NordVPN Hesabınızı İptal Etme ve Geri Ödeme Alma (Güncelleme Ocak 2020)

NordVPN’in geri ödeme politikasını test ettik, böylece. NordVPN’in en ucuz planına kaydolduğumuz halde, tam bir geri ödeme aldık.

Memnun kaldık NordVPN 30 günlük para iade garantisi ve geri ödeme politikasını onurlandırıyor. NordVPN'e kaydolduysanız ve mutlu değilseniz, paranızı geri talep edebilirsiniz. Aboneliğinizde% 70 tasarruf etmek için özel indirim kodumuzla şimdi kaydolun.

Farklı bir VPN arıyorsanız, ExpressVPN veya diğer en iyi alternatiflerimizden birini öneririz. ExpressVPN güçlü güvenlik, sınırsız akış ve güvenli torrent sunar - 30 gün boyunca ücretsiz olarak deneyebilirsiniz!

Hızlı Kılavuz - NordVPN Nasıl İptal Edilir ve Geri Ödeme İsteğinde Bulunulur

 1. Nordvpn.com'u açın ve NordVPN hesabınızda oturum açın.
 2. Otomatik ödemelerinizi iptal edin.
 3. Müşteri desteğine başvurun, hesabınızı iptal edin ve geri ödeme isteğinde bulunun.

Hesabınızı İptal Etmek için Adım Adım Kılavuz

Birçok VPN'den farklı olarak, NordVPN'in basit bir 'Aboneliğimi İptal Et' düğmesi yoktur. Ancak, kullanıcılar bu hizmeti denemelerine izin vermemelidir. NordVPN, 30 günlük garantili para iade iptali süresi ve iki parçalı basit bir iptal süreci sunar.

Aşama 1

Nordvpn.com'u açın ve servise kaydolurken kullandığınız giriş bilgilerini kullanarak hesabınızda oturum açın..

NordVPN Hesabınızı İptal Etme ve Geri Ödeme Alma (Güncelleme Ocak 2020)Adım 2

Hesaplar sayfasının alt kısmına gidin ve "otomatik ödemeleri iptal et" i tıklayın.

NordVPN Hesabınızı İptal Etme ve Geri Ödeme Alma (Güncelleme Ocak 2020)Aşama 3

Bu adımı atmak istediğinizi onaylayın. Otomatik ödemelerinizi neden iptal etmek istediğinize ilişkin bir dizi seçenek sunulur. Sizin için en uygun olanı tıklayın ve iptalinizi onaylayın.

NordVPN Hesabınızı İptal Etme ve Geri Ödeme Alma (Güncelleme Ocak 2020)4. Adım

Artık hesabınız otomatik olarak yenilenmeyecek, ancak henüz iptal edilmedi. İşlemi buradan bırakırsanız geri ödemenizi alamazsınız. Ardından, müşteri hizmetlerine başvurmanız gerekir. Ekranın altındaki mavi konuşma simgesine tıklayın.

NordVPN Hesabınızı İptal Etme ve Geri Ödeme Alma (Güncelleme Ocak 2020)Adım 5

Müşteri hizmetlerine e-posta veya canlı sohbet yoluyla ulaşmayı seçin. İşlemi canlı sohbet yoluyla tamamladık, ancak e-posta yoluyla çok benzer ve aynı derecede kolay. Sohbet simgesine tıklayın.

NordVPN Hesabınızı İptal Etme ve Geri Ödeme Alma (Güncelleme Ocak 2020)6. Adım

Bir müşteri hizmetleri temsilcisine bağlanmayı bekleyin ve ne yapmak istediğinizi açıklayın. Neden iptal etmek istediğiniz sorulur ve sorunu düzeltmek için yapabilecekleri bir şey olup olmadığı sorulur. Sohbetimizden de görebileceğiniz gibi, sert satış yoktu, iptal nedenini memnuniyetle kabul ettiler ve hızlı bir şekilde ödeme departmanına transfer olduk.

