Nenechajte si ujsť týchto 20 vedúcich inovátorov počas Cyber ​​Week 2018

najväčšie mená v kybernetickej bezpečnosti sa stretávajú v izraelskom Tel Avive od 17. do 22. júna na Tel Avivskej univerzite.

Cyber ​​Week sa rozrástol na jednu z najlepších ročných udalostí kybernetickej bezpečnosti vo svete. Konferencia sa zíde odborníci z viac ako 60 krajín a bude obsahovať viac ako 50 panelov, workshopov, okrúhlych stolov, súťaží a viac. Očakávajú rekordný počet účastníkov tohto ročníka.

Program Cyber ​​Week má agendu nabitú viac ako 250 reproduktorov naplánované na celý týždeň. my máme vyzdvihlo 20 inovatívnych moderátorov / spoločností ktoré obsahujú kombináciu mladých začínajúcich podnikateľov a etablovaných spoločností zaoberajúcich sa kybernetickou bezpečnosťou.

Contents

20 prezentácií, ktoré v Cyber ​​Week 2018 nechcete minúť

  1. Chris Young, generálny riaditeľ spoločnosti McAfee
  2. Rick Echevarria, viceprezident a generálny riaditeľ platformy Intel
  3. Michael DeCesare, prezident a generálny riaditeľ spoločnosti ForeScout 
  4. Gil Shwed, zakladateľ softvéru Check Point Software Technologies
  5. Steve Bassi, generálny riaditeľ spoločnosti PolySwarm
  6. Hugh Thompson, technický riaditeľ spoločnosti Symantec  
  7. Lior Div, CEO spoločnosti Cybereason
  8. Karen Eldor, viceprezidentka produktového manažmentu spoločnosti CyberArk
  9. Nadav Zafrir, generálny riaditeľ tímu Team8
  10. Russ Dietz, hlavný bezpečnostný riaditeľ spoločnosti GE Digital  
  11. Ofer Izrael, spoluzakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti Illusive Networks
  12. Tony Velleca, generálny riaditeľ spoločnosti CyberProof  
  13. Dave Weinstein, viceprezident pre výskum hrozieb v Claroty
  14. Sergey Shykevich, Threat Intelligence Team v Q6 Cyber
  15. Eitan Satmary, manažér počítačovej a informačnej bezpečnosti vo Wix
  16. Nadav Costa, vedúci oddelenia informatiky pre SafeRide Technologies
  17. Marcel Wendt, CTO a zakladateľ Digidentity
  18. Amir Konigsberg, generálny riaditeľ a spoluzakladateľ Twiggle
  19. Fred Trotter, zakladateľ a CTO spoločnosti CareSet
  20. Andrey Eidelman, bezpečnostný architekt pre Getta

1. Chris Young, generálny riaditeľ spoločnosti McAfee

Nenechajte si ujsť týchto 20 vedúcich inovátorov počas Cyber ​​Week 2018Chris Young je jedným z najuznávanejšie a najrešpektovanejšie hlasy v oblasti kybernetickej bezpečnosti. Ako generálny riaditeľ spoločnosti McAfee dohliada na ochranu kritických systémov a údajov pre 90% spoločností z rebríčka Fortune 100 a viac ako dve tretiny spoločností z roku 2000.

Young tiež pomohol založiť alianciu Cyber ​​Threat Alliance, neziskovú agentúru, ktorá zdieľa informácie o hrozbách medzi svojimi členmi a pomáha predchádzať rozsiahlym kybernetickým útokom..

Young sa predstaví na internete Hlavné plenárne zasadnutie na Streda 20. júna. Zúčastní sa diskusie s názvom „Začnite s mysľou Koniec v mysli: Riešenia pred problémami“A je naplánované hovoriť približne o 9:40 hod.

2. Rick Echevarria, viceprezident a generálny riaditeľ platformy Intel

Nenechajte si ujsť týchto 20 vedúcich inovátorov počas Cyber ​​Week 2018Rick Echevarria bol na Intel už viac ako 20 rokov av súčasnosti pôsobí ako viceprezident a generálny riaditeľ divízie bezpečnosti spoločnosti Intel Platforms.

V súčasnosti vedie úsilie spoločnosti zlepšiť ich bezpečnosť na všetkých úrovniach od hraníc po cloud. Akonáhle sa tieto vylepšenia uvedú na trh, ich vylepšenia sa prejavia vo všetkom od šifrovaný a bezpečný cloud do autonómnych vozidiel a blockchainu.

