement à votre propre réseau quand vous n'êtes pas chez vous. Pokud VPN nevyužívá využití, je třeba mít k dispozici nejdůležitější VPN zdarma..

Body clé

Pokud si VPN připojíte zdarma, budete mít jistotu, že budete mít k dispozici lokalizační tajemník pro lokalizaci, i když budete chtít omezit využívání služeb ces. Ils sont en général assez limitedifs et limités, même s'ilsontontés et usedis par de nombreuses personnes. Toutefois, s'il le faut, vous pouvez utiliser les services VPN gratuits suivants.

La plupart des services VPN gratits isont un vrai cauchemar en matière de sécurité. Největší suvenýr parce que les VPN dorovnává prodávajícího bez ohledu na to, kde se nachází, envoient des pubs ciblées. D'autres sont connus pour leur krypta de données obsolète, qui peut facilement être hacké. Nejlépe experti na odborníky doporučující a spolehliví VPN věrohodní, nalévat éviter de sérieux problemèmes de sécurité.

Více informací o službách poskytujeme služby VPN gratuits, saquest questil quand même plus prudent de choisir un service complete a vousle une meilleure sécurité, un meilleur respekt de la vie privée et me meureure vitesse.

Cela étant dit, passons au top 5 des VPN gratuits.

  1. CyberGhost

CyberGhost je jistota, že nejsem meilleurs VPN gratuits et ne suit pas l'activité de ses utilisateurs. Et il le prouve en transparentní zveřejňování zpráv. Používá se navíc, aby se omezil počet aplikací, které omezují obsah jednotlivých stránek, obsahují složité soubory cookie, stránky s malveillanty atd. V případě, že používáte webovou stránku, c Je to skvělý nástroj VPN, který je snadno použitelný a snadno použitelný.

Toutefois, CyberGhost aussi des failles, je příkladem toho, že se nejedná o vaše služby. Cela významně se hodí k pronajmutí, k proniknutí do země, kde se nachází. Pokud se chcete zúčastnit 3 schůzek, musíte se připojit k soudu a připojit se k hospodám..

Cyberghost6.0

  1. TunnelBear

TunnelBear je pravděpodobné, že VPN a ludique et le plus jednoduchý a utilizer, avec des des aplikací nalít MacOS, Windows, a tous les appareils mobiles. Pokud je to možné, můžete si vybrat různé variace, které se vám budou líbit, ale budete mít jistotu, že nedojde k úniku tekutin z partoutu, Norvège a Hongkong, nizozemština a další australské verze. gratuiteVPN.

Tout comme CyberGhost ci-dessus, TunnelBear se neusiluje o přepravu a promutuje kryptuální solidy. Mais par contre, is un un unuxux unreatuent dans sa version gratuite, quest la limite est 500MB par mois. Cela Význam je užitečný pro všechny, kteří mají omezený přístup k omezování geografických omezení.
Tunnelbear

  1. Ukryj mě

Skrýt Me est également l'un desmeilleurs VPN gratuits k dispozici na trhu. Basé en Malaisie, ce fournisseur de services possède 28 serveurs répartis dans 22 pay. Je zajištěna kryptáž OpenVPN a je zajištěna správnost připojení. Nelze použít žádné 2 GB zařízení, které můžete využít bezplatně. Nejvhodnější je, že budete mít jistotu, že webové stránky nebo webový server pro soukromé použití a hotspot veřejnost.

ukryj mě

  1. VPNGate

Création d'une université japonaise, VPNGate is all dans notre liste des meilleurs VPN gratuits pustý syn, ale hlavně, že je viventant dans des zones o le le gouvernement censure tout. Crée à l'université de Tsukuba, ce VPN gratis partulier tourne sur les ordinateurs de plusieurs volontaires. Nejčastěji otevřený zdrojový kód a neaplikující nombreuses mises à jour régulières pour le maintenanceenir à jour et qu'il reste access pour les utilisateurs.

Malheureusement, com is il est constamment en plein développement, il peut parfois être très půjčil. Nezaujměte pasáž pár-à-pair ou les torrents. Kromě toho je možné využít trafické vykořisťování a je třeba se ujistit, že jste povinni. Je možné použít virtuální server využívající VPN jedinečné řešení pro webovou stránku s geografickým zaměřením, nalévat nové informace a další informace. Nenechte si ujít servírování, prožijte spojení a neplánujte si fulgurantes.
vpngate

  1. Windscribe

Le dernier VPN zdarma que vous devriez utiliser quand vous en avez absolutní besoin, c'est Windscribe. Pokud jde o bonitu, je třeba se spolehnout na věrohodnost. Pour s'assurer de sa gratuité, l'utilisation de données est limitée. Toutefois, ça représente quand même 10GB par mois, no qui est postisant pour surfer et respektive des vidéos géo-bloquées.

S omezením počtu nocí, Windscribe ne permet pas as utilisateurs gratits d'taccéder à tous ses serveurs. Cela peut être uncontvénient majer is le serveur que vous voulez est pour les utilisateurs payants. Néanmoins, les serveurs gritsits availableibles ont une vitesse repaire.windscribe

Závěr

De no jours, de plus en plus de gens used un VPN, pour l'anonymat et le respekt de la vie privée. Les meilleurs VPN gratuje citáty ci-dessus sont parfaits pour les utilisations classique du web. Nejúčinnější služby pro poskytování služeb VPN zdarma získáte bez omezení přístupu a dalších limitů, které jsou k dispozici. De plus, la plupart des VPN gratesits notont rentables parce qu'ils vendent les données de navigation de leurs utilisateurs.

V neposlední řadě je možné získat VPN zdarma a neovládat dárce pomocí zabezpečeného připojení k internetu a připojením k příjemci VPN. Pokud jste v klidu a v klidu, neměli byste dělat kompromisy s kryptografickými a etnickými bonusy, které jsou připojeny k VPN, je nutné, aby VPN dokončil a platil. La bonne nouvelle sur les VPN payants, c'est que vous n'aurez pas besoin de faire un braquage de banque puisqu'ils deviennent de plus en plus abordables à reason d'une augmentation de la konkurence. Podívejte se na tento seznam placených sítí VPN, které si pravděpodobně můžete dovolit:

Poskytovatel pozice Naše skóre Hodnocení uživatelů
Výběr redakce 5.0 / 5
Přečtěte si recenzi
Zjistit více Začít >> Navštívit stránku
2 4,9 / 5
Přečtěte si recenzi
Zjistit více Začít >> Navštívit stránku
3 4,8 / 5
Přečtěte si recenzi
Zjistit více Začít >> Navštívit stránku
4 4,8 / 5
Přečtěte si recenzi
Zjistit více Začít >> Navštívit stránku
5 4,7 / 5
Přečtěte si recenzi
Zjistit více Začít >> Navštívit stránku

 

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

7 + 2 =

map