NordVPN Hesabınızı İptal Etme ve Geri Ödeme Alma (Güncelleme Ocak 2020)NordVPN Hesabınızı İptal Etme ve Geri Ödeme Alma (Güncelleme Ocak 2020)

NordVPN Hesabınızı İptal Etme ve Geri Ödeme Alma (Güncelleme Ocak 2020)

NordVPN Hesabınızı İptal Etme ve Geri Ödeme Alma (Güncelleme Ocak 2020)

NordVPN Hesabınızı İptal Etme ve Geri Ödeme Alma (Güncelleme Ocak 2020)

Adım 7

Arkanıza yaslanın ve geri ödemenizi bekleyin. Bu 1-2 iş günü sürmelidir; bizim iadesi hiçbir sorun ile iki iş günü içinde alındı. Geri ödemenizi aldıktan sonra, geçerli olan ödeme kaynağınız üzerinden yinelenen ödemenizi iptal edin. Bu, NordVPN'e yanlışlıkla başka ödeme yapılmamasını sağlar.

NordVPN Aboneliğinizi E-posta ile İptal Etme

Aboneliğinizi iptal etmek ve e-posta ile geri ödeme almak için, 1–4. Adımları izleyerek başlayın. 5. adımda e-posta simgesini tıklayın ve iletişim formunu doldurun. İşlemi neden hızlandırmak istediğiniz için bir neden belirtin, çünkü bu işlemi hızlandırır.

NordVPN Hesabınızı İptal Etme ve Geri Ödeme Alma (Güncelleme Ocak 2020)

Genellikle, müşteri hizmetleri ekibinden 30 dakika içinde bir yanıt bekleyebilirsiniz. Bu noktadan itibaren, işlem sohbet seçeneği ile iptal etmekle aynıdır.

NordVPN Aboneliğimi İptal Ettim - Şimdi Ne Yapmalıyım?

NordVPN sizin için doğru VPN değildi, ama bu korumasız olmanız gerektiği anlamına gelmez. Artık NordVPN aboneliğinizi iptal etmeyi tamamladığınıza göre, bir sonraki VPN'nizi bulmanın zamanı geldi.

Hepsinden sonra, VPN, kendinizi ve cihazınızı siber tehditlerden korumanın en iyi yoludur. VPN, coğrafi olarak kısıtlanmış şovların, filmlerin, spor etkinliklerinin ve diğer akış hizmetlerinin engellemesini kaldırmanın en kolay yoludur.

NordVPN'e bu harika alternatiflerden biriyle favori sitelerinize ve uygulamalarınıza dünyanın her yerinden hızlı ve güvenli bir şekilde erişin.

NordVPN'e En İyi Alternatifler

1. ExpressVPN

ExpressVPN cihazları

Geçmişte yavaş VPN bağlantıları sizi hayal kırıklığına uğrattıysanız, piyasadaki en hızlı VPN'i denemenin zamanı gelmiş olabilir. ExpressVPN sürekli olarak sunar yıldırım hızında hızlar HD akış ve torrent için ideal.

İle 94 ülkeye yayılmış 3.000'den fazla sunucu, ExpressVPN dünyadaki web sitelerinin, uygulamaların ve gerçek zamanlı aktarım hizmetlerinin engellemesini kaldırmanıza yardımcı olabilir. O bile Çin'de çalışıyor!

ExpressVPN’in VPN uygulamaları kullanıcı dostudur ve aşağıdakiler dahil faydalı gelişmiş özelliklerle donatılmıştır bölünmüş tünel açma. VPN, gizliliğinizi korumak için sağlam şifreleme, otomatik bir öldürme anahtarı ve DNS / IPv6 sızıntı koruması kullanır.

ExpressVPN ile VPN'ye aynı anda 5 cihaza kadar bağlayın. Daha fazla cihaz bağlamak istiyorsanız yönlendiricinizde VPN ayarlamak da kolaydır.

ExpressVPN hakkında daha fazla bilgi edinmek için gerçek kullanıcıların söylediklerine bakın. ExpressVPN aşağıdakileri sunar: 30-gün para iade garantisi böylece risksiz olarak kendiniz deneyebilirsiniz.

ExpressVPN engelini kaldırabilir:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN ve BBC iPlayer.

Torrent'i destekler:

 • Evet, tüm sunucular P2P etkinliğini destekler.

ExpressVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Ayrıca belirli yönlendiricilerle kullanım için bir uygulama sunar.