Počas Cyber ​​Week môžete počuť Echevarriu na dvoch paneloch; Blockchain: New Age (Štvrtok 21. Júna o 3:35) a Hlavné plenárne zasadnutie (Streda 20. júna o 10:50 hod.)

3. Michael DeCesare, predseda predstavenstva a generálny riaditeľ spoločnosti ForeScout 

Nenechajte si ujsť týchto 20 vedúcich inovátorov počas Cyber ​​Week 2018

Je Michael DeCesare Prezident a generálny riaditeľ spoločnosti ForeScout. V relatívne krátkom čase im pomohol zmeniť ich na a líder v kybernetickom priestore. Pod jeho vedením pomohol ForeScout viac ako 2 700 spoločností na celom svete implementuje heterogénne bezpečnostné riešenie to môže pomôcť neutralizujú počítačové útoky z radu zariadení vrátane IoT, mobilné, prenosné počítače, a akékoľvek ďalšie zariadenie, ktoré sa môže pripojiť k vašej sieti.

Pred vstupom na ForeScout bol DeCesare prezidentom spoločnosti Intel Security a výkonným viceprezidentom pre celosvetový predaj v spoločnosti McAfee. DeCesare môžete počuť ráno 20. júna ako sa zúčastňuje panelovej diskusie na internete Hlavné plenárne zasadnutie približne o 9:40 hod.


4. Gil Shwed, zakladateľ spoločnosti Check Point Software Technologies

Nenechajte si ujsť týchto 20 vedúcich inovátorov počas Cyber ​​Week 2018Gil Shwed sa považuje za pôvodný vynálezca moderného firewallu. Má tiež autor niekoľkých technologických patentov a získal ocenenie čestný doktorát niekoľkých izraelských univerzít.

V roku 1993 založil spoločnosť Check Point Software Technologies LTD a spoločnosť sa stala jednou z nich najväčšie kybernetické poisťovne na svete. Check Point vyvinul niekoľko riešení, ktoré chrániť svojich zákazníkov pred širokou škálou počítačových útokov.

Shwed je naplánované hovoriť na paneli v systéme Windows Hlavné plenárne zasadnutie na Streda 20. júna, s názvom „Bezpečnostná mapa pre AI”Od 10:50.

5. Steve Bassi, generálny riaditeľ spoločnosti PolySwarm

Nenechajte si ujsť týchto 20 vedúcich inovátorov počas Cyber ​​Week 2018Steve Bassi bol inovátorom v oblasti kybernetickej bezpečnosti počas celej svojej profesionálnej kariéry. Pred otvorením PolySwarm, Bassi založil spoločnosť na ochranu informácií s názvom Narf Industries ktorá spolupracovala s DARPA (vládna agentúra zodpovedná za pokrok vo vojenských technológiách pre Ministerstvo obrany USA) a niekoľkými 500 spoločnosťami.

Spoločnosť PolySwarm vyvinula novú generáciu antivírusového softvéru. Použitím technológia blockchain, postavili prvý decentralizovaný antivírusový trh ktorý spája najlepších odborníkov v oblasti škodlivého softvéru na celom svete na zisťovanie a neutralizáciu počítačových hrozieb.

Bassi bude hovoriť ďalej Štvrtok 21. júna v Blockchain: Nový digitálny vek relácia a účasť na paneli s názvom „Unblockable Chains - Blockchain je konečná škodlivá infraštruktúra?“, Ktoré sa začína o 5:00.

6. Dr. Hugh Thompson, technický riaditeľ spoločnosti Symantec  

Nenechajte si ujsť týchto 20 vedúcich inovátorov počas Cyber ​​Week 2018Hugh Thompson je jeden z popredných odborníkov na kybernetickú bezpečnosť na svete. On má spoluautor štyroch kníh, uverejnené viac ako 80 akademických článkov, bol uvedený v časopisoch BBC, CNN, Financial Times, Forbes, The Wall Street Journal a časopis SC SC bol v roku 2006 označený za jeden z „najlepších 5 najvplyvnejších mysliteľov v oblasti IT bezpečnosti“.

V súčasnosti je Vedúci technického oddelenia spoločnosti Symantec, jedna z vedúcich spoločností v oblasti kybernetickej bezpečnosti. Medzi jeho zodpovednosti patrí vedenie výskumných pracovníkov a architektov tak, ako sú vyvinúť ochranu pred ďalšou generáciou pred počítačovými útokmi.

Thompson vystúpi v Hlavné plenárne zasadnutie vo štvrtok 21. júna, ale špecifiká ešte neboli zverejnené.

