Netflix için GERÇEKTEN ÜCRETSİZ 3 VPN | Güncelleme Ocak 2020


The Walking Dead bölgenizde gösterilmediğinden zombi eyleminizi düzeltemiyor musunuz? Seyahat ve The Crown'dan tüm dramayı kaçırmak?

Netflix, en zorlu geobloklar ve Netflix’in global içeriğinin engelini kaldırmanızı sağlayan güvenilir ve ücretsiz bir VPN bulmak zor. Ama yardım edebilirim.

Netflix'i çok yavaş olan bir VPN ile izlemeye çalışırken zamanınızı boşa harcamamanızı sağlamak için ücretsiz VPN'leri test ederek saatler geçirdim..

Genellikle gibi düşük maliyetli bir premium hizmet NordVPN, akış için hızlı, tutarlı hızlarıyla.

Çoğu ücretsiz VPN hizmeti Netflix’in coğrafi bloklarını atlayamazken, listemdeki ücretsiz VPN'ler.

NordVPN ile Netflix Akışına Başlayın!

Zamanınız mı kısa? İşte Netflix için En İyi ÜCRETSİZ VPN'ler

 1. NordVPN: Geniş bir küresel ağa sınırsız erişim, yıldırım hızında hızlar, ve birinci sınıf güvenlik. Onun akış için en iyi tavsiyem, ve deneyebilirsin Para iade garantisi ile bir ay boyunca risksiz.
 2. Opera VPN: Bu Gerçekten özgür tarayıcı içi VPN engellemeyi kaldır Netflix UK. Abonelik gerekmez ve sınırsız hız, veri ve bant genişliği elde edersiniz. sizin için sınırsız akış. Ancak Netflix ABD'ye erişemiyor.
 3. PrivateVPN: Mükemmel engelleme yetenekleri, askeri düzeyde güvenlik ve akış için optimize edilmiş sunucular sorunsuz, kolay TV şovu izlemek için. Bu premium VPN'i ücretsiz olarak 7 günlük ücretsiz deneme.
 • Bu VPN'leri Nasıl Test Edip Sıraladık
 • Netflix için Önerdiğimiz En İyi Premium VPN'ler
 • SSS

Netflix için En İyi Ücretsiz VPN'ler (2020 güncellendi)

Netflix ile çalışan pek çok ücretsiz VPN yok. Test ettiğim 15 kişiden, Ben sadece işe yarayan 3 seçenek buldum. Bu hizmetlerin bile kendi sınırlamaları vardır.

1. NordVPN

Netflix için GERÇEKTEN ÜCRETSİZ 3 VPN | Güncelleme Ocak 2020

NordVPN’in Temel Özellikleri

 • 30 günlük para iade garantisi ile risksiz deneyin
 • 59 ülkede 5.500'den fazla sunucu
 • En yüksek aktarım hızları
 • SmartPlay DNS, Netflix'in güvenli bir şekilde engelini kaldırır
 • Şununla çalışır: Netflix, Amazon Prime Video, BBC iPlayer, HBO GO, Hulu, Disney +, YouTube TV, Showtime, Sling TV
 • İle uyumlu: Windows, macOS, Android, iOS, Linux, Firefox, Chrome, Amazon Fire TV, yönlendiriciler, Android TV

NordVPN kesinlikle ücretsiz değil, ama akış için en iyi VPN. Sınırsız, kullanımı kolay ve süper hızlı. Ve bir ay boyunca risksiz deneyebilirsiniz 30-gün para iade garantisi.

İlk 30 gün boyunca, NordVPN'e erişim tamamen sınırsız. Bu, hız, veri veya kullanım üzerinde herhangi bir kısıtlama olmadığı anlamına gelir. Yapabilirsin Netflix'i istediğiniz kadar yayınlayın.

Tüm NordVPN’lerin global sunucularına tam erişim elde edersiniz. Etkileyici ağ, SmartPlay DNS ile birleştiğinde, her bölgede Netflix'in engellemesini kaldırın.

NordVPN Netflix'in engellemesini kaldırmakla kalmaz, aynı zamanda diğer tüm büyük akış sitelerinin engellemelerini kaldırır Amazon Prime Video, BBC iPlayer ve HBO GO dahil olmak üzere test ettim.

Işık hızında hızlar sorunsuz akışı garanti eder. Kullanışlı bir Hızlı Bağlantı özelliği sizi seçtiğiniz konum için en hızlı sunucuya bağlar.