ExpressVPN'i Şimdi Deneyin!

2. CyberGhost

CyberGhost Cihazları

CyberGhost ile hızlı ve güvenilir bir VPN 90 konumda 5.700 sunucu dünya çapında. VPN ağında optimize edilmiş akış sunucuları Netflix dahil farklı akış hizmetleri için.

CyberGhost kullanıcı dostu uygulamalar, zorlu şifreleme, otomatik öldürme anahtarı, DNS / IP sızıntı koruması ve kötü amaçlı yazılım engelleyici.

Ek özellikler arasında yerleşik reklam engelleyici, bir çevrimiçi izleme engelleyici ve isteğe bağlı bir NoSpy sunucu paketi. CyberGhost ayrıca gizliliğinizi bir katı sıfır günlük kaydı politikası.

Bu VPN sayesinde aynı anda 7 cihaza kadar bağlantı. CyberGhost'u risksiz bir testle 24 saat ücretsiz deneme ve 45 günlük para iade garantisi.

Bu VPN hakkında daha fazla bilgi edinmek için tam CyberGhost incelememizi okuyun.

CyberGhost engelini kaldırabilir:

 • Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN ve diğerleri için optimize edilmiş sunucularla özel akış profili.

Torrent'i destekler:

 • Evet; özel profil ülkeleri ve kullanıcı sayısını gösterir.

CyberGhost şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux ve Chrome.

CyberGhost'u Şimdi Deneyin!

3. Surfshark

Surfshark

Surfshark, düşük maliyetle zorlu güvenlik ve çeşitli kullanıcı dostu özellikler sunar. Bu nispeten yeni VPN, büyüyen bir ağa sahiptir. 61'den fazla ülkede 1041+ sunucu Dünya çapında.

Surfshark’larla sansürü atlamak Sınır Yok modu basit ve Whitelister özelliği, hangi uygulamaların ve web sitelerinin VPN bağlantınızdan geçtiğini özelleştirmenize bile izin verir.

Surfshark en CleanWeb paketi reklamları engeller ve cihazınızı izleyicilerden, kötü amaçlı yazılımlardan ve kimlik avı denemelerinden korur. Ek güvenlik özellikleri arasında sağlam şifreleme, IP / DNS sızıntı koruması, Kamuflaj modu, otomatik öldürme anahtarı ve sıfır günlük kaydı ilkesi bulunur..

Bu VPN, koruma gerektiren birçok cihazınız varsa harika bir seçenektir. Surfshark izin verir sınırsız eşzamanlı bağlantı. Bir kendiniz için deneyebilirsiniz 30-gün para iade garantisi.

Gerçek kullanıcıların bu VPN hakkında ne düşündüklerini öğrenmek için tam Surfshark incelememize bir göz atın.

Surfshark engelini kaldırabilir:

 • Netflix, Hulu, CBS, ESPN, Amazon Prime Video ve diğerleri.

Torrent'i destekler:

 • Evet, tüm sunucular P2P etkinliğini destekler.

Surfshark şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, FireTV, Linux, Chrome ve Firefox.

Surfshark'ı Şimdi Deneyin!

Sonuç ve İleri Okuma

NordVPN'in birçok gücü var, ancak herkes için en iyi VPN değil. iyi ki, NordVPN aboneliğinizi iptal etmek ve geri ödeme almak hızlı ve kolay bir süreçtir.

NordVPN'den memnun olmayabilirsiniz, ancak şimdi sizin için çalışan bir VPN bulma zamanı. Akış, torrent, göz atma ve daha pek çok şey sırasında çevrimiçi ortamda sizi güvende tutmak ve gizliliğinizi korumak için ExpressVPN'i öneriyoruz.

Bir sonraki VPN aboneliğinizden tasarruf etmek için fırsatlar ve kuponlar sayfamıza göz atmayı unutmayın. Anonimliği en üst düzeye çıkarmak istiyorsanız, günlüksiz en iyi VPN'ler hakkındaki incelememize göz atın..

Ayrıca, 2020'de çalışan Netflix için en iyi VPN'ler hakkındaki kılavuzumuzla da ilgilenebilirsiniz..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me