7. Lior Div, výkonný riaditeľ spoločnosti Cybereason

Nenechajte si ujsť týchto 20 vedúcich inovátorov počas Cyber ​​Week 2018Lior Div začal svoju kariéru v kybernetickej bezpečnosti v izraelskej armáde ako člen elitnej jednotky 8200, jednotky počítačovej inteligencie. Počas jeho šiestich rokov na jednotke 8200 bol kybernetický veliteľ a organizoval niektoré najväčšie kybernetické kampane proti skupinám a národom v oblasti počítačovej kriminality. Za svoje činy dostal Div Medaila za česť.

Po opustení izraelskej armády, Div spoluzakladal Cybereason a zmenil ju na veľmi úspešnú spoločnosť zaoberajúcu sa kybernetickou bezpečnosťou. Za posledný rok, Cybereason sa viac ako strojnásobila s takmer 400 zamestnancami po celom svete.

Div sa predstaví na Hlavné plenárne zasadnutie na Streda 20. júna ako súčasť „Mysli vo veľkom! Zabezpečenie sveta “ panel, ktorý sa začne o 1:30.

8. Karen Eldor, viceprezidentka pre produktový manažment spoločnosti CyberArk  

Nenechajte si ujsť týchto 20 vedúcich inovátorov počas Cyber ​​Week 2018S koniec 20 rokov skúseností v oblasti IT a analýza informačného systému, Karen Eldor je vo svojom odbore veľmi rešpektovaná. Svoju kariéru začala v izraelskej armádnej operačnej divízii, kde riadila vývojové tímy a viedla systémovú analýzu široko nasadených systémov.

Od prechodu na súkromný sektor sa Eldor stal Viceprezident pre riadenie produktov v spoločnosti CyberArk. Zamerala sa na premenu CyberArku na vedúca spoločnosť v oblasti kybernetickej bezpečnosti, konkrétne pokiaľ ide o tech, ktorá súvisí s migráciou v cloude a DevOps.  

Eldor sa zúčastní „Kam ideme? Budúcnosť kybernetickej bezpečnosti”Na paneli Hlavné plenárne zasadnutie na Streda 20. júna o 2:40 h

9. Nadav Zafrir, generálny riaditeľ spoločnosti Team8

Nenechajte si ujsť týchto 20 vedúcich inovátorov počas Cyber ​​Week 2018Nadav Zafrir je spoluzakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti Team8, Jeden z vedúce VC zamerané na kybernetickú bezpečnosť v Izraeli. Zafrir mal svoj štart v roku 2006 Elitná jednotka izraelskej armády 8200 a nakoniec sa stal veliteľom jednotky. Jednotka 8200 sa stala inkubátorom pre dobre známy izraelský sektor špičkových technológií.

Team8 je postavený s niektorými z najviac brilantné technické mysle v Izraeli a môžu identifikovať spoločnosti, ktoré môžu so správnym financovaním vytvárať softvér predchádzať počítačovej trestnej činnosti alebo zvýšiť kybernetickú bezpečnosť.

Zafrir je naplánovaný na vystúpenie na Hlavné plenárne zasadnutie na Štvrtok 21. júna, podrobnosti však ešte neboli zverejnené.

10. Russ Dietz, hlavný bezpečnostný riaditeľ spoločnosti GE Digital  

Nenechajte si ujsť týchto 20 vedúcich inovátorov počas Cyber ​​Week 2018Russ Dietz pracuje v USA technologický a bezpečnostný sektor viac ako 30 rokov. Bol úspešným technickým riaditeľom pre viaceré spoločnosti v oblasti špičkových technológií. Jednou z jeho hlavných oblastí expertízy je oblasť riešenie zabezpečenia cloud computingu a virtualizácie kde je videný inovátor a vizionár.

V súčasnosti je Dietz Hlavný bezpečnostný riaditeľ spoločnosti GE Digitaja a Generálny riaditeľ Centra excelentnosti priemyselného internetového kybernetického zabezpečenia. Vedie spoločnosť GE Digital do budúcnosti so silným zameraním stratégia, vízia a vykonávanie kybernetickej bezpečnosti.

Počas Cyber ​​Week sa Dietz zúčastní dvoch stretnutí; Blockchain: Nový digitálny vek (Unblockable Chains - Je Blockchain konečnou škodlivou infraštruktúrou?) A Samit CISCO (Industry & Panel kritickej infraštruktúry).