Gizlenmiş sunucular VPN kullanımınızı gizler İnternet servis sağlayıcınızdan (ISS). ISS'nizin çevrimiçi davranışınızı izlemesini engellemenin yanı sıra, bu ayrıca ISS'nizin bant genişliğinizi azaltmasını önler akış yaptığınızda. Ayrıca, VPN kullanımını normalde engelleyen veya sansürleyen bölgelerde NordVPN kullanabileceğiniz anlamına gelir.

En fazla aynı anda altı cihaz bir NordVPN profili altında tüm aile en sevdikleri küresel içeriği aynı anda yayınlayabilir.

Onun CyberSec teknolojisi izleyicileri, kötü amaçlı yazılımları ve reklamları engeller. AES 256 bit şifreleme, tüm özel verilerinizi askeri düzeyde bir koruma duvarının arkasına gizler.

Bir öldürme anahtarı ve DNS sızıntı koruması IP adresinizin ve çevrimiçi etkinliğinizin gizli kalmasını sağlayın, kesilen bağlantı sırasında bile.

Ayrıca Kesin kayıt tutmama politikası sunucuların verilerinizi asla saklamadığını garanti eden.

Daha fazla bilmek ister misiniz? Bizim keşfetmek NordVPN incelemesi araştırma ve testlerimizin tüm sonuçlarını görmek için.

Bugün NordVPN ile Akışı Başlat!

2. Opera VPN

Netflix için GERÇEKTEN ÜCRETSİZ 3 VPN | Güncelleme Ocak 2020

Opera VPN’in Temel Özellikleri

 • Netflix akışı için sınırsız ücretsiz veri ve bant genişliği
 • Hız kısıtlaması yok
 • Askeri düzeyde şifreleme
 • Çalıştığı ülkeler: Netflix UK, Netflix Sweden, Netflix Singapore
 • İle uyumlu: Windows, macOS, Android, Linux

Opera tamamen ücretsiz, tarayıcı içi bir VPN. Tamamen kısıtsız olan tek ücretsiz hizmetlerden biridir. Sen al sınırsız veri ve bant genişliği, ne kadar Netflix izleyebileceğiniz konusunda bir sınırlama yoktur.

Ödeme ayrıntılarına kaydolmanız, kaydolmanız veya girmeniz gerekmez Opera VPN'ye erişmek için. Bu, kişisel bilgilerinizin hiçbirini kaydedemediği anlamına gelir.

Opera’nın VPN'si de ücretsiz hizmetler Netflix ile uyumlu. Ama dikkat et. Premium VPN ile Netflix'in engellemesini kaldırmak kadar basit değil.

Bu VPN size yalnızca üç genel konumdaki sunuculara erişim: Avrupa, Amerika ve Asya. Bu konumlar arasında istediğiniz kadar geçiş yapabilirsiniz., daha spesifik bir sunucu veya ülke seçemezsiniz. 

Testim sırasında şunları yapabildim Netflix İngiltere, İsveç ve Singapur'a bağlanma sunucu konumlarını değiştirerek. Netflix ABD'ye erişemedim.

Hızlar çoğunlukla hızlı ve güvenilirdir. Gerçek konumunuzdan en uzak alana bağlanırsanız bağlantınız yavaşlar.

Opera VPN’in güvenlik özellikleri ücretsiz bir hizmet için saygındır. Kullanır askeri sınıf şifreleme ve kayıt tutmama politikası var. veriler güvenli ve gizlidir.

Ayrıca bir izleme ve reklam engelleyici uzantısı ayrı olarak yükleyebileceğiniz anlamına gelir..

Ancak, VPN'yi yalnızca Opera tarayıcısında kullanabilirsiniz. Bu, VPN'nin bağlantınızı tarayıcınızın dışında korumaz. Torrent istemcileri gibi diğer uygulamaları kapsamaz. Netflix'i yalnızca akış olarak yayınlamak istiyorsanız, bu bir sorun olmamalı.

Netflix'in kullanılamadığı bir ülkede yaşıyorsanız veya bu ülkeye seyahat ediyorsanız Opera iyi çalışır ve hangi bölgeye eriştiğinize dikkat etmezsiniz.

Daha fazla bilmek ister misiniz? Bizim keşfetmek Opera VPN incelemesi araştırma ve testlerimizin tüm sonuçlarını görmek için.

Opera VPN ile Ücretsiz Başlayın!

