Ocak 2020’de Körfez Bilgi Güvenliği Fuarı ve Konferansı’na (GISEC) Hazır Olun


Kuruluşundan bu yana, Dubai Dünya Ticaret Merkezi (DWTC) tarafından organize edilen GISEC, bölgenin tek gerçek bilgi güvenliği konferansı ve sergisi olarak gelişti ve sıkı bir şekilde yerleşti. 1-3 Mayıs'tan DWTC'de gerçekleştirilen GISEC'in altıncı baskısı, en son siber tehditleri ve nasıl yapılacağını kavramak, tartışmak ve paylaşmak için bölgesel ve küresel hükümetlerden, ulusal ajanslardan ve şirketlerden tek çatı altında siber güvenlik uzmanlarını bir araya getirecek Onlarla mücadele et.

GISEC'in temel hedefleri ve misyonları nelerdir??

  • Siber tehditlerin ve saldırıların küresel olarak giderek artan yaygınlığının ortasında bilgi paylaşımının önemini vurgulamak ve endüstri liderlerine bir forum sağlamak, saldırılara karşı korunmak için en son çözümleri ve en iyi uygulamaları sergilemek.
  • Bölge ve küresel bilgi güvenliği sektörüne stratejik eşler arası bilgi paylaşım platformu sağlamak
  • Ziyaretçilerin ulusal güvenlik, bankacılık ve finansal hizmetler, yönetişim, petrol gibi tüm sektör dikey sektörlerinde önde gelen BT güvenlik şirketleri ve benzer düşünen profesyonellerle buluşması ve iletişim kurması için benzersiz fırsatlar sağlamak & gaz, bilişim ve eczacılık.
  • Katılımcılara, en son yeniliklerini sergilemek ve bölgedeki diğer ülkelerden geliştiriciler, güvenlik çözümü sağlayıcıları ve karar vericiler dahil olmak üzere hedef kitlelerine daha kolay erişim sağlamak için özel bir platform vermek.
  • Bölgede endüstri ve profesyoneller için BT güvenlik stratejileri geliştirmek için bir ölçüt oluşturmak.
  • Bilgi güvenliği ve siber güvenlikle bağlantılı herkes için GISEC’in katılımı zorunlu bir etkinlik olarak itibarını onaylayın.

GISEC'e kimler katılmalı?

Asya, Orta Doğu ve Afrika'daki en önde gelen siber güvenlik konferansı olarak, üç günlük gösteri 80'den fazla ülkeden 120'den fazla katılımcıya sahip olacak, dört günlük öğrenme ve 60'ın üzerinde sektör uzmanının liderliğindeki 40'tan fazla konferans oturumu olacak.

GISEC 2018, ziyaretçilere dünya genelinde siber güvenliği şekillendiren en son trendlere ve teknolojiye rakipsiz erişim sağlayacaktır. Fuar, ağ, bilgi paylaşımı ve ticaret için 7.500'den fazla sektör profesyonelini çekecek.

Gösteri, siber güvenlik endüstrisine ve siber güvenliğin geleceğiyle ilgilenen herkese hitap ediyor. Ağırlıklı olarak ticarete özgü bir olay olmakla birlikte, GISEC 2018 halka açıktır. Siber güvenlik konusundaki bilgilerini genişletmek ve bu alandaki küresel uzmanlardan dinlemek isteyen herkes AED100 fuarına katılmak için kayıt olabilir..

Etkinlikte ne gibi ilginç görüşmeler / etkinlikler bekleyebiliriz??

Üç günlük etkinlik ve gösteri öncesi masterclass'lar, siber saldırıların etkisini en aza indirgemek için dünya lideri uygulamaları ve çözümleri vurgulayan bir dizi ilgi çekici etkinlik, özellik, anahtar not ve tartışma sunacak. GISEC 2018, bu dijital çağda dünyayı dönüştürmek için ayarlanan oyun değiştiren yeniliklere ve konseptlere ışık tutacak. Böyle bir özellik yeni bir gün AI Görüşmeleri - AI'nın işletmeler ve toplumlar üzerindeki etkisini yeniden tanımlayan teknolojinin benimsenmesinin artmasına rağmen yenilikçilere ve teknoloji gurularına sahip olmak.

BFSI Siber Odak Günü, Etkinliğe bir başka yeni ek olarak, bankacılık, finansal hizmetler ve sigorta sektörünün karşılaştığı zorlukları vurgulayacak. Ana etkinliğin özel bir önizlemesinde, 30 Nisan'da BP ve Shell'den eski CISO'lar derinlemesine bir oturum sunacak ve petrol ve gaz endüstrilerini korumak için en iyi uygulamaları paylaşacak. Petrol ve Gaz Masterclasses.

Bu arada, GISEC ile birlikte çalışan Nesnelerin İnterneti Fuarı (IoTX) 2018, akıllı şehirlere odaklanan ve bir şehri gerçekten akıllı, verimli ve etkili hale getirme konusundaki sorunları ele alan üç günlük bir zirve. İlham Görüşmeleri dünyanın dört bir yanından gelen yeni çağ mucitlerine içgörüleri ve yaşam tarzımızı dönüştürecek oyun değiştiren buluşlarını paylaşmak için bir platform sunuyor. Ayrıca, şu adresten ücretsiz katılımlı oturumlar: X-Labs AI, blockchain ve IoT alanındaki son gelişmeleri vurgulayacak.

Konferansın ana küresel konuşmacıları arasında Singapur Siber Güvenlik Ajansı Genel Müdür Yardımcısı NG Hoo Ming; David Cass, CISO, Bulut & Saas, IBM; Jarrko Rautula, Grup CISO, IKEA Grubu; Rudra Murthy, CISO, Amazon Pay; Alejandro Becerra Gonazalez, Grup CISO, Telfonica; Pierre Barreau, CEO, Aiva Technologies; Amer Sharaf, CEO - Uyum Destek ve İttifaklar, Dubai Elektronik Güvenlik Merkezi; Albay Saeed M. Al Hajri, Direktör, Siber Güvenlik Bölümü, Dubai Polisi ve diğerleri.

Tarihler, yerler ve bilet nereden alınır

Dubai Dünya Ticaret Merkezi (DWTC) tarafından düzenlenen GISEC ve IoTX, Future Tech Week 2018 çatısı altında birleşiyor. Ortaklaşa düzenlenen etkinlikler, bölgenin önde gelen teknoloji şirketlerini, hükümet yetkililerini ve endüstri akranlarını bölgeden ve dünyanın her yerinden birleştirecek.

Zorunlu katılım etkinliği 1-3 Mayıs 2018 tarihleri ​​arasında gerçekleşecektir. İlgilenen ziyaretçiler çevrimiçi olarak ön kayıt yaptırabilir. Sergi salonlarına katılan ziyaretçi, etkinliklerin konferanslarına katılmak için bilet almalıdır..

Ortak konumdaki şovlar 1 Mayıs'ta saat 10.30 ile 18.00 arasında ziyaretçilere açık olacak; 2 ve 3 Mayıs'ta sabah 10.00 - 18.00.

Daha fazla bilgi için lütfen www.gisec.ae ve www.iotx.ae adresini ziyaret edin.

 

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me