11. Ofer Izrael, spoluzakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti Illusive Networks

Nenechajte si ujsť týchto 20 vedúcich inovátorov počas Cyber ​​Week 2018Izraelský Ofer je jedným z priekopníci kybernetickej bezpečnosti založenej na podvode. Pred založením spoločnosti Illusive Networks pracoval Izrael v spoločnosti Check Point Software Technologies, kde pôsobil riadené vývojové tímy z celého sveta.

Spoločnosť Illusive Networks vyvinula platformu, ktorá používateľovi umožní urobiť prvý krok pri predchádzaní kybernetickému útoku skôr, ako sa to stane.   

Ofer sa zúčastní na Spojené kráľovstvo - izraelský okrúhly stôl na Utorok 19. júna začínajúce o 2:00.

12. Tony Velleca, generálny riaditeľ spoločnosti CyberProof

Nenechajte si ujsť týchto 20 vedúcich inovátorov počas Cyber ​​Week 2018Je Tony Velleca Chief Information Security Officer vo spoločnosti UST Global a Generálny riaditeľ spoločnosti CyberProof, spoločnosť UST. Velleca je inovátor a vizionár v oblasti počítačových riešení a je hnacou silou ich rýchleho vzostupu v počítačovej aréne.

CyberProof pomáha svojim klientom zvýšiť ich kybernetickú odolnosť prostredníctvom rôznych služieb zameraných na špecifické potreby klienta. Velleca sa zúčastní panelu Samit CISO na Pondelok 18. júna s názvom „komerčný & Panel služieb".

13. Dave Weinstein, viceprezident pre výskum hrozieb v Claroty

Nenechajte si ujsť týchto 20 vedúcich inovátorov počas Cyber ​​Week 2018Dave Weinstein vybudoval svoju kariéru v oblasti kybernetických technológií. Začal na US Kybernetické velenie a odtiaľ sa stal CTO pre štát New Jersey. V súčasnosti je Viceprezident pre výskum hrozieb pre Claroty.

Claroty poskytuje komplexná ochrana kybernetickej bezpečnosti pre svojich klientov. S nástrojmi na chrániť, kontrolovať, zisťovať a reagovať uistia sa, že pokrývajú všetky základne a zabezpečujú údaje svojich klientov.

Weinstein sa zúčastní Kritická infraštruktúra: ochrana a odolnosť zasadnutie v stredu 20. júna a účasť na stretnutí Panelová diskusia.

14. Sergey Shykevich, spravodajský tím hrozieb v Q6 Cyber

Nenechajte si ujsť týchto 20 vedúcich inovátorov počas Cyber ​​Week 2018Sergey Shykevich je skúsený špecialista spravodajských informácií o počítačových hrozbách. Strávil viac ako desať rokov v oboch Spravodajské sily izraelskej armády ako aj práca v súkromnom sektore ako taktická a analytik strategických hrozieb. V súčasnosti je manažér tímu Cyber ​​Threat Intelligence v Q6 Cyber.

Q6 je jednou z vedúcich spoločností v oblasti kybernetickej bezpečnosti vo svete, pretože ich je niekoľko prispôsobiteľné riešenia kybernetickej bezpečnosti pre svojich klientov. Ich nástroje vynikajú monitorovanie „digitálneho podzemia“ tiež známy ako Temný web, rozpoznávať nové hrozby a naučiť sa ich poraziť skôr, ako bude neskoro.

Shykevich sa zúčastní na FraudCON 2.0 na Utorok 19. júna a prezentácia s názvom „Za scénami priemyslu Ransomware”O 12:45.

15. Eitan Satmary, manažér počítačovej a informačnej bezpečnosti vo Wix

Nenechajte si ujsť týchto 20 vedúcich inovátorov počas Cyber ​​Week 2018Eitan Satmary už skončil 15 rokov skúseností v oblasti kybernetickej bezpečnosti. Satmary prednášal dňa kybernetická bezpečnosť po celom svete ako aj konal ako poradca pre niekoľko špičkových startupov. V súčasnosti je  Cyber ​​and Information Security Manager vo spoločnosti Wix.

Wix je tvorca webových stránok pre domácich majstrov s intuitívnym ťahaním & drop editor. So všetkým, od blogov po webové stránky elektronického obchodu, je pre ich pokračujúci úspech rozhodujúce ostať na vrchole akejkoľvek hrozby v oblasti kybernetickej bezpečnosti..

On bude moderovanie Panel dodávateľov Počas Cloud cloud zasadnutie v pondelok 18. júna.