3. PrivateVPN

Netflix için GERÇEKTEN ÜCRETSİZ 3 VPN | Güncelleme Ocak 2020

PrivateVPN’in Temel Özellikleri

 • Ücretsiz deneme sürümü ile bir haftalık sınırsız kullanıma sahip Premium VPN
 • 60 ülkede 150'den fazla sunucu konumu
 • Netflix için akış için optimize edilmiş sunucular
 • Yüksek akış hızları
 • AES 256 bit şifreleme
 • Şununla çalışır: Netflix, BBC iPlayer, Amazon Prime Video, Hulu, ABC, HBO GO, Showtime, YouTube
 • İle uyumlu: Windows, macOS, iOS, Android, Linux, Kodi, Chrome, Firefox, Safari, yönlendiriciler

PrivateVPN başka bir ücretsiz kullanabileceğiniz premium VPN onunla 7 günlük ücretsiz deneme. Bu, Netflix film maratonu veya genişletilmiş boxset binging oturumu için mükemmel bir seçimdir!

Ücretsiz denemeye kaydolmanız gerekiyor, ancak ödeme ayrıntılarını girmek zorunda değilsiniz veya bir başlangıç ​​ödemesi yapın. bu nedenle, beklenmedik yenilemeler için güvendesin.

PrivateVPN’in ücretsiz deneme sürümü tamamen sınırsız ve sınırsız. Üstün bir müşteri ile aynı özelliklere sahip olursunuz. Buna erişim 60 ülkede 150'den fazla sunucu.

Hatta akış için optimize edilmiş sunucular. Optimize edilmiş her sunucu, hangi akış hizmetlerinin engellemesini kaldıran bir etikete sahiptir. Netflix'i izlemek istiyorsanız, uygun IP adresine bağlanmak için “Netflix” etiketli sunucuyu seçin.

Testlerim sırasında PrivateVPN şunları yapabildi: Netflix üzerindeki engellemeyi kaldır. BBC iPlayer, Amazon Prime Video, Hulu ve diğer büyük akış hizmetlerinin çoğuna erişmek için de kullanabilirsiniz..

PrivateVPN’in hızları ile sorunsuz akış için yeterince hızlı arabelleğe alma, gecikme veya yavaş yükleme süreleri yok.

PrivateVPN en fazla aynı anda altı cihaz, böylece tüm gadget'larınızdan en sevdiğiniz Netflix şovlarına erişebilirsiniz.

Aynı zamanda en güvenli VPN'lerden biri Test ettim. AES 256 bit şifreleme, bir kill switch ve DNS / IPv6 sızıntı koruması kullanır. Bu gelişmiş özellikler çevrimiçi etkinliğinizi ve kimlik bilgilerinizi gizli tutun izleyicilerden ve siber saldırılardan.

Daha fazla bilmek ister misiniz? Bizim keşfetmek PrivateVPN incelemesi araştırma ve testlerimizin tüm sonuçlarını görmek için.

PrivateVPN ile Ücretsiz Başlayın!

Bu VPN'leri Nasıl Test Edip Sıraladık

Netflix için herhangi bir ücretsiz VPN'nin güvenli, hızlı ve - elbette - Netflix’in coğrafi bloklarını atlayabilir, Politikacı veya Koca Ağız'ı istediğiniz kadar izleyebilirsiniz.

İlk olarak, her VPN’in sunucu ağının boyutuna ve yayılımına baktım. Yalnızca şu özelliklere sahip VPN'ler: büyük küresel ağlar genellikle Netflix’in coğrafi bloklarını atlayabilir, VPN'ler sürekli olarak yeni sunucuları güncelleyip ekleyebildiğinden. Tüm incelemelerimdeki sunucu numaralarını ve konumları belirttim.

Ayrıca, size verdiklerinden emin olmak için her VPN için farklı konumlarda birkaç sunucuyu test ettim olabildiğince çok Netflix kütüphanesine erişim.

Her VPN'yi hız için test ettim speedtest.net kullanarak. VPN'e bağlanmadan önce ve sonra hızlarımı kaydederek, önerilerimin her birinin bağlantınızı ne kadar (veya ne kadar) etkilediğini belirleyebildim.

Bağlantı ne kadar hızlı olursa, Netflix akışı sırasında arabelleğe alma veya gecikmeye katlanma olasılığınız o kadar az olur.

Son olarak, her bir ücretsiz VPN'yi güvenlik ve gizlilik.

DNS ve IPv6 sızıntı koruma iddialarını test ettim ipleak.net ile. Ayrıca şifreleme seviyelerini ve öldürmek anahtarları veya kötü amaçlı yazılımdan koruma.

Birçok ücretsiz VPN size tam bir anonimlik sağladığını iddia ediyor, ancak küçük baskının güvenli olup olmadığını her zaman kontrol etmeye değer. a baktım her bir ücretsiz VPN'in gizlilik ve kayıt politikaları tam olarak ne tür bilgi ve verileri sakladıklarını söylemek için - eğer varsa.