16. Nadav Costa, vedúci oddelenia dátových technológií pre SafeRide Technologies

Nenechajte si ujsť týchto 20 vedúcich inovátorov počas Cyber ​​Week 2018Nadav Costa začal pracovať kognitívne vozidlá v roku 2014 zatiaľ čo v GM. Odtiaľ odišiel do Thomson Reuters, kde pracoval ako výskumný pracovník použitie techniky strojového a hlbokého učenia pri problémoch s doménou NLP. Jeho súčasná pozícia je Vedúci oddelenia Data Science v spoločnosti SafeRide Technologies kde riadi tím, na ktorom pracuje Riešenia AI na zlepšenie kybernetickej bezpečnosti pripojených automobilov.  

SafeRide vyvíja riešenie pre kybernetickú bezpečnosť, ktoré chráni súkromné ​​aj komerčné automobily pred hackermi.

Costa sa zúčastní dvoch stretnutí. AI - Prichádza prerušenie a Rýchlosť svetla - preprava do kybernetického priestoru.

17. Marcel Wendt, technický riaditeľ a zakladateľ digidentity

Nenechajte si ujsť týchto 20 vedúcich inovátorov počas Cyber ​​Week 2018Je Marcel Wendt zakladateľ a technický riaditeľ spoločnosti Digidentity, spoločnosť, ktorá sa špecializuje na ochrana digitálnej identity osoby. Pracoval aj na projektoch po celom svete konzultované s vládnymi agentúrami pokiaľ ide o digitálnu identitu.

Pod vedením Wendta sa Digidentity rozvinula niekoľko technologických objavov vrátane eSGNG, predstavuje spôsob, ako môžu klienti digitálne podpisovať dokumenty na svojich smartfónoch a tabletoch.

Wendt sa predstaví na internete BISC 2018 relácia dňa Utorok 19. júna s panelom s názvom „Transakcie s vysokou identitou zabezpečenia”O 11:10

18. Dr. Amir Konigsberg, generálny riaditeľ a spoluzakladateľ Twiggle

Nenechajte si ujsť týchto 20 vedúcich inovátorov počas Cyber ​​Week 2018Amir Konigsberg dostal jeho PhD z Hebrejskej univerzity a Princetonu v racionálnosti a interaktívnom rozhodovaní. Pred založením Twiggle pracoval Konigsberg autonómne vozidlá General Motors a bol jedným z pôvodných členov Izraela spoločnosti Google kancelária.

Twiggle má vyvinul vyhľadávací nástroj AI pre elektronický obchod webové stránky, ktoré zlepšujú zážitok používateľov z nakupovania online. Konigsberg drží takmer 30 patentov a bol publikovaný v mnohých akademických publikáciách.

Na konferencii uvedie prezentáciu s názvom „Vedomosti a budúcnosť hľadania“ AI - Prichádza prerušenie relácia o 1:05 Utorok 19. júna.

19. Fred Trotter, zakladateľ a technický riaditeľ spoločnosti CareSet

Nenechajte si ujsť týchto 20 vedúcich inovátorov počas Cyber ​​Week 2018Fred Trotter áno zlepšili kybernetickú bezpečnosť v zdravotníctve. Spoluautor Hacking Healthcare, kniha, ktorá poskytuje návod, ako na to zlepšiť postupy v oblasti IT pre lekárov a nemocnice.  

V súčasnosti je CTO v spoločnosti CareSet Systems kde pracuje na vývoji nástrojov chrániť súkromie spoločnosti Medicaid / Medicare príjemcov a zároveň sledovať pokrok pacienta a nájsť im správne lieky pri najnižších nákladoch.

Trotter sa zúčastní na CyberCure relácia ale program sa ešte musí zverejniť.

20. Andrey Eidelman, bezpečnostný architekt pre Getta

Nenechajte si ujsť týchto 20 vedúcich inovátorov počas Cyber ​​Week 2018Andrey Eidelman má takmer desaťročie skúseností v bezpečnostnom priemysle av súčasnosti je Security Architect vo spoločnosti Gett. Spravuje Životný cyklus vývoja systémov (SDLC), bezpečný vývoj a bezpečnostné povedomie o R&D tím.

Gett má revolúciu v spôsobe, akým berieme taxíky a zdieľame podiely vo viac ako 100 mestách po celom svete.

Eidelman sa zúčastní na Japonsko-izraelský panel ktorý sa zameriava na japonský počítačový trh.

Kde sa koná Cyber ​​Week?

Cyber ​​Week sa uskutoční v interdisciplinárnom stredisku kybernetického výskumu Blavatnik na Tel Avivskej univerzite od 17. do 22. júna. Všetky podrobné informácie a kompletný program nájdete na ich webových stránkach.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me