Netflix için Önerdiğimiz En İyi Premium VPN'ler

Ücretsiz VPN'ler Netflix'in engelini kaldırmak için gerçekten mücadele ediyor. Netflix ile çalışan ve akışla başa çıkabilen gerçekten ücretsiz bir VPN arıyorsanız seçenekleriniz çok sınırlıdır.

Düşük maliyetli premium VPN kullanmaktan çok daha iyisiniz uyumluluğu, hızı ve güvenliği garanti eder. 

Kendinizi stresten kurtarmayı ve uygun fiyatlı bir premium VPN kullanmayı tercih ediyorsanız, işte akış için en iyi 5 önerim. Hepsi Netflix'in engellemesini kaldırabilir ve birinci sınıf güvenlikle hızlı ve güvenilir bir bağlantı garanti eder.

Sıralama Sağlayıcı Puanımız Kullanıcı Puanı
Editörün Seçimi 5.0 / 5
İncelemeyi Oku
Daha fazlasını bul Başlamak >> Siteyi ziyaret et
2 4,9 / 5
İncelemeyi Oku
Daha fazlasını bul Başlamak >> Siteyi ziyaret et
3 4,8 / 5
İncelemeyi Oku
Daha fazlasını bul Başlamak >> Siteyi ziyaret et
4 4,8 / 5
İncelemeyi Oku
Daha fazlasını bul Başlamak >> Siteyi ziyaret et
5 4,7 / 5
İncelemeyi Oku
Daha fazlasını bul Başlamak >> Siteyi ziyaret et

SSS

Ücretsiz VPN'lerle yakalama nedir?

Ücretsiz Netflix VPN'leriyle uyumluluk en büyük sorundur. Netflix çok güçlü VPN algılama yazılımı kullanıyor. Ücretsiz VPN'ler bu yazılımı her zaman atlayamaz. Yalnızca listemdeki ücretsiz öneriler Netflix ile çalışır.

Ücretsiz VPN'ler nadiren aynı seviyede şifreleme ve güvenlik sunar premium hizmetler olarak. Listemdeki ücretsiz VPN'lerin kullanımı güvenli olsa da, diğer ücretsiz hizmetlerin verilerinizi üçüncü taraflara kaydettiği ve sattığı bilinmektedir..

VPN'im diğer akış siteleriyle çalışacak mı??

Netflix, mevcut en güçlü anti-VPN ve anti-proxy yazılımlarından bazılarını kullanmaktadır. Seçtiğiniz VPN Netflix'in engellemesini kaldırabiliyorsa, büyük olasılıkla diğer büyük akış sitelerinin engellemesini kaldırabilir. Tüm incelemelerimizde her VPN’in engelleme kaldırma yeteneklerinin kapsamlı ayrıntılarını sunuyoruz.

VPN'im tüm akış cihazlarımda çalışacak mı??

Netflix için önerilen tüm ücretsiz ve primler VPN'leri çok çeşitli platformlar ve cihazlarla uyumludur. Her öneriyle bir uyumluluk kılavuzu ekledim.

VPN akış hızını etkiler mi??

VPN'ler, internet trafiğinizi ek bir sunucu üzerinden yönlendirerek sizi yavaşlatabilir. Ancak, önerdiğim tüm premium VPN'ler o kadar hızlıdır ki herhangi bir gecikme görmezsiniz. Hız ve bant genişliği kısıtlamaları veya sunucu sınırlamaları nedeniyle ücretsiz bir VPN ile hız düşüşü fark etme olasılığınız daha yüksektir.

Sonuç olarak

Netflix ile çalışan ücretsiz bir VPN aramasında bazı seçenekler var. ancak, mükemmel bir çözüm yok.

Netflix için ücretsiz bir VPN istiyorsanız, geçici kullanımı tercih etmeniz veya güvenilir olmayan bağlantıları tolere etmeniz gerekir.

İyi haber şu ki güvenilmez engellemeyi kaldırma, düşük hızlar ve standart altı güvenlikten vazgeçmek zorunda değilsiniz. Gibi premium hizmetler NordVPN Netflix'i güvenle kaldırıyor ve sizi aynı anda güvende tutun - hepsi çok düşük bir fiyatla.

Netflix'e yalnızca kısa bir süre erişmeniz gerekiyorsa, bu premium VPN'leri ücretsiz kullanın deneme veya para iade garantisi ile.

Şimdi premium bir VPN kullanmayı tercih ettiğinizi mi düşünüyorsunuz? Bizim hakkında daha fazla bilgi edinin Netflix için önerilen en iyi premium hizmetler.

Hatta hepsinden uzakta paranızın tadını çıkarabilirsiniz. en iyi VPN fırsatları ve kupon kodları.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me